Jump to content


Photo

Sta je sa ovim forumom?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
93 replies to this topic

#16 asknoone84

asknoone84
  • Banned
  • 22 posts

Posted 09 November 2007 - 01:34

Uvek mi je interesantno kako se ne razume i ne shvata dragocenost manjinskog mišljenja. Bez one manjine koja je sišla sa drveta uz gromoglasnu dreku onih koji su na drvetu ostali, nikad čovečanstva i ne bi bilo.

I uvek je tako, drekavci dreče u gomili i klate se na granama i kad obrste voće onda nastaje pravi problem kako doći do drugog drveta i voća.

Nikad ništa ne nauče, i stalno drekom skrivaju panični strah od drugačijeg i novog. A treba samo da sidju sa drveta, ima i više prostora, a i više hrane.

PS. Deponija here we come......



Stani,ti hoces da kazes da je vecina u sustini uvek u zabludi,pa reci to ovima u skupstini da se ne muce toliko oko toga posto nista ne znaci!

#17 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 09 November 2007 - 01:38

Pa zato sto B92 finansiraju Soros, Vatikan i ustase, ajd nemoj reci da to do sad nisi znao. Pa logicno je da se ovde okupljaju evroslinavci, strani placenici, domaci izdajnici, produzene ruke i noge raznoraznih antisrpskih organizacija i lobija itd. Nas tolerisu posto radimo za njih i u njihovom interesu, dok vi vecni lovci na vecite istine bivate brisani, banovani i tako to kako ne bi unosili razdor medju njihovim stadom. Ne smeju vlasnici nasih prodanih dusa da dozvole da do nas dopre ta iskonska istina posto onda vise ne bi prodavali veru, sa sve 15% srca & dushe, za mrvice sa vechere.


A u sprezi sa nacistickim alapacama sa bloga i albansko-homoseksualnom petom kolonom sa komentara vesti polako pripremamo teren i za rasprodaju preostalih 85%. I nemoj stalno da mi ignorises CIA-u! Odakle vam svima pare ako ne od nas, sram vas bilo. (dobro, ustase finansiraju odbegli uski tajkuni iz Londona i nemacki obavestajci ali to je manji uticaj i oni to samo rade da bi smanjili cenu fabrikama).

#18 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 09 November 2007 - 01:39

Ne smeju vlasnici nasih prodanih dusa da dozvole da do nas dopre ta iskonska istina posto onda vise ne bi prodavali veru, sa sve 15% srca & dushe, za mrvice sa vechere.

Ne znam da li su tebe nekako obrlatili, ali ja sam sasvim svesna svog izdajništva -> plaćeništva. To će reći: znam ja da se prodajem za bedu, a znam i da postoji jedna Istina. Ali, znam i od čega se živi. Ne postoji opasnost da me prisustvo drugosti otrezni, jer kad si agent, onda si to do same srži.

Posted Image

#19 kinky kitten

kinky kitten
  • Members
  • 2,915 posts

Posted 09 November 2007 - 01:42

Stani,ti hoces da kazes da je vecina u sustini uvek u zabludi,pa reci to ovima u skupstini da se ne muce toliko oko toga posto nista ne znaci!

A ovi u skupstini imaju vecinu? :rolleyes:

#20 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 09 November 2007 - 01:44

A ovi u skupstini imaju vecinu? :rolleyes:


Pa, nazalost, imaju... 60,4% upisanih glasaca je glasalo na izborima koji su doticne spodobe doveli u skupstinske klupe...

#21 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 09 November 2007 - 01:45

ne javlja se. bice da ga je patrola vec pokupila.

#22 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 09 November 2007 - 01:47

Mozda vasa, MOSAD i Sorosh jos nisu poslali svoje headhunter-e... Evo sad sam na direktnoj liniji sa njima i kunu mi se da nisu...

#23 asknoone84

asknoone84
  • Banned
  • 22 posts

Posted 09 November 2007 - 01:51

Pa, nazalost, imaju... 60,4% upisanih glasaca je glasalo na izborima koji su doticne spodobe doveli u skupstinske klupe...




Pa eto koliko si iskompleksiran,opterecen i ne mogu da nadjem rec za to kako da te opisem.Ja sam mislio na bilo koju vecinu u bilo kojoj skupstini na svetu jer svuda tako stvari funkcionisu,a nije im potreban neko drugi da izmislja pravila.Ali ti si odmah morao da osujes paljbu po tvojim neistomisljenicima...

Edited by asknoone84, 09 November 2007 - 01:53.


#24 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 09 November 2007 - 01:52

Mozda vasa, MOSAD i Sorosh jos nisu poslali svoje headhunter-e... Evo sad sam na direktnoj liniji sa njima i kunu mi se da nisu...


pa zna se ko je najefikasniji.

eto, odstranili smo jos jednog nosioca baklje pravde i istine, malo me grize savest, ali pare su pare...

odoh da spavam.

edit: vidi pobeg'o im! auuuu sace pukne bruka po pentagonu

Edited by Sheridan, 09 November 2007 - 01:53.


#25 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 09 November 2007 - 01:53

Ako sam dobro razumeo sediste foruma je zapravo ovde:

Edited by MAGRIPA65, 09 November 2007 - 01:57.


#26 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 09 November 2007 - 01:55

Ako sam dobro razumeo sediste foruma je zapravo ovde:


jedno od. masonsko krilo uprave jos niko ne zna gde je.

#27 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 09 November 2007 - 01:56

A kad se vec razmenjuju slicice, moji izvori iz MOSSAD-a mi dojavise da je sediste Don Kihota @:

Posted Image

#28 asknoone84

asknoone84
  • Banned
  • 22 posts

Posted 09 November 2007 - 01:58

Jao,vi ste bas neke saljivdzije,sad cu stalno ovde da dolazim.

#29 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 09 November 2007 - 01:59

Pa eto koliko si iskompleksiran,opterecen ...Ali ti si odmah morao da osujes paljbu po tvojim neistomisljenicima...


Mi smo provalili da je treniran u izradi psiholoskih profila, odao ga strucan jezik ovde. A i provalio te u trenutku kakav si dusi.

#30 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 09 November 2007 - 02:00

A kad se vec razmenjuju slicice, moji izvori iz MOSSAD-a mi dojavise da je sediste Don Kihota @:

Kolaju price da zgrada ima ladan podrum kao stvoren za kiso kupus