Jump to content


Photo

Hate topic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2455 replies to this topic

#2401 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 01 May 2014 - 08:31

Ja sam,nekada davno( alaletegodine :( ) imao "praksu" u BPI-u I bolje da vam ne pisem,sta sam sve "video"... Da dodam i ja jedan "hate" za gore napisano

FatZadde, ime dedino  :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=L-YFsTNIeuk


Edited by kronostime, 01 May 2014 - 08:40.


#2402 Zonpi

Zonpi
  • Members
  • 304 posts

Posted 17 May 2014 - 13:41

Dobro bre jel mora uvek da se puca kad je svadba ili neko veselje?  Tacno cu da kupim jednu bazuku i c4 kad se budem zenio,  a sa bazukom cu da pucam u vis, pa gde se spusti.



#2403 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 21 June 2014 - 15:16

Zatrpavanje sopstvene praznine gomilanjem reči i banalnim generalizacijama...


Edited by jesenja, 21 June 2014 - 15:17.


#2404 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 28 June 2014 - 15:05

Dans sam bila neprijatna u javnosti, gore mi ushi od stida, od te provale neprijateljstva, skoro pa mrznje. Znam da sam u pravu ali nisam morala bash tako da sikcem, kao guja ispod kamena, na jednu mladu osobu.

Ovako je to bilo: napravila sam racun u jednoj prodavnici, subotom sam uvek kod njih. Dala sam krupnu novcanicu i osim papirnog novca, kasirka je trebala da vrati i 65 para. Ona je nova u toj radnju  i prvi put se vidimo. Vratila je sve osim onih 0,65 para. Normalno, rekla bih, u opticaju nema nishta manje od 1 dinara. Medjutim, to je bila vec treca ili cetvrta prodavnica u kojoj pazarim i svuda su mi zakinuli na kusuru pa sam prosiktala da hocu moj kusur. Devojka se zbunjeno nasmeshila a ja sam joj objasnila da se iznos veci od 0,50 para zaokruzuje na 1 dinar, bash kao i kod placanja. Dala  mi je dinar i ja sam ga ubacila u svoj nocanik i otishla. 

Zasto nas drzava dovodi u ovakvu situaciju? Sve cene imaju decimale a u opticaju nema kovanica manjih od 1 din, bar ih ja ne vidjam?

Iznenadila sam samu sebe ovakvim sitnicavim gestom ali vishe nisam mogla da izdrzim, pa dokle, bre?



#2405 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 10 July 2014 - 00:14

napisah tamo na Biserkovoj prćiji - gadno sam se povredio. po mojoj skromnoj proceni - mirovanje bar mesec dana. :(



#2406 crveno - beli

crveno - beli
  • Members
  • 6,335 posts

Posted 10 July 2014 - 19:30

Dans sam bila neprijatna u javnosti, gore mi ushi od stida, od te provale neprijateljstva, skoro pa mrznje. Znam da sam u pravu ali nisam morala bash tako da sikcem, kao guja ispod kamena, na jednu mladu osobu.

Ovako je to bilo: napravila sam racun u jednoj prodavnici, subotom sam uvek kod njih. Dala sam krupnu novcanicu i osim papirnog novca, kasirka je trebala da vrati i 65 para. Ona je nova u toj radnju  i prvi put se vidimo. Vratila je sve osim onih 0,65 para. Normalno, rekla bih, u opticaju nema nishta manje od 1 dinara. Medjutim, to je bila vec treca ili cetvrta prodavnica u kojoj pazarim i svuda su mi zakinuli na kusuru pa sam prosiktala da hocu moj kusur. Devojka se zbunjeno nasmeshila a ja sam joj objasnila da se iznos veci od 0,50 para zaokruzuje na 1 dinar, bash kao i kod placanja. Dala  mi je dinar i ja sam ga ubacila u svoj nocanik i otishla. 

