Jump to content

Photo
- - - - -

Predlozi, pitanja, problemi

• Please log in to reply
5647 replies to this topic

#46 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 22 April 2008 - 12:12

masha je malo nervozna. ne bih je shvatala tako ozbiljno. :rolleyes:

valjda ce je prodje uskoro. :huh:
  • 0

#47 enamat

enamat
  • Members
  • 7,507 posts

Posted 22 April 2008 - 12:13

Ja cu morati da pochnem da banujem, vidim ja

ja te pitah: O cemu pricas? ti u narednom postu ne odgovaras, nego nastavljas sa zbunjujucim packama.
Da se pridruzim Ivani, kad nesto zameras, reci konkretno sta je u pitanju. Posto stvarno ne vidim da je neko mnogo skrenuo sa topika Sljaka.
ako je nesto od onoga sto je pomenula wwww, onda je to ridiculous :rolleyes: nemam druge reci
  • 0

#48 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 22 April 2008 - 12:19

Ovaj forum je smisao mog života.Kad bih bila banovana, ne znam više kako bi izgledao moj život .Na koliko vremena bih mogla da dobijem taj penal?Postoji li viša instanca kojoj mogu da se obratim?Poznato mi je da je viša instanca Vesna, ali ne znam da li kao u upravnom postupku moram prvo da se žalim Vesni, ili mogu da se je zaobiđem?Da li uopšte postoji pravna oblast koja se zove prava forumaša?Da li moderatori imaju diskreciono (proizvoljno) pravo da odlučuju o tome šta je lupetanje?Da li forum postoji zbog njih, ili nas?

Da li se ovo može nazvati lupetanjem?Verovatno.Da li, ipak, to lupetanje koje je u stvari ironija, ima smisao?Ima.

Nakon svega, moram da priznam (a sada ozbiljno) da me je ovaj forum (jer dugo,dugo vremena nisam postovala ni na kakvim forumima) naučio da kvalifikacije o ljudima ne dajem preuranjeno, pa sada povlačim svoju izjavu o lupetanju tute bugarina, jer sam primetila da je vremenom počeo da me zabavlja i daje dodatno dobar impuls forumu koji i inače ima nesvakidašnju atmosferu.

Ne znam zašto to mora da se kvari, ali je valjda i to po nekom nepisanom zakonu uvek tako.
  • 0

#49 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 22 April 2008 - 12:21

zamolila bih vas za malo razumevanja.
  • 0

#50 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 22 April 2008 - 12:23

Hm, izgleda da je bolje da se sami banujemo s ovog podforuma, makar cemo imati priliku da pisemo na nekom drugom podforumu u okviru foruma B92 (ili da se definitivno "iselimo" odavde).

To je jedna od mogućih varijanti.Ipak, preseliti se "fizički" na drugi forum ne znači oživeti istu atmosferu, jer su neku svoju već napravili neki drugi ljudi.

zamolila bih vas za malo razumevanja.

ok, razumemo se.Ja se odjavljujem sa ovog topika.Pozdrav

Edited by M.S.25., 22 April 2008 - 12:24.

• 0

#51 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 22 April 2008 - 12:32

Uopste ne razumem zasto je Masha onako "uletela" i pocela da opminje i preti... osnovni red je bio da ukaze na sta se njena primedbe odnosi!
Cesto se ponasa pomalo bahato (moram to da kazem), napravi ONA pometnju gde je nema.
Mislim da na celom pdf-u vlada vrlo drugarska i smirena atmosfera koju kao da treba poremetiti iz nedefinisanog (bar za mene) razloga.
Postali smo skoro kao porodica, nema ruznih reci, prepiranja, nicega sto bi zahtevalo BILO KAKVU intervenciju moderatora.
Uostalom pdf je otvoren za sve instance, koje ukoliko zele mogu pregledati sve diskusije i jednostavno utvrditi da li ista odstupa od normalne
komunikacije!
Prema tome ili da se mi sklonimo (neka nam se bar uljudno kaze) ili da nastavimo kao do sada. A Masha, sto neko rece, ako je nervozna, neka
nadje drugi nacin i mesto da tu nervozu ispolji. Ja ne znam da li je to u ptanju.
Nadam se da ce Vesna u dogledno vreme "prosvrljati" ovim pdf-om i uveriti se da je ipak sve OK - sa strane forumasa. I dati nam svoj sud.

edit: Dok sam kucala svoj komentar, pojavio se Vesnin komentar - "zamolila bih vas za malo razumevanja."
Razumevanje, zasta, u vezi cega? Hoce li sa nama neko normalno komunicirati. Aman, imam 50 godina i sokirana sam ovakvim stavom jednog, pa
drugog (viseg po rangu) moderatora. Sta smo mi forumasi, decurlija iz vrtica? Ima li neko nameru da nam objasni STA SE DESAVA???

Edited by ivana23, 22 April 2008 - 12:39.

