Jump to content


Photo
* - - - - 2 votes

Seselj u Hagu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1115 replies to this topic

#1 Curufinwe

Curufinwe
  • Members
  • 11 posts

Posted 07 November 2007 - 21:54

Napokon je pocelo sudjenje ovom krmaku. Nadam se da ce uskoro da bude osudjen, pa cu da pitam onda ove nashe nacionaliste za koga ce da glasaju kada SRS izadje sa listom na kome se nalazi zvanicno Ratni Osudjenik. Jedva cekam da mu vidim izraz lica kad mu budu rekli da je osudjen na dozivotnu robiju :rolleyes:

Edited by Anduril, 07 November 2007 - 23:10.


#2 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 07 November 2007 - 21:57

Napokon je pocelo sudjenje ovom krmaku. Nadam se da ce uskoro da bude osudjen, pa cu da pitam onda ove nashe nacionaliste za koga ce da glasaju kada SRS izadje sa listom na kome se nalazi zvanicno Ratni Osudjenik. Jedva cekam da mu vidim izraz lica kad mu budu rekli da je osudjen na dozivotnu robiju :rolleyes:

A i ti si naivan.Pa ti koji glasaju za SRS ce nakon presude imati razlog vise da glasaju za njih.Glasaci SRS ne glasaju za tu stranku zato sto ne znaju za ratne zlocine vec sto podrzavaju iste.

#3 Curufinwe

Curufinwe
  • Members
  • 11 posts

Posted 07 November 2007 - 21:59

Ma da znam to :rolleyes: Hvala sto ukazujes na moju glupost :huh: Ali se nadam da ce onda barem imati razloga da budu zabranjeni ili nesto... Recimo da je to nada budale... Samo hocu da vidim njihova lica :) Zar ne bi bilo vredno ?

#4 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 07 November 2007 - 22:03

Ma da znam to :rolleyes: Hvala sto ukazujes na moju glupost :huh: Ali se nadam da ce onda barem imati razloga da budu zabranjeni ili nesto... Recimo da je to nada budale... Samo hocu da vidim njihova lica :) Zar ne bi bilo vredno ?

Jedino sto moze da se desi je zabrana da nosilac liste bude Seselj.Sto se tice zabrane SRS mislim da nema sanse.

#5 nasty man

nasty man
  • Banned
  • 27 posts

Posted 07 November 2007 - 22:39

Ovakvi postovi su tako karakteristični za sajt B92, isto kao što je karakteristično brisanje onoga što ću napisati, iako ću biti neuporedivo kulturniji od prethodnih forumaša (što mi i neće biti previše teško)... Dakle - nazvati nekoga "krmakOm" je indikacija nedostatka domaćeg vaspitanja kao i elementarne kulture. Želeti smt milionima ljudi samo da ne bi mogli da glasaju - to je... To je nešto što treba lečiti, zar ne?

Ne upuštajući se u procene kojoj političkoj grupaciji pripadaju ili je simpatišu "cenjeni" diskutanti koji su ovde izneli svoja mišljenja i time se kvalifikovali za određene ustanove (u kojima šetaju čike u belim mantilima) u ovoj zemlji, hoću da pokušam da skrenem pažnju na netoleranciju onih koji podržavaju izgradnju Muzeja tolerancije. Zbog takvih kao što ste Vi, gospodo, ako i izađem na izbore - izbor mi neće biti težak. Jer ja ne želim smrt milionima ljudi. A na vašu žalost - dovoljno je (nadam se, uprkos vašim željama) godina ispred mene...

Jer, ja neću da glasam za one koji su ogrezli u kriminalu i korupciji, neću da glasam za one kojima se bele nozrve, neću da glasam za one koji opljačkali ovu državu sumnjivim privatizacijama, neću da glasam za one koji žele Srbiji ispred imena da stave prefiks - Delta... Neću i tačka.

I kao što rekoh - izbor mi neće biti težak.

Eto. A sada mi poželite dobrodošlicu :rolleyes:
Pretpostavljam trajnim banovanjem da ne bih narušio šešeljomrzačku idilu drage nam devedeset dvojke čiji forumaši (čast izuzecima, ako ih ima) ljude nazivaju "krmakOvima" zato što drugačije misle, čiji forumaši žele smrt za preko milion građana Srbije, čiji forumaši šalju na vešala one koji žele Kosovo u Srbiji... Ma znate vi to i sami.

