Jump to content


Photo

Karirani gastarbajteri, bentli, elita i Ohajo


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
32 replies to this topic

#16 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 31 August 2007 - 11:55

dupli post..

Edited by Teja, 31 August 2007 - 12:10.


#17 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 31 August 2007 - 11:55

QUOTE(Pontijak @ 31 Aug 2007, 11:21) <{POST_SNAPBACK}>
Amerikanci iz Ohaja na primer (moguce je da sam omasio sa drzavom ali mi nesto ostao u pameti Ohajo), u kombinaciji sa drecavo zelenim sakoima, to je kod njih bio uobicajeni dres kod kada se ide na izlete i vrli Beogradjani su se kliberili i cudili kada su gledali americke turiste u Skadarliji 70-ih godina tako obucene smile.gif

Henri je pomenuo gastarbajterske karirane pantalone i karirani Bentli , priznaj da je slika smesna pa sam je zato okacio na minijature. I ne znam otkud ti ideja da gastarbajteri ne znaju sta je Bentli? Pa pun MTV spotova gde uspesna dziberija pravi spotove sa Bentlijem u svakom trecem kadru a te spotove gleda neuspesna dziberija, eto ima ih cak i u BG, mislim uspesne dziberije sa Bentlijima sve sa bg tablicama. Uostalom, ako se zainatim nacicu cak i fotografije kariranih pantalona na gastarbajterima iz nekih kasnih 60-ih ili ranih 70-ih, samo toliko zaludan za besmislen inat bas i nisam.Uostalom jeste gastarbajter nemacki izraz za gostujuce radnike ali fakat je da se gotovo nijedan gostujuci radnik nikad nije vratio, eto i ti si otisla kao gastarbajterka pa si sada elitnija liga, nemacka gospoZa takoreci wink.gif tako odlazili gostujuci radnici svuda, kako ih zovu u Norveskoj, Svedskoj, Americi, svejedno. Radnicka klasa u potrazi za boljim zivotom u bogatom svetu, nema tu nista lose.

A ti, elitnija ligo koja pijes francuska vina jer ti se moze i hvalis se na forumu kako volis sve sto vole mladi, kao na primer mlade ljubavnike kao udata zena (o da, arhiva pamti sve), pa cuj... zasto bih ja udarao na takve elitnije lige, jednostavno smo u realnom zivotu dva paralelna sveta i glupo je da se kacimo u virtuelnom svetu. Znaci ovako: ne udaraj ti na mene svakom zgodnom prilikom jer pamtis kako nam je pocela komunikacija na ovom forumu pa cu ja biti jako fin u komunikaciji sa tobom.

Kompleksi provincije u umu, to ne resava nista, ni elitna liga, ni Bentli, ni francuska vina, ni dobra adresa, ni racun u banci, ni putovanja po svetu. Nema tu pomoci a i nije moj problem.

Bitno je da se ti lepo provodis i da sam ponosan na majcicu Srbiju koja svim turistima omogucava da imaju kvalitetnu net vezu koja im pomaze da provere postu, vide sta se desava na forumu a i sire smile.gif

Lepe provode ti zelim ma gde bila sada smile.gif


Aj nadji slikice mojih Vlaha ,gastarbajtera , sa kariranim pantalonama..Ove iz Ohaja ne morash da trazis.
I filmovi su ih ovekovecili.Bentlije nesto ne vidjah po Srbiji, ali ako ti kazes da ih ima, sigurno ih ima.
I sam savrsheno dobro znash da klasicni gastarbajteri niti znaju sta je Bentli, a za MTV nikada ni culi nisu.

Mlade ljubavnike naravno volim ( a ko ih ne voli),cak i i u ovom udatom stanju. biggrin.gif

Ti bre poceo kao SPC da udarash po moralu udatih gospodja.

Nego si opet onaj Genex preskocio. Nema seksa bez Genexa..

Ne mora se trudish da budesh fin "prema meni".Ti jednostavno nemash filinga za zezanje, cak ni
na gastarbajterskom nivou. Uvek se svede na konstataciju da je tebi mene zao , jerbo sam eto iz Zajecara ,
na jako problematican nacin dospela u Genex (jer jebo te od kud ja iz Zajecara u srpsku,diplomatsku
elitu iz kruga dvojke),tako da postajesh dosadan.

