Jump to content

Photo
* * * - - 3 votes

Manchester United

• Please log in to reply
8170 replies to this topic

#46 Lastro

Lastro
  • Members
  • 26 posts

Posted 19 November 2007 - 14:11

Da li si svestan koliko to smesno zvuci ove sezone?
  • 0

#47 Zli Gli

Zli Gli
  • Members
  • 2,211 posts

Posted 20 November 2007 - 01:15

Naravno,prosle godine su,za razliku od ove,dominirali u Seriji A i ranim fazama LS :rolleyes:

Mancester je stara musterija i to se u skorije vreme nece promeniti.
  • 0

#48 Lastro

Lastro
  • Members
  • 26 posts

Posted 20 November 2007 - 12:10

Nisu dominirali,ali igrali su bolje nego sada,uostalom,kada nisu igrali bolje nego sada?
To za musterije cemo jos da vidimo...
  • 0

#49 BitterLemon

BitterLemon
  • Members
  • 18 posts

Posted 17 December 2007 - 13:01

У последње време рутине су једино наше победе против Ливерпула - ја не знам да ли су нас победили 3 пута у последњих 7-8 година.
  • 0

#50 T. U. Weenie

T. U. Weenie
  • Members
  • 4,805 posts

Posted 17 December 2007 - 21:36

U Plizi, verovatno ne. Ako uračunaš i kupove, ima valjda jedno 3-4 pobede u tom periodu.

Od ligaških sećam se istorijskih 0-1 na Traffordu, Danny Murphy iz slobodnjaka (prva posle valjda 20 godina), i onih 3-1 na Anfieldu, ali osim toga... mršavo, mršavo.

Edited by The Ugliest Weenie, 17 December 2007 - 21:38.

• 0

#51 net024.troyman

net024.troyman
  • Members
  • 168 posts

Posted 18 December 2007 - 23:47

citam sve ovo i bogami da se zakljuciti da su vecina zesci navijaci od engleza..... :rolleyes:
  • 0

#52 vukotaman

vukotaman
  • Members
  • 2,264 posts

Posted 29 August 2008 - 21:03

Mancester gubi pola sata pred kraj utakmice od Zenita (super kup) sa 1:0.
...a da citiram Viskovica: "Cvrsti, mali prgavi Tevez..." :ph34r:

edit: 2:0

Edited by vukotaman, 29 August 2008 - 21:04.

• 0

#53 salesam

salesam
  • Banned
  • 85 posts

Posted 31 August 2008 - 15:33

Nije raspad tri kluba, to se zove praćenje engleske lige skoro 2 decenije. Liverpul je u tom periodu poznat po crnim serijama, u jednoj se upravo nalaze. Arsenal ima isti problem kao i Inter - gubitnički je tim, i kad imaju odličnu ekipu nikako ne završe na prvom mestu. Čelzi je tim sa mnogo velikih igrača, nezadovoljnih velikih igrača, i sa nedokazanim trenerom bez autoriteta, oni su neeksplodirana kasetna bomba. Zaboga, pobedili su građane sa 6:0, iste one građane za koje svi znamo kako igraju na strani. I imaš jedan Mančester, koji suvereno vlada situacijom, ne paniči, i ima kompaktan tim, zadovoljne igrače, i trenera legendu engleske lige, poznatog po tome da je više puta preokretao situaciju u svoju korist.
Ovo je mala analiza proteklih godina, ništa ne mora da znači ali mogu se izvući neke pouke iz nje. Ja sam bio ubeđen da će Totenhem voditi borbu za treće-četvrto mesto, pa vidi gde su. Ali zato sam prilično siguran da se za titulu ove godine mogu boriti samo Mančester i Arsenal. Naravno, kao veliki navijač Mančestera prognoziram da će Mančester osvojiti PL. :ph34r:

Da ali kao navijac trebalo bi i malo barem da budes realan (koliko je to moguce sa navijackim strastima) sudije vam tih istih godina toliko pomazu da
to nije normallno - kada bi moglo da se pregleda sve u poslednjih 10-ak god Man.Utd.u bi za tih desetak god. trebalo skinuti barem jedno 90 bodova.
Koliko puta je samo sviran penal posle sceniranja (C. Ronaldo,Runi,kao i neki pre njih,itd...). Pa covece kada je Nistelroj bio prvi strelac lige ono ispred
Anrija dao je polovinu golova iz penala. Ovo se ne odnosi samo na Man.Utd. vec na klubove tog tipa Real, Juventus, Milan, Barsa zadnjih god. za vreme
Nasmejanog (koja glupost neko to provali a onda svi to kupe - pa nikad ga nisam video da se smeje kada gubi vec samo kad pobedjuje kao i svi drugi
igraci uglavnom) pa covek padne pola m van kaznenog i to sam da ga igrac i nije pipno, a sudija trci sa pola terena i svira jedanesterac jer je Barsa gubila.
Ovo je super primer za sve ovde nabrojane timove - dok protiv njih sviraju penal samo ako odbrana polomi nekom protivnickom igracu obe potkolenice.
Hoce mozda neko da kaze da je celsi nesto stravicno jaci nego ranije (Zola je verovatno bolji igrac od svih koji sada igraju) ali tada nije bilo kapitala, a
sada igraju isto kao i gore nabrojani (kao sve gaze - tako sto sada mogu da biju duplo vise, a da im se to ne sankcionise).
Tako je danas u Fudbalu (i sportu uopste) sve se sodi na to ko je BOGATIJI (Mani,Mani,Mani).
Neka pobedi b(olji)ogatiji.
  • 0

