Jump to content


Photo
- - - - -

Izvan i iza turnira


  • Please log in to reply
15015 replies to this topic

#61 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 25 November 2007 - 19:39

ne znam šta je trebalo federeru da igra ove egzibicije, od kojih ništa ne može da dobije osim love. federer i inače igra sve te egzibicije u poluozbiljnom modu, a naročito ovde mora da dozira igru u svakom meču jer glupo je da oleši matorog samprasa, a ako mu se desi da izgubi kao u poslednjem meču (verovatno po dogovoru) onda izmile po belosvetskim forumima i youtubeovima samprasovi fanovi iz naftalina sa snishodljivim komentarima upućenim rogeru. plus je dao nemirnom samprasu dodatnu amuniciju da nastavi da trešira trenutnu generaciju tenisera, a i sam federer je učinio slično iz bekenda izjavom da bi ovaj sampras i danas bio u top 5, i tako još jednom indirektno prozvao i našeg mladog tenisera novaka đokovića.
  • 0

#62 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 26 November 2007 - 09:30

(verovatno po dogovoru)


Vrlo verovatno.Izgleda da je za par miliona i Federer spreman da "proda" meč po scenariju.Ne znam šta Sampras govori o današnjim teniserima, čovek mi nikad nije bio simpatičan i ne pratim njegove izjave, ali znam da njegovi fanovi neumorno govore o "slaboj eri" nakon Samprasa, bla, bla, bla...Najbolje da on, Federer, Borg, Lejver, Lendl (za njega, recimo, znam da gleda samo Federera :rolleyes: ) organizuju neku svoju internu ligu tipa " the real top 5", te da se međusobno nadmeću i nakon toga razmenjuju ljubazne i slatkorečive komentare.
  • 0

#63 novosadjance

novosadjance
  • Members
  • 1,645 posts

Posted 26 November 2007 - 10:50

ne znam šta je trebalo federeru da igra ove egzibicije, od kojih ništa ne može da dobije osim love.



Ja verujem da je za ta tri puta po sat dobio bezobrazno mnogo novca, cak i za njegove standarde.

federer i inače igra sve te egzibicije u poluozbiljnom modu, a naročito ovde mora da dozira igru u svakom meču jer glupo je da oleši matorog samprasa, a ako mu se desi da izgubi kao u poslednjem meču (verovatno po dogovoru).



Da je bilo 6:1, 6:1 to bi verovatno bilo to, ali ovim "ravnopravnim" je Federer postigao upravo ono sto je verovatno i zeleo i lako bi se moglo desiti da se nesto ovako ponovi i u Las Vegasu, Moskvi, Dubaiju i svuda gde ima ljudi koji ne znaju sta ce sa viskom para, a Rodzer i Pit ce doci i sa zadovoljstvom ce za sat vremena pokupiti ono sto deseti igrac sveta zaradi za godinu dana. Ovo neodoljivo podseca na trke Dzesija Ovensa i lokomotive, mec Kasparova i kompjutera (koji je Gari naravno odigrao daleko ispod svojih mogucnosti i izgubi da bi se kompjuter mogao prodati).

onda izmile po belosvetskim forumima i youtubeovima samprasovi fanovi iz naftalina plus je dao nemirnom samprasu dodatnu amuniciju da nastavi da trešira trenutnu generaciju tenisera, a i sam federer je učinio slično iz bekenda izjavom da bi ovaj sampras i danas bio u top 5


Isto kao i kad je Ana "pobedila" Noleta pa su po wtaworld danima vodjene zustre rasprave da li je to pusteno i koje bi mesto na ATP listi zauzimale vrhunske teniserke...

Sto se tice "nekad i sad", cesto se slusaju bivsi kosarkasi i fudbaleri i njihove price kako su oni bili velemajstori i igrali sa dusom sa tri treninga sedmicno, a kako ovi sad koji treniraju dva puta dnevno nemaju pojma, sto bi i teniseri bili izuzetak.
  • 0

#64 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 26 November 2007 - 11:41

Hrvati žele Novaka Đokovića
Organizatori ATP Zagreb Indor turnira žele da obezbede nastup najboljeg srpskog tenisera od 25. februara do 2. marta u glavnom gradu Hrvatske. Posle dogovora sa četiri najbolja hrvatska tenisera: Ivanom Ljubičićem, Marijom Ančićem, Ivom Karlovićem i Marinom Ćilićem, direktor turnira Branimir Horvat krenuo je u ofanzivu za trećim teniserom sveta.
„Na Masters kupu u Šangaju razgovarao sam sa Đokovićem i njegovom porodicom, sa zadovoljstvom smo se prisetili Zagreb Indorsa 2006, kada je Novak stigao do polufinala u kojem je posle tri seta izgubio od Ljubičića. Iako je jasno da ga zovu na sve turnire, uljučujući i one novčano mnogo moćnije od našeg, Novak je iskazao želju da opet nastupi u Zagrebu. Dakle, izgledi postoje”, nada se Horvat u izjavi za zagrebački „Večernji list”.
Horvat je bio posebno zadovoljan potvrdom od ATP organizacije da će zagrebački turnir biti u kalendaru i 2009. godine.


