Jump to content

Photo
* * * * * 1 votes

Liverpool FC , YNWA

• Please log in to reply
15336 replies to this topic

#31 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,895 posts

Posted 16 January 2008 - 07:34

...a prošlo je i vreme kad je ovaj (t.j onaj prvi) topic bio uvek pri vrhu...
  • 0

#32 Eddie_Y.N.W.A.

Eddie_Y.N.W.A.
  • Members
  • 42 posts

Posted 13 February 2008 - 22:25

Pa mogli bismo malo da je ozivimo.Eto za pocetak komentar LFCvsChelsea.Mislim da je LFC za nijansu ipak bio bolji,mada rezultat je OK,mada smo bas i mogli da iskoristimo to sto su igrali bez pola tima(Drogba,Essien,Terry...).Crouch je igrao zaista dobro mada mislim da je nedostajao drugi spic koji bi mozda i mogao da upotrebi lopte koje je spustao,iskreno Kuyt definitivno nema kvalitet koji je potreban.Vise mi deluje kao neki poluspic,a ne kao klasicni napadac.Skrtel se vidim prilicno dobro uklopio,bice nesto do njega...
  • 0

#33 YNWA

YNWA
  • Members
  • 1,188 posts

Posted 26 March 2008 - 12:08

...a prošlo je i vreme kad je ovaj (t.j onaj prvi) topic bio uvek pri vrhu...

Ehhh :rolleyes:
  • 0

#34 Eddie_Y.N.W.A.

Eddie_Y.N.W.A.
  • Members
  • 42 posts

Posted 26 March 2008 - 14:57

Ehhh :rolleyes:

Bas tako :huh:
  • 0

#35 Segundo

Segundo
  • Members
  • 367 posts

Posted 26 March 2008 - 15:32

Hahahaha... Liverpool :) :huh: ;)
Godinama unazad ambicije ravne naucnoj fantastici (da ne gresim dusu oko Lige Sampiona :rolleyes: )... polako, ali sigurno, Liverpool postaje klub ciji ce najveci uspeh u Premier ligi biti iskljucivo lokalnog karaktera... biti bolji od Evertona i sezona je uspesna!
  • 0

#36 Eddie_Y.N.W.A.

Eddie_Y.N.W.A.
  • Members
  • 42 posts

Posted 27 March 2008 - 17:18

Hahahaha... Liverpool :) :huh: ;)
Godinama unazad ambicije ravne naucnoj fantastici (da ne gresim dusu oko Lige Sampiona :rolleyes: )... polako, ali sigurno, Liverpool postaje klub ciji ce najveci uspeh u Premier ligi biti iskljucivo lokalnog karaktera... biti bolji od Evertona i sezona je uspesna!

18 puta prvak Engleske,7 puta pobednik FA cupa(poslednji put osvojen 2006,dakle ne bas tako davno) i isto toliko puta pobednik League cupa,15 puta pobednik Community(Charity) Shielda,5 puta prvaci Evrope(ucestvovali jos u dva finala),3 puta pobednici UEFA cupa itd.Samo da se malo podsetimo.Ako je proslogodisnje 3. mesto i finale CL uspeh "lokalnog karaktera" sta bi onda bio pravi uspeh?Podsecam te da je LFC prodat tek ove sezone i da pre toga finansijski nisu bili ni blizu Mancesteru,Chlesiju...Ove sezone je doslo previse novih igraca i najveci problem bio je uigravanje,kao i nedostatak jos jednog kvalitetnog napadaca.
  • 0

#37 Segundo

Segundo
  • Members
  • 367 posts

Posted 27 March 2008 - 18:01

18 puta prvak Engleske,7 puta pobednik FA cupa(poslednji put osvojen 2006,dakle ne bas tako davno) i isto toliko puta pobednik League cupa,15 puta pobednik Community(Charity) Shielda,5 puta prvaci Evrope(ucestvovali jos u dva finala),3 puta pobednici UEFA cupa itd.Samo da se malo podsetimo.Ako je proslogodisnje 3. mesto i finale CL uspeh "lokalnog karaktera" sta bi onda bio pravi uspeh?Podsecam te da je LFC prodat tek ove sezone i da pre toga finansijski nisu bili ni blizu Mancesteru,Chlesiju...Ove sezone je doslo previse novih igraca i najveci problem bio je uigravanje,kao i nedostatak jos jednog kvalitetnog napadaca.

