Jump to content


Photo
- - - - -

Politička korektnost i sloboda govora


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
56 replies to this topic

#31 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 07 December 2007 - 15:59

ja vec zaboravila, a sad vidim da nema mojih priloga a stoposto sam ucestvovala i kinjila te nesto tim povodom
gde mi je minuli rad? :rolleyes:


Kinjili ste me vi zajedno na vise raznih topika, ovo je samo jedan deo te surove i tragicne price o mom velikom mucenistvu u kandzama moderacije :huh:

Ostatak verovatno na originalnom topiku i na zalbama na moderaciji.

#32 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 07 December 2007 - 16:03

i na zalbama na moderaciji.

tuzibabo :rolleyes:

#33 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 07 December 2007 - 16:17

tuzibabo :rolleyes:


:)
Sta je sad, otvorili ste topik "kritike" sad se bunite...moderatorskoj demagogiji nema kraja :huh:

#34 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 07 December 2007 - 16:22

ma samo dok je korektno...
:rolleyes:

#35 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 07 December 2007 - 16:25

ma samo dok je korektno...
:rolleyes:


Uh, onda sam gotov...

#36 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 07 December 2007 - 16:38

Mioba
tvoj minuli rad je verovatno tamo gde je i sheridanov post koji je trebalo da postane tema ovog topica.Posto je taj post pojela maca onda se diskusija pretvorila u to kako crne rupe izgledaju iznutra samo bez upotrebe matematike.
Cenim napore moderacije da odrzi neki red u diskusijama ali ovo splitovanje postaje paradoksalno.Eno na emigraciji je i Velebit dobio topic a nemam pojma zasto je to splitovano .

#37 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 07 December 2007 - 16:41

Mioba
tvoj minuli rad je verovatno tamo gde je i sheridanov post koji je trebalo da postane tema ovog topica.Posto je taj post pojela maca onda se diskusija pretvorila u to kako crne rupe izgledaju iznutra samo bez upotrebe matematike.
Cenim napore moderacije da odrzi neki red u diskusijama ali ovo splitovanje postaje paradoksalno.Eno na emigraciji je i Velebit dobio topic a nemam pojma zasto je to splitovano .


Magripa, ovo stvarno nije dobar primer. Cela istorija ove rasprave je neverovatno tuzna i surova i u celoj situaciji mod nije imao puno izbora nego da nas baci ovde.

#38 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 07 December 2007 - 16:46

Eno na emigraciji je i Velebit dobio topic a nemam pojma zasto je to splitovano .


ne mislis da bi na topiku o cikagu bio red da ima vise postova o cikagu nego o njujorku i kopcu?

#39 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 07 December 2007 - 16:50

tuzibabo :rolleyes:


Takav je on. Mene cinkario već za prve postove, jer sam mu se učinio suviše drčnim za novajliju. :huh: :) ;)

#40 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 07 December 2007 - 16:53

Takav je on. Mene cinkario već za prve postove, jer sam mu se učinio suviše drčnim za novajliju. :huh: :) ;)

gle ko ima nerva da se javi?!
prvi zapljun na kritikama ti je bio tuzakanje nevine miobe :rolleyes:

#41 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 07 December 2007 - 16:53

Takav je on. Mene cinkario već za prve postove, jer sam mu se učinio suviše drčnim za novajliju. :rolleyes: :huh: :)


A ne, za tebe gajim posebnu mrznju, nema veze dal' si nov ;)

#42 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 07 December 2007 - 17:04

gle ko ima nerva da se javi?!
prvi zapljun na kritikama ti je bio tuzakanje nevine miobe :)


Za svoju grešku sam se izvin'o i šta pa o'š još?! 0:) :D 0:) A i tvoj ton nije bio baš ton dobrodošlice. :rolleyes: Da i ne govorim o onom režanju na boljševizam. ;) A nerava imam, iha. :huh:

#43 Kastor

Kastor
  • Banned
  • 6,241 posts

Posted 07 December 2007 - 17:06

A ne, za tebe gajim posebnu mrznju, nema veze dal' si nov :rolleyes:


E meni je nekako uspelo da počnem da te razlikujem od onog sporogmižućeg pandura. :huh:

#44 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 07 December 2007 - 17:08

E meni je nekako uspelo da počnem da te razlikujem od onog sporogmižućeg pandura. :rolleyes:


touche - nisi mogao gore da mi spustis.

#45 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 07 December 2007 - 17:11

ne mislis da bi na topiku o cikagu bio red da ima vise postova o cikagu nego o njujorku i kopcu?

Nickie
tema nije bila chicago nego da li je to pravo mesto za nove emigrante.Kobac ima downtown fetis a onda su se drugi samo nadovezali na to da ima i drugih krajeva koji su prihvatljivi za zivot.Sto se mene tice mogla si slobodno i da obrises postove koji su po tebi nepovezani sa temom a ne vidim svrhu te teme selo grad.
Ista je situacija i ovde.Pet strana o tome sta je sheridan napisao a vecina nije videla taj post.