A za moj provod se nemoj sekirash. Uvek se lepo provodim. Kao sto vidis, i ovde na forumu..

Aj uzdravlje..

Teja

Edited by Teja, 31 August 2007 - 11:59.


#18 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 31 August 2007 - 11:59

QUOTE(Teja @ 31 Aug 2007, 12:55) <{POST_SNAPBACK}>
Aj uzdravlje..

Teja

ohmy.gif

#19 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 31 August 2007 - 12:13

QUOTE(zagor @ 31 Aug 2007, 12:59) <{POST_SNAPBACK}>
ohmy.gif


Sta , i ti si ponosni vlasnik crnog Bentlija? wink.gif

Lep pozdrav
Teja

#20 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 31 August 2007 - 16:44

roflmao.gif
moderator dao sjajan naslov splitu, e ovo me do suza nasmejalo laugh.gif

Teja,

ima, ima Bentlija u BG, eto ima jedan bordo boje sa bg tablicama i stalno krstari gradom kada mu je vlasnik u BG, ko je vlasnik, ne znam i ne interesuje me, steta, nije kariran nego samo bordo boje rolleyes.gif nisam cekao da vidim izlazak vlasnika iz automobila, da li nosi bordo pantalone, toliko zaludan ipak nisam laugh.gif

bilo je a i ima valjda gastarbajtera iz Turske, Afrike i Azije u Nemackoj a ne samo iz tvog zavicaja? mozda oni vole ponekad karirane pantalone i mastaju o kariranim Bentlijima? huh.gif otkud ti ideja da ja mislim na te, kako ti kazes tvoje, Vlahe? bilo je valjda a i ima gastarbajtera iz cele Srbije i bivse SFRJ u Nemackoj? huh.gif sta tebe muci kada su gastarbajteri u pitanju? huh.gif

i jos uvek mislim da gastarbajteri, tj. druga i treca generacija gastarbajtera u Nemackoj vrlo dobro zna i sta je MTV i da ga rado gledaju pa tako rado gledaju i one spotove gde uspesni afroamericki dziberi u svaki treci kadar spota stave bar po jedan Bentli i dva-tri Hamera sve sa onim idiotskim felnama koje se okrecu dok automobil nije u pokretu laugh.gif

moguce je da ima Amerikanaca poreklom iz Ohaja koji su gastarbajteri u Nemackoj pa vikendom obuku karirane pantalone i vristece zelene sakoe, zasto da ne, Nemacka je zemlja privlacna za mnoge ljude koji u njoj traze i nadju sansu za bolji zivot

po stoti put: ne zivim u krugu dvojke. Dorcol je izvan kruga dvojke.

moral udatih gospodja i moral ozenjene gospode me ne interesuje. samo mislim da je izuzetno prostacki za udatu sredovecnu zenu hvalisati se mladim ljubavnicima cak i na forumu, kao sto je prostacki za ozenjenog sredovecnog muskarca hvalisati se mladim ljubavnicama cak i na forumu. jednostavno je prostacki. lepo sam ti napisao, pre dve godine, u jednom od svojih prvih postova na ovom forumu, zamisli odes na neki nemacki forum i naidjes i prepoznas nickname svog supruga koji se hvali svojim tajlandskim ljubavnicama starim po 18 godina svaka, pretpostavljam da ti to ne bi bilo prijatno da procitas? moral je nebitan, treba imati i malo stila u zivljenju po sopstvenim normama rolleyes.gif a za stil nije dovoljno samo pijenje francuskih vina jer ti se moze, da ponovim, svi Francuzi piju francuska vina jer im se moze pa ne prave neku famu oko toga rolleyes.gif

verujem da sam ti dosadan ali ponovicu: ja volim da igram pikado ponekad na forumu i znam da uvek strelica padne ne bas u centar ali dovoljno blizu laugh.gif

znaci stoji ono da je kompleks provincije u umu jedno jako interesantna pojava u ljudskoj dusi, samo treba znati kako da se aktivira pravi taster da to proradi, to je sve

i naravno da su nam osecaji za humor razliciti, napisao sam ti vec da mi zivimo u paralelnim svetovima.