#6 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 07 November 2007 - 22:42

Jer, ja neću da glasam za one koji su ogrezli u kriminalu i korupciji, neću da glasam za one kojima se bele nozrve, neću da glasam za one koji opljačkali ovu državu sumnjivim privatizacijama, neću da glasam za one koji žele Srbiji ispred imena da stave prefiks - Delta... Neću i tačka.

Znachi glasacesh za LDP... Pa lepo...

#7 nasty man

nasty man
  • Banned
  • 27 posts

Posted 07 November 2007 - 22:47

Znachi glasacesh za LDP... Pa lepo...


Možda.
A možda i za Radikale.
Nisu LDP i SRS toliko različiti (osim što ovi prvi ne žele Kosovo u Srbiji).

Nego, nije poenta u tome za koga ću ja glasati. Stvar je u tome da se kao društvo izlečimo od ovih koji bi da šalju na vešala. Koji bi želeli smrt milionima onih što drugačije misle. Koji su nekulturni, netolerantni i bezobrazni. Pa makar bili oni i Radikali. Nego, u ovom trenutku su Radikali su najmanje takvi.

Edited by nasty man, 07 November 2007 - 22:53.


#8 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 07 November 2007 - 22:53

Možda.
A možda i za Radikale.

Cekaj, pa kako ces da glasas za radikale kad si malopre napisao da neces da glasas za one koji su one koji su ogrezli u kriminalu i korupciji i za one koji opljačkali ovu državu :rolleyes:

#9 Tutankamon

Tutankamon
  • Members
  • 1,746 posts

Posted 07 November 2007 - 22:54

Možda.
A možda i za Radikale.
Nisu LDP i SRS toliko različiti .


Ima već tema o tome

Pa makar bili oni i Radikali. Nego, u ovom trenutku, Radikali su najmanje takvi.


:rolleyes:

#10 Curufinwe

Curufinwe
  • Members
  • 11 posts

Posted 07 November 2007 - 22:55

Nisu LDP i SRS toliko razliciti? Stvarno si mi dobro odgovorio :rolleyes: A da, Seselj jeste KRMAK !

#11 Anduril

Anduril
  • Members
  • 5,593 posts

Posted 07 November 2007 - 22:56

Ovakvi postovi su tako karakteristični za sajt B92, isto kao što je karakteristično brisanje onoga što ću napisati, iako ću biti neuporedivo kulturniji od prethodnih forumaša (što mi i neće biti previše teško)... Dakle - nazvati nekoga "krmakOm" je indikacija nedostatka domaćeg vaspitanja kao i elementarne kulture. Želeti smt milionima ljudi samo da ne bi mogli da glasaju - to je... To je nešto što treba lečiti, zar ne?

Ne upuštajući se u procene kojoj političkoj grupaciji pripadaju ili je simpatišu "cenjeni" diskutanti koji su ovde izneli svoja mišljenja i time se kvalifikovali za određene ustanove (u kojima šetaju čike u belim mantilima) u ovoj zemlji, hoću da pokušam da skrenem pažnju na netoleranciju onih koji podržavaju izgradnju Muzeja tolerancije. Zbog takvih kao što ste Vi, gospodo, ako i izađem na izbore - izbor mi neće biti težak. Jer ja ne želim smrt milionima ljudi. A na vašu žalost - dovoljno je (nadam se, uprkos vašim željama) godina ispred mene...

Jer, ja neću da glasam za one koji su ogrezli u kriminalu i korupciji, neću da glasam za one kojima se bele nozrve, neću da glasam za one koji opljačkali ovu državu sumnjivim privatizacijama, neću da glasam za one koji žele Srbiji ispred imena da stave prefiks - Delta... Neću i tačka.

I kao što rekoh - izbor mi neće biti težak.