#54 salesam

salesam
  • Banned
  • 85 posts

Posted 31 August 2008 - 16:25

Da ali kao navijac trebalo bi i malo barem da budes realan (koliko je to moguce sa navijackim strastima) sudije vam tih istih godina toliko pomazu da
to nije normallno - kada bi moglo da se pregleda sve u poslednjih 10-ak god Man.Utd.u bi za tih desetak god. trebalo skinuti barem jedno 90 bodova.
Koliko puta je samo sviran penal posle sceniranja (C. Ronaldo,Runi,kao i neki pre njih,itd...). Pa covece kada je Nistelroj bio prvi strelac lige ono ispred
Anrija dao je polovinu golova iz penala. Ovo se ne odnosi samo na Man.Utd. vec na klubove tog tipa Real, Juventus, Milan, Barsa zadnjih god. za vreme
Nasmejanog (koja glupost neko to provali a onda svi to kupe - pa nikad ga nisam video da se smeje kada gubi vec samo kad pobedjuje kao i svi drugi
igraci uglavnom) pa covek padne pola m van kaznenog i to sam da ga igrac i nije pipno, a sudija trci sa pola terena i svira jedanesterac jer je Barsa gubila.
Ovo je super primer za sve ovde nabrojane timove - dok protiv njih sviraju penal samo ako odbrana polomi nekom protivnickom igracu obe potkolenice.
Hoce mozda neko da kaze da je celsi nesto stravicno jaci nego ranije (Zola je verovatno bolji igrac od svih koji sada igraju) ali tada nije bilo kapitala, a
sada igraju isto kao i gore nabrojani (kao sve gaze - tako sto sada mogu da biju duplo vise, a da im se to ne sankcionise).
Tako je danas u Fudbalu (i sportu uopste) sve se sodi na to ko je BOGATIJI (Mani,Mani,Mani).
Neka pobedi b(olji)ogatiji.

Da i jos nesto sta je sa Juveom bilo prosle sezone kada se nije sudilo za njih nego malo protiv (da nisu mozda mogli do skudeta).
Pa ljudi to i cini razliku ko osvaja, a ko ce biti drugi, treci u ligi - bas tih desetak bodova koje donesu ili oduzmu ljudi u crnom, bas to resava pitanje
konacnog pobednikakao. Retko kada se desava da stvarno neki tim zasluzi bez mrlja da pobedi na kraju (ali je problem sto su to skoro uvek gore nabrojani - oni Najbogatiji po pravilu) sada ce neko reci pa naravno kupe najbolje i naravno da su onda najbolji i najkvalitetniji - jeste tako ali ja nepricam ukupno, nego o utakmici po utakmici - u nekim ne igraju dobro e tada ih obicno vade upravo sudije. Po meni kada neigras dobro i nisi zasluzio pobedu ili jedan bod to i netreba da osvojis nevezano kako se klub zove ili da li ja navijam za taj klub (znam to je to malom broju ljudi stvarno vazno - vazno je pobediti pa makar davali golove irukama). Prvi ja volim da pobedjujem ali stvarno mislim da je sport izgubio smisao i da se sve stvarno svodi na novac,
a samim tim i na sudiske odluke koje donose u kljucnim momentima. Ovo se isto odnosi i na LS za prolaz dalje.
Secam se Arsenal-Barsa kada je igrao Rivaldo Barsa je dobila valjda 4-1 (tada nisu sudjena dva cista jedanesterca za Arsenal ali je zato sudjen nepostojeci za Barselonu), bilo je jos diskutabilnih odluka ali nije vazno - poenta je da ovo izgleda kao ubedljiva pobeda da ih je Barsa rasturila, a ko je
gledao zna da nije bilo tako (ovo je samo primer kako sudije resavaju utakmice i izmedju velikih klubova).
Takodje kod istih aktera finale 2006-e da li ste videli da li je igde bilo da su prikazali usporeni snimak (kod oba gola da li je bio ofsajd - ali iz pravog ugla, a ne nekog bezveze gde se nista zivo ne vidi).
Koliko su samo ovi timovi dali golova u nadoknadi vremena (ali kada je pokazana nadoknada istekla) kao sto su nama uradili protiv Spanije pa covek bi
produzio utakmicu da se igra dok god Spanija ne bi dala gol (pitam se koliko se ovo samo puta desavalo malim klubovima i reprezentacijama).
I na kraju samo ne mojte da mi kazete "pa to je samo igra" (za bilo koji sport uopste)
  • 0

