Jump to content


Photo

Banda crvena


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
40 replies to this topic

#1 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 01 November 2007 - 15:37

Tvoja deca ce uzivati u bajkama koje ce slusati od tebe pred spavanje. Imas bujnu mastu i talenat za pripovedanje.

Ocigledno da moj post nije shvacen na pravi nacin.
LDP ce rasti najvise, i tako najvise dobiti na popularnosti, na to sam mislio.
A nemam iluzija da ce LDP ikada dobiti vise od 20-25% glasova.

#2 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 01 November 2007 - 15:40

Ocigledno da moj post nije shvacen na pravi nacin.
LDP ce rasti najvise, i tako najvise dobiti na popularnosti, na to sam mislio.
A nemam iluzija da ce LDP ikada dobiti vise od 20-25% glasova.

oce oce... sa 4,7 na 4.9% a po anketama ce i dalje imati izmedju 7 i 8 %... a svi ostali ce padati

#3 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 01 November 2007 - 16:19

oce oce... sa 4,7 na 4.9% a po anketama ce i dalje imati izmedju 7 i 8 %... a svi ostali ce padati



Vec sad imamo vise od 10%.
Jel ti krivo?:rolleyes:

#4 Mashinovodja

Mashinovodja
  • Members
  • 2,454 posts

Posted 01 November 2007 - 16:26

A da li neko ovde zna gde je topic o Maji Gojković promašio skretanje i završio kao n-to glupo prepucavanje da li je i koliko je LDP važan/nevažan i dobra/loš?

#5 CowBoy

CowBoy
  • Members
  • 4,206 posts

Posted 01 November 2007 - 16:44

A da li neko ovde zna gde je topic o Maji Gojković promašio skretanje i završio kao n-to glupo prepucavanje da li je i koliko je LDP važan/nevažan i dobra/loš?


Negde kod Ukijeve osmice.

Edited by CowBoy, 01 November 2007 - 16:45.


#6 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 01 November 2007 - 16:48

Vec sad imamo vise od 10%.
Jel ti krivo? :huh:


ne ne sad su na 10,99% :rolleyes:

#7 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 01 November 2007 - 16:59

ne ne sad su na 10,99% :rolleyes:



:huh:
Pa OK, ali ce, kako se DS sve vise bude dublje priklanjao Kostunici zbogradi glede drzavotvornosti, LDP rasti.:)

#8 banderash

banderash
  • Members
  • 1,571 posts

Posted 01 November 2007 - 17:15

vidis to je na zalost ono sto se meni LICNO ne svidja pri tom ne mislim sto ce LDP rasti (to mi je svakako drago) nego sto ce DS padati. Bez obzira na sve ipak DS je jedna demokratska stranka za razliku od vecine ostalih na "politickom nebu" Srbije. Po meni je poenta (politicke) price kako umanjiti znacaj vadikava i DSSa kao jedne retrogradne politicke opcije, a ne prelivati glasove iz DS u LDP. Bez sumnje cela ova ekipa oko LDPa je, mozda, opcija koja se nudi "spavacima" koji su opet utonuli u politicko spavanje posle 5 oktobra, razocarali se svim desavanjima posle ubistva ZDj....

#9 Steamroller

Steamroller
  • Members
  • 3,177 posts

Posted 01 November 2007 - 18:05

Ova anketa samo dokazuje da su forumasi na B92 vecinom Cedisti ... ne dao bog da stvarno budu ovakvi rezultati glasanja ... Srbija bi propala totalno.


...inace sam "glasao" za DS


Bilo je ranije vise simpatizera DS-a, ali su izgubili zelju da diskutuju na forumu na kojem preovladavaju primitivni nacini diskutovanja.. sve se svodi na neka prepucavanja, ruganja, demagogije.. kao da je u pitanju forum SRS-a. Samo pitaj nekog Cedistu da ti nesto vise objasni o politici LDP-a i njihovim politickim metodama, odgovor neces dobiti vec samo pljuvanje, a usput ce njihova moderatura pokusati da te ucutka jer postavljas taboo pitanja.

#10 BE0GRAD

BE0GRAD
  • Banned
  • 71 posts

Posted 01 November 2007 - 18:10

Bilo je ranije vise simpatizera DS-a, ali su izgubili zelju da diskutuju na forumu na kojem preovladavaju primitivni nacini diskutovanja.. sve se svodi na neka prepucavanja, ruganja, demagogije.. kao da je u pitanju forum SRS-a. Samo pitaj nekog Cedistu da ti nesto vise objasni o politici LDP-a i njihovim politickim metodama, odgovor neces dobiti vec samo pljuvanje, a usput ce njihova moderatura pokusati da te ucutka jer postavljas taboo pitanja.


