Jump to content


Photo

Sta je sa ovim forumom?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
93 replies to this topic

#1 asknoone84

asknoone84
  • Banned
  • 22 posts

Posted 09 November 2007 - 00:21

Samo jedno pitanje-Zasto na ovom sajtu ima malo vise jednog misljenja,a malo manje drugog misljenja,jel neko to cenzurise?

Eto npr. oni komentari ispod vesti su kao da ih je jedan covek pisao,prosto neverovatno

Jednostavno,to drugo misljenje ima mnogo vece uporiste u narodu(videli na izborima) od ovog drugog koje se ovde forsira,pa se pitam kako je to moguce?

#2 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 09 November 2007 - 00:28

U svemu si u pravu, a posebno u zakljucku da narod drugacije misli.
Heraklit je rekao: "Jedan je meni vise nego tisuce, ako je vrijedan."
Njegos je rekao: "Pucina je stoka jedna grdna."
Medjutim, ti si zaboravio da forum B92 nije prosecan presek situacije medju zbunjenim Srbima, nego nesto sto je ipak drugacije, a ako hoces i avangardno, pa se zato vecinsko misljenje ovde ne poklapa s vecinskim misljenjem u narodu.

#3 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 09 November 2007 - 00:29

Posto ce ova tema i onako na Deponiju, nema neke svrhe polemisati, no eto, FYI, na ovom forumu se uglavnom okupljaju ljudi koji:
a) ne gaje nacionalisticke, sovinisticke, fasisticke i slicne iluzije
b) ne robuju mitovima
c) ne dele ljude po etnickoj, nacionalnoj, verskoj, seksualnoj i nekoj slicnoj privatnoj pripadnosti
d) su videli nesto sveta pa znaju da prosecan Amer kad se ujutru umiva smislja pakleni plan kako da tog dana napakosti Srbiji
e) su u proseku obrazovaniji od PSK (priprostog srpskog kulova)

Nikakvo misljenje se ne forsira, ali se ne trpe fasisticki i ini izlivi, zablude, i ostale stvari iz tog spektra posto su gore navedene stvari civilizacijske tekovine a vecini ljudi na ovom forumu je draze da budu antinacionalisticki nego anticivilizacijski nastrojeni.

#4 solar

solar
  • Members
  • 102 posts

Posted 09 November 2007 - 00:41

jel neko to cenzurise?



Da. Ja. :rolleyes:


Ma, daj. Nema ovde cenzure koja nije opravdana, vec se, jednostavno, ovde oformila jedna ekipa koja slicno misli i nema previshe ekstrema.
Ne isto, slicno. U zemlji Srbiji ko ne misli kao desnichar ili radikal ili sl. misli slicno, bez obzira na to koliko je to razlicito. :huh:

#5 asknoone84

asknoone84
  • Banned
  • 22 posts

Posted 09 November 2007 - 00:45

Posto ce ova tema i onako na Deponiju, nema neke svrhe polemisati, no eto, FYI, na ovom forumu se uglavnom okupljaju ljudi koji:
a) ne gaje nacionalisticke, sovinisticke, fasisticke i slicne iluzije
b) ne robuju mitovima
c) ne dele ljude po etnickoj, nacionalnoj, verskoj, seksualnoj i nekoj slicnoj privatnoj pripadnosti
d) su videli nesto sveta pa znaju da prosecan Amer kad se ujutru umiva smislja pakleni plan kako da tog dana napakosti Srbiji
e) su u proseku obrazovaniji od PSK (priprostog srpskog kulova)

Nikakvo misljenje se ne forsira, ali se ne trpe fasisticki i ini izlivi, zablude, i ostale stvari iz tog spektra posto su gore navedene stvari civilizacijske tekovine a vecini ljudi na ovom forumu je draze da budu antinacionalisticki nego anticivilizacijski nastrojeni.



Kakav si ti lik,a sve si opovrgao sto si rekao onim pod e) a to je nekultutra,upravo taj sovinizam koga su ti puna usta i pre svega kompleksi koji se nikad neces otarasiti.Ali takvi ljudi su meni bas zanimljivi zato sto me zabavljaju :rolleyes:)))

#6 asknoone84

asknoone84
  • Banned
  • 22 posts

Posted 09 November 2007 - 00:48

Da. Ja. :rolleyes:


Ma, daj. Nema ovde cenzure koja nije opravdana, vec se, jednostavno, ovde oformila jedna ekipa koja slicno misli i nema previshe ekstrema.
Ne isto, slicno. U zemlji Srbiji ko ne misli kao desnichar ili radikal ili sl. misli slicno, bez obzira na to koliko je to razlicito. :huh:





E ovaj lik je normalan,objasni lepo,a ne kao neki tamo nesto pricaju za drugog a ustvari govore koliko su losi,prljavi,namazani,iskompleksirani...a pricaju o nekom proseku misleci da su bas oni iznad proseka a ustvari su bas oni ispod proseka,kakva ironija i zabluda u kojoj zive...

Edited by asknoone84, 09 November 2007 - 00:54.


#7 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 09 November 2007 - 01:00

A ko je tvrdio da obrazovani ljudi, a jos manje anti-anticivilizacijski opredeljeni moraju biti kulturni u striktnom PC smislu? Eno, Seseljitus je nesumnjivo obrazovana jedinka sto i dalje ne znaci da se pored njega i jedna druga `obrazovana` jedinka (zvanicno magistar) zvana Velimir Ilic ne postidi na bogatstvu 'kulturnog' recnika. A i Pera Lukovic i Canak su nesumnjivo protivu svih anticivilizatora pa ne znaci da imaju kulturu izrazavanja k'o engleska kraljica (u javnom zivotu, naravno). Nekad se i jezik koristi kao provokacija zaradi budjenje uspavalog uma. Jezik je mocan alat...

