Jump to content


Photo

Hate topic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
2455 replies to this topic

#2386 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 10 March 2014 - 18:24

Teenages.  :furious:

Stigle godine, a? :D



#2387 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 28 March 2014 - 15:20

Kupila sam sebi prelep novčanik, i evo, već dva sata premećem po njemu ličnu kartu i neke papiriće...



#2388 ControlFreak

ControlFreak
  • Members
  • 3,070 posts

Posted 28 March 2014 - 17:35

Kupila sam sebi prelep novčanik, i evo, već dva sata premećem po njemu ličnu kartu i neke papiriće...

 

ovo ti nije "hate", nego "love" za prelep novcanik  

:lol+:

p.s. vazno da ima sta da se premece



#2389 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 28 March 2014 - 21:28

ovo ti nije "hate", nego "love" za prelep novcanik  

:lol+:

p.s. vazno da ima sta da se premece

Ima i na love, tamo boldovan prvi deo rečenice ;)

A jeste lep, u boji je tvog avatara. 



#2390 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 26 April 2014 - 07:03

Hate za komunalno preduzece: subota, 7 sati, kao da su pustili sve djavole iz pakla, tolika je rika na nashem malom trgu jer komunalci trimuju zelene povrshine. Pa gde nadjoste da trimujete u subotu, u 7 sati, mala vam nedelja? 

Ja sam budna vec 2 sata ali znam koliko ima mladih ljudi i male dece u stanovima na trgu  koji imaju pravo na ovo lepo subotnje jutro, da se probude bez budilnika i strke radnog dana. Sramota.



#2391 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 26 April 2014 - 10:20

Hejt za prokletinje koje pipkaju svaku voćku i povrćku u gajbici i preturaju po njima! Hejthejthejt!



#2392 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 26 April 2014 - 11:16

Hejt za prokletinje koje pipkaju svaki ku voćku i povrćku u gajbici hleb i preturaju po njima! Hejthejthejt!



#2393 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 26 April 2014 - 11:44

 

Hejt za prokletinje koje pipkaju svaki ku voćku i povrćku u gajbici hleb i preturaju po njima! Hejthejthejt!

 

Popravni: kod nas lebac drže podalje od pipača.


Edited by jesenja, 26 April 2014 - 11:45.


#2394 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 26 April 2014 - 14:37

...

 

Hejt za prokletinje koje pipkaju svaku voćku i povrćku u gajbici i preturaju po njima! Hejthejthejt!

 

Neki se zalili kako im 'u Grcku' na pijaci nisu dali da pipkaju paradajz - vec ih Grk vikom oterao sa pijace.

Posle snuzdeno kupovali u samoposluzi - vec upakovano.

 

Zaista nema vecih seljobera & seljancura koji bi da 'pipkaju'.

 

...



#2395 pixel

pixel
  • Members
  • 2,487 posts

Posted 26 April 2014 - 14:48



#2396 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 26 April 2014 - 15:36

Na pijaci sam izgrdila neku "gospođu" zbog pipkanja i preturanja, pa kad je uzela robu i otišla prodavačica mi se zahvaljuje. Pitam je zašto to dopušta, zašto ih ona ne opomene, kaže: Mnogo ima prodavaca, narod malo para, ako kažem nešto, nikad više neće doći da kupi kod mene.

Pa, sad, ako oni stalno preturaju kod tebe, ja neću doći da kupujem, a roba će brže da propada od pipkanja, pa si na istom.

 

Kad sam bila mala, baka me vodila na pijacu, i tamo sam videla tablu na kojoj je pisalo: Očima biraj, rukama ne diraj! Tada mi je bila smešna. Sad nije.



#2397 highlanderka

highlanderka
  • Members
  • 3,150 posts

Posted 28 April 2014 - 11:52

Ne mogu da objasnim zasto moram sama da kupujem namirnice koje cu upotrebiti u kuhinji tek, tako je od kad imam svoju kuhinju, kad ih neko drugi odabere i donese, uvek mi deluju tudje i treba mi vremena da ih "osetim". Elem, na pijaci sam probirljiva ali ja biram prvo ocima pa tek nakon toga, svaku vocku ili komad povrca uzimam svojom rukom. Zbog toga volim da imam svoje prodavce, tacno znam kod koga kupujem krompir, zelen, jaja, jabuke.....muka mi je kod kupovine sira: dok cekam na svoj red, moram da gledam kako se novcanice razmenjuju izmedju kupca i prodavca a sve to preko posuda sa sirom, mileramom, kajmakom. Novac je prepun bakterija i stvarno mu nije mesto ni pored ni iznad bilo cega shto je hrana, pogotovo ona koja ne pretpostavlja termicku obradu. 

Hleb ne kupujem uopshte te tako nisam u iskushenju da ga pipkam a i kad bih ga kupovala, kupovala bih samo vekne upakovane u providnu foliju ili papirnu kesu, imala sam prilike da vidim donoshenje hleba u samoposluge, videla sam gajbice odlozene na ulicni beton i unutrashnjost vozila koje ih razvozi po gradu - takav hleb ne bih ni shtapom takla. Ako bash mora hleb a nema upakovanog, onda je bolje kupovati u privatnoj pekari gde se vekna pravi na 5 m od prodajnog mesta a i kupci nemaju priliku da pipkaju i gnjece jer je tezga izmedju njih i hleba.



#2398 jesenja

jesenja
  • Members
  • 1,428 posts

Posted 28 April 2014 - 12:32

Ko šta radi, ja off-ujem teme :ajme: , dakle:

Pre tridesetak godina jedan naš drugar je radio u gradskoj pekari preko studentske zadruge, i kad smo počeli da pričamo o gajbama hleba koje stoje ispred prodavnica, na asfaltu, imao je i on šta da kaže: Znate, ti hlebovi se u velikim žičanim kavezima iznose na dvorište pekare do utovara, i tu sam video kako mačke leže odozgo i greju se. Kad sam pitao majstore zašto nešto ne urade i ne razjure ih, odgovor je bio da mačke ne jedu hleb, ali jedu miševe koji jedu hleb... da nema tih mačaka, od miševa ne bi moglo da se živi!

Jedno vreme sam svaku veknu otresala rukama kao pomahnitala. Ko zna šta sam tad progutala pa sad imam dve mačke... ;)



#2399 kronostime

kronostime
  • Banned
  • 27,590 posts

Posted 01 May 2014 - 06:18

Ko šta radi, ja off-ujem teme :ajme: , dakle:

Pre tridesetak godina jedan naš drugar je radio u gradskoj pekari preko studentske zadruge, i kad smo počeli da pričamo o gajbama hleba koje stoje ispred prodavnica, na asfaltu, imao je i on šta da kaže: Znate, ti hlebovi se u velikim žičanim kavezima iznose na dvorište pekare do utovara, i tu sam video kako mačke leže odozgo i greju se. Kad sam pitao majstore zašto nešto ne urade i ne razjure ih, odgovor je bio da mačke ne jedu hleb, ali jedu miševe koji jedu hleb... da nema tih mačaka, od miševa ne bi moglo da se živi!

Jedno vreme sam svaku veknu otresala rukama kao pomahnitala. Ko zna šta sam tad progutala pa sad imam dve mačke... ;)

Bog na nebu, Highlanderka u kuknjavi, Jesenja u off-topicu :lol+:



#2400 F@tZadd

F@tZadd
  • Members
  • 17,083 posts

Posted 01 May 2014 - 08:15

Ja sam,nekada davno( alaletegodine :( ) imao "praksu" u BPI-u I bolje da vam ne pisem,sta sam sve "video"... Da dodam i ja jedan "hate" za gore napisano