znaci stoji moj predlog: okani se ti mene sa odredjenim bezveznim komentarima gde uletis na neke moje postove pa cu se ja odmah okanuti tebe smile.gif

i nastavi da se lepo provodis smile.gif posalji i razglednicu muzu i mladom ljubavniku, samo pazi da ne pomesas adrese, u nasim godinama pocinje da se pojavljuje i rasejanost koja ponekad moze da bude neprijatna po posledicama koje izazove laugh.gif

na kraju: sta fali kariranim pantalonama? huh.gif pantalone kao pantalone, mogu da budu dobar modni zez u odredjenim situacijama i kombinacijama laugh.gif ali karirane pantalone i karirani Bentli... to je vec sjajno laugh.gif Henri je genije kada ume da odvali takve sjajne recenice pa sam zato tu recenicu i okacio na minijature a ti se odmah nasla da uskocis i meni nesto komentarises i eto nastao split sa ovim fenomenalnim naslovom koji me bas nasmejao laugh.gif

Edited by Pontijak, 31 August 2007 - 18:24.


#21 Idioteque

Idioteque
  • Members
  • 1,602 posts

Posted 31 August 2007 - 17:10

QUOTE(Teja @ 30 Aug 2007, 13:46) <{POST_SNAPBACK}>
Nece moci da prodje ova tvoja prostoproshirena recenica..

Izgubila je smisao.. Niska bisera koju je Gotivac navezao je OK..

Fali ti "poanta".. Preciznost u izrazavanju je umetnost..

Nego, nosish i ti karirane pantalone?

Lep pozdrav
Teja

Ah, pa niko pozvaniji da prica o gubljenju smisla i nedostatku poente na ovom 4umu od tebe... Govoriti toliko puno i na toliko mesta i o toliko tema i sa tolike visine, a ne reci gotovo nista vredno pamcenja, zbilja je dosledno elite. Elite daveza i smorova, pasivno-agresivnih nagvazdala i wannabe glasova razuma kojima je neposedovanje kariranih pantalona dovoljan i neupitan dokaz imanja stila. Onih koji u svemu vide i koji ce da skoce na svaki prizvuk zajebancije protivu NJKV Gastarbajtera, zaboravljajuci onu staru - odvedi magare u Jerusalim, ono je i dalje magare. Ili u ovom slucaju - magare koje nikada nije nosilo karirane lone je i dalje magare.

#22 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 31 August 2007 - 18:49

QUOTE(Idioteque @ 31 Aug 2007, 18:10) <{POST_SNAPBACK}>
Ah, pa niko pozvaniji da prica o gubljenju smisla i nedostatku poente na ovom 4umu od tebe... Govoriti toliko puno i na toliko mesta i o toliko tema i sa tolike visine, a ne reci gotovo nista vredno pamcenja, zbilja je dosledno elite. Elite daveza i smorova, pasivno-agresivnih nagvazdala i wannabe glasova razuma kojima je neposedovanje kariranih pantalona dovoljan i neupitan dokaz imanja stila. Onih koji u svemu vide i koji ce da skoce na svaki prizvuk zajebancije protivu NJKV Gastarbajtera, zaboravljajuci onu staru - odvedi magare u Jerusalim, ono je i dalje magare. Ili u ovom slucaju - magare koje nikada nije nosilo karirane lone je i dalje magare.


A sto ti mene mrzis wink.gif Ti i ja se bre i ne poznajemo.. Nisam ti slala na pm ni izlive mrznje , ali ni ljubavi.

Uostalom ja nosim karirane pantalone ( al onaj fini skotski karo da mi se slaze sa pCetom koje nije bas karirano kao
Bentli, ali je shkotsko , pa zbog toga) wink.gif

Pa nisam ja bre Nitsche da me ljudi pamte po nekim pametnim mislima.
Uostalom sta je piskaranje po forumima nego obicno mlacenje prazne slame.
A sad odo da se druzim sa Pontijakom wink.gif

Lep pozdrav
Teja

#23 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 31 August 2007 - 18:56

QUOTE(Teja @ 31 Aug 2007, 19:49) <{POST_SNAPBACK}>
A sto ti mene mrzis wink.gif Ti i ja se bre i ne poznajemo.. Nisam ti slala na pm ni izlive mrznje , ali ni ljubavi.

Uostalom ja nosim karirane pantalone ( al onaj fini skotski karo da mi se slaze sa pCetom koje nije bas karirano kao
Bentli, ali je shkotsko , pa zbog toga) wink.gif

Pa nisam ja bre Nitsche da me ljudi pamte po nekim pametnim mislima.
Uostalom sta je piskaranje po forumima nego obicno mlacenje prazne slame.
A sad odo da se druzim sa Pontijakom wink.gif

Lep pozdrav
Teja


aha! znaci ti ta osoba koja je narucila karirani Bentli! tongue.gif

joj, Tejo, ne gubi vreme na druzenje sa mnom na forumu, nego u grad, u grad, u provode, svaki grad ima neka lepa mesta za provode, svakom po meri, zasluzi, novcaniku i statusu, elitnom ili ne-elitnom smile.gif

evo ja se upravo spremam da krenem u petak-provod zvan pijancenje sa merom, obicni vodka-tonici na dorcolski prostacki nacin, pola vodka pola tonik laugh.gif i necu glumiti Svedjanina u Beogradu pa da me kupe kao stoku onesvescenog i pijanog sa trotoara u zoru laugh.gif vraticu se kuci dostojanstveno laugh.gif francuska vina inace ne pijem jer mi se ne moze laugh.gif

Edited by Pontijak, 31 August 2007 - 19:01.


#24 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 31 August 2007 - 19:08

QUOTE(Pontijak @ 31 Aug 2007, 17:44) <{POST_SNAPBACK}>
roflmao.gif
moderator dao sjajan naslov splitu, e ovo me do suza nasmejalo laugh.gif

Teja,

ima, ima Bentlija u BG, eto ima jedan bordo boje sa bg tablicama i stalno krstari gradom kada mu je vlasnik u BG, ko je vlasnik, ne znam i ne interesuje me, steta, nije kariran nego samo bordo boje rolleyes.gif nisam cekao da vidim izlazak vlasnika iz automobila, da li nosi bordo pantalone, toliko zaludan ipak nisam laugh.gif

ne, Nemacka je zemlja privlacna za mnoge ljude koji u njoj traze i nadju sansu za bolji zivot

po stoti put: ne zivim u krugu dvojke. Dorcol je izvan kruga dvojke.

moral udatih gospodja i moral ozenjene gospode me ne interesuje. samo mislim da je izuzetno prostacki za udatu sredovecnu zenu hvalisati se mladim ljubavnicima cak i na forumu, kao sto je prostacki za ozenjenog sredovecnog muskarca hvalisati se mladim ljubavnicama cak i na forumu. jednostavno je prostacki. lepo sam ti napisao, pre dve godine, u jednom od svojih prvih postova na ovom forumu, zamisli odes na neki nemacki forum i naidjes i prepoznas nickname svog supruga koji se hvali svojim tajlandskim ljubavnicama starim po 18 godina svaka, pretpostavljam da ti to ne bi bilo prijatno da procitas? moral je nebitan, treba imati i malo stila u zivljenju po sopstvenim normama rolleyes.gif a za stil nije dovoljno samo pijenje francuskih vina jer ti se moze, da ponovim, svi Francuzi piju francuska vina jer im se moze pa ne prave neku famu oko toga rolleyes.gif

znaci stoji ono da je kompleks provincije u umu jedno jako interesantna pojava u ljudskoj dusi, samo treba znati kako da se aktivira pravi taster da to proradi, to je sve

i naravno da su nam osecaji za humor razliciti, napisao sam ti vec da mi zivimo u paralelnim svetovima.

znaci stoji moj predlog: okani se ti mene sa odredjenim bezveznim komentarima gde uletis na neke moje postove pa cu se ja odmah okanuti tebe smile.gif

i nastavi da se lepo provodis smile.gif posalji i razglednicu muzu i mladom ljubavniku, samo pazi da ne pomesas adrese, u nasim godinama pocinje da se pojavljuje i rasejanost koja ponekad moze da bude neprijatna po posledicama koje izazove laugh.gif

na kraju: sta fali kariranim pantalonama? huh.gif pantalone kao pantalone, mogu da budu dobar modni zez u odredjenim situacijama i kombinacijama laugh.gif ali karirane pantalone i karirani Bentli... to je vec sjajno laugh.gif Henri je genije kada ume da odvali takve sjajne recenice pa sam zato tu recenicu i okacio na minijature a ti se odmah nasla da uskocis i meni nesto komentarises i eto nastao split sa ovim fenomenalnim naslovom koji me bas nasmejao laugh.gif



I ja sam umrla od smeha kad sam naslov splita videla ,ali sam se i ponadala da cemo se ovde lepo zezati sa sve i bez kariranih pantalona,ali ti nastavljash pricu u svom dobrom starom maniru.