I sta sada? Rekao sam da za CL necu da gresim dusu... za to svaka cast! Za ostalo... molim te, nemoj mi nabrajati ceo istorijat dug 100 i kusur godina... zar stvarno nisi shvatio sta sam zeleo reci?
18 puta prvak Engleske... ne i Premier lige... pardon, ni jednom prvak Premier lige! Ako si vec navijac koji se trudi da bude u engleskom stilu, onda ces priznati da to nije dovoljno... Godinama unazad Liverpool nema ekipu koja se moze suprotstaviti Manchesteru, Chelsiju i Arsenalu... zato i napisah da se u okviru Premier lige jedino mogu nadigravati u samom gradu!
Rafa mozda jeste dobar strucnjak, ali je za Fergija i Arsena jedna velika 0! Znaci, oprosti se od titule jos toliko godina koliko cekas na nju... najmanje! Kakva prica o uigravanju... sta treba Arsen da kaze kada je napravio rez koji u potpunosti menja izgled ekipe... pustio igraca koji je godinama br. 1, oko koga se sve gradilo i na kome se sve zasnivalo!? Koliko im je posle toga bilo potrebno za uigravanje? Ne 20 godina, druze moj...
Pa, i ako se tvoj voljeni tim uigra, to ne znaci da i drugi dogodine nece biti uigraniji, zar ne?
Zeleo ti da priznas ili ne, sve ove stvari stoje i od bogate istorije imas samo lepa secanja... videces i sam da li ces kao navijac biti zadovoljan samo borbom sa Evertonom i klanjem za kvalifikacije za CL...

Edited by Segundo, 27 March 2008 - 18:04.

• 0

#38 Eddie_Y.N.W.A.

Eddie_Y.N.W.A.
  • Members
  • 42 posts

Posted 27 March 2008 - 20:25

I sta sada? Rekao sam da za CL necu da gresim dusu... za to svaka cast! Za ostalo... molim te, nemoj mi nabrajati ceo istorijat dug 100 i kusur godina... zar stvarno nisi shvatio sta sam zeleo reci?
18 puta prvak Engleske... ne i Premier lige... pardon, ni jednom prvak Premier lige! Ako si vec navijac koji se trudi da bude u engleskom stilu, onda ces priznati da to nije dovoljno... Godinama unazad Liverpool nema ekipu koja se moze suprotstaviti Manchesteru, Chelsiju i Arsenalu... zato i napisah da se u okviru Premier lige jedino mogu nadigravati u samom gradu!
Rafa mozda jeste dobar strucnjak, ali je za Fergija i Arsena jedna velika 0! Znaci, oprosti se od titule jos toliko godina koliko cekas na nju... najmanje! Kakva prica o uigravanju... sta treba Arsen da kaze kada je napravio rez koji u potpunosti menja izgled ekipe... pustio igraca koji je godinama br. 1, oko koga se sve gradilo i na kome se sve zasnivalo!? Koliko im je posle toga bilo potrebno za uigravanje? Ne 20 godina, druze moj...
Pa, i ako se tvoj voljeni tim uigra, to ne znaci da i drugi dogodine nece biti uigraniji, zar ne?
Zeleo ti da priznas ili ne, sve ove stvari stoje i od bogate istorije imas samo lepa secanja... videces i sam da li ces kao navijac biti zadovoljan samo borbom sa Evertonom i klanjem za kvalifikacije za CL...

