Jump to content


Photo
- - - - -

Forumasi teniseri


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
109 replies to this topic

#61 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 29 August 2009 - 19:11

Steta sto ovde nema nekih liga,nedostaju mi zvanicni mecevi :ph34r: U septembru ce biti takmicenje za ekipu skole
pa ako se dobro pokazem mozda malo proputujem po Srbiji i odigram neki dobar mech.Sto i reket sam naruchio u Novosadskoj Firmi "Forhend Dekor",uzeo sam 2 reketa.Reket je solidan,ne znam kolko bi kostao u prodavnici ali sigurno 2x skuplje nego preko te firme.Meni je dobar,onaj stari mi je bio stvarno pravo drvce u odnosu na ovaj.Sto se tiche serve,igram uglavnom sa igracima kojima je bekend slabiji udarac tako da moja serva ima neki efekat naravno...Ravan servis u forhend igracu ili igrachu koji ima odlican bekenD bi bio samubistvo...
-Inace,moja taktika zavisi ko mi stoji prekoputa stola.Kada igram sa Mihajlom(moj drug,prvak Valjeva u stonom tenisu za srednje skole(91`) servira se samo secheno,i menjam taktiku,moram odmah da zavrsavam poene.Ali sto bi trosio snagu i igrao sto bolje sa losijim rivalima.Ja imam boljku sto se tice motivacije,cale me je pre ucio da igram a sada sam toliko bolji da mi je zao da ga ponizim nego odigram malo losije dopustim mu da uzme nekih 15ak poena kada igramo do 21.Slicno je tako i sa drugovima :) I ne mogu da se uozbiljim dok ne pocnem da gubim sa 2-3 razlike...
-Sto se tiche nekog Okupljanja,predlazem skup u Valjevu zato sto je to jedini grad gde moze besplatno da se igra tenis :D :D A fala Bogu,svi ste svoji ljudi(osim mene zavisnog coveka) imate mozda neke automobile,prevoze i tako to :D :D :D

#62 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 29 August 2009 - 23:17

@Steva, takvi igraci mene najvise ubijaju, ali ne znam da li kad igras defanzivno izvlacis jake rezane lopte ili samo pokusavas da ih gurnes i prebacis kao baloncice, postoji velika razlika :ph34r:


Ne prebacujem nista, samo rezane lopte forhend, bekhend nije bitno pa ti onda meni kucaj koliko hoces. :)

#63 stef1z

stef1z
  • Members
  • 6 posts

Posted 25 September 2009 - 14:35

evo jedan link sa skoro svim mestima u gradu:

http://www.gdenaspor...amp;layout=blog

Da li ste igrali u nekom od ovih klubova?

Edited by stef1z, 25 September 2009 - 14:41.


#64 Picsel

Picsel
  • Members
  • 422 posts

Posted 25 September 2009 - 15:03

Hvala za link!

Mene zanima kako se krecu cene u BG, koliko kosta sat vremena?

Edited by Picsel, 25 September 2009 - 15:04.


#65 pospanko

pospanko
  • Members
  • 1,094 posts

Posted 25 September 2009 - 16:36

Najbolje je kod Djokovića, s tim što je malo skuplje (ne pitaj koliko, igrao sam zadnji put pre 6 meseci). Imaš konobara koji ti donosi vodu (Aqua Nole - to je već malo više skuplje), čovek koji izravnava linije, ma čist luksuz. Ne znam samo koliko će još trajati sezona otvorenih terena, a sa znanjem o balonima sam već tanji. Još jedna stvar sa Đokovićevim terenima - smetaju malo komarci (tu je reka), ali pretpostavljam da sad već nisu problem.

U Zaplanjskoj ulici takođe postoje tereni, teniskog kluba Elite. Tamo sam u principu najviše igrao, jer mi je cena adekvatna (opet ne mogu da se setim koliko :) - imam kilu pa sam van terena mesecima već), a i znam da u principu uvek ima da se rezerviše dan unapred. Što je inače retkost u Beogradu (možda ne sad kad su naši počeli da gube, pa je fama malo oslabila). Problem ovde doduše jesu blage neravnine po terenu.

Takođe, igrao sam i kod Pionira, mogu da ti iskopam ulicu ako te zanima, samo jedanput, ali sam bio prezadovoljan. Šljaka je bila odlična, cena koliko se sećam OK (manje od Đokovića sigurno), a najpozitivniji utisak ipak je ostavio ,,gazda'' kad je odbio da naplati posle 25 minuta igre i 35 minuta kiše. Respect! :ph34r:


.

