Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

Liverpool FC , YNWA

• Please log in to reply
15812 replies to this topic

#76 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 09 November 2008 - 03:45

Ne mislim da je pobeda protiv Milana bila provlacenje, to je jedna od najboljih utakmica koje sam odgledao.

Pa ne bi je ni gledao da se pre toga nismo "provukli" u onom dvomeču protiv Chelsea-ja

Provukli su se ove sezone protiv Standarda.
Provukli su se prosle kroz grupu, uz onu veoma sumnjivu utakmicu protiv Porta u Liverpoolu. Onda je Arsenal brutalno ostecen u 1/4 jer nije sviran nikad ocigledniji penal za njih, da bi u drugoj utakmici opet bio sviran sumnjiv penal za Liverpool.
To su neke stvari, samo od prosle sezone.

Načinješ malo opširniju temu...navedi mi bilo kojeg prvaka lige šampiona od kada se igra ovaj liga sistem, naći ću ti neke njihove utakmice u kojima su se provukli na putu do osvajanja titule...u ovoj hiperprodukciji tekmi imaš i hiperprodukciju svega što je sastavni deo igre-uključujući kardinalne sudijske greške i srećne okolnosti, mislim šta sad treba, da se gadjamo primerima kad je ko bio oštećen i ko je bio u pravu...Recimo, Pipo Inzagi ima više situacija kad je zajebo sudije nego neki klubovi ukupno...I onaj Kapelov Milan kad je drmao Evropom bio je poznat po tome što je dobijao mnoge "za picinu dlaku" često uz pomoć fortune, ali Kapelo je znao šta je cilj, a šta su sredstva i shodno tome je vodio svoj klub...

Naravno da Gerard nije trebao da odustane od penala, trebao je da ga izvede kako najbolje ume. Nervira me sto sada po medijima izvaljuje kako je ocigledan penal postojao, jer ga je Pernia odgurnuo, a svi smo videli da se upravo suprotno dogodilo.
Liverpool mi izgleda kao atrakcija CL zbog cega ih UEFA tretira kao bele medvede. Ne daj boze da ne prodju grupu, a kamo' li da ne ucestvuju u takmicenju.

Gerard je jedan od najboljih likova u današnjem fudbalu u ljudskom smislu te reči i to kažu igrači i navijači drugih klubova, a ne samo pristalice redsa...a interes UEFE da Liverpool igra CL postoji, zbog tradicije ovog kluba, zbog armije navijača koju ovaj klub ima širom sveta, znači-zbog sponzora, znači-zbog novca...a to da su zaštićeni kao beli medvedi to si baš lupio, ne sećam se tačno za koji ono beše ti klub navijaš, predpostavljam da je sa Apenina i igra u ligi gde se klubovi kažnjavaju zbog nameštanja utakmica, pa da ti izvedem jednačinu služeći se tvojom logikom da su zaštićeni kao pande...
  • 0

#77 Vincenzo

Vincenzo
  • Members
  • 2,720 posts

Posted 09 November 2008 - 16:06

Prihvatam da nema ekipe koja se ne provuce u nekoj utakmici na putu do trofeja. To je sasvim normalno, drugacije tesko da bi bilo moguce.
Meni taj osecaj nepravde stvara vidjenje Liverpoola kao ekipe koja, sto bi se reklo, "ne melje". Nikada mi nisu izgledali posebno ubitacno, narocito pre dolaska Toresa, i onda kada se takva jedna ekipa provuce, pa posle jos i osvoji trofej, to me malo smori. No, opet, zato je fudbal tako dobra igra :ph34r:
  • 0

#78 1jeAhonen

1jeAhonen
  • Banned
  • 2,042 posts

Posted 28 November 2008 - 13:42

Šta je bre s ovim Toresom:) šta mu se kvari ta noga...mal mal pa ne igra a onaj Kin mal mal, da gol pa preskoči kad ne treba... dok Kajt i Babel, tiho sagorevaju... HOće li da grune il će da ugasi?
  • 0

#79 Pedja_Nbg

Pedja_Nbg
  • Members
  • 163 posts

Posted 30 November 2008 - 10:03

Prihvatam da nema ekipe koja se ne provuce u nekoj utakmici na putu do trofeja. To je sasvim normalno, drugacije tesko da bi bilo moguce.
Meni taj osecaj nepravde stvara vidjenje Liverpoola kao ekipe koja, sto bi se reklo, "ne melje". Nikada mi nisu izgledali posebno ubitacno, narocito pre dolaska Toresa, i onda kada se takva jedna ekipa provuce, pa posle jos i osvoji trofej, to me malo smori. No, opet, zato je fudbal tako dobra igra :D

Da stvarno je cudno,tako su losi,tako nemaju pojma,a uvek daleko doguraju. :ph34r: to neka zavera koja potice iz najvisih svetskih krugova! :)
  • 0

#80 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 05 December 2008 - 03:40

Prosto je neverovatno koliko je bodova izgubljeno ovim remijima, da su u ovih par kola dobili Fulham i West Ham, da pre toga nisu izgubili od raspalog Tottenhama...ustvari, da baba ima točkove bila bi biciklo...čisto sumnjam da će Chelsea i MU da imaju toliko kikseva u preostalom delu sezone...
  • 0

#81 banok

banok
  • Members
  • 70 posts

Posted 06 December 2008 - 20:22

Blackburn-Liverpool :: goals
http://www.videoplay...eos/play/278207
  • 0

#82 ArleKino

ArleKino
  • Members
  • 2,390 posts

Posted 09 December 2008 - 09:20

Naravno da Gerard nije trebao da odustane od penala, trebao je da ga izvede kako najbolje ume.

