Jump to content


Photo
- - - - -

Rukomet


  • Please log in to reply
7959 replies to this topic

#7516 perkos

perkos
  • Members
  • 26,798 posts

Posted 14 January 2018 - 19:55

rts da prestane da prenosi ove jadnike da ne gledamo vise najdebilniji rukomet
  • 0

#7517 Issey

Issey
  • Members
  • 5,113 posts

Posted 14 January 2018 - 20:22

Cvetkovic nema kvalitet da selektuje ni skolsku ekipu. Covek nije cuo za krila u rukometu, ne zna da postavi igru. O nekom sistemu da ni ne govorimo. Taj koji ga je ponovo doveo nije zeleo dobro srpskom rukometu. Nismo svetska klasa sto se igrackog kadra tice, ali sa modernim trenerom se sigurno ne bi ovako blamirali...
  • 0

#7518 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 14 January 2018 - 21:42

Iskreno se nadam da će od sada Stevanović biti prvi golman. Nije prvi put da nas vadi iz govana nakon što rupetina Alilović obrani 1 loptu u poluvremenu. To mu je i inače otprilike statistika u polufinalima i sl.


  • 1

#7519 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 15 January 2018 - 01:10

Cindric je svjestka klasa, jedan od najjacih srednjih bekova. Kakve promjene pravca i kakve finte pravi, neuhvatljiv je.
Hrvatska za sada odradjuje fino posao, vidjecemo sa Francuzima i Norveskom, tu ce se pokazati koliko mogu.
Sto se tice Srbije sve je bilo jasno posle prvog meca koliko su dometi.
  • 0

#7520 lulumba

lulumba
  • Members
  • 1,302 posts

Posted 15 January 2018 - 13:01

Škrbić i Cvetković se navodno sukobili:
 

https://sport.blic.r...tkovica/zb6tc6y


  • 0

#7521 Lineker

Lineker
  • Members
  • 2,209 posts

Posted 15 January 2018 - 13:27

Daleko su naša izdanja od potrebnog nivoa da bi bili konkurentni.


  • 0

#7522 romantik

romantik
  • Members
  • 7,759 posts

Posted 15 January 2018 - 13:58

Meni nije jasno zasto se svuda insistira da je nama potrebna pobeda sa 4 ili vise razlike nad Islandom i poraz Svedjana od Hrvata, kad bi mi isli dalje uz bilo koju pobedu, ako Hrvati ne pobede Svedjane.


  • 0

#7523 lulumba

lulumba
  • Members
  • 1,302 posts

Posted 15 January 2018 - 15:07

Meni nije jasno zasto se svuda insistira da je nama potrebna pobeda sa 4 ili vise razlike nad Islandom i poraz Svedjana od Hrvata, kad bi mi isli dalje uz bilo koju pobedu, ako Hrvati ne pobede Svedjane.

:rotflmao:

 

Nenadić najavio pauzu ili oproštaj od reprezentacije: 
 

 

Уочи последњег меча у групи на Европском пвенству у Хрватској против Исланда, у коме Србију у животу и на континенталном шампионату оставља победа над Рибарима од четири разлике, Петар Ненадић је најавио повлачење из репрезентације:

- Пауза или опроштај, нисам још сигуран. У сваком случају, потребна ми је пауза, у сваком смислу, после доста година и само два пропуштена такмичења у националном дресу. Време ће показати да ли ће бити само пауза или опроштај. То је моја одлука - казао је Ненадић додајући: - Не, није исхитрена, неким људима је већ била најављена. То је реално. Мој циљ су биле Олимпијске игре и Токију, али све више увиђам да је мом организму потребно више времена за одмор.

На тему онога приказаног до сада на ЕП, члан златних кадета из 2004. истиче:

Ни сам нисам задовољан играма које пружам у репрезентацији. Долазим после исцрпљујућих месеци у клубу. Моја породица и пријатељи заслужују више времена од мене. Као репрезентација једино смо били конкурентни за врх 2012. Ми смо још једна пропуштена генерација, поготово моја - рекао је Ненадић који је за репрезентацију на великом такмичењу дебитовао на ЕП у Аустрији 2010.

A Cvetkoviću je to novost: 

 

 

Упитан за реакцију на Ненадићеву најаву да направи паузу у репрезентацији селекотр Јовица Цветковић је узвратио:

- Ово са Ненадићем је и за мене изненађење. Мада, немојте се чудути ако се још неко јави да не жели да игра за репрезентацију. Не треба да окривљујемо играче за то. Све ће више бити ситуација када им клубови не дозвољавају да играју за национални тим.


  • 0

#7524 Helenius

Helenius
  • Members
  • 576 posts

Posted 15 January 2018 - 18:20

Meni nije jasno zasto se svuda insistira da je nama potrebna pobeda sa 4 ili vise razlike nad Islandom i poraz Svedjana od Hrvata, kad bi mi isli dalje uz bilo koju pobedu, ako Hrvati ne pobede Svedjane.

 

Zato sto se ovo drugo nece desiti. Island je u rangu Svedske pa nisu mogli da pariraju Hrvatima. A bodovi se prenose u drugu fazu i taj mec ce biti vazan i jednima i drugima.


  • 0

#7525 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 15 January 2018 - 19:01

Sjajni Slovenci u prvom poluvremenu, odlicnu odbranu igraju, u napadu ih predvode Zarabec i Mackovsek.
  • 0

#7526 Pero_Cameron

Pero_Cameron
  • Members
  • 4,531 posts

Posted 15 January 2018 - 19:29

Sramota sta rade Litvanci
  • 0

#7527 Shunsuke Nakamura

Shunsuke Nakamura
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 15 January 2018 - 19:32

Nevjerovatno kakva kradja,za sta je dobio 2 minuta Kavticnik niko ne zna.
  • 0

#7528 Bugl Khan

Bugl Khan
  • Members
  • 3,557 posts

Posted 15 January 2018 - 19:34

Neuporedivo jer vi u košarci imate i više nego kvalitetne igrače (osim pleja, da budemo iskreni) i problem je što ne možete da ih posložite u celinu plus nepremostiva psihološka barijera. Sa druge strane, realno gledano mi smo sa ovakvim rukometom daleko od vrha i u najboljem slučaju B klasa evropskih reprezentacija.

 

Al ste na natjecanjima gotovo redovno ( pa na pretprošloj Olimpijadi ste bili između ostalog). Uzeli ste medalju prije par godina (makar rukometna medalja doma ide pod normalno). Do prije par godina ste imali igrače koji su na svojim pozicijama bili među najboljima na svijetu ( bekovi, golman). Onda dođete na natjecanje i uglavnom se sramotite. Znači skoro isto kao hrvatska košarkaška reprezentacija. Ja ne znam da li smo mi u odbojci bili na ijednom velikom natjecanju zadnjih 20 godina.

Evo, sad baš gledam di vam igraju igrači; Lowen, Fuchse, Ademar Leon, Wisla, Kielce, Zagreb, Magdeburg, Kiel, Vardar, Meshkov itd. U zvučnijim klubovima igraju vaši nego Islanđani. E sad, zašto igrate to što igrate, nemam pojma.


Edited by Bugl Khan, 15 January 2018 - 19:35.

  • 0

#7529 medobrundo

medobrundo
  • Members
  • 34,166 posts

Posted 15 January 2018 - 19:57

Šta bre?
  • 0

#7530 NikolaSRB93

NikolaSRB93
  • Members
  • 280 posts

Posted 15 January 2018 - 19:59

Koja sramota
  • 0