• 0

#52 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 22 April 2008 - 12:45

pa ne znamo ni mi sta se desava. :rolleyes:
sacekajte malo da vidimo sta je to naljutilo mashu i onda da vidimo kako cemo da reagujemo.
mislim da ce masha u svakom slucaju dobiti pomoc na ovom pdf-u posto ocigledno ne moze da izadje sama sa na kraj sa tim.

a vi se opustite i slobodno kuckajte dalje. :huh:
  • 0

#53 ivana23

ivana23
  • Members
  • 4,897 posts

Posted 22 April 2008 - 13:00

pa ne znamo ni mi sta se desava. :rolleyes:
sacekajte malo da vidimo sta je to naljutilo mashu i onda da vidimo kako cemo da reagujemo.
mislim da ce masha u svakom slucaju dobiti pomoc na ovom pdf-u posto ocigledno ne moze da izadje sama sa na kraj sa tim.

Izvini, ova tvoja recenica: "mislim da ce masha u svakom slucaju dobiti pomoc na ovom pdf-u posto ocigledno ne moze da izadje sama sa na kraj sa tim.", na sta se odnosi? S cim ona ne moze da izadje na kraj?! Pa ovom pdf-u i ne treba moderator. Ovde je sve do te mere OK, da ne vidim stvarno gde i kada mi postadosmo problem sa kojim ona ne moze da se nosi?

Iskreno se nadam da ce zaista, kao sto sam vec napisala, neko da nam se obrati i ukaze nam na problem koji nije samo ovo danas. Masha je vec imala ispade, pa se posle izvinjavala...
  • 0

#54 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 22 April 2008 - 13:04

o boze, al ste komplikovani. :rolleyes:
to sto je mashi tesko da moderise, uopste ne znaci da na pdf-u problema zaista i ima.

jel vas neko brisao, banovao? ako nije, nastavite dalje lepo da kuckate, dok se ne rasciste stvari sa mashom.

ja ovde stvarno ne vidim problem i ne razumem zasto je uopste pominjala ban. pretpostavljam da je jednostavno imala tezak dan.
i moderatori su ljudi.

Edited by nickie, 22 April 2008 - 13:04.

• 0

#55 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 22 April 2008 - 13:19

ok, razumemo se.Ja se odjavljujem sa ovog topika.Pozdrav

Ma daj M.S.25, nemoj da se odjavljujes!!! Sacekaj da vidimo o cemu se radi. Ja sam danas dosta uzdrzana od komentara, spremam se za put i nekoliko nedelja necu imati internet, tako da se polako odvikavam od ove droge zvane PDF tenis.
Tu sam do petka, cini mi se da vec nema smisla mesati se u forumsku politiku :rolleyes:
  • 0

#56 wwww

wwww
  • Members
  • 17,238 posts

Posted 22 April 2008 - 13:20

Najbolja cenzura je autocenzura :rolleyes:
  • 0

#57 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 22 April 2008 - 13:22

Ma daj M.S.25, nemoj da se odjavljujes!!! Sacekaj da vidimo o cemu se radi. Ja sam danas dosta uzdrzana od komentara, spremam se za put i nekoliko nedelja necu imati internet, tako da se polako odvikavam od ove droge zvane PDF tenis.
Tu sam do petka, cini mi se da vec nema smisla mesati se u forumsku politiku :rolleyes:

čovek reče sa topika, ne pdf-a. :huh:

edit: gender error - M.S.25 sorry. :)

Edited by Vesna, 22 April 2008 - 13:35.

• 0

#58 M.S.25.

M.S.25.
  • Members
  • 16,255 posts

Posted 22 April 2008 - 13:32

Ma daj M.S.25, nemoj da se odjavljujes!!! Sacekaj da vidimo o cemu se radi.

Ma, odjavila sam se sa ovog topika ne sa PDF-a, pošto sam skontala da postoji pozitivan duh i spremnost da se sve reši u miru! Ne bih ja odlazila, dok ste vi tu :rolleyes: .
Inače, wegga, nedostajaćeš nam!Uvali se na par minuta ako nađeš vremena komšiji na net, ili nešto slično!Sem toga, sa srećom i u putu i posle...
  • 0

#59 wegga

wegga
  • Members
  • 1,845 posts

Posted 22 April 2008 - 13:34

Ma, odjavila sam se sa ovog topika ne sa PDF-a, pošto sam skontala da postoji pozitivan duh i spremnost da se sve reši u miru! Ne bih ja odlazila, dok ste vi tu :rolleyes: .
Inače, wegga, nedostajaćeš nam!Uvali se na par minuta ako nađeš vremena komšiji na net, ili nešto slično!Sem toga, sa srećom i u putu i posle...

to sam i planirala, kod komšija malo. možda baš u vreme pred neke važne mečeve, kad ste svi tu. :huh:
  • 0

#60 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 22 April 2008 - 13:36

Najbolja cenzura je autocenzura :huh:

da nisi mrdnuo :rolleyes:

dobro aj, smes do emigracije i oftopika :)
  • 0