Jump to content


Photo
- - - - -

Hapsenje haskih begunaca!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
32 replies to this topic

#31 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 13 December 2007 - 19:29

Moral je odavno izasao iz mode, sto nam zapadne drzave pokazuju vec duze vreme, npr. napad na Avganistan, Irak i slicne akcije. Znaci ako oni praktikuju da ne cine puno oko sudjenja mogucim zlocincima, zasto bi se mi sa tim zabavljali.


dobar ti je razlog, stvarno...pa imas oko sebe gomilu kriminalaca koji nisu kaznjeni, pogotovo kod nas.
sto onda i ti ne postanes mafijas?

ili mozda ti vec jesi mafijas. izvinjavam se ako sam skocila u zakljucak.

svasta se ovde moze procitati...

#32 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 13 December 2007 - 22:41

Moral je odavno izasao iz mode, sto nam zapadne drzave pokazuju vec duze vreme, npr. napad na Avganistan, Irak i slicne akcije. Znaci ako oni praktikuju da ne cine puno oko sudjenja mogucim zlocincima, zasto bi se mi sa tim zabavljali.

Imajuci u vidu iznesenu argumentaciju, uveravam se da je moral i te kako ziv; mislim drugde, ne u Srbiji; tesko da bi u Evropi neko zalegao iza Sadama Huseina ili talibana i Mule Omara - a u Srbiji to radi vecina, ne bi li samo i Americi crkla krava - a sto je, ne srpska krava, nego Srbija sama lipsala, to ne primecujemo.

#33 Mimix

Mimix
  • Members
  • 572 posts

Posted 13 December 2007 - 23:22

Postovanje forumasi...Srpski narod ima osecaj stida,dok se sve to desavalo sto se desavalo devedesetih godina ja nikada nisam cuo ni jednu jedinu rec u javnosti o tome da su gospoda o kojima je rec zlocinci ili da im se treba suditi...Svi smo cutali,sto iz neinformisanosti,sto iz straha...Dobro je sto smo bar protiv Slobe koliko-toliko smeli da demonstriramo. Ja licno kada bi cak i znao nesto o njima,usled tog osecaja stida ne verujem da bi ikome to rekao,bez obzira na ponudjen novac...Mozda bi jedino njima rekao u oci da bi trebalo da se predaju,ne zato sto su zlocinci ili nisu vec zato sto bi svi oni koji cede i ucenjuju Srbiju imali jedan razlog manje da to rade...Ne sumnjam da bi pronasli neki drugi...Vojislav Seselj je u zivotu uradio dve pametne stvari koje postujem,prva je kada je Josipu Brozu rekao "hvala majstore" a druga je sto se predao...