Eto. A sada mi poželite dobrodošlicu :rolleyes:
Pretpostavljam trajnim banovanjem da ne bih narušio šešeljomrzačku idilu drage nam devedeset dvojke čiji forumaši (čast izuzecima, ako ih ima) ljude nazivaju "krmakOvima" zato što drugačije misle, čiji forumaši žele smrt za preko milion građana Srbije, čiji forumaši šalju na vešala one koji žele Kosovo u Srbiji... Ma znate vi to i sami.


Neces biti banovan sve dok budes ostao u okviru pristojnog ponasanja na forumu. Post koji si komentarisao je obrisan, a tebe bi zamolio da se u svojim sledecim postovima manje bavis ostalim forumasima i njihovom kvalifikacijom, a vise politickim i ostalim temama na ovom forumu. Kao sto rekoh, politicka orijentacija nece biti sankcionisana na ovom forumu, ali zato uvrede, govor mrznje i netolerancija hoce.

Takodje, zamolio bih postavljaca topika da edituje naslov, posto sud u Hagu, kao civilizovan sud, nema nikakve veze sa vesalima. Hvala

#12 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 07 November 2007 - 22:56

Nego, nije poenta u tome za koga ću ja glasati. Stvar je u tome da se kao društvo izlečimo od ovih koji bi da šalju na vešala.

a gde si pročitao da neko hoće da šalje na vešala? :rolleyes:

Koji bi želeli smrt milionima onih što drugačije misle. Koji su nekulturni, netolerantni i bezobrazni. Pa makar bili oni i Radikali. Nego, u ovom trenutku su Radikali su najmanje takvi.

blago njima, radikalima
mislim, 15 godina su pažljivo gradili imidž kulturne, tolerantne, pristojne, etične i nadasve mirotvoračke grupe građana
vreme je da uživaju u plodovima svojih napora

#13 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 07 November 2007 - 23:00

Ovakvi postovi su tako karakteristični za sajt B92, isto kao što je karakteristično brisanje onoga što ću napisati, iako ću biti neuporedivo kulturniji od prethodnih forumaša (što mi i neće biti previše teško)... Dakle - nazvati nekoga "krmakOm" je indikacija nedostatka domaćeg vaspitanja kao i elementarne kulture. Želeti smt milionima ljudi samo da ne bi mogli da glasaju - to je... To je nešto što treba lečiti, zar ne?



vazi, nazvacemo ga zlocincem. jel ti krmak jos uvek deluje kao los naziv? meni deluje kao preblag

da li tebi to sto je neko optuzen za ratne zlocine zaista nista ne znaci?

Edited by BeatrisDal, 07 November 2007 - 23:01.


#14 nasty man

nasty man
  • Banned
  • 27 posts

Posted 07 November 2007 - 23:02

Cekaj, pa kako ces da glasas za radikale kad si malopre napisao da neces da glasas za one koji su one koji su ogrezli u kriminalu i korupciji i za one koji opljačkali ovu državu :rolleyes:


Ako počnemo o pljački države - to će da nas odvede off topic. Ali, pošto si se dohvatio toga, dozvoli mi da iznesem samo jednu opservaciju - u vreme participiranja Radikala u vlasti (i sam znaš da je to bilo samo formalno, ali ne i stvarno učestvovanje, mada ćeš to poreći), nisu se dešavale one krupne privatizacije kakve se dešavaju od revolucije pa do danas. A njima je u jednom periodu učestvovao i LDP; DS da ne pominjem, oni to rade i danas; DSS - takođe. Treba li da pominjemo Janjuševića, Kolesara, treba li da pričamo o tonama sumnjivih privatizacija i gomilama afera? Tu si, kao simaptizer onih koji sebe nazivaju demokratama, ali im to ne smeta da progone neistomišljenike, na prilično klizavom terenu :huh:

Ali, evo - drznuo sam se da se pojavim na ovom sajtu, pa sada demokratski opletite - ja ću svratiti da pročitam šta ste napisali. Možda me i ubedite u svoje mišljenje.
Samo, pokušajte da budete kulturni. I nemojte da mi pretite, nemojte da mi želite zabranu, smrt i slične stvari. Znam da će to demokratama teško pasti - ali ipak nije teško biti fin :)

Pozdrav.

#15 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 07 November 2007 - 23:03

nasty man, ti najmanje o temi topica.