#55 salesam

salesam
  • Banned
  • 85 posts

Posted 04 September 2008 - 19:53

Da i jos nesto sta je sa Juveom bilo prosle sezone kada se nije sudilo za njih nego malo protiv (da nisu mozda mogli do skudeta).
Pa ljudi to i cini razliku ko osvaja, a ko ce biti drugi, treci u ligi - bas tih desetak bodova koje donesu ili oduzmu ljudi u crnom, bas to resava pitanje
konacnog pobednikakao. Retko kada se desava da stvarno neki tim zasluzi bez mrlja da pobedi na kraju (ali je problem sto su to skoro uvek gore nabrojani - oni Najbogatiji po pravilu) sada ce neko reci pa naravno kupe najbolje i naravno da su onda najbolji i najkvalitetniji - jeste tako ali ja nepricam ukupno, nego o utakmici po utakmici - u nekim ne igraju dobro e tada ih obicno vade upravo sudije. Po meni kada neigras dobro i nisi zasluzio pobedu ili jedan bod to i netreba da osvojis nevezano kako se klub zove ili da li ja navijam za taj klub (znam to je to malom broju ljudi stvarno vazno - vazno je pobediti pa makar davali golove irukama). Prvi ja volim da pobedjujem ali stvarno mislim da je sport izgubio smisao i da se sve stvarno svodi na novac,
a samim tim i na sudiske odluke koje donose u kljucnim momentima. Ovo se isto odnosi i na LS za prolaz dalje.
Secam se Arsenal-Barsa kada je igrao Rivaldo Barsa je dobila valjda 4-1 (tada nisu sudjena dva cista jedanesterca za Arsenal ali je zato sudjen nepostojeci za Barselonu), bilo je jos diskutabilnih odluka ali nije vazno - poenta je da ovo izgleda kao ubedljiva pobeda da ih je Barsa rasturila, a ko je
gledao zna da nije bilo tako (ovo je samo primer kako sudije resavaju utakmice i izmedju velikih klubova).
Takodje kod istih aktera finale 2006-e da li ste videli da li je igde bilo da su prikazali usporeni snimak (kod oba gola da li je bio ofsajd - ali iz pravog ugla, a ne nekog bezveze gde se nista zivo ne vidi).
Koliko su samo ovi timovi dali golova u nadoknadi vremena (ali kada je pokazana nadoknada istekla) kao sto su nama uradili protiv Spanije pa covek bi
produzio utakmicu da se igra dok god Spanija ne bi dala gol (pitam se koliko se ovo samo puta desavalo malim klubovima i reprezentacijama).
I na kraju samo ne mojte da mi kazete "pa to je samo igra" (za bilo koji sport uopste)

Sta je ovo pa niko da nesto odgovori za ove silne masinerije ovde koje ste naveli: u ovim mocnim timovima igraju sve sami terminatori, a ne ljudi (Vidic kada igra za Srbiju onda je covek, a kada igra za MU onda je sa Kriptona - nije mu sudjen ni jedan prekrsaj u kaznenom za celu proslu sezonu - dobro MOZDA jedan, a covek je toliko brz i hitar da sve stize da zatvori na vreme bez i jednog prekrsaja - ma sigurno, Kaka ga je prosao kao da stoji pa nije stigao da ga obori, a u Premier ligi ima mnogo drugih takodje brzih i brzih kao i vrlo snalazljivih igraca ali sta to vredi kada je tu covek sa Kriptona).
Dajte ljudi pa to je smesno voleo bih da ga vidim da obuce neki drugi dres (osim Celsijev jer su tu negde) pa da isto tako igra pa bi onda videli da li je stvarno sa Kriptona.
  • 0

#56 kiju

kiju
  • Members
  • 1,387 posts

Posted 16 February 2010 - 21:40

Vid', i ovo postoji ovde.
Mozhda postoji i neki utihnuti fan, sem mene, pa da aktiviramo.

Za sad nije loshe u Milanu, pre svega zahvaljujuci ludoj sreci kod gola, nadam se da ce Fergi povuci malo u odbranu na pochetku drugog, i sachekati jednu/dve dobre kontre.
  • 0

#57 kiju

kiju
  • Members
  • 1,387 posts

Posted 16 February 2010 - 22:14

Opa, Vejn. Way to go, josh jedan da padne do kraja, i puna kapa.
  • 0

#58 dulematic

dulematic
  • Members
  • 11,356 posts

Posted 16 February 2010 - 22:14

Sad je vec mnogo bolje zahvaljujuci sjajnom Runiju :ph34r:
  • 0

#59 kiju

kiju
  • Members
  • 1,387 posts

Posted 16 February 2010 - 22:20

I evo ga. Runi again.
Da nije ovaj kilavi Flecher kilav kao shto jeste bio u ranijim akcijama, i ranije bi Runi dao josh jedan.
Sad mozh' da juri het trik polako.
  • 0

#60 kiju

kiju
  • Members
  • 1,387 posts

Posted 16 February 2010 - 22:30

Shta radi ovaj Evans, koji ^&*(). Kasni pet sekundi, i onda kliza u jbn prazno.
  • 0