Jump to content


Photo
- - - - -

Predlozi, pitanja, problemi


  • Please log in to reply
5647 replies to this topic

#91 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 13 August 2008 - 19:58

Pa dobro, uradila si sta si mogla. evo ima tema o OI i na Tenisu, tako da i tu moze da se pise o svemu. Uostalom dosta ljudi je na odmoru, pa se cinimo vise razjedinjeni nego sto je zaista
  • 0

#92 MaRkOMaN

MaRkOMaN
  • Members
  • 2,021 posts

Posted 13 August 2008 - 21:18

al ste komplikovani-ta ista vlas' vam dovede moda od kojeg boljeg nema, sad zakerate za jedan topik koji je izmesten na novonastali pdf, kanda s jacim razlogom [sadrzajno mu je mesto na oi pdfu] nego sto je vasa zatvorenos' na jedan pdf, Tenis

ah da, ja jesam podrzao ideju da vam se topik vrati, al to je najmanje bitno-recimo da zastupam stav da mu je tamo mesto, cisto da polemika ima smisla :D

gde je sad onaj stihoklepac tuta, da ovekoveci momenat rasipanja Tenisa na jedan te isti.. forum? :ph34r:
a.k.a.
ako vam 'problematicni' topik ostane na oi-u, sto je vrlo verovatno, de-ucinite ga sadrzajnim, pod krovom tenisa ili beijinga, sustina je-identicna

edit:
@novosadjance, na mom racunaru je ovaj forum zabelezen kao http://forum.b92.net/index.php?showforum=126, i tamo je ekipa koja se meni svidja, dovoljno da tamo zalazim, najvise. ako pokrenem topik o njemu tj. njoj, jedinoj seriji koju pratim osim ove, i on zaglavi tu, po tvojoj logici bi trebalo da batalim da se interesujem za to? :)
budite.. fleksibilni :D /ni ja ne zalazim tu npr., ali film vs. tv, kao i tenis vs oi, tanka je granica, koliko god da ste vezani za svoj pdf..

Edited by MaRkOMaN, 13 August 2008 - 21:31.

  • 0

#93 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 13 August 2008 - 21:27

Dobro, možda to i nije toliko bitno, možda smo se mi ovde previše razmazili, a možda sam i ja svoj "posao zastupanja naših interesa" shvatila suviše ozbiljno...nemam pojma.Idemo dalje.
  • 0

#94 MaRkOMaN

MaRkOMaN
  • Members
  • 2,021 posts

Posted 13 August 2008 - 21:41

ne'am nista protiv toga da budete onakvi kakvi jeste.. al imam, stav da je sadrzaj najbitniji aspekt svakog sajta, pa i foruma, pa i fb92
-kroz tu prizmu je polemika o lokaciji tog topika- suvisna, a varijanta necu da pisem o onome sto me zanima samo zato sto nije tamo gde mislim da bi trebalo da bude- infantilna

= budite adults, pisite na oi-u.. pa vam se mozda pridruzim i ja, cisto da neko [a ne nesto] razbije tu vasu zatvorenos' :ph34r: /odgleda i markoman koju partiju tenisa, ko sto i vi odgledate koji film, al eto- nedostatak vremena?
  • 0

#95 Uma

Uma
  • Banned
  • 3,320 posts

Posted 13 August 2008 - 21:50

Dobro, možda to i nije toliko bitno, možda smo se mi ovde previše razmazili, a možda sam i ja svoj "posao zastupanja naših interesa" shvatila suviše ozbiljno...nemam pojma.Idemo dalje.

Mislim da temu treba ostaviti na zajednickoj temo o OI Peking. Ja sam je postavila, pa sam mogla prva da se bunim, zato sto su mi temu stavili na drugo mesto ?
Smatram da je tenis, samo jedan od sportova na OI i da je drugim ucesnicima lakse da se ukljuce u diskusije, ako je tamo pronadju.
Mnogi ne zalaze u "tenis", pa je moguce da bi mislili da ova tema i ne postoji ili da otvore novu ( duplu) temu.
Dok traju OI, logicnije je da se svi sportovi objedine u na jednom mestu, uvazavajuci novosadjance i druge sa slicnim argumentima
Osim toga postojanje teme na novom PDF je efemerno i trajace jos nekoliko dana, do zavrsetka turnira na OI, a zatim, povratak na PDF tenis.
Moje misljenje je da se stari teniski forumasi, koji ne zalaze na druge teme malo strpe, sve ce vec 17. 8.doci na svoje mesto ( nadamo se uz Jelenu i Noleta :ph34r: )
  • 0

#96 MaRkOMaN

MaRkOMaN
  • Members
  • 2,021 posts

Posted 13 August 2008 - 22:15

^fino zvuci- odraslo? :)
a.k.a
sorry novosadjance, al svako ko je u stanju da stane iza neceg, ovakvog-

cujemo se kad se tema srpski teniseri na OI vrati tamo gde je i otvorena

se ponasa.. klinacki /tako da ja, za razliku od Ume, necu uvaziti tvoje misljenje :ph34r:
+ cu sve da vas zamolim da batalite da pokrecete em es dvajes' pet takvim inicijativama- devojka ocigledno stoji iza svih vas, sto je lepo.. al ne i kad je u pozadini sorta izolacije

za kraj, dodacu da se odluke medj' moderatorima donose grupno, cisto da bih podvukao to da, kada vam neka inicijativa ne prodje, nikako ne usmerite bilo sta negativno ka njoj, samo zato sto vam se ishod ne dopada
  • 0

#97 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 14 August 2008 - 00:31

Moram slatko da se nasmejem, bez obzira što sam ja ta koja je ovu inicijativu shvatila veoma ozbiljno.

