Jump to content


Photo
- - - - -

Rukomet


  • Please log in to reply
7959 replies to this topic

#16 Cilemile

Cilemile
  • Members
  • 11,835 posts

Posted 26 January 2008 - 17:14

Ipak finale. Yeahbote, u šta se rukomet pretvorio. Boks, rvanje, karate, šta je ovo???
  • 0

#17 Thanatos

Thanatos
  • Banned
  • 949 posts

Posted 26 January 2008 - 18:53

Ovo sto su Francuzi igrali nije bio rukomet, to kao da je bagra dosla iz teretane i udarala sto je stigla.
Kada su vidjeli da gube non stop 2-3 razlike onda su Balica onesposobili taman da stignu, no, glavno da se Pero vratio. Svaka cast nadolazecim nadama Somicu i Cupicu koji su pokazali da ce od njih ipak biti nesto.
O sucima necu niti pricati.

Sto se tice grube igre to sam ocekivao od Njemaca, a gledam Njemce i sto je najzanimljivije njih Danci onesposobljavaju (vec su 2 Njemca lezala sa strane i primala blokade u prvom dijelu).
  • 0

#18 acanikolic

acanikolic
  • Members
  • 457 posts

Posted 26 January 2008 - 21:52

Свака част Хрватима! Већ дуго дуго година у рукометном врху а где смо ми... Израел нам у сред Београда даје 35 голова!
  • 0

#19 Ephraim Kishon

Ephraim Kishon
  • Members
  • 193 posts

Posted 26 January 2008 - 22:14

VIDEO: HRVATSKA - FRANCUSKA 24:23
Pogledajte zadnji time-out i ko djeli savjete Hrvatskim igracima :rolleyes:

Sutra ce to biti dramaticno finale, obje ekipe imaju sansu za naslov...

Edited by Ephraim Kishon, 26 January 2008 - 22:39.

  • 0

#20 Cilemile

Cilemile
  • Members
  • 11,835 posts

Posted 27 January 2008 - 19:24

VIDEO: HRVATSKA - FRANCUSKA 24:23
Pogledajte zadnji time-out i ko djeli savjete Hrvatskim igracima :rolleyes:

Sutra ce to biti dramaticno finale, obje ekipe imaju sansu za naslov...


bogami, glatko nas maznuli danci. krivci - lino červar, danski golman, ozljede i tek malkice suci (ni u kom slučaju presudno).
  • 0

#21 Jouce

Jouce
  • Members
  • 1 posts

Posted 01 March 2008 - 08:32

Izashao spisak zenske reprezentacije...Vraca se Ceca Ognjenovic....Konacno pametan potez selektora!!!
  • 0

#22 REFORMISTA

REFORMISTA
  • Members
  • 573 posts

Posted 13 March 2008 - 14:43

Odličan intervju sa Bojanom Popović, reprezentativkom Crne Gore:(

LINK
  • 0

#23 REFORMISTA

REFORMISTA
  • Members
  • 573 posts

Posted 03 April 2008 - 18:02

Šta je bre ovo, gde ste ljudiii?

Buđenje!

KASPER HVIDT!
  • 0

#24 meraklija

meraklija
  • Members
  • 227 posts

Posted 08 June 2008 - 16:45

Pošto nije dovoljno medijski propraćeno,čisto da spomenem da je naša repka 7.6. igrala kvalifikacionu tekmu u Češkoj i izgubila sa 38-33.Revanš je 14.6. u Nišu.
Nadam se da će naši u punom Čairu stići razliku,jer smo realno bolji tim i izboriti učešće na prvenstvu u Hrvatskoj.
  • 0

#25 Kejsi Dzons

Kejsi Dzons
  • Members
  • 239 posts

Posted 14 June 2008 - 21:15

Konacno... :ph34r: :) :D
Ovo je bilo za dlaku, ali neka bude da nam se vratilo za Island...
  • 0

#26 Nesh

Nesh
  • Members
  • 2,750 posts

Posted 14 June 2008 - 21:37

Upravo sam se vratio sa utakmice. Opste ludilo, kao i obicno u Nisu! :ph34r:
Jedva, ali ipak idemo na svetsko prvenstvo! :)
  • 0

#27 IO

IO
  • Members
  • 780 posts

Posted 14 June 2008 - 21:52

Upravo sam se vratio sa utakmice. Opste ludilo, kao i obicno u Nisu! :ph34r:
Jedva, ali ipak idemo na svetsko prvenstvo! :)


Svaka cast Nislije!!!! Sjajna atmosfera, velicanstveno.

