Jump to content


Photo
- - - - -

FC Arsenal


  • Please log in to reply
10216 replies to this topic

#9691 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 18 August 2018 - 17:36

Venger diktira tim i dalje :D Bar je odbrana najbolje sto imamo trenutno, minus mozda Liht umesto Beljerina.


  • 0

#9692 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 18 August 2018 - 19:24

Ako nešto ima pozitivno, onda su to izmene Emerija. Izbacio je Ozila, što Venger ne bi nikada uradio.

Odbrana i dalje kriminalna.

Azar napravio razliku u drugom poluvremenu.
  • 0

#9693 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 18 August 2018 - 19:34

Auba se opasno izblamirao u prvom poluvremenu.


  • 0

#9694 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 18 August 2018 - 19:47

Auba se opasno izblamirao u prvom poluvremenu.

Da.Jbg,biće bolje.

Nadam se da će igrati češće za Lakazetom. Kad smo kod njega,najveći je krivac za treći gol, ali dobro, sve će to doći na svoje.

Potrebno je vreme da Emeri napravi nešto od ove ekipe,ali i još pojačanja.
  • 0

#9695 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 21 August 2018 - 11:54

Još jedan poraz, još jedna utakmica gde smo na momente izgledali odlično, a na momente kao amateri, posebno u odbrani. Leno mora na gol, gledao sam Sky analizu i kamera iza Čeha pokazuje da se dva puta nećkao da li da krene napred da seče loptu pre drugog gola. Krenuo, stao, pa opet kao da krene i ostao na golu. Beljerin takođe očajan, ispadao pošteno, mora na klupu što pre. Džaka, moj ljubimac, očajan, ako ne i najgori, kasnio, pogrešna rešenja, jako slab. Ozil na momente dobro trčao. gurao loptu, ali slab. Ivobi me prijatno iznenadio, dobar je bio. Ali Gvendozi, mislim da imam novog omiljenog igrača, dečko kako igra sa 19 godina, svaka čast. Mislim da mi sa ovakvom odbranom  i golmanom koji je slab sa loptom u nogama ne možemo stajati tako visoko. Sledeće kolo WH kući i morali bismo dobiti sa 2 razlike barem. Za sada, nisam uopšte zadovoljan i očekivao sam neke pomake, jer da nisam znao da je Emeri trener, ne bih primetio po formaciji i igri da se razlikue mnogo od Vengera.


  • 0

#9696 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 21 August 2018 - 12:07

Vest Hem i Junajted su jedine ekipe koje trenutno izgledaju gore od nas u odbrani.

 

Moramo da ih napunimo do vrha da bi dobili injekciju samopouzdanja, ali moraju da igraju pravi takodje, znaci Ozil i Beljerin klupa, Lakazet i Obamejang napred.


  • 0

#9697 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 23 August 2018 - 12:38

Meni se cini da je samopouzdanje glavna boljka ovog tima i da je Venger stvorio grupu luzera kojoj prvo treba promeniti mentalitet, sam tok utakmice to pokazuje. Prvo smo bili uplaseni i krenuli lose i stegnuto, e kada smo primili dva komada i kada su igraci videli da nemaju sta da izgube onda smo krenuli da igramo fudbal i totalno razmontirali Celzi, pa su imali srece sto nisu primili i treci gol. E onda na scenu krece opet mentalitet shodno rezultatu koji je bio povoljan za nas.

Mora se naci mesto Lakazetu, mora se Obamejang pomeriti sa mesta spica kada igar Lakazet, prosto boli koliko je Ozil los i stetan po tim, pre je bar mogao ponekada da asistira, sa da ni to. Mali Guendozi, ako nastavi da rad, ce biti dobar i resenje na zadnjem veznom. Odbrana, sve ste vec rekli, jadno i za nepoverovati. Odmah na zimu mora se dovesti suv kvalitet na stoperskoj poziciji. Beljerina prodati i dovesti beka, ovo sto on igra je jako lose a to ne traje od juce. 


  • 0

#9698 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 24 August 2018 - 11:45

Sledi nam utakmica koju moramo dobiti. Počeo bih sa Lenom na golu (ukoliko i dalje želimo da kreiramo napade pasovima po zemlji počevši od golmana), Liht - Mustafi - Sokratis - Monreal, mislim da je to najbolje što imamo u ovom trenutku. Toreira i Gvendozi mislim da bi mogli biti dobar duo na sredini. Ispred njih Ozil, ali pre tekme par šamara da se probudi, i onda Miki, Oba i Lakazet. Mislim da bi ovaj sastav bio ok na terenu. Tu su Remzi,Elneni, Ivobi, Džaka (iaok bih ga ostavio van protokola na hlađenju). Napadački će to biti kako  treba, ali moraju se povezati zadnji vezni sa odbranom i linije pomerati kako valja, a ne iskakati i ispadati. Liht bi mogao svojim iskustvom i taktičkim znanjem da gura odbranu i pomera je kako treba, da ne ostavljamo kratere pozadi. Kada napadamo ili radimo presing/stojimo visoko, Leno mora da stoji na 16-20m i uleće kao golman/štoper i čisti duboke lopte koje padaju na 20-30m. Nije on Nojer, ali je ipak mnogo agilniji i brži od Čeha. Nadam se pobedi sa 2 gola razlike.


  • 0

#9699 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 24 August 2018 - 12:38

Samo da Laka započne meč, ali mislim da će to biti teško.Čak je Auba izjavio kako bi voleo da igra sa njim napred i da mu nije problem da igra po strani.Očigledno je u ovih par utakmica da Obamejang ne može da igra sam u napadu.

Belarina i Džaku bih ostavio na klupi.Lihštajner i Toreira u startnu postavu.
  • 0

#9700 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 24 August 2018 - 13:45

In other news, kažu da je Remzi u toku leta u više navrata odbio novi ugovor. Najverovatnije je problem plata.

 

Kapiram da nam se smeši Alexis scenario.


  • 0

#9701 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 24 August 2018 - 13:58

In other news, kažu da je Remzi u toku leta u više navrata odbio novi ugovor. Najverovatnije je problem plata.

 

Kapiram da nam se smeši Alexis scenario.

Dati mu rok do oktobra da se izjasni, pa ako je odgovor negativan, klupa do juna. Dosta je bilo cenkanja!  :furious:


  • 0

#9702 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 24 August 2018 - 17:46

In other news, kažu da je Remzi u toku leta u više navrata odbio novi ugovor. Najverovatnije je problem plata.

Kapiram da nam se smeši Alexis scenario.

Navodno je tražio platu sličnu Ozilu.

Verovatno si u pravu.
  • 0

#9703 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 25 August 2018 - 17:01

Lagano -_-


  • 0

#9704 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 25 August 2018 - 17:16

Ocajno je ovo. Beljerin dve asistencije, ali je bio medju najgorima na terenu. Svi centralni veznjaci su nam tuzni, naci najmanje losu kombinaciju i forsirati je. Mnogo opasnije izgledamo kada su u igri i Lakazet i Obamejang, to MORA da se forsira.

 

Valjda ce Kolasinac uci brzo u formu da igraju on i Lihtstajner po strani, bar da budemo malo cvrsci u odbrani, osim Papastopulosa ovi ostali su leptirici.


  • 0

#9705 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 25 August 2018 - 19:20

Tuga danas. Mogu da zamislim šta bi bilo da su igrali protiv Klopove ekipe. Velike rupe se ostavljaju protivničkim igračima.Sredina kriminalna. Nisu mogli da se sastave. Ramzi baš loš ponovo.Jasno je kako su igrali kada je Džaka bio najbolji.

Auba se trudio ali nije mogao sam ništa da uradi. Ulaskom Lakazeta, napad je bio opasniji. I da, moraju da igraju zajedno napred.

Na kraju Belarnin. Deluje da je dečko na nekim opasnim drogama. Ubedljivo najgori igrač na terenu pored dve asistencije. Kriminalan je u postavljanju+često greši u dodavanjima. Mora Lihštajner da ga zameni u narednim utakmicama.

Venger kao da je i dalje prisutan.
  • 0