Jump to content


Photo
- - - - -

Plesom Do Snova


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
14 replies to this topic

#1 jakedahsnake89

jakedahsnake89
  • Members
  • 5 posts

Posted 26 October 2007 - 13:38

Jel iko gledao i sta mislite o ovoj emisiji??

#2 KaspeR

KaspeR
  • Members
  • 356 posts

Posted 26 October 2007 - 13:44

Gledao sam samo minut u kome neka žena iz žirija kaže nekome ko je verovatno plesao (ima neke kikice/pletenice) da bi trebalo da smrša i da bi u stvari najbolje bilo da te kilograme prebaci svojoj partnerki. I on se nasmejao i rekao da će obavezno smršati. I ja prebacio na neki drugi kanal...

#3 diplomata

diplomata
  • Members
  • 90 posts

Posted 26 October 2007 - 14:13

Gledao sam samo minut u kome neka žena iz žirija kaže nekome ko je verovatno plesao (ima neke kikice/pletenice) da bi trebalo da smrša i da bi u stvari najbolje bilo da te kilograme prebaci svojoj partnerki...


:huh: :rolleyes:

#4 shunjich

shunjich
  • Members
  • 15 posts

Posted 26 October 2007 - 14:50

ja sam gledao na preskoke, posto sam radio nesto, a bio mi je upaljen tv... u principu, totalno je u fazonu pinka... pa sta ces, kad su ljudi nasli formulu koja pali kod naroda?!
no, emisija je totalno stupidna iz vise razloga... kako prvo, kakvo je to takmicenje, kad ti takmicarskom paru das koreografa koji ce da im smisli koreografiju... odatle se vidi da je obicna komercijala...
dalje, ziri je katastrofa... dovedu par ljudi koji zapravo znaju sta je ples, a ostatak... kakve veze ima tatjana vojtehovski stevanov sa plesom? i ko je ona da moze objektivno, koliko god je to moguce kod plesa, da sagleda kako je neko nesto odradio kad je njen dodir sa plesom sveden na gledanje tv-a... po toj logici, mogu i ja da odem do pink-a, kazem evo svratio sam malo da zaradim para, jel mozete da me ubacite u neki ziri, majke mi gledao sam ples par puta na tv-u...
u principu, ako uzmemo u obzir gde se emituje, obican cliche...

#5 jakedahsnake89

jakedahsnake89
  • Members
  • 5 posts

Posted 29 October 2007 - 22:27

ja gledam americku verziju [Dancing with the Stars].. pa se samo pitam da li je ishta slicno...
inace.. DWTS je odlican!

#6 Tale Surovi

Tale Surovi
  • Members
  • 363 posts

Posted 30 October 2007 - 03:04

Da li je ovo neka druga franšiza, ili je Pink kopirao koncept, to ne znam, ali šteta što se ovaj šou pojavio na ovoj televiziji, i u onakvoj bednoj i amaterskoj produkciji. HRT-ov "Ples sa zvijezdama" je domaći zadatak za ovu ružičastu kopiju. Dobro, na HRT-u imaju antipatičnog voditelja, ali zato u žiriju sedi Milka Babović! B)

#7 dee dee

dee dee
  • Members
  • 31 posts

Posted 30 October 2007 - 08:46

Na slovačkoj televiziji Markiza je u proleće bio "Bailando - tanec pre teba" ili te u prevodu Bailando - ples za tebe isti reality show ide i na jednoj češkoj televiziji mislim već drugu sezonu.
Ples sa zvezdama je nešto drugo, tamo poznate face plešu sa profesionalnim plesačima, sad na hrt počinje nova sezona i unapred se radujem jer među poznatim facama je Davor Gobac , stvarno želim da ga vidim kako pleše valcer, to će biti :huh:
U pomenutom Bailandu su poznati plesali sa nekim iz neke porodice koji želi nekome pomoći, znam da je bila jedna porodica sa 11 dece i plesali su za kuću i jedna devojka je želela ići u Vjetnam da poseti porodicu, pa je neko plesao za neku devojčicu kojoj je trebala neka operacije, pa je bio neki pseći azil (oni su prvi ispali), radionica za decu sa daunovim sindromom itd. Mislim da na kraju su našli sponzore za skoro sve učesnike i svi su dobili što su želeli. U poroti su im bili sve poznati slovački plesači i koreografi.
Istinu da kažem ovo na Pinku ne mogu da gledam, odviše je Pink :rolleyes:

#8 Tale Surovi

Tale Surovi
  • Members
  • 363 posts

Posted 07 November 2007 - 22:18

Ovo na Pinku je definitivno dno. Ideja je očigledno da plesni par čine jedna "zvezda" i jedan "običan čovek/žena". Nijedan od njih u samom startu nema pojma o plesu, za razliku od "Dancing with the Stars", gde je drugi partner obavezno profesionalni plesač (ili nešto blisko tome).