Moram da kažem da je onaj koji je rekao da si se samoproklamovao za ombudsmana, bio poprilično u pravu :ph34r: .Ipak, u moje vreme ombudsman nije postojao, ja sam dete protesta i lonaca i šerpi :)

Ma koliko razumem tvoj pogled sa strane na celu priču, razumem i revolt koji se pojavio s obzirom na to da je ta tema otvorena značajno pre početka OI, da nismo obavešteni o njenom premeštanju i da sam ja lično provela 15-tak minuta razmišljajući šta se sa njom moglo desiti i da li sam je slučajno obrisala (što bi bila poprilična blamaža, zar ne?).Koliko god delovalo da smo izolacionisti, poenta je da smo mi (svi zajedno) ovde kreirali naša pravila interne komunikacije tako da se osećamo prijatno, a nadam se i svi novopridošli (tako da je moderator de facto nepotreban, sem u ekstremnim slučajevima).Možda smo jedni druge razmazili, ali je tako.

To opet ne znači da su drugi nepoželjni, pa ako svratiš, možeš da se uveriš i sam.

Edited by M.S.25., 14 August 2008 - 00:34.

  • 0

#98 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 14 August 2008 - 00:47

aj razmazite i nas koji više čitamo a manje pišemo. :D

ili bolje - prenesite atmosferu dalje. :)



edit: treba mi nova tastatura, ova me ubi. :ph34r:

Edited by Vesna, 14 August 2008 - 00:47.

  • 0

#99 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 14 August 2008 - 10:04

za kraj, dodacu da se odluke medj' moderatorima donose grupno, cisto da bih podvukao to da, kada vam neka inicijativa ne prodje, nikako ne usmerite bilo sta negativno ka njoj, samo zato sto vam se ishod ne dopada

Aj molim te Marko iz ove recenice se vidi koliko si sustinski promasio i potcenio prosecnog teniskog forumasa, punog ljubavi i razumevanja :ph34r: . nikome ovde ni na pamet ne bi palo da usmeri bilo sta negativno prema nasoj moderatorki zato sto inicijativa nije prosla, ili iz bilo kog drugog razloga. a citav problem je ionako zakljucen, tema ostaje na pdf Peking, i ne znam cemi dalja debata. svrati po neki put na caskanje umesto na lekcije
  • 0

#100 MaRkOMaN

MaRkOMaN
  • Members
  • 2,021 posts

Posted 14 August 2008 - 12:45

da stvarno, co'ek koji ne zeli da pise s djecackom argumentacijom je olicenje razumevanja a.k.a. lekcija ili ne- sve dok prosecan teniski forumas bude imao prosecne zahteve, zadovoljstvo ce biti.. iznad proseka :)

ne znam cemu dalja debata

znaces uskoro, iz ruke moderatorke svoje /iliti- vesnu ste vec, razmazili :ph34r:
  • 0

#101 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 14 August 2008 - 13:04

svrati po neki put na caskanje umesto na lekcije


kad bi svraćao češće, onda bi mu ovo

Aj molim te Marko iz ove recenice se vidi koliko si sustinski promasio i potcenio prosecnog teniskog forumasa, punog ljubavi i razumevanja . nikome ovde ni na pamet ne bi palo da usmeri bilo sta negativno prema nasoj moderatorki zato sto inicijativa nije prosla, ili iz bilo kog drugog razloga. a citav problem je ionako zakljucen, tema ostaje na pdf Peking, i ne znam cemi dalja debata.


bilo jasnije :ph34r:

Takođe bi mu bilo jasno i da je novosadjance, na primer, veoma razuman i kvalitetan učesnik, pa bi imao razumevanje i za ono što mu iz njegove perspektive izgleda infantilno.
Sve u svemu, hvala svima na debati, sugestijama i ostalom.Bilo nam je bitno da se naš stav čuje (makar izgledao pogrešno), da se uvaži i o njemu odluči (makar i na način koji nam se ne sviđa).Kao i da budemo obavešteni u ovakvim slučajevima.Pisaćemo narednih dana na posebnom pdf-u, po završetku OI topik će nam biti vraćen, a onda će se vratiti i ostali (ako ne pre)-sa letovanja ili štrajka.

znaces uskoro, iz ruke moderatorke svoje /iliti- vesnu ste vec, razmazili

:)
  • 0

#102 Waylander

Waylander
  • Banned
  • 270 posts

Posted 02 September 2008 - 22:49

Beograd izgleda dobio WTA Tier II turnir?

http://www.mtsmondo.....hp?vest=108375

Edited by Waylander, 02 September 2008 - 22:49.

  • 0

#103 greeneyes

greeneyes
  • Members
  • 1,109 posts

Posted 06 September 2008 - 12:13

Imam predlog. Poslednjih dana me izludjuje rasprava o Novaku, Roddicku, Robredu, MTO......
Otvorim temu US Open i vidim po 5 stranica samo o tome.
Ne bi bilo lose da se ta rasprava premesti na topic o Novaku, a da na topicu o US Openu komentarisemo isti.
Ako ovo samo meni smeta, nikom nista, ali ako nisam jedina, ne bi bilo lose da se to uradi.
Sta ti mislis M.S.25? :ph34r: A i drugi forumasi nek se jave. :)
Hvala unapred.
  • 0

#104 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 06 September 2008 - 12:54

Ja se potpuno slažem.Ne da me izluđuje ta tema, nego me je i rastužila, uništila i topik i draž Open-a.Ja sam o tome već razmišljala, ne znam da li će se drugi složiti?

Edited by M.S.25., 06 September 2008 - 12:56.

  • 0

#105 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 06 September 2008 - 13:02

Slazem se sa greeneyes, prebaciti celu raspravu mozda i u neki novi topic - nesto poput - prateca desavanja na turu...
  • 0