#66 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 25 September 2009 - 16:42

..............
Takođe, igrao sam i kod Pionira, mogu da ti iskopam ulicu ako te zanima, samo jedanput, ali sam bio prezadovoljan. Šljaka je bila odlična, cena koliko se sećam OK (manje od Đokovića sigurno), a najpozitivniji utisak ipak je ostavio ,,gazda'' kad je odbio da naplati posle 25 minuta igre i 35 minuta kiše. Respect! :ph34r:


Igrao sam i ja tamo, ako mislis na one terene cije su prostorije u okviru Pionira. Preporucujem takodje, iznenadjujuce jeftini s obzirom da su u centru grada. Inace adresa je Carlija Caplina 47 (za broj nisam siguran)

#67 Picsel

Picsel
  • Members
  • 422 posts

Posted 25 September 2009 - 17:12

Pa moze li samo okvirno cena za sat vremena? 200? 500? 1000? :ph34r: U kojem opsegu se krecu uopste u BG...

#68 nlavrnja

nlavrnja
  • Members
  • 31,992 posts

Posted 25 September 2009 - 18:41

Znam letnje cene, jer samo leti i igram. Npr. u Partizanu u Zarkovu nocna tarifa je 700 din, popodnevna 600, a jutarnja (negde do 13-14 h) 500 din. U Kosutnjaku koji verovatno ima medju 3 najbolja terena u gradu je 1300 din nocni termin

#69 stef1z

stef1z
  • Members
  • 6 posts

Posted 25 September 2009 - 18:42

Cene zavise i od termina kada zelite da igrate, npr radnim danima do 15, 16 h moze da se nadje termin na kvalitetnom mestu za 300 - 400 din/h (na losijim i 200 din), dok u vecernjim terminima ide i do 1000, pogotvo sad kad zahladi i kad se bude igralo u zatvorenim balonima, na portalu "Gde na sport" ce narednih nedelja biti postavljeni i cenovnici za teniske klubove


Sto se tice kluba u ulici Carlija Caplina, broj je 29, evo i link pa mozete pogledati klub:
http://www.gdenaspor...n...s&Itemid=62

Edited by stef1z, 25 September 2009 - 18:43.


#70 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 25 September 2009 - 19:41

Heh,ja ovde u Valjevu igram tenis dzabe :ph34r: :)

#71 pospanko

pospanko
  • Members
  • 1,094 posts

Posted 25 September 2009 - 19:41

Igrao sam i ja tamo, ako mislis na one terene cije su prostorije u okviru Pionira. Preporucujem takodje, iznenadjujuce jeftini s obzirom da su u centru grada. Inace adresa je Carlija Caplina 47 (za broj nisam siguran)


To je taj!


.

#72 NadjaM

NadjaM
  • Members
  • 1,023 posts

Posted 25 September 2009 - 20:01

U Klasiku na Novom Beogradu leti je cena pre podne 650 a po podne 750 din sat.Imaju 3 sljakasta terena napolju i jedan tvrdi u balonu.Moze se i zakupiti termin za letnju sezonu od 15. aprila do 15. oktobra.Npr. zakupi se termin svakog petka od 9-10h i to kosta za 6 meseci 180 eura.
Zimi se spoljni tereni pokrivaju balonom i greju,ali nisam sigurna za cene ,mada mislim da nije neka razlika u odnosu na leto.

Na Plavim horizontima(Seseljevo naselje u Zemunu) postoji teren(covek napravio da bi njegov 10-togodisnji sin trenirao).Malo losija sljaka,ali cena 350 din a uvece pod reflektorima 500.Ne postoji zimska varijanta.

#73 delgado

delgado
  • Members
  • 35,185 posts

Posted 25 September 2009 - 21:00

Ma napravite teren,izbetonirajte nesto u selu ako imate ili nekom naselju jeftinije ce vas kostati nego da placate :ph34r: Ja u Valjevu imam dzabe da igram,al moji ortaci to ne cene,pa retko igram...

#74 MladenD

MladenD
  • Members
  • 35 posts

Posted 12 October 2009 - 22:46

Da li u Beogradu postoje neke specijalizovane prodavnice teniske opreme? Znam da ima Djak u prolazu iz Kneza ka Obilicevom vencu, a jednom sam slucajno naisao na TVu (studio B) na neku emisiju o tenisu i spominjali su neku drugu radnju, ali nisam zapamtio ni kako se zove ni gde se nalazi :ph34r:

Gde su inace najpovoljniji reketi, neka srednja/gornja klasa? Gde vi kupujete?

#75 steva8lfc

steva8lfc
  • Members
  • 20,686 posts

Posted 12 October 2009 - 22:48

Ne kupujem, kradem. :ph34r: