Jump to content


Photo
- - - - -

Predlozi, pitanja, problemi


  • Please log in to reply
5647 replies to this topic

#5581 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 23 April 2019 - 20:07

Da li biste isli na neko skroz novo mesto? :D
  • 0

#5582 add me on xvideos

add me on xvideos
  • Members
  • 26,655 posts

Posted 23 April 2019 - 20:08

bilo bi lepo da svi (ceo pdf) odemo na jedan forum a ne na tri razlicita imo


  • 3

#5583 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 23 April 2019 - 20:11

i dalje imamo poprilican broj clanova, normalno najvise Djokovicevih navijaca, ali ima dosta i Nadalovih pa i Fedovih (sigurno mnogo vise nego ovde), ne secam se kad je neko banovan, a ja "davim" sa Fedom na njegovoj temi, niko to ne mora da cita...

Bilo bi jednostavno da je to istina ali o Fekiju se prica na svakoj temi, ja Fekijevu temu nikad otvorila nisam a opet samo citam tj najvise citam o Fekiju i to tvoji  postovi


  • 1

#5584 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 23 April 2019 - 20:12

sve zavisi kako ce da izgleda taj nov forum, da li ce biti isto ovaj IP board ili nesto drugo, po meni taj vizuelani deo je bas bitan u celoj prici


Bilo bi jednostavno da je to istina ali o Fekiju se prica na svakoj temi, ja Fekijevu temu nikad otvorila nisam a opet samo citam tj najvise citam o Fekiju i to tvoji  postovi

 

to apsolutno nije istina


  • 0

#5585 zoe Bg

zoe Bg
  • Members
  • 26,091 posts

Posted 23 April 2019 - 20:17

Nema svadjanja dok traje ovaj forum, apsolutno me ne zanimate. Vanredno je stanje i lepo se ponasajte :)
  • 0

#5586 niko69

niko69
  • Members
  • 4,580 posts

Posted 23 April 2019 - 20:18

Neki su još ranije prešli na forum 'avangarda.in'

 

http://www.avangarda...wforum.php?f=40

Ovde ima materijala za mene. Psihijatar sam


  • 0

#5587 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 23 April 2019 - 20:18

ja bas rekoh sad mogu mirno da kazem sta mislim, nema banovanja :lol+:


  • 0

#5588 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 23 April 2019 - 20:19

Nema svadjanja dok traje ovaj forum, apsolutno me ne zanimate. Vanredno je stanje i lepo se ponasajte :)

 

aj samo zbog tebe  :)


  • 0

#5589 ChesireCat

ChesireCat
  • Members
  • 693 posts

Posted 23 April 2019 - 20:21

Da li biste isli na neko skroz novo mesto? :D

 

Ja sam otvorio istoimeni SK, jer pasivno čitam i tamo (a ovde sam kao mnogo aktivan :lol+:), ali pratiću i ovde razvoj situacije i svakako se učlaniti se na to neko "novo mesto" kada ono počne da postoji.


  • 0

#5590 ciao

ciao
  • Members
  • 5,415 posts

Posted 23 April 2019 - 20:30

Poslednjih dana navedite linkove za sve forume verovatno ce svi sve da bar gledaju za pocetak pa ce posle da se vidi sta prezivi.

Dva navedena su vec tu svaki sa dobrim i losim karakteristikama sto da ne i neki treci


  • 0

#5591 Milutinov Tata

Milutinov Tata
  • Members
  • 5,429 posts

Posted 23 April 2019 - 21:44

Kakva je atmosfera na avangardi Tata. Da li bi vredelo da predjemo tamo, vidim da ti (i drugi odavde) pisu tamo.

Prenesi utiske...

 

Ne bih reklamirao druga mesta iz postovanja prema ovom forumu, postavljeni su linkovi i ka ovom i ka SK, pa svako moze da pogleda i sam proceni. Ako neko zeli mozemo razmeniti poruke.

 

Ja sam i dalje pomalo u soku, verovao sam da ce ipak ovo mesto preziveti vlasnicku promenu. Nisam pisao mnogo u poslednje vreme, ali uvek sam citao. Bas steta.


  • 2

#5592 alcesta

alcesta
  • Members
  • 22,629 posts

Posted 24 April 2019 - 00:17

bilo bi lepo da svi (ceo pdf) odemo na jedan forum a ne na tri razlicita imo

Da li biste isli na neko skroz novo mesto? :D

Ja sam za ovu varijantu, kolektivno preseljenje na novi forum, pre nego da idemo na neki već postojeći :)

 

Na avangardi ne pišem odavno jer nema više nikog od onih zbog kojih sam se tamo i učlanila (Tata i jevrem svakako pišu i ovde). Na SK sam otišla samo jednom, pre par godina, i tadašnji utisak mi je otprilike kao ovo što je NMX napisao, s tim što mi pojedine (pravopisne) stvari još više bodu oči kao jezičkoj cepidlaki :D

 

U svakom slučaju prešla bih tamo gde i većina forumaša, samo javite na vreme :)


  • 0

#5593 zoran59

zoran59
  • Members
  • 10,124 posts

Posted 24 April 2019 - 03:00

.....

U svakom slučaju prešla bih tamo gde i većina forumaša, samo javite na vreme :)

 I ja bih, mada vise citam nego sto pisem.

 

Ako padne neki dogovor za kolektivno preseljene, javite nama koji ne ucestvojemo na vise foruma.

I bilo bi lepo da "prelaznici" zadrze nickove koje su imali oivde, da ne moramo da se upoznajemo/prepoznajemo iz pocetka... :D


  • 2

#5594 Boxy

Boxy
  • Members
  • 14,138 posts

Posted 24 April 2019 - 12:03

Ja sam za ovu varijantu, kolektivno preseljenje na novi forum, pre nego da idemo na neki već postojeći :)

 

Na avangardi ne pišem odavno jer nema više nikog od onih zbog kojih sam se tamo i učlanila (Tata i jevrem svakako pišu i ovde). Na SK sam otišla samo jednom, pre par godina, i tadašnji utisak mi je otprilike kao ovo što je NMX napisao, s tim što mi pojedine (pravopisne) stvari još više bodu oči kao jezičkoj cepidlaki :D

 

U svakom slučaju prešla bih tamo gde i većina forumaša, samo javite na vreme :)

 

Pa moras da znas da imamo i Makedonce, koji su klinci, tako da se oni maksimalno trude da pricaju srpski, ali prave greske.

I imamo Ziku, taj je van konkurencije  :D


  • 0

#5595 Barker

Barker
  • Members
  • 658 posts

Posted 24 April 2019 - 14:01

E bre, sto godina se nisam logirao ovde, a citam vas svakodnevno 😊 I sad ovakva vest! Nadam se da cete se svi okupiti na novom mestu, a ja nastaviti da vas citam 😉
  • 0