Jump to content


Photo

Gluposty za koje smo sami krivi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
40 replies to this topic

#16 hoosafeth

hoosafeth
  • Members
  • 314 posts

Posted 02 September 2007 - 21:28

Samo se ti smej... A sto ja zivim u neznanju.

laugh.gif

#17 Morgenrot

Morgenrot
  • Members
  • 162 posts

Posted 02 September 2007 - 21:29

Mnogo dobra deca innocent.gif

#18 lessa

lessa
  • Members
  • 278 posts

Posted 03 September 2007 - 00:44

14 godina.
useljavali se u novi stan. mama rekla da operem resho koji nam je tih dana sluzio kao sporet. to i ucinila, s tim sto sam, buduci da nije bio gabaritan, reso odnela u tus kadu i lepo ga oprala sa svih strana.
sva sreca pa sam bila mnogo ponosna na uradjen posao i odmah joj rekla kako sam resho oprala.

#19 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 03 September 2007 - 00:54

QUOTE(morgana @ 2 Sep 2007, 17:15) <{POST_SNAPBACK}>
odgrizla komad case
srecom, neprogutala


been there, done that.

#20 Valkyrie

Valkyrie
  • Members
  • 1,115 posts

Posted 03 September 2007 - 01:33

QUOTE(ono @ 2 Sep 2007, 18:27) <{POST_SNAPBACK}>
klasika, jela crveno sa sibica. ne treba.

Jao jao jao, mislila sam da sam jedina laugh.gif

Nego [partypooper] zar nije poenta ovde u pričanju gluposti koje radimo kao odrasli ljudi? [/partypooper]

Ja sam sa 5 gurnula ekser u šteker, tresla me struja neko vreme, i šta mi fali, vid' me sad s_d.gif

Edited by Valkyrie, 03 September 2007 - 01:46.


#21 BOOGIEMAN

BOOGIEMAN
  • Members
  • 1,365 posts

Posted 03 September 2007 - 02:26

QUOTE(Valkyrie @ 3 Sep 2007, 02:33) <{POST_SNAPBACK}>
Nego [partypooper] zar nije poenta ovde u pričanju gluposti koje radimo kao odrasli ljudi? [/partypooper]

Ja sam sa 5 gurnula ekser u šteker, tresla me struja neko vreme, i šta mi fali, vid' me sad s_d.gif

Znao sam da imas tu negde oko 5-6 god. tongue.gif

Elem, regarding moj najidiotizam, moram da se vratim u 2002-gu i vreme oduzivanja duga otadzbini (zaduzih se ni kriv ni duzan rodjenjem u S(m)r(d/b)iji) u vidu robijanja u borbenim snagama iste (tzv VJ u to vreme). Posto sam bio u vojnoj policiji a na prijavnici kasarne radio olos iz pesadije (koji nije hteo da me pusti van kasarne do prodavnice udaljene cirka 15 m mad.gif ) morao sam da se sluzim nedozvoljenim sredstvima u vidu preskakanja ograde na zabacenom, mracnom mestu. S' obzirom da su polozaj i vreme smene straze prouceni do detalja, bio sam u jedno 7-8 uspesnih shoppinga ... medjutim ... deveti put je bilo bas gadno, smena straze naisla pola sata ranije i onda klasika --> STOJSTANIPUCACURUKEGORE ! I ne secam se vise sta je bilo gore, sam cin hvatanja mene "begunca" ili ribanje od dezurnog oficira kasarne, pa zatim dezurnog VP-a i mog voda, pa onda posalice klasica do kraja vojnog roka ... joj ...

#22 BGhost

BGhost
  • Banned
  • 1,978 posts

Posted 03 September 2007 - 02:49

...

Edited by BG restorani, 03 September 2007 - 03:13.


#23 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 03 September 2007 - 04:45

Joooj... Bice da sam ja jedan mnogo oprezan tip.

Meni se nista od gore pomenutog nije dogodilo... Nikad nista nisam upropastio... Nagorele serpe, zaboravljene na ringli se ne racunaju! innocent.gif

Nikad pao sa drveta, nikad lomio bilo sta... Doduse jednom pijan pao niz stepenice i razbio bradu... Ali doktori odmah zasili...

A sto se ovoga dole Valkirinog tice... Susta neistina!
QUOTE(Valkyrie @ 3 Sep 2007, 02:33) <{POST_SNAPBACK}>
Ja sam sa 5 gurnula ekser u šteker, tresla me struja neko vreme, i šta mi fali, vid' me sad s_d.gif


Morala si bar dva eksera da gurnes u dve rupe od stekera...

Od jednog eksera u jednoj rupi stekera (bilo kojoj), nece nista da se desi. (Doduse moze, ukoliko ti je recimo druga ruka ili zadnjica umasena na recimo radijator).

#24 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 03 September 2007 - 08:59

QUOTE(dare... @ 3 Sep 2007, 05:45) <{POST_SNAPBACK}>
Morala si bar dva eksera da gurnes u dve rupe od stekera...
Od jednog eksera u jednoj rupi stekera (bilo kojoj), nece nista da se desi. (Doduse moze, ukoliko ti je recimo druga ruka ili zadnjica umasena na recimo radijator).


