Jump to content

Photo
- - - - -

FC Arsenal

• Please log in to reply
10216 replies to this topic

#10201 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 21 April 2019 - 22:51

Junajted i Celsi se bas trude da ne budu cetvrti ali Emeri u fazonu nenene momci, vi ste u vecem problemu, mogu ja i sesti da budem, nema frke, necu da vam smetam :lol:

Meni ne ide u glavu kako ovaj Kristal Palas pobedjuje jake timove. Prebedna ekipa, da ih nije usralo protiv jacih nekoliko puta ove sezone ispali bi ali laganeze.

• 0

#10202 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 21 April 2019 - 23:30

Kao da svi odbijaju da igraju ligu sampiona.. Pocev od Tottenhama koji je skroz opao, pa UTD, Celzi, Arsenal, svi kiksiraju.

Ko osvoji LE ide  direktno ? Moze i 5 predstavnika onda  iz jedne zemlje ??

• 0

#10203 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 22 April 2019 - 09:58

Znao sam da mi nešto mora sjebati vikend. Sastav sačuvaj Bože, jebali ga Mustafi, Ozil,Guendozi i Elneni!

Mustafi kiksara, Ozil mrš iz kluba, Geundozi jednostavno fizički slab, bez Džake ili Toreire ne može držati sredinu, posebno protiv fizički jakih ekipa, Elneni no comment. Umesto da naplatimo kikseve Junajteda i Spursa, mi useremo sve. Puna podrška Emeriju, ali nekada zaista ne razumem šta radi. 

• 0

#10204 L.Sprewell

L.Sprewell
  • Members
  • 10,793 posts

Posted 22 April 2019 - 11:02

Junajted i Celsi se bas trude da ne budu cetvrti ali Emeri u fazonu nenene momci, vi ste u vecem problemu, mogu ja i sesti da budem, nema frke, necu da vam smetam :lol:

Meni ne ide u glavu kako ovaj Kristal Palas pobedjuje jake timove. Prebedna ekipa, da ih nije usralo protiv jacih nekoliko puta ove sezone ispali bi ali laganeze.

Fizicki najjaca ekipa na ostrvu.

• 0

#10205 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 22 April 2019 - 12:02

Valjalo bi dovesti Draxlera i Sigurdsona, mislim da bi se uklopili odlično. I roknuti 60-70mil za štopera i da krene nova Emeri era. Ne znam koliko bi Megvajer koštao iz Lestera, računam ne više od 40-50mil. Cene su otišle u nebo, ali ili se prilagodiš ili se boriš za 4-6 mesto.

• 0

#10206 Battle Born

Battle Born
  • Members
  • 31,792 posts

Posted 23 April 2019 - 16:49

Zato sto su tough, i zato sto su mozda najgotivniji klub u celoj PL.
Malo mi se ne dojme boje kluba, ali da sad krecem da pratim fudbal i PL, verovatno bih CP bio moj omiljen klub.
Plus imaju najbolje navijace na ostrvu.

A kao klinac sam ih mrzeo zbog starih CM-ova, mnogo su znali da budu nezgodni, kao i sad.

• 0

#10207 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 24 April 2019 - 20:24

Gasim TV. Zajebi ovo...
  • 0

#10208 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 24 April 2019 - 20:24

Ozil i Miki dobitna kombinacija kao i uvek.
Nedostaje Remzara mnogo.
  • 0

#10209 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 24 April 2019 - 20:33

Gasim TV. Zajebi ovo...

Nadam se da si ugasio.

Jebeni cirkus.
  • 0

#10210 Markov

Markov
  • Members
  • 10,561 posts

Posted 24 April 2019 - 20:49

:lol+:

• 0

#10211 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 24 April 2019 - 22:49

Ali i dalje mozemo da budemo cetvrti :lol:

Kad sam video sastav znao sam sta ce da se desi.

Nadam se da ovo Emeri radi namerno, da dokaze poentu da za pojedine nema mesta u Arsenalu.

• 0

#10212 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 25 April 2019 - 07:39

Mustafi (nije igrao sinoć), Ivobi, Miki, Ozil, DŽenkinson, Košćelni, Načo...... Svi da se poklone za  džak krompira ako može.

Najlsu bih dao još šansu na njegovoj poziciji, a Guendoziju bih dao pasulja za svaki obrok da ojača. Mi ako ne potrošimo 100+ mil preko leta, sledi nova borba za 4. mesto, ali verovatno bezuspešna.

• 0

#10213 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 25 April 2019 - 09:59

Ivobi je jos mlad i neka smrdi na klupi dok ne pocne da se kurobeca. Zao mi je za Miktarijana, voleo sam ga u Borusiji, ali sa likom se nesto opasno desava, propao je kao zeton, igra bez samopouzdanja, cak i kad asistira i daje golove overall to izgleda lose.

Ozil je zreo za Galatasaraj. Ni senka nekadasnjeg igraca.

Mislim da ako u dogledno vreme osvojimo titulu da je necu slaviti kao dan kada Koselni napusti ovaj klub.

Jedna od najvecih misterija univerzuma je kako je taj blago receno prosecan igrac uspeo da ostane u ovakvom klubu tako dugo, jos smo svojevremeno odbijali nalete vecih klubova za njega.

Najveci razlog zbog kojeg su Francuzi ponovo sampioni sveta. Da se nije povredio igrao bi u 11, ne bi grupu prosli s njim, sve ostalo da bude isto.

• 0

#10214 KRAJ RADA FORUMA B92!

KRAJ RADA FORUMA B92!
  • Members
  • 1,316 posts

Posted 25 April 2019 - 10:29

Za sve one koji ne znaju, forum b92 prestaje sa radom.

https://forum.b92.ne...ada-foruma-b92/

To ne znaci i kraj naseg druzenja, posto se samo selimo na novu adresu.

https://forum.b92.ne...-za-novi-forum/

Forum smo mi i forum ostajemo mi. Za slucaj da nas ugase pre recenog roka, ostavite svoj kontakt (mejl, FB ili telefon) na PM

Barakudi

Metalhedu

Zoltanu

i meni

da vam javimo novo mesto okupljanja, bez obzira na to da li ste u mogucnosti da pomognete novcano kreiranje novog foruma ili ne. Forum ostaje besplatan i ostaje nas.

Javite se svi.

Nadam se da ce svako bar jednom videti ovu poruku, a cilj je postignut ako se ona smuci svima posle 3 dana. :D

• 0

#10215 harmonajzer

harmonajzer
  • Members
  • 473 posts

Posted 28 April 2019 - 17:11

Ne znam gde da kukam, ovde ili na Vox92. mada, koliko vidim tamo još uvek nema topik Arsenal FC.

Mc reaguj! ;)

• 0