Na zalost sto to moram da kazem ali i cinjenica da smo se kvalifikovali je veliki uspeh. No mozda ipak dolaze bolji dani jer koliko se secam na Youth World championshipu 2005 smo bili prvi, na juniorskom u Madjarskoj iste godine 2 a na Evropskom 2006 cetvrti ali posle vrlo teske povrede Nenadica. Da li neko zna zasto nas nije bilo na juniorskom prvenstvu 2007 ?

Sto se predstojeceg prvenstva ne treba da ocekujemo mnogo ali nije lose da mladi skupljaju iskustvo.

Svaka cast jos jednom i tebi Nesh sto si ucestvovao na neki nacin u ovoj pobedi!!!
  • 0

#28 Nesh

Nesh
  • Members
  • 2,750 posts

Posted 14 June 2008 - 22:23

Svaka cast Nislije!!!! Sjajna atmosfera, velicanstveno.

Svaka cast jos jednom i tebi Nesh sto si ucestvovao na neki nacin u ovoj pobedi!!!


Hvala, hvala! :ph34r:
Mi smo se potrudili koliko je u nasoj moci, a momci su se, ako nista drugo, bar zestoko borili! I prosli dalje! :)

Edited by Nesh, 14 June 2008 - 22:26.

  • 0

#29 Nesh

Nesh
  • Members
  • 2,750 posts

Posted 14 June 2008 - 22:34

Uzgred, konferencija za stampu posle utakmice, kako javlja niska TV5, prekinuta zbog dojave o podmetnutoj bombi! :ph34r: Utvrdjeno da je dojava bila lazna!
  • 0

#30 McLeod

McLeod
  • Members
  • 59,009 posts

Posted 15 June 2008 - 11:27

Svaka cast, igra nije bila na nekom nivou, ali se to nije ni ocekivalo. U svakom slucaju je rezultat najvazniji, je li :ph34r: Samo bih jedno napomenuo... nisam preterano veliki optimista zbog coveka koji nas vodi. Imamo mladu i perspektivnu ekipu koja ima i kvalitet za neki zapazeniji plasman, mozda bi iluzorno bilo reci za medalju, ali da se ravnopravno nosi sa najboljim reprezentacijama sigurno. Jovica Cvetkovic na zalost ni izbliza nije takav kalibar, po mom misljenju. Cistom njegovom gluposcu smo izgubili 5 razlike u Ceskoj. Kad on izvodi coveka koji je dao 16 golova na toj utakmici da ga odmori, i mi od +2 dodjemo na -3 za samo 3 minuta. I onda istog tog coveka - Momira Ilica, uvodi sa klupe da bi sutirao sedmerac, koji on promasuje. Takodje, u Cesku ne vodi 2 desna krila (Kojic bio povredjen) vec Milana Djukica, inace jedinog rukometasa koji ce i sledece sezone najverovatnije igrati u Srbiji (Radnicki Kragujevac) i veliku perspektivu na tom mestu (ne sto mi je drug-iz KG-a sam :), nego stvarno) ostavlja kod kuce, tako da je Prodanovic igrao skoro ceo mec, i jedan je od najvecih krivaca za broj golova koje smo primili po krilu i iz kontre. Stvarno strasno... u revansu takodje gafovi sa golmanima. Imamo izuzetno talentovane golmane, kao i uvek, i opste je poznato da se oni menjaju cesto na golu dok se jedan od njih dvojice ne "razbrani". E sad, on je cim je Pejanovic usao u fantasticnu seriju na pocetku drugog poluvremena, i mi prvi i poslednji put dosli na +6, on ga je izveo i ubacio Stanica. Onda je on primio nekoliko golova, za koje realno nije bio kriv, ali mozda bi ih Peja i odbranio i tako nas postedeo muka na kraju. Takodje, za mene strasno sto je Kojic igrao mnogo manje u drugom poluvremenu nego u prvom, a u prvom je bio fantastican u odbrani i najagresivniji-uz golmani najveci "krivac" za Ceskih 9 u prvom poluvremenu. On je bio povredjen, pa ako je osetio bolove povlacim ovu kritiku. Tako da.. momci, svaka cast, Cvetkovic out!

Edited by McLeod, 15 June 2008 - 11:28.

  • 0