Da krenemo redom...Tacno je LFC nema,tacnije nije imao ekipu koja bi se mogla suprotstaviti ManUtd ili Chelsiu,ponajvise zato sto kada je imao para za igrace nije imao trenera(seti se Houliera i njegovih "genijalnih" transfera tipa Diouf ili Cisse za koje je dao brdo para a ovi nisu gotovo nista pokazali),a posle toga su zapali u povecu finansijsku krizu.Rafa svakako spada u najbolje trenere na svetu(mozda nije bas kao Wenger ali od matorog Fergia je sigurno bolji),pokazao je to i kao trener Valencie,i kao trener LFC-a.Inace sto se tice Arsenala i njihovog "uigravanja" za to nije bilo ni potrebe.Henry je jos pred kraj prosle sezone prestao da igra(navodno zbog povrede),a ostali bitni igraci(tu mislim na Fabregasa,Tourea,Hleba,Rosickog,Adebayora)imaju vec celu jednu sezonu za sobom(koju su btw zavrsili iza liverpoola ,jedva kao cetvrti).Liverpool je jos na pocetku sezone ostao bez Aggera,Torres se jos privikavao a Kuyt i Crouch su jos prosle sezone pokazali da im postizanje golova bas i nije jaca strana."Next year this time we'll be champions..."
  • 0

#39 Segundo

Segundo
  • Members
  • 367 posts

Posted 27 March 2008 - 20:54

"Next year this time we'll be champions..."

Jos kada se C. Ronaldo ne bi pitao nista na temu "Premier League"... :rolleyes: ... i ne samo on...
  • 0

#40 Pink Panter

Pink Panter
  • Members
  • 190 posts

Posted 28 March 2008 - 23:39

Moje misljenje da je rafa najbolji trener za spremanje ekipe na 2 utakmice.
To su uostalom i dokazali osvajanjem LS
A kad je rijec o premier league tu se ne snalaze najbolje jer ne uspjevaju da drze neki kontinuitet dobrih rezultata.....gube od malih ekipa redovno
  • 0

#41 Eddie_Y.N.W.A.

Eddie_Y.N.W.A.
  • Members
  • 42 posts

Posted 29 March 2008 - 13:28

.....gube od malih ekipa redovno

LFC je ove sezone u Premiershipu izgubio 4 utakmice(2 od ManUtd,i jednom od Readinga i West Hama),pa bih voleo da mi navedes te male ekipe koje nas redovno pobedjuju-osim prokletog ManUtd
  • 0

#42 Pedja_Nbg

Pedja_Nbg
  • Members
  • 163 posts

Posted 08 April 2008 - 16:21

Polako ljudi,liverpul je ove sezone stvarno krenuo,kupio nekoliko mladih i perspektivnih igraca...ako ovako nastave,za godinu-dve ce biti borba za titulu. :rolleyes: :huh:
  • 0

#43 Kolbas

Kolbas
  • Members
  • 2,895 posts

Posted 09 April 2008 - 09:08

Sreća da imamo Toresa. Najpametnija investicija u poslednjih nekoliko sezona

Nije da se kurčim...Još jedan triler, još jedan razlog zašto je divno biti Scouser...Chelsea dobijamo na mišiće-to je aksiom, ostalo je sudbina...
  • 0

#44 Eddie_Y.N.W.A.

Eddie_Y.N.W.A.
  • Members
  • 42 posts

Posted 09 April 2008 - 10:51

Polako ljudi,liverpul je ove sezone stvarno krenuo,kupio nekoliko mladih i perspektivnih igraca...ako ovako nastave,za godinu-dve ce biti borba za titulu. :huh: :)

Rekoh ja "Next year this time we'll be champions".Samo da dovedemo jos jednog dobrog beka...Zanimljivo opet sa Chelsijem u polu-finalu,sto znaci da opet osvajamo ligu sampiona. :rolleyes:
  • 0

#45 Pedja_Nbg

Pedja_Nbg
  • Members
  • 163 posts

Posted 09 April 2008 - 11:39

Rekoh ja "Next year this time we'll be champions".Samo da dovedemo jos jednog dobrog beka...Zanimljivo opet sa Chelsijem u polu-finalu,sto znaci da opet osvajamo ligu sampiona. :rolleyes:

Videcemo...pa uzeli smo Skrtela,mozda bude nesto od njega...dobar izbor bi bio mladi Ferdinand... :huh: moje misljenje,ako se neko ne slaze,neka da neko ime... :)
  • 0