Zasto nas drzava dovodi u ovakvu situaciju? Sve cene imaju decimale a u opticaju nema kovanica manjih od 1 din, bar ih ja ne vidjam?

Iznenadila sam samu sebe ovakvim sitnicavim gestom ali vishe nisam mogla da izdrzim, pa dokle, bre?

 

Te decimale su tu psiholoski, da pomislis da je nesto jeftinije nego sto jeste ... zato stave 99,99 dinara umesto 100,00. 



#2407 RaleRale

RaleRale
  • Members
  • 1,304 posts

Posted 04 September 2014 - 21:08

I gde su sad ulazi,utičnice i kablovi na solarnom punjaču na tašu!?!?!?    :furious: 

Čak i NYC se ugledao na nas u Central Parku,a mi,sačuvaj me bože.


Edited by Rale84, 05 September 2014 - 09:37.


#2408 PetarPan88

PetarPan88
  • Members
  • 54 posts

Posted 22 October 2014 - 18:17

Koliko me nervira baba sa šestog sprata koja svaki dan trese tepih na prozoru. sve mi pada na terasu, a kad je otvoren prozor onda ulazi u stan.

Ok je da to radi jednom mesečno, ali ne mogu svaki dan da trpim i da čistim dlake njene persijske mačke koje istresa.

Jednom joj je tepih ispao na moju terasu, deset dana sam se pravio lud i nisam hteo da joj otvorim vrata, tepih je i dalje bio na mojoj terasi, a kiša svaki dan pada xD Ali ni to je nije naučilo pameti...



#2409 Oi!

Oi!
  • Members
  • 5,168 posts

Posted 22 October 2014 - 22:08

Koliko me nervira baba sa šestog sprata koja svaki dan trese tepih na prozoru. sve mi pada na terasu, a kad je otvoren prozor onda ulazi u stan.

Ok je da to radi jednom mesečno, ali ne mogu svaki dan da trpim i da čistim dlake njene persijske mačke koje istresa.

Jednom joj je tepih ispao na moju terasu, deset dana sam se pravio lud i nisam hteo da joj otvorim vrata, tepih je i dalje bio na mojoj terasi, a kiša svaki dan pada xD Ali ni to je nije naučilo pameti...

 

Zovi Komunalce!

 

:s_w:



#2410 Ibiza

Ibiza
  • Members
  • 1,487 posts

Posted 22 October 2014 - 22:16

a mozda ti sad ona vraca "milo za drago"



#2411 :~))

:~))
  • Members
  • 571 posts

Posted 22 October 2014 - 22:32

A šta ja da kažem ! Meni terasa svaki dan puna ljuski od jaja, od krompira, omoti od raznoraznih podriguša, mrva kol'ko hoćeš, pepeo od cigara, a kad je pranje terase stanara sa viših spratova, - elementarna nepogoda ! A šta ćeš, nije zgrada za svakoga....  20.gif

...al  dobro je dok ne počnu tamponi da uleću   28.gif

iskorišćeni, naravno ...  

17.gif



#2412 mrd

mrd
  • Members
  • 18,143 posts

Posted 22 October 2014 - 23:05

Koliko me nervira baba sa šestog sprata koja svaki dan trese tepih na prozoru. sve mi pada na terasu, a kad je otvoren prozor onda ulazi u stan.
Ok je da to radi jednom mesečno, ali ne mogu svaki dan da trpim i da čistim dlake njene persijske mačke koje istresa.
Jednom joj je tepih ispao na moju terasu, deset dana sam se pravio lud i nisam hteo da joj otvorim vrata, tepih je i dalje bio na mojoj terasi, a kiša svaki dan pada xD Ali ni to je nije naučilo pameti...

Kupi novu babu. B)

#2413 PetarPan88

PetarPan88
  • Members
  • 54 posts

Posted 23 October 2014 - 02:15

Zovi Komunalce!