Da. Vec sam cuo da su moderatori takodje Cedisti i da ne vole neistomisljenike. A Cediste znam s drugog foruma i upravo su takvi kakve si ih opisao ... bez argumenata ... samo vredjanje i svadja. Al evo ... bas da vidim posle koliko taboo postova cu biti banovan :rolleyes:

#11 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 01 November 2007 - 18:24

Ova anketa samo dokazuje da su forumasi na B92 vecinom Cedisti ... ne dao bog da stvarno budu ovakvi rezultati glasanja ... Srbija bi propala totalno.


...inace sam "glasao" za DS



Ne, forumasi B92 su uglavnom normalni ljudi, koji nisu nacionalisti, fasisti i kleronacoshi i kojima je pun qrac srBovanja njihovim zivotima od strane isfrustriranih srBskih klovnova!

#12 Steamroller

Steamroller
  • Members
  • 3,177 posts

Posted 01 November 2007 - 18:26

Da. Vec sam cuo da su moderatori takodje Cedisti i da ne vole neistomisljenike. A Cediste znam s drugog foruma i upravo su takvi kakve si ih opisao ... bez argumenata ... samo vredjanje i svadja. Al evo ... bas da vidim posle koliko taboo postova cu biti banovan :rolleyes:


Nece te moderatori direktno banovati vec pokusavaju da te provociraju, izmisljaju neka pravila koja samo vaze za tebe i salju tu smjesna upozorenja na PM, stvaraju svinjac od diskusije kako bi stvorili jednu atmosferu u kojoj bi bila ugusena konstruktivna diskusija.

#13 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 01 November 2007 - 18:33

Nece te moderatori direktno banovati vec pokusavaju da te provociraju, izmisljaju neka pravila koja samo vaze za tebe i salju tu smjesna upozorenja na PM, stvaraju svinjac od diskusije kako bi stvorili jednu atmosferu u kojoj bi bila ugusena konstruktivna diskusija.


A konstruktivna diskusija je?
Mozda rasprava o tome jel na Kosovu treba da ima Albanaca ili ne i da li tzv.RS treba da se pripoji Srbiji?
Tu vasu konstruktivnu diskusiju, na srecu, ne dozvoljava civilizovani svet aka Zapadna Medjunarodna Zajednica, koja ce ukinuti tzv.RS i koja ce priznati nezavisno Kosovo posle 10.decembra.
Mozda mozete s putinovskim dzukcima u Rusiji da diskutujete o tome, sa normalnim svetom ne mozete!
Odavno vas je odbacio!

#14 Steamroller

Steamroller
  • Members
  • 3,177 posts

Posted 01 November 2007 - 19:10

A konstruktivna diskusija je?
Mozda rasprava o tome jel na Kosovu treba da ima Albanaca ili ne i da li tzv.RS treba da se pripoji Srbiji?
Tu vasu konstruktivnu diskusiju, na srecu, ne dozvoljava civilizovani svet aka Zapadna Medjunarodna Zajednica, koja ce ukinuti tzv.RS i koja ce priznati nezavisno Kosovo posle 10.decembra.
Mozda mozete s putinovskim dzukcima u Rusiji da diskutujete o tome, sa normalnim svetom ne mozete!
Odavno vas je odbacio!


Dokazi citatom ove tvrdnje. Nemoj da izmisljas.

#15 Martin Mystere

Martin Mystere
  • Members
  • 10,335 posts

Posted 01 November 2007 - 21:04

Tu vasu konstruktivnu diskusiju, na srecu, ne dozvoljava civilizovani svet aka Zapadna Medjunarodna Zajednica, koja ce ukinuti tzv.RS i koja ce priznati nezavisno Kosovo posle 10.decembra.
Odavno vas je odbacio!


Koji bre civilizovani svet, jel to onaj koji je ne tako davno onako brutalno sredio crnce u Los Andjelesu, cim im je palo na pamet da mozda mogu i da potraze neko pravo! Kako su u Francuskoj resavane "pobune" muslimaskog zivlja. Verovatno civilizacijski.
Mozda si se radovao kada su stradali silni Rusi u pozoristu u Moskvi ili kada su Cecenski teroristi pobili onu silnu decu, jer na kraju krajeva oni su iz "Putinove dzukacke Rusije", a ne iz "civilizovane Zapadne Medjunarodne Zajednice".