Zamolila bih te, ovo stvarno ozbiljno, da batalish price o mom moralu kao udatoj sredovecnoj gospodji.
To je za mene prostakluk koji eto tebi ne prilici .Ja tebe zaista smatram lepo i pristojno vaspitanim covekom,
nezavisno od nashih podjebavanja.

O mom provincijalizmu, kompleksima, paranojama, pishi sta god i kako ti nadodje.Mozda i otvorimo neki topik na drustvu
na tu temu.Ja sam tek ovde u Nemackoj shvatila da to postoji samo u Beogradu da neko ljude deli na velegradjane
i malogradjanje(provinicijalce), a da to kao ima veze sa mestom rodjenja. Doduse i u Americi znaju da podjebavaju
one iz Ohaja, ali ni ovi potonji ne haju mnogo za to.

Inace ja Henrija obozovam. Zbog njegove neprejebive i nepresushne lucidnosti se i registrovah na ovaj forum.

Lep pozdrav
Teja

Edited by Teja, 31 August 2007 - 19:10.


#25 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 31 August 2007 - 22:18

QUOTE(Teja @ 31 Aug 2007, 20:08) <{POST_SNAPBACK}>
Inace ja Henrija obozovam. Zbog njegove neprejebive i nepresushne lucidnosti se i registrovah na ovaj forum.

Damn you, Henry!

#26 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 31 August 2007 - 22:26

QUOTE(Dunadan @ 31 Aug 2007, 23:18) <{POST_SNAPBACK}>
Damn you, Henry!


Ali i zbog tebe biggrin.gif Dodushe i zbog jos nekih likova, ali su oni banovani dozivotno, pa mi ostadoste
samo Henry i ti kao ikone..

Lep pozdrav
Teja

#27 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 03 September 2007 - 16:26

QUOTE(Teja @ 31 Aug 2007, 20:08) <{POST_SNAPBACK}>
I ja sam umrla od smeha kad sam naslov splita videla ,ali sam se i ponadala da cemo se ovde lepo zezati sa sve i bez kariranih pantalona,ali ti nastavljash pricu u svom dobrom starom maniru.

Inace ja Henrija obozovam. Zbog njegove neprejebive i nepresushne lucidnosti se i registrovah na ovaj forum.

Lep pozdrav
Teja


okej smile.gif hvala ti sto si mi napisala ozbiljan post u kome si rekla sta mislis o ovom nasem forumskom sukobu koji je po nasem obicaju nastao potpuno bezveze smile.gif eto, ja se nikada nisam zalio sto mene bilo ko moze da svrsta u kategoriju ljudi koja ima trip da procenjuje ljude prema mestu rodjenja, boravka, imovinskom stanju, rasi, klasi itd. jer jednostavno nikad nisam bio takav covek pa cesto dozivim da procitam svasta na svoj racun, dopustam da je to zbog toga sto pocesto jako brljavo pisem a i ne tvrdim da nisam bio tezak davez na forumu u mnogim postovima istina iz konceptualnih razloga sto nije nikakvo opravdanje a i nije me cinilo podnosljivijim davezom na forumu rolleyes.gif

zeleo bih samo da te pitam: pa sto si se onda nakacila na mene tj. na moje stavljanje Henrijeve recenice o kariranim pantalonama i kariranim Bentlijima odmah kada sam tu recenicu stavio na minijature? rolleyes.gif moguce je da sam ja paranoican ali mi je izgledalo da taj smajli ( ph34r.gif ) posle tvoje recenice stvarno smesno nije bio komentar Henrijeve recenice nego komentar upucen meni sto sam bas tu recenicu stavio na minijature. opet, moguce je da sam ja pomalo paranoican, ne kazem bas da sam sasvim zdrav u mozgu laugh.gif