Večeras je "zvezda" bio onaj debeli Pinkov spiker, koji od stomaka nije mogao da se pomeri, a kamoli zapleše mambo... Obučen kao harmonikaš na svadbi (pinkovska interpretacija latino autfita). Naravno, dotičnog spikera je posle ocenjivala njegova sopstvena urednica - kako se zvaše - Tanja Dva Prezimena i Naočare. Druga "zvezda" je bila Tijana Dapčević, koja je mogla partnera da nosi u zubima. Dalje nisam gledao. :rolleyes:

#9 maja87

maja87
  • Members
  • 1 posts

Posted 15 November 2007 - 14:46

Ja mislim da je dno.Od scenografije, koreografije,pa sad od skoro i novinara trac novina koji tu nesto komentarisu...Mada su se poslednji put popravili malo kostimi voditelja i takmicara ali opet mnogo mnogo iza hrvata a ostalih i da ne pricamo.Lici mi na ono necu puno da dam ali bi da zaradim...mogli su da promene scenu u odnosu na Cao darvine.Ko da pink nema ljude sa idejama za tako nesto...Neznam mnogo ocekivala a ono... :rolleyes: :huh: :)

#10 SuzanaNS

SuzanaNS
  • Members
  • 1 posts

Posted 20 November 2007 - 14:49

Slazem se i potpuno sam ne zadovoljna emisijom na Pinku...Ples spajati sa pateticnim pricama nekih ljudi je uzas!!!
Dr,drzim jednu plesnu skolu i ovo mi nikako ne ide u prilog jer ce ljudi zaista pomisliti da je ples to sto se prikazuje na Pinku...
Prvo,o plesu se ne govori nista,treneri su marginalizovani,plesaca u emisiji nema,pustili neke nase "zvezde"" sa obicnim ljudima da se PATE sa osnovama plesa koje ne mogu da savladaju...Kostime su garantovano dobili iz pozorista,jer nece da plate prave plesne kostime...
Dave ljude sa jednim te istim ritmom celu emisiju,i jos uvek nisu prikazali ni jedan latinoamericki ni standardni ples...
O izboru sudija da ne govorim...Katastrofa!!! Gordana Orescanin-koja se bavi Dzezom,najvise lupeta a nema pojma o pravilima plesa...Jedini koji nesto zna je pravi plesni sudija koji se ni ne primeti!!!
Uskracuju gledaoce istine koja je daleko od ovoga sto se prikazuje!!!
A orkestar sa takvom mogucnosti,oni nagovaraju da sviraju ortodoksne gluposti,umesto pravu plesnu muziku!!!
Nikada goru emisiju nisam gledala...Ja koja sam iskreni zaljubljenik u ples ne mogu da izdrzim i8 pogledam emisiju do kraja jer je vise nego dosadna...
Ko li je taj reditelj,da mi je znati?! Covek promasio profesiju skroz!!!
Ako vec Pini nije mogao da kupi pravi licencu "Dancing with the Stars",nije trebao ni da pravi ovu emisiju...Zar je moguce da u nasoj zemlji ne moze ni jedna emisija,ni jedan show da se odradi kako treba?!
Jako sam razocarana...
Ples-muziku,pokret,radost,spojiti sa pricama o kucicima,otvaranju mami cvecare,pricama iz Vukovara itd...ma kakve to veze ima sa plesom?! :huh: :)
Srdacan pozdrav!

Ovo na Pinku je definitivno dno. Ideja je očigledno da plesni par čine jedna "zvezda" i jedan "običan čovek/žena". Nijedan od njih u samom startu nema pojma o plesu, za razliku od "Dancing with the Stars", gde je drugi partner obavezno profesionalni plesač (ili nešto blisko tome).

Večeras je "zvezda" bio onaj debeli Pinkov spiker, koji od stomaka nije mogao da se pomeri, a kamoli zapleše mambo... Obučen kao harmonikaš na svadbi (pinkovska interpretacija latino autfita). Naravno, dotičnog spikera je posle ocenjivala njegova sopstvena urednica - kako se zvaše - Tanja Dva Prezimena i Naočare. Druga "zvezda" je bila Tijana Dapčević, koja je mogla partnera da nosi u zubima. Dalje nisam gledao. :rolleyes:



#11 Cvetko

Cvetko
  • Members
  • 269 posts

Posted 20 November 2007 - 15:57

Ali sklek partije izmedju Kalinica i Crnog... :rolleyes:

#12 Stewie

Stewie
  • Members
  • 217 posts

Posted 22 November 2007 - 20:44

Nova rialiti glupost tv pinka :rolleyes:

#13 Dzesi

Dzesi
  • Members
  • 1 posts

Posted 01 December 2007 - 09:56

Voditeljka je mnogo slatka, a voditelj dosadan. Parovi onako...

#14 jolanda

jolanda
  • Members
  • 1 posts

Posted 02 December 2007 - 15:36

da li je neko gledao prosle nedelje kad je vlasnik plesnog kluba plato ispljuvao sudiju pominjuci vazelin u sred emisije, pa se ona pr pinka izvinjavala sto puta u emisiji i molila novinare da to ne obajve nigde?
ne verujem, plato vise nije ko sto je nekad bio, sve sami perverznjaci i narkomani tamo...

#15 pera1788

pera1788
  • Members
  • 19 posts

Posted 04 December 2007 - 19:55

znate kako emisija nije brilijantna ali sta mozete da ocekujete kod nas nazalost niko vise ne ulaze velike pare na
tv emisije
ne mogu da se setim nijedne dobrog sou programa na nasim televizijama
a emisija moze da sluzi za razbibrigu i nista vise