Jump to content


Photo

Ilija Kovacic je KRALJ


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
253 replies to this topic

#1 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 14 May 2001 - 18:14

pisemo tu o Vladi Olicu, pisemo o raznoraznim temama...mislim da nikako ne smemo preskociti slovo o Iliji Kovacicu...Zamislite da NBA action komentarise neko drugi, priznacete da to vise ne bi bila ista emisija...covek je bio nenametljiv i jednostavno svima je usao pod kozu...utakmica koju prenosi Ilija Kovacic i kada je komentator bilo ko drugi nije ista...i ono sto je jako bitno on je ucinio one prve korake kada je dolazak NBA na velika vrata kod nas i ostace legenda bez obzira sta ce sutra i gde raditi...uostalom i ovaj forum je jedan od pionirskih pokusaja razmene misljenja, a i raznih korisnih informacija...svidja mi se, a bas sam pratio sto Ilija veoma vodi racuna i o svojoj publici i kada god sam imao pitanje on je dao odgovore ili mailom ili tokom prenosa...
Coveka inace licno ne poznajem, ali cenim njegov odnos prema publici...
Imao bih naravno da uputim i neke primedbe...recimo Dziki je bio super komentator, ali Ilija nije uvek dovodio atraktivne konsultante i stekao se utisak, svakako ne zlonamerno, ali da Ilija zna puno vise od onoga ko tu ima ulogu strucnog konsultanta...u svakom slucaju ja sam odusevljen njegovim radom i naravno ne moraju se drugi sloziti sa mnom, ali stojim iza toga da je Ilija Kovacic kralj...

#2 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 14 May 2001 - 19:17

Pa i Olic je odgovarao a ako hoces on je bio pionir u tim pianjima gledalaca.

#3 LAKERSfan

LAKERSfan
  • Members
  • 1,090 posts

Posted 15 May 2001 - 08:44

Ljudi ja vise nemam primedbi na Ilijin rad. Covek korektno komentarise. Uostalom on je osnovao ovaj forum. Imajte malo postovanja.

#4 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 15 May 2001 - 08:54

U redu je, evo prekidamo sa tim.

#5 Shaq Ataq

Shaq Ataq
  • Members
  • 13 posts

Posted 15 May 2001 - 09:51

Ilija je dobar
komentator i stvarno ima mnogo informacija
ali smao kada bi bio malo realniji u nekim situacijama
i kad nebi navijao za neku od ekipa
Inace sve je super kod njega

#6 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 15 May 2001 - 11:34

Da to je atcno on poznaje sve igrace i zna dosta toga o njima ali puno toga istice stalno (kao recimo za Foksovu zenu, koju za cudo nije nijednom pomenuo tokom ove serije).

#7 makixq6

makixq6
  • Members
  • 431 posts

Posted 15 May 2001 - 11:39

trifke:
pisemo tu o Vladi Olicu, pisemo o raznoraznim temama...mislim da nikako ne smemo preskociti slovo o Iliji Kovacicu...Zamislite da NBA action komentarise neko drugi, priznacete da to vise ne bi bila ista emisija...covek je bio nenametljiv i jednostavno svima je usao pod kozu...utakmica koju prenosi Ilija Kovacic i kada je komentator bilo ko drugi nije ista...i ono sto je jako bitno on je ucinio one prve korake kada je dolazak NBA na velika vrata kod nas i ostace legenda bez obzira sta ce sutra i gde raditi...uostalom i ovaj forum je jedan od pionirskih pokusaja razmene misljenja, a i raznih korisnih informacija...svidja mi se, a bas sam pratio sto Ilija veoma vodi racuna i o svojoj publici i kada god sam imao pitanje on je dao odgovore ili mailom ili tokom prenosa...
Coveka inace licno ne poznajem, ali cenim njegov odnos prema publici...
Imao bih naravno da uputim i neke primedbe...recimo Dziki je bio super komentator, ali Ilija nije uvek dovodio atraktivne konsultante i stekao se utisak, svakako ne zlonamerno, ali da Ilija zna puno vise od onoga ko tu ima ulogu strucnog konsultanta...u svakom slucaju ja sam odusevljen njegovim radom i naravno ne moraju se drugi sloziti sa mnom, ali stojim iza toga da je Ilija Kovacic kralj...




SLAZEM SE!

#8 acanikolic

acanikolic
  • Members
  • 457 posts

Posted 15 May 2001 - 13:59

Ilija najjaci si! Ne obaziri se na prozivke onih koji nista pametnije ne znaju sta da kazu.

#9 LAKERSfan

LAKERSfan
  • Members
  • 1,090 posts

Posted 15 May 2001 - 15:45

Da li to ima jos neki zaludjenik za LAKERSima.

#10 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 15 May 2001 - 16:53

Nemam reci smatram da je Ilija zakon sto se tice komentatora

#11 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 15 May 2001 - 18:46

Jednom sam rekao da je Ilija proseca. Trecu i cetvrtu je komentarisao, iznad proseka. Ja ne kazem da je on najbolji, ni da je los, vec da najbolji trenutno u zemlji.

#12 TNT

TNT
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 15 May 2001 - 19:25

Ilija je po mom misljenju najbolji komentator kojeg je nasa televizija ikada imala (mislim uopste). Dobar je i onaj Stojanovic sto prenosi Italijansku ligu.
E sad: Ilija ako budes citao ovo da te zamolim ako ovi sa b92 budu trazili nekog komantatora za fudbal, znas moj E-mail pa javi. Bez uvrede ali onaj sto je prenosio Italijanski kup je bio usporen tip.
P.S. Mog'o bi da prestanes da vices. Budis sve ostale u kuci kad nocu gledam NBA.

#13 Jolly Roger

Jolly Roger
  • Members
  • 54 posts

Posted 15 May 2001 - 19:39

Mislim da je bolji komentator od Ilije Tegeltija sa SOSa, ali on je covek za evropsku kosarku. Za NBA Ilija je ipak najbolji kod nas.

#14 Tank

Tank
  • Members
  • 28,411 posts

Posted 15 May 2001 - 21:27

Ja sam to rekao za Tegeltiju ali vecina se nije slozila sa mnom pa sam prestao da pominjem.

#15 trifke

trifke
  • Members
  • 4,610 posts

Posted 16 May 2001 - 10:21

porediti iliju sa tegeltijom mislim da je zaista sramno. tegeltija pre svega nije novinar, on dodje nesto kao kosarkaski radnik ili pisac biltena ksj. ostrasceni navijac partizana i sitnosopstvenicki interes koji se prepozna u prvoj sekundi zaista bacaju senku na profesiju. zato molim vas iliju i tegeltiju ne trpajte u isti kos...razlika je tako drasticna...