 

:s_w:

Cimao sam predsednika kućnog saveta isto to mi je rekao... Znam da je kazna 5000 za istresanje mrva i otpadaka proz prozor. Ne mogu da se petljam sa njima, ionako sa terase vidim kako malo- malo neko istresa nešto xD

 

A šta ja da kažem ! Meni terasa svaki dan puna ljuski od jaja, od krompira, omoti od raznoraznih podriguša, mrva kol'ko hoćeš, pepeo od cigara, a kad je pranje terase stanara sa viših spratova, - elementarna nepogoda ! A šta ćeš, nije zgrada za svakoga....  20.gif

...al  dobro je dok ne počnu tamponi da uleću   28.gif

iskorišćeni, naravno ...  

17.gif

Malograđanstvo jednom rečju :D

 

Kupi novu babu. B)

bolje da kupim novi stan :)

 


#2414 angelia

angelia
  • Members
  • 15,569 posts

Posted 23 October 2014 - 02:45

 

Zovi Komunalce!

 

:s_w:

Cimao sam predsednika kućnog saveta isto to mi je rekao... Znam da je kazna 5000 za istresanje mrva i otpadaka proz prozor. Ne mogu da se petljam sa njima, ionako sa terase vidim kako malo- malo neko istresa nešto xD

 

A šta ja da kažem ! Meni terasa svaki dan puna ljuski od jaja, od krompira, omoti od raznoraznih podriguša, mrva kol'ko hoćeš, pepeo od cigara, a kad je pranje terase stanara sa viših spratova, - elementarna nepogoda ! A šta ćeš, nije zgrada za svakoga....  20.gif

...al  dobro je dok ne počnu tamponi da uleću   28.gif

iskorišćeni, naravno ...  

17.gif

Malograđanstvo jednom rečju :D

 

Kupi novu babu. B)

bolje da kupim novi stan :)

 

 

Da li si razmisljao da babi ljubazno objasnis sta radi? Znam da nije mnogo ali neki put radi...



#2415 PetarPan88

PetarPan88
  • Members
  • 54 posts

Posted 23 October 2014 - 03:09

 

 

Zovi Komunalce!

 

:s_w:

Cimao sam predsednika kućnog saveta isto to mi je rekao... Znam da je kazna 5000 za istresanje mrva i otpadaka proz prozor. Ne mogu da se petljam sa njima, ionako sa terase vidim kako malo- malo neko istresa nešto xD

 

A šta ja da kažem ! Meni terasa svaki dan puna ljuski od jaja, od krompira, omoti od raznoraznih podriguša, mrva kol'ko hoćeš, pepeo od cigara, a kad je pranje terase stanara sa viših spratova, - elementarna nepogoda ! A šta ćeš, nije zgrada za svakoga....  20.gif

...al  dobro je dok ne počnu tamponi da uleću   28.gif

iskorišćeni, naravno ...  

17.gif

Malograđanstvo jednom rečju :D

 

Kupi novu babu. B)

bolje da kupim novi stan :)

 

 

Da li si razmisljao da babi ljubazno objasnis sta radi? Znam da nije mnogo ali neki put radi...

 

Hiljadu puta!!!! Ali pazi, hiljadu puta! Kad joj to kažem ona ništa ne odgovori, lagano me iskulira, samo prođe. Mislio sam da je gluva, ali zato kada sam joj jednom u liftu spomenuo neke studente koji žive vrata do nje ona je naprasno progovorila, čak šta više nisam mogao da je zaustavim, zasula me informacijama o tome kakav život vode i kako provode dane. Sreća pa je lift brz xD
Svaki je**ni dan istresa. Imam utisak da uživa u tome.

Ovo leto, sedim na terasi, rano ujutru, pijem kaficu i listam portale. Otišao sam da spremim doručak na brzaka, vratio sam se a ono kafa puna dlaka, o lap topu da i ne govorim.

 

Više mi se sviđa likuša u susednoj zgradi koja po ceo dan tverkuje na otvorenom prozoru :)

PS. Nisam voajer, samo nekad naletim i pogledam. xD