Iako svi znamo da je električna struja usmereno kretanja naelektrisanih čestica i da je za njeno nastajanje u provodniku potrebna razlika potencijala na krajevima istog, da li bi mrtav hladan gledao dete kako drži u ruci jedan ekser, obuveno u patike sa gumenim đonom, bez radijatora u blizini?

#25 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 03 September 2007 - 09:36

QUOTE(gotivac @ 3 Sep 2007, 09:59) <{POST_SNAPBACK}>
Iako svi znamo da je električna struja usmereno kretanja naelektrisanih čestica i da je za njeno nastajanje u provodniku potrebna razlika potencijala na krajevima istog, da li bi mrtav hladan gledao dete kako drži u ruci jedan ekser, obuveno u patike sa gumenim đonom, bez radijatora u blizini?


Woooff... Viđa definicije... wink.gif

Čuj gledao... Pre dve godine starijoj ćerki (tada I godina) praktično pokazivao elektrotehniku uz baš tu demonstraciju... innocent.gif

Nudio joj i da sama proba ali nije htela... wink.gif

Rekla mi je da nisam normalan... ohmy.gif Ali je bolje zapamtila, nego da sam joj crtao na papiru... tongue.gif

Ništa bez prakse... rolleyes.gif

Mada doduše, kad su bile skroz male (ono 2-5 godina) sve slobodne utičnice su bile zaštićene zapušačima. Bile su i neke lampice/zapušači sa likovima iz crtaća, ali to namerno nisam hteo da pazarim, da ih ne bi vabio na štekere i struju...

A sad su matore srednjoškolke i treba da se odškoluju da sutra ne zovu tatu da im menja sijalice i osigurače, a mamu da im kuva i peče kolače... Moraju da nauče da struja može da udari, a rerna da opeče... A kako će najbolje naučiti nego plastičnim primerima... innocent.gif

Edited by dare..., 03 September 2007 - 09:39.


#26 Valkyrie

Valkyrie
  • Members
  • 1,115 posts

Posted 03 September 2007 - 15:50

QUOTE(dare... @ 3 Sep 2007, 05:45) <{POST_SNAPBACK}>
A sto se ovoga dole Valkirinog tice... Susta neistina!

Ma pričaj ti šta hoćeš, sećam se ko juče da je bilo, moji krečili stan i skinuli neku stupid tapiseriju/goblen sa sve ekserom (ali onim uvijenim, ko šraf), ja ga uzela da ''pravim kuću'' i pošto nisam našla adekvatniju rupicu od štekera ja ga iz sve snage tu zabodem. I rokne me struja. Tačka. sleep.gif

#27 bost

bost
  • Members
  • 223 posts

Posted 03 September 2007 - 16:39

QUOTE(Valkyrie @ 3 Sep 2007, 16:50) <{POST_SNAPBACK}>
Ma pričaj ti šta hoćeš, sećam se ko juče da je bilo, moji krečili stan i skinuli neku stupid tapiseriju/goblen sa sve ekserom (ali onim uvijenim, ko šraf), ja ga uzela da ''pravim kuću'' i pošto nisam našla adekvatniju rupicu od štekera ja ga iz sve snage tu zabodem. I rokne me struja. Tačka. sleep.gif


A ja sam mislio da ti je kosa prirodno kovrdzava.... dry.gif

#28 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 03 September 2007 - 16:43

QUOTE(Valkyrie @ 3 Sep 2007, 16:50) <{POST_SNAPBACK}>
Ma pričaj ti šta hoćeš, sećam se ko juče da je bilo, moji krečili stan i skinuli neku stupid tapiseriju/goblen sa sve ekserom (ali onim uvijenim, ko šraf), ja ga uzela da ''pravim kuću'' i pošto nisam našla adekvatniju rupicu od štekera ja ga iz sve snage tu zabodem. I rokne me struja. Tačka. sleep.gif


Dobro... Nemoj da se ljutiš... unsure.gif


Ja sam žicar po profesiji, a kažu ljudi da nas ne hvata struja ko sav ostali normalan svet... innocent.gif

#29 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 03 September 2007 - 16:57

QUOTE(Valkyrie @ 3 Sep 2007, 16:50) <{POST_SNAPBACK}>
ja ga uzela da ''pravim kuću'' i pošto nisam našla adekvatniju rupicu od štekera ja ga iz sve snage tu zabodem. I rokne me struja. Tačka. sleep.gif


potvrdjujem.

u mom slučaju ekser bio klasičan, al veliki. i roknula me struja. tačka. sleep.gif

#30 onlyme

onlyme
  • Members
  • 263 posts

Posted 03 September 2007 - 16:58

Udarila me kola dok sam bežala iz vrtića. Sreća bio je fićko koji je jurio 30 na sat tako da sam prošla bez posledica ( dobro nije baš bez posledica ali sam naučila da se kontrolišem wink.gif ). Malo potom sam htela da vidim kako izgleda živa pa sam zubima skrcala toplomer baš na onom mestu gde je žive najviše blush.gif .