Jump to content


Photo

Brutalan zlocin u Novim Banovcima


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
261 replies to this topic

#256 Zabalujev

Zabalujev
  • Members
  • 5,315 posts

Posted 07 September 2007 - 13:03

QUOTE(CowBoy @ 7 Sep 2007, 13:57) <{POST_SNAPBACK}>
Neces da skines liberalne cvikere pa to ti je.

laugh.gif e, kad bi samo znao... jos su crnji, a i crveniji tongue.gif

#257 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 07 September 2007 - 13:10

QUOTE(Mashinovodja @ 7 Sep 2007, 12:38) <{POST_SNAPBACK}>
Zanimljivo je kad se to uporedi sa ovima što su ubijali po Bosni i Hrvatskoj. Ne priča se mnogo, ali osim "čistog" ubijanja, bilo je i te kako jezivog kasapljenja, sakaćenja, mučenja i nabijanja na kolac, što nema nikakve veze s ratnim ciljevima i aktivnostima, ali ima sve veze s psihopatologijom. Iako je rezultat vrlo često neverovatno ličio na ono što bismo u neratnim okolnostima nazvali "ritulanim ubistvom", ne samo da niko nije ni optužen za satanizam, već su mnogi od tih ludaka dobili čak i ordenje i/ii blagoslove. Da je okruženje bilo drugačije, završili bi u zatvoru ili u ludnici, a oni su za neke heroji. A u svari to su samo psihopate sa odloženim dejstvom za koje nije pitanje da li će, nego kad će ponovo nekoga zaklati.


sjajno! taman sam se spremao da zlocine po Bosni i Hrvatskoj uporedim po tehniici ubijanja sa "ritulnim ubistvima" jer postoje svi elementi: organizacija, zajednicki cilj, vodja koji ima ugled i kult prvosvestenika sekte, odgovarajuca literatura, kvazireligiozna simbolika i retorika i na kraju: zlocin izveden u formi masovnog ritualnog ubistva. nesto slicno se radilo i u onim organizacijama kojima je rukovodio Himler za vreme svetskog rata, ista ritualistika i kvazireligiozna simbolika i retorika, istina ne u hriscanskom kodu nego u kvazistarogermanskom kodu ali posledice su iste: masovni zlocini.

cudi me da se niko nije setio Carlsa Mensona i njegove grupice koja je po svim elementima bila prava sekta i koja je na kraju zavrsila karijeru sa ritualnim ubistvom. eno ga Menson jos u zatvoru ali ustavni amandman o verskim slobodama u USA je i dalje na snazi i crkava, malih verskih zajednica, sekti, ma ima ih koliko coveku dusa pozeli, kao dzinovski hipermarket verovanja i ideja.

Edited by Pontijak, 07 September 2007 - 13:20.


#258 CowBoy

CowBoy
  • Members
  • 4,206 posts

Posted 07 September 2007 - 15:38

QUOTE(Zabalujev @ 7 Sep 2007, 14:03) <{POST_SNAPBACK}>
laugh.gif e, kad bi samo znao... jos su crnji, a i crveniji tongue.gif


Funny glasses.

@ Masinovodja: ma naravno, one ludake u Bosni ujedinio je "patriotizam", worldwide sataniste druga ideologija - zao mi je npr. shizofrenika koji pocine strasne zlocine - ali ova djubrad koja planirano poludi nije za zaljenje. Tacno, u ludaru i baciti kljuc.

Edited by CowBoy, 07 September 2007 - 15:45.


#259 katarinadimedici

katarinadimedici
  • Members
  • 59 posts

Posted 07 September 2007 - 16:15

Upravo o tome se i radi! Zašto Jehovini svedoci ne bi bili opasni kao i svaka druga sekta? Jer nisu opasne sekte već ljudi koji su umno poremećeni, kao što je i ovaj ludak! To što jeste ili nije član bilo koje sekte, narkoman ili nešto treće, ispunjavalo je njegovu potrebu za pažnjom i ništa drugo!
A vi ovde činite upravo ono što radi i policija, kao i mnogi "učeni" ljudi koji su defilovali ovih dana malim ekranima: skrećete pažnju sa one osnovne činjenice a to je da nemamo razvijene sisteme kojima bi ovakve stvari mogli sprečiti! A mogli bi ih imati, nismo mi Amerika, kod nas još uvek vlada sindrom Balkanskog špijuna!


#260 scepa

scepa
  • Members
  • 480 posts

Posted 07 September 2007 - 17:41

...izgleda da i usisivaci (i prodavci istih) seju strah po sremu...

iz danasnjeg internet izdanja "Blica":

„Policija je jedne večeri pre zločina zaustavila sivi kombi u kojem su bili ljudi iz ‘Kirbija’ koji prodaju usisivače. Drže prezentacije tu po okolnim mestima. Mislim da ta priča o sivom kombiju, samo plaši ljude i to bez razloga“.

a i neki od komentatora isto misle:

" Moja drugarica je prodavala neke usisivace americke proizvodnje koje nigde nisam mogao da nadjem na inte etu.Isli su i drzali prezentacije.Njena sefica je toliko bila ubedljiva da kupim usisivac od 1400 evra ,cak mi je rekla da uzmem kredit.Drugarica mi je pricala da kada imaju sastanak ustanu svi i pevaju neke pesme ocito (sekta).Jedva je napustila poso"


wtf?...Kirbi strikes again?

Edited by scepa, 07 September 2007 - 18:13.


#261 Zabalujev

Zabalujev
  • Members
  • 5,315 posts

Posted 07 September 2007 - 17:52

QUOTE(scepa @ 7 Sep 2007, 18:41) <{POST_SNAPBACK}>
" Moja drugarica je prodavala neke usisivace americke proizvodnje koje nigde nisam mogao da nadjem na inte etu.Isli su i drzali prezentacije.Njena sefica je toliko bila ubedljiva da kupim usisivac od 1400 evra ,cak mi je rekla da uzmem kredit.Drugarica mi je pricala da kada imaju sastanak ustanu svi i pevaju neke pesme ocito (sekta).Jedva je napustila poso"
wtf?...Kirbi strikes again?


ma ne, to ti je japanska korporativna kultura iz najboljih vremena.

offtopic: 1400 evra za usisivac? pa sta je, bre to?

#262 morgana

morgana
  • Members
  • 1,815 posts

Posted 07 September 2007 - 18:57

kaziprst - sekte i paranoja