A kad ce kod nas jedan ljudski turnir?
  • 0

#65 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 26 November 2007 - 12:20

Kakav Zagreb open? :rolleyes: Hrvati 'oće da nam umore Noleta :huh:
  • 0

#66 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 26 November 2007 - 15:05

ITF says there is no evidence that Tommy Haas was poisoned in Russia

http://msn.foxsports...1026?print=true
  • 0

#67 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 26 November 2007 - 15:29

ITF says there is no evidence that Tommy Haas was poisoned in Russia

http://msn.foxsports...1026?print=true

trebalo je da dodaju: 'there is however a strong evidence that tommy haas is a crappy player on clay'
  • 0

#68 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 26 November 2007 - 15:38

Anin raspored za 2008.
  • 0

#69 Saiya

Saiya
  • Members
  • 303 posts

Posted 26 November 2007 - 17:33

Ja verujem da je za ta tri puta po sat dobio bezobrazno mnogo novca, cak i za njegove standarde.



Da je bilo 6:1, 6:1 to bi verovatno bilo to, ali ovim "ravnopravnim" je Federer postigao upravo ono sto je verovatno i zeleo i lako bi se moglo desiti da se nesto ovako ponovi i u Las Vegasu, Moskvi, Dubaiju i svuda gde ima ljudi koji ne znaju sta ce sa viskom para, a Rodzer i Pit ce doci i sa zadovoljstvom ce za sat vremena pokupiti ono sto deseti igrac sveta zaradi za godinu dana. Ovo neodoljivo podseca na trke Dzesija Ovensa i lokomotive, mec Kasparova i kompjutera (koji je Gari naravno odigrao daleko ispod svojih mogucnosti i izgubi da bi se kompjuter mogao prodati).



Isto kao i kad je Ana "pobedila" Noleta pa su po wtaworld danima vodjene zustre rasprave da li je to pusteno i koje bi mesto na ATP listi zauzimale vrhunske teniserke...

Sto se tice "nekad i sad", cesto se slusaju bivsi kosarkasi i fudbaleri i njihove price kako su oni bili velemajstori i igrali sa dusom sa tri treninga sedmicno, a kako ovi sad koji treniraju dva puta dnevno nemaju pojma, sto bi i teniseri bili izuzetak.



koliko sam negde cuo, dobili su po glavi i mecu po 1mio $, sto je 3mio $ za nepuni nedelju dana i totalno oko 3-4sata :rolleyes:


igrace u martu u new yorku u madison square gardenu jos jedan mec, gde staju oko 20'000 ljudi. pa ce ovaj poslednji mec sigurno dobro namamiti ljude, da napune tada halu.
  • 0

#70 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 27 November 2007 - 09:19

Federer Creates PSA for World AIDS Day, November 26, 2007

ATP
  • 0

#71 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 27 November 2007 - 09:24

Federer Celebrates 200 Consecutive Weeks at No. 1



[url="http://www.atptennis...yers/gallery/"]
  • 0

#72 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 27 November 2007 - 09:27

Nalbandian Takes Part in Classic Car Event

http://www.atptennis...andian_cars.asp
  • 0

#73 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 27 November 2007 - 10:18

koliko sam negde cuo, dobili su po glavi i mecu po 1mio $, sto je 3mio $ za nepuni nedelju dana i totalno oko 3-4sata


igrace u martu u new yorku u madison square gardenu jos jedan mec, gde staju oko 20'000 ljudi. pa ce ovaj poslednji mec sigurno dobro namamiti ljude, da napune tada halu.


Mirka dobija još jedan pečatni prsten.Garantovano.
  • 0

#74 djordja

djordja
  • Members
  • 8,095 posts

Posted 27 November 2007 - 11:28

Federer Creates PSA for World AIDS Day, November 26, 2007

ATP


E moram da priznam da mi je lagana mucnina od ovoga. :huh:

U toku Vimbldona 2005, pao je nekako i LIVE AID 8. Kada su gospodina TMF-a pitali sta ima da kaze o tome on je ladno priznao da "nikad cuo". Onda ga je novinar pitao da li je cuo za sir Boba Geldofa i odgovor je bio identican. (neverica u publici...... :rolleyes: ako se secate).

Nije Fedex tada imao bas 18 godina, pa da mu se prasta. On je prosto covek totalno obuzet samo sobom, a o ostalom nema pojma, pa neka govori i pedeset jezika.

Zato mislim da je ova prica samo marketinska i da nema nikakve veze sa stvarnim osecanjima i humanoscu.
  • 0

#75 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 27 November 2007 - 12:44

On je prosto covek totalno obuzet samo sobom...


:rolleyes:

Bilo je i drugih stvari za koje on nikada nije čuo, mada ne mogu da setim kojih.Možda je i nezahvalno tražiti od jednog genija ( što on jeste) da bude svestran, ali eto, ja sam nezahvalna :huh: .

Edited by M.S.25., 27 November 2007 - 12:45.

  • 0