Jump to content


Photo

Banda crvena


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
40 replies to this topic

#31 zare

zare
  • Members
  • 37 posts

Posted 26 December 2007 - 05:36

Na osnovu čega to tvrdiš?

Du juče ti je Čeda bio super sada ste popuš... na unutarstranačkim izborima i sada si odjednom "progledao" i video da je Čeda selektivan.
Čak i da jeste selektivan samo nekome ko je zlonameran može da to više smeta od onih sa druge strane koji su deo te mafije.

Svaki tvoj post odiše ličnim frustracijama.


Dragi moj Erasere,

neverovatno je to koliko si postao jedan obican stranacki aparatcik koji druge ljude vredja i pljuje po svaku cenu bez argumenata.
Ja sam taj Zarko Dukic o kojem ti govoris da je "popuš... na unutarstranackim izborima".
Voleo bih da se vidimo i da mi licno to kazes da ti objasnim par stvari o tom popuš... Tvoja nesreća je ta što se tripuješ da sam ja nešto izgubio time što sam napustio LDP. Ja nisam pobegao kao što ti govoriš, već sam napustio partiju koja je postala sve ono protiv cega se sama zalagala, a ono protiv cega sam se ja borio. Nadao sam se da mogu da uticem pozitivno i da u onoj meri u kojoj sam ja imao moc ne dozvolim da postane jos jedna u nizu interesnih organizacija. Nazalost LDP je to postala. Malo privatno preduzece Cede Jovanovica i par njegovih prijatelja. Ja u LDP nisam ulazio zbog funkcija, niti zbog Čede, već zbog jedne jasno profilisane ideje. Međutim, ta ideja je samo paravan za sve ono lose što se zbivalo i zbiva se u LDP-u. Ono što se deslo na Vračaru samo je nastavak jedne nezrele unutarpartijske politike vrha stranke na čelu sa njenim Predsednikom Čedomirom Jovanovićem. Sa vetrenjacama sam se borio van LDP-a nisam zeleo i u njemu da se bavim istim problemom.
Govoris o nekolicini nas koji smo napustili partiju. Ta nekolicina je broj od preko 30 ljudi na Vračaru. Stranka se raspada, posebno u Vojvodini gde nemate nikakvu kontrolu, tj. sprovodite klasicnu represiju, a dobro je poznat manir vaseg delovanja, vrsenja pritisaka na menadzere odbora, pretnje, ucene i dr. Nemate gradski odbor Beograda koji ste ukinuli dekretom gospodina Nenada Milica tacnije za to smo saznali iz "Presa". Članstvo se nista ne pita, a vi mislite da sutradan vodite državu? Smesno je što vi verujete da ste neka elita, posebno nedovoljno "oprani" nacionalista Nikola Samardzic. Da li se stidite tog coveka ili ste ponosni sto vam je on uvazeni clan predsednistva? Zalosno je to sto ljudi nisu shvatili koliko ste vi zlo. Da li sam ja frustriran?! :rolleyes: Ne nisam. Cak sam jako srecan sto sam shvatio u kakvoj sam bio zabludi i sto sam se ponovo posvetio svom poslu, i zivotu uopste u punoj meri. Ideja o Cedi kao novom Djindjicu mi je postala odvratna onog trenutka kada sam na kosarkaskom turniru LDP na Novom Beogradu video Cedinu odvratnu tetovazu, mada mi je mnogo puta pre toga takodje davao povoda za takav osecaj. Tada sam pomislio: "da mi je neko rekao da je Kurir napisao ovo za tetovazu rekao bih da opet lazu". Uzas. :huh:
Mnogo toga ste uradili loseg, meni ali i svim ljudima koji su radili sa mnom. Bez obzira na to ja vam zelim puno srece i uspeha. Samo mi ne mozete uzeti slobodu da kazem kakvi ste i sta radite. Ukoliko zelis da iznosenje istine nazoves frustracijom onda neka bude tako.

Toliko toga ste loseg radili da bih mogao do sutra da pisem. Ali, posto mene ne zanima da se bavim vama, a vi ocigledno mene morate da spominjete redovno i pljujete po meni, morao sam da vam odgovorim. Zanimljive su i price koje poturate o meni kao sto ste poturali i za mnoge pre mene. U vasim ocima svi su DB-ovci, lopovi, i dr., a mozda je to samo nacin da pljuvanjem opravdavate vase glupe poteze.
Nadam se da ces se manuti corava posla i da ces prestati da imas fobiju da se ja krijem iza svakog moguceg nicka. Ja nisam Bebler i molim te da me vise ne spominjes. Ukoliko ne uvazis moju molbu, moracemo drugacije da razgovaramo.

#32 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 26 December 2007 - 07:53

Postoji

Inache, na B92 nismo svi Chedisti, cak shta vishe, vishe smo istinoljubivi

I pomalo nepismeni ...

:rolleyes:

#33 Zabalujev

Zabalujev
  • Members
  • 5,315 posts

Posted 26 December 2007 - 08:55

Unutarpaartijska dokumenta piuna najogavnijih kleveta protiv Žarka Dukića je postovao TEAM LDP a ne ja. Da bi bilo potkrepljeno u kojoj meri su ti dokumenti falsifikovani postavio sam sam izjave direktnih aktera i u potpunosti pokazao razmeru prevare ekipe koja se krije iza centrale.


Taj TEAM LDP o kome govoris je bio user na partijskom forumu (koji me ich ne interesuje), a ne ovom. Ti si isto replicirao na ovom forumu i to je ono sto me jedino interesuje. Onda sam ja zamolio da to brises i od tada me ti mrzis. Od tada i stalno iste prozivke izmedju tebe i Eraserheada koje ja sa zadovoljstvom uklanjam jer su redovno trolovanja. Ici ce i dalje ovde.

u potpunosti pokazao razmeru prevare ekipe koja se krije iza centrale.


takoreci, jebo si im kevu.

#34 Bebler

Bebler
  • Banned
  • 2,037 posts

Posted 26 December 2007 - 21:17

takoreci, jebo si im kevu.

Ne nisam, niti mi je bila ambicija. Samo sam argumentovano dokazao da LDP nije imun na uzurpacije.

#35 villiem

villiem
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 26 December 2007 - 21:31

I pomalo nepismeni ...

:rolleyes:

Reci ti meni
E se tebi druzi, msm ok si lik, tako kazu

#36 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 26 December 2007 - 22:59

Reci ti meni
E se tebi druzi, msm ok si lik, tako kazu


Baš tako. I druži mu se uvek kad mu se duži. :rolleyes:

#37 villiem

villiem
  • Members
  • 2,427 posts

Posted 26 December 2007 - 23:14

Baš tako. I druži mu se uvek kad mu se duži. :rolleyes:


another chance

Mozda spikash sa B92

#38 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 27 December 2007 - 01:33

another chance

Mozda spikash sa B92


A možda se to baš tebi dešava. :rolleyes:

#39 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 27 December 2007 - 08:14

Reci ti meni
E se tebi druzi, msm ok si lik, tako kazu

Jel' ovo neko muvanje? Ako jeste, pokusaj sa malo ispeglanijim pristupom. :rolleyes:

#40 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 27 December 2007 - 12:33

Arture, ako već očijukaš okolo & varaš me, zadrži some dignity i bar to ne čini po đubrištu. Bem mu lebac. :rolleyes:

#41 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 27 December 2007 - 12:56

Sta fali djubrstu, idelano mesto za getting down and dirty. :rolleyes: