Jump to content


Photo
- - - - -

FC Arsenal


  • Please log in to reply
10216 replies to this topic

#9676 Antonello Riva

Antonello Riva
  • Members
  • 214 posts

Posted 10 August 2018 - 09:29

Bolje da nema nista, posto se pominje Domagoj Vida.

 

Is this real life?

Zaista ne znam otkud tolika pomama za Vidom! Bas limitiran igrac i pokazatelj kako vrhunski vezni red moze podici cenu svim igracima oko sebe, od stopera do napadaca.


  • 0

#9677 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 11 August 2018 - 10:13

Emeri juče na konferenciji za novinare rekao da će Ospina, Kembpel i Dženkinson napustiti klub.

Velbek izgleda ostaje.

kapiteni:Koš,Čeh, Ramzi, Ozil i Džaka. Verovatno tim redom.

Edited by sasha arsenal, 11 August 2018 - 10:15.

  • 0

#9678 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 12 August 2018 - 15:46

Čeh,Mustafi, Sokratis, Belarin, Najls, Džaka, Guendouzi,Rambo, Miki,Ozil i Auba.

Ipak Toreira i Laka na klupi.
  • 0

#9679 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 12 August 2018 - 18:34

Same ol', same ol'...


  • 1

#9680 Duh koji lebdi

Duh koji lebdi
  • Members
  • 2,838 posts

Posted 12 August 2018 - 19:00

Citao sam na moru Stadionsku groznicu. Malopre sam odgledao prvu utakmicu pod novim trenerom. I sad znam kako se oseca pravi navijac Arsenala :)
  • 1

#9681 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 12 August 2018 - 19:12

Loše, loše... Mnogo posla čeka Emerija.Makar je uvideo greške i izbacio Džaku(nadam se da ću ga gledati samo u kup utakmicama) i lošeg Ramzija.Auba van utakmice.Ulaskom Lakazet je za par min uradio više od većine igrača za ceo meč. Gendoziju(valjda se ovako zove :D) nedostaje iskustva, ali treba ga istrpeti.Lihštajner dosta dobar iako je igrao po levoj strani.

Nedostaje ekipi kvalitetno krilo.

Sad da se pripremi ekipa za teško gostovanje na Bridžu.
  • 0

#9682 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 12 August 2018 - 19:42

Prvi macici se bacaju u vodu. Niko i nije ocekivao povoljan rezultat protiv Sitija ali se mora odmah iskristalisati prvi tim. Emeri ako ima viziju sta hoce ima dosta vremena jer nije pod pritiskom rezultata. Nisam gledao, pa ne mogu da komentarisem, ali za Dzaku sam siguran ds nije za prvi tim, ocigledno je to bilo prosle sezone. Mora naci nacin da u prvu postavu stavi Obamejanga i Lakazeta. Lakazet mora da igra u spicu, tu nema nikakvu kinkurenciju i jedina je klasicna devetka.
Mozda je i bolje da odmah na startu imamo tezak raspored.

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
  • 0

#9683 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 12 August 2018 - 20:07

Koliko mačića moramo da bacimo u vodu? Ne znam kakvi su običaji.


  • 0

#9684 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 12 August 2018 - 20:32

Govorim za Emerija. Ovo je novi start, treba malo podrzati coveka, nije lako isoraviti sve brljotine u zadnjih 10 godina.

Sent from my Cool S1 using Tapatalk
  • 0

#9685 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 12 August 2018 - 21:00

Ko je rekao da mi ne podržavamo Emerija? Ja pričam o igračima koji su dugo u klubu, a koji prave iste greške iz utakmice u utakmicu, iz sezone u sezonu.

 

Ako oni to sami ne ukapiraju, neće nam pomoći ni 10 Emerija. A neće ukapirati.


  • 1

#9686 helmet

helmet
  • Members
  • 3,303 posts

Posted 12 August 2018 - 23:44

Ja mislim da ce brzo Emeri relikte iz proslosti da odstrani iz prve postave. Cujem da je ovo bilo lose danas, ali jbg Siti je jako zajeban protivnik, mislim da ce lagano da odbrane naslov. MI treba polako da stvaramo novi tim i da vrebamo to mesto u LS, to je kranji domet ove ekipe, mozda uz dodatnu doselekciju na zimu i vidimo neke pomake, ali u ovakoj ligi je jako tesko napraviti neki instant uspeh.

 

Mene najvise brine odbrana, cini mi se da tu nikako da ustalimo bilo kakav kvalitet osim vremesnog Ceha, nekada smo bar bekove imali, danas ni to.


  • 0

#9687 BratMinli

BratMinli
  • Members
  • 692 posts

Posted 13 August 2018 - 15:29

Neću reći isto kao prošle godine, ali dosta su mali pomaci. Bolje stiskamo kada izgubimo loptu, ali odbrana i Čeh (kada ima loptu u nogama) su dosta slabi. Očekujem Lena za vikend. Guindozi solidan, nije lako igrati protiv veznog reda kakav ima Siti, ali nije igrao alibi igru, nego se nudio i tražio loptu. Šteta što nismo dali barem 1 gol, ali dobro, ovo je tek početak,trebaće dosta vremena da se sve ukomponuje. Što pre rešiti status Remzija jer se vidi da mu glava nije u igri 100%. Sledi prvo gostovanje i pravi ispit gde smo pošto mislim da smo isti po kvalitetu sa Čelzijem. Videćemo i ko će biti na levom beku. 


  • 0

#9688 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 17 August 2018 - 19:38

-Kempbel prodat Frosinoneu.
-Ospina pozamljen Napoliju.
-Povratak Najlsa tek za dva meseca.
-Naćo će biti spreman za sutrašnju utakmicu,ali će verovatno Lihštajner igrati na njegovoj poziciji.
-Emeri je izjavio da će Čeh braniti protiv Čelsija.
  • 0

#9689 sasha arsenal

sasha arsenal
  • Members
  • 5,439 posts

Posted 18 August 2018 - 16:50

Čeh, Mustafi, Sokratis, Belarin, Monreal,Džaka, Gendozi, Ozil,Miki, Ivobi i Auba.

Laka i Toreira ponovo na klupi.Teško nama.
  • 0

#9690 T Mac

T Mac
  • Members
  • 8,239 posts

Posted 18 August 2018 - 17:00

Ma bitno da je Ivobi tu :lol+:


  • 0