Prošla su vremena Robbieja Fowlera... :ph34r:

Pa ne bi je ni gledao da se pre toga nismo "provukli" u onom dvomeču protiv Chelsea-ja

Načinješ malo opširniju temu...navedi mi bilo kojeg prvaka lige šampiona od kada se igra ovaj liga sistem, naći ću ti neke njihove utakmice u kojima su se provukli na putu do osvajanja titule...u ovoj hiperprodukciji tekmi imaš i hiperprodukciju svega što je sastavni deo igre-uključujući kardinalne sudijske greške i srećne okolnosti, mislim šta sad treba, da se gadjamo primerima kad je ko bio oštećen i ko je bio u pravu...

Ovdje imaš pravo. Recimo, Porto je prošao Uniteda zahvaljujući sudačkoj podršci u vidu poništenog gola Scholesa, Real je na račun jedne pobjede u četiri meča prošao kraj Bayerna 2000.godine, a 2002. ih je protiv Neverkusena izvukao Zidane svojom genijalnošću. 1999. je Bayern imao par prečki i dominaciju kod 1:0, 1998. je Pippo promašio naslov za Juventus, 2003. je Milan imao neopisivu sreću što je Juve igrao bez Nedveda, tada najboljeg igrača u Evropi. 2006. je Arsenal trebao unakaziti Barcu da su Henry i Hleb pokazali killer instict protiv budućeg kluba. Umjesto toga, Belletti ostaje upamćen kao heroj finala Lige prvaka.

Možda je najčistija titula (do ove Unitedove, koja je protkana srećom kod Terryjevog penala) ona Milanova iz 2007. no opet, kad se sjetim onog gola Inzaghija leđima...
  • 0

#83 1jeAhonen

1jeAhonen
  • Banned
  • 2,042 posts

Posted 12 December 2008 - 23:08

Dal ce Liverpul opet da da bodove minornim gostima iz :ph34r: :) :D Hall citija.
  • 0

#84 cook

cook
  • Members
  • 5,752 posts

Posted 13 December 2008 - 16:23

tako je!!! udri liverpuldjane :)

edit:pih :ph34r:

Edited by cook, 13 December 2008 - 16:34.

• 0

#85 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 22 December 2008 - 03:50

Ars-Liv
Nije izgledalo loše, varijanta sa Keanom i Gerrardom je solidno funkcionisala, barem u 1. poluvremenu (drugo nisam mogao da gledam), mogli smo da ćušnemo još koji...i onaj van Persie, davno, davno još dok je igrao za Feyenoord sam rekao da je vrhunski igrač, doduše bilo je to jer sam zavideo Vengeru kako ima fantastične skaute i uvek dovodi prave igrače, mi smo se onda mrcvarili sa Ulijevijem kadrovima...elem, dva lepa gola, a pogled na tabelu je još uvek prijatan...26. dec neugodni Bolton
  • 0

#86 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 29 December 2008 - 02:29

Demoliranje svraka
Chelsea remizirao sa Fulhamom!!! Sve se odvija upravo suprotno od mojih predvidjanja...i to bez Toresa...iako smo još uvek daleko od cilja počinjem da se uzbudjujem kao tinejdžer...slede Stoke, Everton i Wigan, dok u medjuvremenu igraju MUN i Chelsea, ne pamtim kad smo imali bolju situaciju...
  • 0

#87 1jeAhonen

1jeAhonen
  • Banned
  • 2,042 posts

Posted 01 January 2009 - 17:13

Pukla petarda u pravo vreme pred Novu godinu bas kad treba!!! STa da se radi kad su se ostali razbacivali ranije....GO REDS GOOOOO YOU NEVER STOP ALONE. :ph34r: Jammie dont worry...kad napad radi nijedan autogol nije strasan. :)
  • 0

#88 1jeAhonen

1jeAhonen
  • Banned
  • 2,042 posts

Posted 13 January 2009 - 18:52

Pa bre doklem vise 0 i remiji s 0...svi ti igraci Babel,Kujt,Džerard,Tores, Benajun pa i Kin s klupe ne mogu go da zabiju protiv Stoke city-ja. e pa doklem jasno je do titule!!!GO REDS.
  • 0

#89 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,990 posts

Posted 21 January 2009 - 05:36

Pa bre doklem vise 0 i remiji s 0...

Evo za promenu 1:1 sa mrskim Evertonom :ph34r:
  • 0

#90 realno *W

realno *W
  • Members
  • 46,138 posts

Posted 21 January 2009 - 08:23

Velika sreća za Liverpul je što je Chelsea u dosta lošoj i promenjivoj formi, pa će bez puno problema sačuvati drugo mesto do kraja prvenstva. To će ionako biti najbolji rezultat u poslednjih par godina, a i neće morati da igraju kvalifikacije za LŠ.
  • 0