A sad, molim te, objasni meni nekulturnom i sovinisti gde ti nadje sovinizam u mojim recima... Priprosti srpski kulov? Kulov je karakterna osobina i lepsi naziv za budalu, a budala je osoba koja nikad ne propusti priliku da propusti priliku, srpski zato sto si ti sam postavio premisu na pocetku poredeci razliku izmedju srpskog javnog mnenja (pokazanu na izborima) i onog koji obituje ovde na forumu, dok je pridev 'priprosti' direktna posledica istih tih rezultata izbora posto se drugacije ne moze opisati da decenijama nasedaju na istu retoriku, na istu demagogiju, dok su iz godine u godinu sve siromasniji i sve propaliji... Ne zvuci lepo, al' takvo je stanje na terenu... Pa ako je priznavanje istine sovinizam, onda da, ja sam sovinista!

#8 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 09 November 2007 - 01:02

takodje uz pomoc CIAe, koja nas finansira, pronalazimo neistomisljenike koji se ovde jave pa ih cebujemo.

#9 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 09 November 2007 - 01:04

Pa isto se moze reci i za one druge forume, srpskinacionalisti, stormfront... I tamo je vise jednog "misljenja" nego drugog, jel' se i njima zalio pokretac teme zbog toga ili su mu oni OK takvi kakvi su?

Forum kao forum nije presek jednog drustva u celini nego samo svojih clanova. Ovde se uglavnom okupljaju jedni, na onim drugim forumima drugi. Odatle i razlika.

Edited by Rad-oh-yeah?, 09 November 2007 - 01:05.


#10 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 09 November 2007 - 01:05

To prichaj za sebe, ja nemam nista sa CIA-om. Mene finansiraju Mosad i Sorosh, a upravo sam prosledio IP adresu ovog neistomisljenika i neshvacenog Don Kihota nadleznim instancama, kad oni zavrse s njim mozda vam ga daju za cebovanje...

/troll of troll off

#11 asknoone84

asknoone84
  • Banned
  • 22 posts

Posted 09 November 2007 - 01:13

Ma dobro , shvatio sam ja ali zasto bas na B92 forumu zasto bas tu a ne negde drugde, pa to je valjda objektivna televizija koja ne namece neko misljenje,ima nacionalnu frekvenciju a to je odgovornost, vec daje svakom pojedincu da sam prosudi ili se varam,a jednoumlje ne vodi nigde?

Edited by asknoone84, 09 November 2007 - 01:19.


#12 Billy Mahony

Billy Mahony
  • Members
  • 1,712 posts

Posted 09 November 2007 - 01:23

Uvek mi je interesantno kako se ne razume i ne shvata dragocenost manjinskog mišljenja. Bez one manjine koja je sišla sa drveta uz gromoglasnu dreku onih koji su na drvetu ostali, nikad čovečanstva i ne bi bilo.

I uvek je tako, drekavci dreče u gomili i klate se na granama i kad obrste voće onda nastaje pravi problem kako doći do drugog drveta i voća.

Nikad ništa ne nauče, i stalno drekom skrivaju panični strah od drugačijeg i novog. A treba samo da sidju sa drveta, ima i više prostora, a i više hrane.

PS. Deponija here we come......

Edited by Billy Mahony, 09 November 2007 - 01:24.


#13 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 09 November 2007 - 01:26

Pa zato sto B92 finansiraju Soros, Vatikan i ustase, ajd nemoj reci da to do sad nisi znao. Pa logicno je da se ovde okupljaju evroslinavci, strani placenici, domaci izdajnici, produzene ruke i noge raznoraznih antisrpskih organizacija i lobija itd. Nas tolerisu posto radimo za njih i u njihovom interesu, dok vi vecni lovci na vecite istine bivate brisani, banovani i tako to kako ne bi unosili razdor medju njihovim stadom. Ne smeju vlasnici nasih prodanih dusa da dozvole da do nas dopre ta iskonska istina posto onda vise ne bi prodavali veru, sa sve 15% srca & dushe, za mrvice sa vechere.

#14 asknoone84

asknoone84
  • Banned
  • 22 posts

Posted 09 November 2007 - 01:29

Pa zato sto B92 finansiraju Soros, Vatikan i ustase, ajd nemoj reci da to do sad nisi znao. Pa logicno je da se ovde okupljaju evroslinavci, strani placenici, domaci izdajnici, produzene ruke i noge raznoraznih antisrpskih organizacija i lobija itd. Nas tolerisu posto radimo za njih i u njihovom interesu, dok vi vecni lovci na vecite istine bivate brisani, banovani i tako to kako ne bi unosili razdor medju njihovim stadom. Ne smeju vlasnici nasih prodanih dusa da dozvole da do nas dopre ta iskonska istina posto onda vise ne bi prodavali veru, sa sve 15% srca & dushe, za mrvice sa vechere.





Ako ti tako kazes...

#15 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 09 November 2007 - 01:29

Uvek mi je interesantno kako se ne razume i ne shvata dragocenost manjinskog mišljenja.


Ovo je nazalost kljucna stvar u nerazumevanju ovog Don Kihota - ja ne razumem i ne shvatam dragocenost nistavila. :rolleyes: