Jump to content

Photo
- - - - -

FC Arsenal

• Please log in to reply
9735 replies to this topic

#1 T. U. Weenie

T. U. Weenie
  • Validating
  • 4,805 posts

Posted 01 November 2007 - 17:40

Long overdue, ovaj topić. Da proslava nove titule, koja je praktično u džepu, može da počne na vreme.

Predlažem da napravite neki template od pedesetak reči na temu "ko igra najlepši fudbal na svetu", pa da ga koristite kao uvod u svaki post. Moderatori da nemilice brišu svaki post koji taj uvod ne sadrži.

Što bi rekao Mario Kobreti - uživajte.

Edited by The Ugliest Weenie, 01 November 2007 - 17:40.

• 0

#2 Pink Panter

Pink Panter
  • Members
  • 190 posts

Posted 03 November 2007 - 16:00

Dobro je 2-2
Iako je arsenal bio blizi pobjedi,mislim da je igrac utakmice bio patrice evra!!!
  • 0

#3 T. U. Weenie

T. U. Weenie
  • Validating
  • 4,805 posts

Posted 03 November 2007 - 16:03

Šta je bre to? Post od dva reda, ni reč o lepoti profesorskog fudbala?! :huh:

Krš u prvom poluvremenu, odlično drugo. Provukao se Arse samo tako, ali neka.

Dva derbija, dva nerešena, Čelsi najbolje prošao. :rolleyes:
  • 0

#4 Pink Panter

Pink Panter
  • Members
  • 190 posts

Posted 03 November 2007 - 16:31

Ma nemam toliko vremena za kuckanje cijelog sadrzaja tekme........
Arsenal ne moze lose da igra,moze samo da ih ne ide ili da protivnicka ekipa dobro odigra u odbrani(sto je bio slucaj na ovoj tekmi-naravno kad imas vidica)....
Da je van persie igrao mislim da bi mnogo bolje to islo jer eduardo ipak nije toliko dobro resenje kao ovaj.Dvije teske utakmice,opet bez poraza je odlicno,samo da nastave ovako i bice to sve ok.
Iznenadio me flamini koji je odigrao sjajno na sredini terena.
  • 0

#5 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 03 November 2007 - 20:41

Da je van persie igrao mislim da bi mnogo bolje to islo jer eduardo ipak nije toliko dobro resenje kao ovaj.

Pa Eduardo je tek pred kraj usao :rolleyes:
  • 0

#6 Pink Panter

Pink Panter
  • Members
  • 190 posts

Posted 04 November 2007 - 12:47

Da ali da je van persie igrao,ne bi ni usao a time bi bile vece sanse arsenala da pobjedi. :rolleyes:
  • 0

#7 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 05 November 2007 - 01:24

:rolleyes:

Eduardo je opasan igrac i Arsen ga ne bi tek tako doveo. Inace na prosloj utakmici je on postigao daleko najlepsi gol u karijeri:
:huh:
  • 0

#8 Luda Srpska Druzina

Luda Srpska Druzina
  • Members
  • 5 posts

Posted 28 November 2007 - 22:58

ko bi rekao da ce sevilja tako ubedljivo da dobije.
  • 0

#9 semir_NP

semir_NP
  • Members
  • 6 posts

Posted 04 December 2007 - 20:15

kakav gol,a i dao je 2 gola sevilji,dobar je on igrac ne bi ga wenger doveo za dzabe
  • 0

#10 redstar

redstar
  • Members
  • 1,165 posts

Posted 30 August 2009 - 15:39

Zashto je ovaj podforum zamro, zar stvarno nema ovde simpatizera Arsenala?
Sada su u dobroj formi, naravno MU je dobio "derbi" na poklon od Sudaca, ali....
mislim da se nazire ono sto Venger nikako nije mogao da dobije prethodnih sezona, a to je da na spisku povredjenih nema vise od jednog igracha....(mislim od bitnijih), proshla sezona je za zaborav po tom pitanju, a ove mozemo da ocekujemo da vidimo bravure Profesorovih igracha, pa makar i po cenu da izgube vecinu "derbija" ali da se uzme Premiership...
  • 0

#11 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 30 August 2009 - 15:42

ma dajte, na kraju ce se ovde jos naci i topic west bromicha... 1 topik o premiershipu je i vise nego dovoljan za sve fanove vodecih gej timova barclaysa :ph34r:
  • 0

#12 McLeod

McLeod
  • Members
  • 56,343 posts

Posted 30 August 2009 - 23:23

Ja nisam ni znao da postoji ovaj topic :ph34r: Evo ja sam navijac Arsenala, to je moj omiljeni tim iz inostranstva.
  • 0

#13 T. U. Weenie

T. U. Weenie
  • Validating
  • 4,805 posts

Posted 31 August 2009 - 10:00

Ja nisam ni znao da postoji ovaj topic :ph34r:

Topic sam ja započeo pre dve godine, kad su na Premier League topicu nesnosno kenjali o najlepšem fudbalu na svetu, o nenadjebivo lepršavoj igri, o Profesoru Wengeru koji može da osvoji sve kad god hoće ali više voli da odgaja klince, itd., itd. Pa reko' da im dam prostor da nesmetano izlučuju svoje navijačko oduševljenje a da nije po nama ostalima.

U međuvremenu, Arsenal je krenuo da lepršavo gubi od svih ozbiljnijih timova redom (i od nekih neozbiljnih), a ondašnji fanboys su se preselili na parapshihopatološki forum... (A tamo iz nekog razloga dominiraju isti takvi fanboys, samo orijentisani na Man Utd :) )
  • 0

#14 Contractor

Contractor
  • Members
  • 22,737 posts

Posted 31 August 2009 - 10:02

Topic sam ja započeo pre dve godine, kad su na Premier League topicu nesnosno kenjali o najlepšem fudbalu na svetu, o nenadjebivo lepršavoj igri, o Profesoru Wengeru koji može da osvoji sve kad god hoće ali više voli da odgaja klince, itd., itd. Pa reko' da im dam prostor da nesmetano izlučuju svoje navijačko oduševljenje a da nije po nama ostalima.

U međuvremenu, Arsenal je krenuo da lepršavo gubi od svih ozbiljnijih timova redom (i od nekih neozbiljnih), a ondašnji fanboys su se preselili na parapshihopatološki forum... (A tamo iz nekog razloga dominiraju isti takvi fanboys, samo orijentisani na Man Utd :ph34r: )

Dovoljno razloga da popije zatvaranje.

PS Na zahtev velikog broja forumaša ponovo radi bioskop, dok bude predstava.

Edited by Contractor, 31 August 2009 - 10:11.
PS

• 0

#15 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,744 posts

Posted 31 August 2009 - 10:27

Dovoljno razloga da popije zatvaranje.

PS Na zahtev velikog broja forumaša ponovo radi bioskop, dok bude predstava.

S obzirom da si za 9 minuta skupio dovoljno ljudi koji su se protivili zakljucavanju - bice predstava
  • 0