Jump to content


Photo
- - - - -

FC Arsenal


  • Please log in to reply
10216 replies to this topic

#61 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 23 November 2009 - 01:37

Ako nista morao bi dfh sa se samobanuje :ph34r:


Mislim da bi se "samodetonirao naocigled mase" :)
  • 0

#62 kiju

kiju
  • Members
  • 1,387 posts

Posted 23 November 2009 - 01:37

Zamisli, upadne na dfh-ovu temu o Nadalu laugh.gif . Slog bi ga strefio, kad bi video kako ovaj prati Nadala. Jos zamisli da krene da mu prica kako on moze da navija za Nadala, mislim da bi dfh doziveo nervni slom biggrin.gif


:ph34r: :) Već vidim dfh kako ga posle prvog posta davi preko neta :D


p.s. Zaboravio si da napomenes da je preduslov da imas Roleks. laugh.gif laugh.gif

:D
Ih, to bi verovatno glavni uslov bio. :D


Edit
Razmishljam sad da otvorim teme o Boki juniors, Kruzieru, Ajaxu, Seltiku, chisto da ima dushevne hrane, da ne silazi dole ni sluchajno :D

Edited by kiju, 23 November 2009 - 01:40.

  • 0

#63 FokkeWulf

FokkeWulf
  • Members
  • 201 posts

Posted 23 November 2009 - 02:58

"Stadionska groznica" je obavezna lektira za sve istinske fudbalske fanove nebitno za koga navijaju; ja sam je takodje procitao u jednom dahu i vise puta se prepoznao u njoj; pada mi na pamet situacija u kojoj objasnjava zasto ne navija za lokalni klub Reding... :ph34r:


Тако је Херкуле, обавезна лектира, за истинске фудбалске фанове, из пера Хорбија Ника, који је свакако бољи писац од Моме Капора, а можда и није. Али овде има мало истинских фудбалских навијача, има више љубитеља тениса, а нема изгледа ни правих Арсеналоваца, можда неких арсеналчића, који су тек у повоју, почели да онанишу на модеран и леп нови Арсеналов стадион. А шта је истински Арсенал и ко је био Чарли Џорџ они немају појма. Они седе у Србији, надају се да ће "јавни сервис" да их удостоји преносом неке Арсеналове утакмице. Или се можда варам?
  • 0

#64 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 23 November 2009 - 20:41

Тако је Херкуле, обавезна лектира, за истинске фудбалске фанове, из пера Хорбија Ника, који је свакако бољи писац од Моме Капора, а можда и није. Али овде има мало истинских фудбалских навијача, има више љубитеља тениса, а нема изгледа ни правих Арсеналоваца, можда неких арсеналчића, који су тек у повоју, почели да онанишу на модеран и леп нови Арсеналов стадион. А шта је истински Арсенал и ко је био Чарли Џорџ они немају појма. Они седе у Србији, надају се да ће "јавни сервис" да их удостоји преносом неке Арсеналове утакмице. Или се можда варам?



Vazno je da ti sve znas. Sve ti nesto nije jasno i napadas ovde ljude za koga navijaju, zasto i kako smeju da navijaju za taj i taj klub a ti se nisi, koliko se secam, deklarisao. Ajde reci ti za koga navijas i ides li na svaku utakmicu, daj prosvetli nas da i mi naucimo nesto od tebe eksperta. Naravno ocekujem da ti i deda navija za taj klub kao i da ti je kuca(stan) uz stadion jer kakav si ti to navijac ako nemas stan blizu stadiona ili daleko bilo da ti kojim slucajem deda ne navija za isti klub.
  • 0

#65 kiju

kiju
  • Members
  • 1,387 posts

Posted 23 November 2009 - 22:09

kao i da ti je kuca(stan) uz stadion jer kakav si ti to navijac ako nemas stan blizu stadiona


Stevo, razočara me sad potpuno. Otkud navijaču stan, pravi navijač je svoj odavno prodao, novac uplatio klubu da bi mu pomogao, a sad živi u kartonskoj kutiji ispred stadiona. :)
Nikad od tebe neće navijač biti :ph34r: :D
  • 0

#66 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 23 November 2009 - 22:14

Stevo, razočara me sad potpuno. Otkud navijaču stan, pravi navijač je svoj odavno prodao, novac uplatio klubu da bi mu pomogao, a sad živi u kartonskoj kutiji ispred stadiona. :D
Nikad od tebe neće navijač biti :D :D



:ph34r: :)

Tacno, sto blize stadionu to si veci navijac :D
  • 0

#67 FokkeWulf

FokkeWulf
  • Members
  • 201 posts

Posted 24 November 2009 - 02:43

Vazno je da ti sve znas. Sve ti nesto nije jasno i napadas ovde ljude za koga navijaju, zasto i kako smeju da navijaju za taj i taj klub a ti se nisi, koliko se secam, deklarisao. Ajde reci ti za koga navijas i ides li na svaku utakmicu, daj prosvetli nas da i mi naucimo nesto od tebe eksperta. Naravno ocekujem da ti i deda navija za taj klub kao i da ti je kuca(stan) uz stadion jer kakav si ti to navijac ako nemas stan blizu stadiona ili daleko bilo da ti kojim slucajem deda ne navija za isti klub.


Нисам ја рекао да све знам, а и оно што не знам, као и сваки нормални човек ја ћу питати, па ће се увек наћи добрих и паметних људи који ће ми помоћи да решим своје недоумице. Па сам тако комплетну расправу и започео питањем - Да ли је неки од овдашњих навијача Ливерпула, Арсенала, Челзија... био на некој од утакмица тих клубова?
Од Чедвика сам добио одређени одговор са којим могу или не морам да се сложим, али он је за разлику од тебе способан за нормлану комуникацију, и није се осетио угроженим са моје стране, у смислу да ја нападам Ливерпул или његово схватање навијања за исти.

Ја сам се овде декларисао, навијам за Партизан. Поставио си ми директно питање, па ћу ти одговорити - идем на сваку фудбалску и кошаркашку утакмицу Партизана у Београду, понеку ватерполо, планирам да одем и на неку утакмицу хокеја на леду. На утакмице које Партизан игра у Србији идем са друштвом колима. Гледао сам Партизан на таквим "стадионима" као што је онај у Голубовцима, где уместо трибине имаш једно брдашце, иза њега зид, а иза зида пасу краве, али сам га гледао и овде, на утакмици Лиге Шампиона. Све ове ме не чини ништа посебим у односу на друге, али сматрам да је мој начин навијања исправан, јер бити навијач значи бити на стадиону, онолико често колико то околности дозвољавају. Навијање за клуб на чијој утакмици никада ниси био је за мене бесмислица и при томе остајем.

Сасвим случајно мој деда јесте навијао за Партизан, био је иначе пилот Југословенског ваздухопловства (отуд у мом аватару слика Ериха Хартмана највећег немачког и светског пилота аса у 2. светском рату), али је мој деда био и функционер у боксерском клубу Партизан, по службеној дужности, јер су у Партизану војна лица у послератном периоду били функционери, и веруј ми мени је мој деда о Партизану испричао много тога. А теби твој о Ливерпулу?
И опет игром случаја, ма колико ти то малициозно покушавао да потенцираш, стан ми јесте релативно близу ЈНА, живим на Коњарнику и у Храму сам за 5 минута колима, мање од 10 аутобусима 31 и 17. Колико теби треба до Енфилда?

Ја ћу ти опет пожелети да се стекну сви могући услови, и укидање виза, и могућност летења за мале паре, и да имаш довољно пара, и да што чешће посећујеш Енфилд и ливерпулове утакмице, тада ћеш схватити да су све твоје емоције, ма колико их великим и дубоким ти замишљао, ништа спрам онога што ћеш осетити на стадиону гледајући и бодрећи свој тим. Кад дође дан да заиста будеш у Копу, а да то не буде само одредница у твом профилу на овом форуму, схватићеш да сам био у праву.

  • 0

#68 kiju

kiju
  • Members
  • 1,387 posts

Posted 24 November 2009 - 02:55

Ја ћу ти опет пожелети да се стекну сви могући услови, и укидање виза, и могућност летења за мале паре, и да имаш довољно пара, и да што чешће посећујеш Енфилд и ливерпулове утакмице, тада ћеш схватити да су све твоје емоције, ма колико их великим и дубоким ти замишљао, ништа спрам онога што ћеш осетити на стадиону гледајући и бодрећи свој тим. Кад дође дан да заиста будеш у Копу, а да то не буде само одредница у твом профилу на овом форуму, схватићеш да сам био у праву.


Jeah, totalno, emocije su toliko jednostavan i jednakostran topik za priču, pa ti tačno znaš kad su kakve i kod koga, i šta će ih povećati i smanjiti. :ph34r: Zajebi psihologiju i slične nauke koje se time bave, ili tvrdnje ljudi o čijim emocijama govoriš, life is to shosrt da se bakćeš time.

Tacno, sto blize stadionu to si veci navijac laugh.gif


:)
upravo, verujem da ako bi mogao jedan bunker da prokopaš ispod centra terena, i tu da stanuješ (yapravo, da ga je još tvoj deda iskopao, i da ti je cela porodica tu stanovala od tad) bio bi navijački idol :D


edit. slova

Edited by kiju, 24 November 2009 - 02:55.

  • 0

#69 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 24 November 2009 - 09:08


Sad shvatam, posto je stanje u klubu ocajno (tvom) pa si za utehu nasao da napadas nas ovde.
U svakom slucaju hvala na lepim zeljama :D

p.s. Zato ti navijas za Partizan, zbog dede i stana blizu JNA. Zamisli da kojim slucajem zivis u Ljutice Bogdana sad bi pokazivao slike iz Barija ili Tokija :D



biggrin.gif
upravo, verujem da ako bi mogao jedan bunker da prokopaš ispod centra terena, i tu da stanuješ (zapravo, da ga je još tvoj deda iskopao, i da ti je cela porodica tu stanovala od tad) bio bi navijački idol biggrin.gif


:D :D

"deda iskopao bunker" :ph34r: :)

Edited by steva8lfc, 24 November 2009 - 09:10.

  • 0

#70 1jeAhonen

1jeAhonen
  • Banned
  • 2,042 posts

Posted 29 November 2009 - 16:40

Aj da vas vidimo, sad naguzite bluzere :ph34r:
  • 0

#71 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 29 November 2009 - 23:20

Naguzise oni nas. Ali, cisto kao suza, maherski, mocno, nema sta. I rekao sam pre pocetka sezone da Celzi ne bi trebalo da ima ozbiljnog rivala u ligi ove sezone.
  • 0

#72 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 29 November 2009 - 23:55

Pa kad ste paceri.

p.s. Sta rece ti McL'e juce? :ph34r: Da da da... i moderartor Ridji ima li sta da kaze. LFC
  • 0

#73 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 30 November 2009 - 00:09

Ma razbili smo vas :ph34r:
  • 0

#74 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 30 November 2009 - 00:14

Ma razbili smo vas :D



Od kojih si ti kuca? :)
Obavestenje za tebe, tvoji Gunersi su danas ispusili. :ph34r:
  • 0

#75 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 30 November 2009 - 00:17

Nisam ja Gunner :ph34r:
  • 0