i podsecam opet da nikada ja ne pocinjem prvi nasa podhebavanja koja ponekad i nisu bas tako pitoma i dobronamerna kada pocnu rolleyes.gif ali kada pocnu, paaaa... ne mogu da ti odolim rolleyes.gif

i da ponovim: mene moral kao kategorija ne interesuje, recimo da znam moralne norme ali sam ravnodusan prema njima, na svoj nacin sam u svom realnom zivotu amoralan. znaci nikada ja ne pisem o moralu, pisem o stilu

mozda sam nekada bio fino vaspitan covek, prisecam se cak i da jesam ali izgleda da cesto vise i nisam takav. godine. dekonstruktivizam. depresija. neko drugo mentalno oboljenje u najavi. svako tumacenje je moguce. meni svejedno kako cu biti protumacen.

na kraju mala crtica: malogradjanin kao pojam koji oznacava odredjenu klasu je davno nastao bas u Nemackoj, uzgred receno rolleyes.gif

Edited by Pontijak, 03 September 2007 - 16:38.


#28 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 03 September 2007 - 17:21

QUOTE(Pontijak @ 3 Sep 2007, 17:26) <{POST_SNAPBACK}>
okej smile.gif hvala ti sto si mi napisala ozbiljan post u kome si rekla sta mislis o ovom nasem forumskom sukobu koji je po nasem obicaju nastao potpuno bezveze smile.gif eto, ja se nikada nisam zalio sto mene bilo ko moze da svrsta u kategoriju ljudi koja ima trip da procenjuje ljude prema mestu rodjenja, boravka, imovinskom stanju, rasi, klasi itd. jer jednostavno nikad nisam bio takav covek pa cesto dozivim da procitam svasta na svoj racun, dopustam da je to zbog toga sto pocesto jako brljavo pisem a i ne tvrdim da nisam bio tezak davez na forumu u mnogim postovima istina iz konceptualnih razloga sto nije nikakvo opravdanje a i nije me cinilo podnosljivijim davezom na forumu rolleyes.gif

zeleo bih samo da te pitam: pa sto si se onda nakacila na mene tj. na moje stavljanje Henrijeve recenice o kariranim pantalonama i kariranim Bentlijima odmah kada sam tu recenicu stavio na minijature?
rolleyes.gif moguce je da sam ja paranoican ali mi je izgledalo da taj smajli ( ph34r.gif ) posle tvoje recenice stvarno smesno nije bio komentar Henrijeve recenice nego komentar upucen meni sto sam bas tu recenicu stavio na minijature. opet, moguce je da sam ja pomalo paranoican, ne kazem bas da sam sasvim zdrav u mozgu laugh.gif

rolleyes.gif


Ma od kud sam se nakacila nemam pojma.. Nakachim se ja nekada i na Henrija i te gastarbajtere..

Ne znam da je malogradjanstina ( kao pojam) nastala u Nemackoj. Moguce je, naravno.
Ali se taj izraz koristi iskljucivo za velegradjane koji se ponashaju tako "malogradjanski".. Nako, nesto kao
"sitne dushe" Nego , zaista mislim da bi bilo dobro da postavimo to na topik na drustvu. Jako interesantna
tema.

Nazalost ( dodushe i na srecu mog muza, ali i Otrela) i ja se odjavljujem kao i KP Srbije wink.gif na neko vreme
sa foruma. Idem u Francusku da ispitam kako tamo stoje stvari sa malogradjanstinom biggrin.gif

Od pijenja vina nece biti nista posto idem na sever gde je onaj cidre i calvados popularan, a ni jedno ni
drugo nije moj slucaj.

Aj, uzdravlje .. Do pisanja, citanja i sitnih podjebavanja.. wink.gif

Teja

#29 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 03 September 2007 - 18:00

Lep provod u Francuskoj ti zelim smile.gif

ugasice se sada split minijatura, nemam ja snage da sam bez tebe odrzavam i karirani Bentli i da nosim karirane pantalone laugh.gif a nije dosao niko iz Ohaja da kaze koju rec laugh.gif

#30 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 04 September 2007 - 09:05

Krasan kraj epizode! happy.gif To be continued?

Lep pozdrav

Zahvalna publika