Jump to content


Photo
- - - - -

Postignut dogovor o izborima


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
57 replies to this topic

#46 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 04 November 2007 - 02:21

Ne Srbija je blizu parafiranju a daleko potpisivanju.

E vala obican Pera ima da se ovajdi od tog parafiranja samo tako pa ce da krene da glasa za DS .Ne pratis tok diskusije a ocigledno citas i Karline misli jer u ovom slucaju ona izdaje ausvajs.

#47 Eraserhead

Eraserhead
  • Members
  • 9,436 posts

Posted 04 November 2007 - 19:28

Aligrudić: Dogovor ne znači da će DSS podržati Tadića

Postizanje dogovora vladajućih stranaka o izborima ne znači da će Demokratska stranka Srbije (DSS) podržati Borisa Tadića na izborima za predsednika Srbije, izjavio je danas šef poslaničke grupe DSS-a u Skupštini Srbije Miloš Aligrudić


A da li je iko očekivao nešto drugačije... :rolleyes:
E lep je kompromis napravljen.

#48 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 04 November 2007 - 19:47

Eto Banderas, jos jednog koji zivi tamo a soli nam pamet vamo, a zna da je lako tudjim ... gloginje mlatiti!


OSTAJTE OVDE SUNCE TUDJEG NEBA GRIJATI VAS NECE

#49 leone

leone
  • Members
  • 3,630 posts

Posted 04 November 2007 - 19:51

A da li je iko očekivao nešto drugačije... :huh:
E lep je kompromis napravljen.



Al' je zato ,kompromis, legalan :rolleyes: :) , ostalo i nije vazno..

#50 samonapred

samonapred
  • Members
  • 206 posts

Posted 04 November 2007 - 19:52

A da li je iko očekivao nešto drugačije... :rolleyes:
E lep je kompromis napravljen.


Već smo navikli da DSS čeka minut do dvanaest da bi doneo neku odluku, pogotovo kada je ta odluka neka vrsta izbora između proevropske i nacionalističke opcije, ali ipak mislim da će sada podržati Tadića iz razloga što ne mogu da podrže Nikolića, čak i kada bi hteli, jer je ipak postignut dogovor sa DS-om i nemaju nikakav argument za tako nešto, s druge strane narodnjaci nemaju jakog kandidata za izbore, Velja ILić bi ih samo osramotio i pognute glave bi bili prinuđeni da u drugom krugu podrže Tadića, tako da mislim da je ipak u interesu i samog DSS-a da daju svoju, makar i formalnu podršku Tadiću, na taj način će biti na strani pobednika, a to nije tako loša opcija.

#51 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 04 November 2007 - 20:00

Koji ce VAMA q.rac Kosovo,
ka ni tu teritoriju shto kontrolishete, nijeste obradili, nego raste korov i haraju pozari, pola naroda pobjeglo , trbuhom za kruhom, od naZijonalistichke histerije.


Koji ce VAMA q.rac Kosovo,

to ti je dobro pitanje, bas onako lepo zacinjeno psovkom, pa kad tako lepo pitas evo ja se nekako osecam prozvanim da ti odgovorim, a sta tebe boli q.rac sta ce nama Kosovo! Otiso si, neka te, jel ti bolje tamo, ostani, kad bude bolje ovde, vratices se, ako se ne vtaris neces biti prvi, a dotle bistri politiku Danske, a mi cemo se vec nekako snaci, ovaj narod je preziveo svasta i ovo ce, onaj koji nije mogao da izdrzi ocho je i nije im zameriti, otisli bi mnogi, ali brate mili nemojte NAMA koji smo ostali ovde ili odje kako ti vise odgovara, soliti pamet sta je za NAS bolje, zasto niste ovo ili zasto niste ono ili koji ce vam......Kosovo, vrati se pa da te vidim-o na delu.
pozdrav

Edited by banderash, 04 November 2007 - 20:05.


#52 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 04 November 2007 - 21:44

Ja samo pitam,
mene nema povratka, imam jednog sinchica, kojega moram pazit,
u normalnoj zemlji, za takve sluchajeve, Balkan je pakao.

pozdrav,
nema ljutnje.

#53 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 05 November 2007 - 08:21

slazemo se potpuno da je Balkan "pakao", kotao koji kljuca, bure baruta......zato su ljudi ovde daleko emotivniji nego na drugim mestima kad im pomenes razlike, mozda i gresim, necu nikom zameriti ako misli drugacije. Slazemo se takodje da je gledano iz normalno uredjene drzave sve ovo sto se desava ovde katastrofa, ali valda je svima bilo tako dok se nisu "sredili" pa ce i nama JEDNOM biti bolje, kad tad
pozdrav, pozdravi mi sve Dance a posebno Dankinje
PS
nadam se da ce sin izrasti u momcinu i nece zaboraviti odakle su mu koreni, a kad se to desi eto tebe nazad

Edited by banderash, 05 November 2007 - 08:23.


#54 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 05 November 2007 - 11:33

slazemo se potpuno da je Balkan "pakao", kotao koji kljuca, bure baruta......zato su ljudi ovde daleko emotivniji nego na drugim mestima kad im pomenes razlike, mozda i gresim, necu nikom zameriti ako misli drugacije. Slazemo se takodje da je gledano iz normalno uredjene drzave sve ovo sto se desava ovde katastrofa, ali valda je svima bilo tako dok se nisu "sredili" pa ce i nama JEDNOM biti bolje, kad tad
pozdrav, pozdravi mi sve Dance a posebno Dankinje
PS
nadam se da ce sin izrasti u momcinu i nece zaboraviti odakle su mu koreni, a kad se to desi eto tebe nazad


Pozdravicu Dankinje,
imam ja tri sina i £erku, velike i zdrave,
sa Jovanom imam drugi problem, blagi autizam.(pakao za one sa posebnim potrebama)
Ja inache UZIVAM vishe mjesec dana sa VAMA, nego 11 mjeseci u radnoj atmosferi.
Najradje bih pod stare dane, chuvao koze i ovce u moju Vukojebinu,
ali ne padaju sve kockice na svoje mjesto,
jedino u shto sam SIGURAN je,
da je sve NESIGURNO.

Edited by milovan, 05 November 2007 - 11:35.


#55 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 05 November 2007 - 11:50

nemoj zameriti nekad na ostroj rechi, jbga 4um je takav, niko nikog ne poznaje (sem po nekih) a kad neko pocne da pametuje uvek se nadje neki sa kratkim zivcima ili neko ko se oseca prozvanim (ja npr kad sam ti odgovorio) i ondak pocinje fajt, mocan je ovaj internet, do pre 10god nisi ni mogao da zamislis da ce ti neko iz DN biti ko da je ovde, svaki dan da se preganja
imamo prijatelje sa sinom koji takodje ima, pa ajde da upotrebim isti izraz kao i ti, blagi autizam, zive u Canadi, odselili se 2000te, dobili su cerku sad ce godinu dana, ziva, zdrava, slatkis, vecito nesto trtlja, sad su bili Avgusta
da ne trolujem vise
pozdrav

Edited by banderash, 05 November 2007 - 11:51.


#56 milovan

milovan
  • Members
  • 4,995 posts

Posted 06 November 2007 - 02:26

imamo prijatelje sa sinom koji takodje ima, pa ajde da upotrebim isti izraz kao i ti, blagi autizam, zive u Canadi, odselili se 2000te, dobili su cerku sad ce godinu dana, ziva, zdrava, slatkis, vecito nesto trtlja, sad su bili Avgusta
da ne trolujem vise
pozdrav


Isti sluchaj, pravi mali slatkish i sharmer sa hiljadu poljubaca.

Sad imash josh jednog prijatelja sa sletkishem,

pozdrav

#57 Thelonius

Thelonius
  • Members
  • 107 posts

Posted 06 November 2007 - 14:13

WTF? U tom slucaju LDP gubi moj glas. Bogi da nas vodi u evropu :rolleyes: .


Bogi je bio poslednja sansa... Kapitalna greska je bila potopiti ga.

#58 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 06 November 2007 - 14:26

Ja samo pitam,
mene nema povratka, imam jednog sinchica, kojega moram pazit,
u normalnoj zemlji, za takve sluchajeve, Balkan je pakao.

pozdrav,
nema ljutnje.


:rolleyes: nema ljutnje :huh: