Jump to content


Photo

Karirani gastarbajteri, bentli, elita i Ohajo


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
32 replies to this topic

#1 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 29 August 2007 - 14:19

QUOTE(Pontijak @ 29 Aug 2007, 13:35) <{POST_SNAPBACK}>
Henri na temi o Titu, nasmeja me recenica do suza koliko je dobra


A ja ne znam nijednog gastarbajtera koji nosi karirane pantalone.
Za Bentlije valjda ovi i ne znaju sta je to.. Al nema veze..
Smeshno je ph34r.gif

Lep pozdrav
Teja

#2 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 29 August 2007 - 16:17

pa mozda gastrarbajteri u Ohaju? tongue.gif meni samo bila smesna slika, zamislio sam kariranog bentlija a u kontekstu one ludacke teme koja ima zilion strana vec recenica me zasmejala, samo to smile.gif

p. s. znam da nisi u mladosti nosila karirane pantalone, nemoj da mislis da uvek podmuklo udaram na tebe u svakoj recenici koju napisem biggrin.gif

hajd' pa nastavi za uzivanjem i provodima tamo gde si smile.gif

Edited by Pontijak, 29 August 2007 - 16:18.


#3 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 29 August 2007 - 17:02

QUOTE(Pontijak @ 29 Aug 2007, 17:17) <{POST_SNAPBACK}>
pa mozda gastrarbajteri u Ohaju? tongue.gif meni samo bila smesna slika, zamislio sam kariranog bentlija a u kontekstu one ludacke teme koja ima zilion strana vec recenica me zasmejala, samo to smile.gif

p. s. znam da nisi u mladosti nosila karirane pantalone, nemoj da mislis da uvek podmuklo udaram na tebe u svakoj recenici koju napisem biggrin.gif

hajd' pa nastavi za uzivanjem i provodima tamo gde si smile.gif


Karirani Bentli jeste blesava slika . Gastarbajteri postoje u Nemackoj (i naziv potice iz Nemacke).

Karirane pantalone su nosili oni prvi Amerikanci koji su kao turisti dolazili u Evropu i sluzili za
podjebavanja i viceve. Ti i da zelish , ne mozes, ali i ne umesh da udarish na mene.
I nije to uopste ni bila poenta moje repliike. Nego mi je samo bilo blesavo da
pominjes gastarbajterske karirane pantalone. A i sam savrseno dobro znas da oni to ne
nose, kao sto ni Bentlije ne voze.Gastarbajteri (ovi nashi) nose iste pantalone koje i
ti nosih, ili recimo moj muz. Ja sam naravno malo elitnija liga wink.gif Ona sto CZ ne ume da
se kvalifikuje u istu.. Cak i kada se zelo trudi..

Lep pozdrav
Teja

#4 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 29 August 2007 - 19:07

QUOTE(Teja @ 29 Aug 2007, 18:02) <{POST_SNAPBACK}>
Ja sam naravno malo elitnija liga wink.gif Ona sto CZ ne ume da
se kvalifikuje u istu.. Cak i kada se zelo trudi..


A pripadanjem eliti se gubi smisao za humor, kao što znamo. dry.gif

#5 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 29 August 2007 - 21:19

QUOTE(gotivac @ 29 Aug 2007, 20:07) <{POST_SNAPBACK}>
A pripadanjem eliti se gubi smisao za humor, kao što znamo. dry.gif


A i ti nosis karirane pantalone u tonu sa Bentlijem? Ali samo "Royal Stewart Tartan" mustru.
Da se zna da nisi iz Ohaja ili ne daj boze iz Nemacke..

Lep pozdrav
Teja

#6 Idioteque

Idioteque
  • Members
  • 1,602 posts

Posted 29 August 2007 - 22:09

QUOTE(gotivac @ 29 Aug 2007, 20:07) <{POST_SNAPBACK}>
A pripadanjem eliti se gubi smisao, kao što znamo. dry.gif

U ovom konkretnom slucaju, mislim da je ovako receno tacnije. dry.gif

#7 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 30 August 2007 - 10:21

QUOTE(Teja @ 29 Aug 2007, 18:02) <{POST_SNAPBACK}>
Karirani Bentli jeste blesava slika . Gastarbajteri postoje u Nemackoj (i naziv potice iz Nemacke).

Karirane pantalone su nosili oni prvi Amerikanci koji su kao turisti dolazili u Evropu i sluzili za
podjebavanja i viceve.

Nego mi je samo bilo blesavo da pominjes gastarbajterske karirane pantalone. A i sam savrseno dobro znas da oni to ne
nose, kao sto ni Bentlije ne voze.

Gastarbajteri (ovi nashi) nose iste pantalone koje i ti nosih, ili recimo moj muz.

laugh.gif apsurdna zeno laugh.gif

#8 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 30 August 2007 - 12:40

QUOTE(sta dalje @ 30 Aug 2007, 11:52) <{POST_SNAPBACK}>
a sto ja ne volim da odogovaram na ovako nabacane postove.
pokusala da se uzdrzim al ne ide.
elem, sta je cudno u tome sto niki nije prozivela licno to doba? pa nisam ni ja (imala 4 god kad je tito umro, otprl.), a cenim da je ona mladja. a paz' i ja cula prodicne price, i isto mi nesto pominjali da su bili pokradeni. kakva koincidencija blink.gif

i koji bre sad tito jos pored svih ph34r.gif

over & out


Aj, pokushaj da se uzdrzish sledeci put wink.gif

Ne razumes jednostavno mesidz pa batali i replike..

Lep pozdrav
Teja

#9 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 30 August 2007 - 12:44

QUOTE(Teja @ 30 Aug 2007, 13:40) <{POST_SNAPBACK}>
Ne razumes jednostavno mesidz pa batali i replike..

Samo retke zverke umeju da razumeju uzvišene poruke iz Kinikovih škrabolija, što jes jes...

#10 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 30 August 2007 - 12:46

QUOTE(Idioteque @ 29 Aug 2007, 23:09) <{POST_SNAPBACK}>
U ovom konkretnom slucaju, mislim da je ovako receno tacnije. dry.gif


Nece moci da prodje ova tvoja prostoproshirena recenica..

Izgubila je smisao.. Niska bisera koju je Gotivac navezao je OK..

Fali ti "poanta".. Preciznost u izrazavanju je umetnost..

Nego, nosish i ti karirane pantalone?

Lep pozdrav
Teja

#11 sta dalje

sta dalje
  • Members
  • 1,987 posts

Posted 30 August 2007 - 13:11

QUOTE(Teja @ 30 Aug 2007, 13:40) <{POST_SNAPBACK}>
Aj, pokushaj da se uzdrzish sledeci put wink.gif

Ne razumes jednostavno mesidz pa batali i replike..

Lep pozdrav
Teja


a jes' tejo. nisam razumela mesidz, trebalo je da se uzdrzim, ali sad je kasno jbg...

idi u dupeTM dry.gif ,
sta dalje

Edited by sta dalje, 30 August 2007 - 13:12.


#12 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 30 August 2007 - 13:49

Jesmo još na minijaturama? unsure.gif
Evo ovo mi se čini (saberi-oduzmi) najmeritornijim stavom o temi Títo:
QUOTE(sta dalje @ 30 Aug 2007, 11:52) <{POST_SNAPBACK}>
i koji bre sad tito jos pored svih ph34r.gif


#13 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 30 August 2007 - 14:19

QUOTE(sta dalje @ 30 Aug 2007, 14:11) <{POST_SNAPBACK}>
a jes' tejo. nisam razumela mesidz, trebalo je da se uzdrzim, ali sad je kasno jbg...

idi u dupe[sup]TM[/sup] dry.gif ,
sta dalje


Necu.. Biram.. Moze mi se.. Ja sam elita wink.gif

Lep pozdrav
Teja

#14 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 31 August 2007 - 10:21

QUOTE(Teja @ 29 Aug 2007, 18:02) <{POST_SNAPBACK}>
Karirani Bentli jeste blesava slika . Gastarbajteri postoje u Nemackoj (i naziv potice iz Nemacke).

Karirane pantalone su nosili oni prvi Amerikanci koji su kao turisti dolazili u Evropu i sluzili za
podjebavanja i viceve. Ti i da zelish , ne mozes, ali i ne umesh da udarish na mene.
I nije to uopste ni bila poenta moje repliike. Nego mi je samo bilo blesavo da
pominjes gastarbajterske karirane pantalone. A i sam savrseno dobro znas da oni to ne
nose, kao sto ni Bentlije ne voze.Gastarbajteri (ovi nashi) nose iste pantalone koje i
ti nosih, ili recimo moj muz. Ja sam naravno malo elitnija liga wink.gif Ona sto CZ ne ume da
se kvalifikuje u istu.. Cak i kada se zelo trudi..

Lep pozdrav
Teja


Amerikanci iz Ohaja na primer (moguce je da sam omasio sa drzavom ali mi nesto ostao u pameti Ohajo), u kombinaciji sa drecavo zelenim sakoima, to je kod njih bio uobicajeni dres kod kada se ide na izlete i vrli Beogradjani su se kliberili i cudili kada su gledali americke turiste u Skadarliji 70-ih godina tako obucene smile.gif

Henri je pomenuo gastarbajterske karirane pantalone i karirani Bentli , priznaj da je slika smesna pa sam je zato okacio na minijature. I ne znam otkud ti ideja da gastarbajteri ne znaju sta je Bentli? Pa pun MTV spotova gde uspesna dziberija pravi spotove sa Bentlijem u svakom trecem kadru a te spotove gleda neuspesna dziberija, eto ima ih cak i u BG, mislim uspesne dziberije sa Bentlijima sve sa bg tablicama. Uostalom, ako se zainatim nacicu cak i fotografije kariranih pantalona na gastarbajterima iz nekih kasnih 60-ih ili ranih 70-ih, samo toliko zaludan za besmislen inat bas i nisam.
Uostalom jeste gastarbajter nemacki izraz za gostujuce radnike ali fakat je da se gotovo nijedan gostujuci radnik nikad nije vratio, eto i ti si otisla kao gastarbajterka pa si sada elitnija liga, nemacka gospoZa takoreci wink.gif tako odlazili gostujuci radnici svuda, kako ih zovu u Norveskoj, Svedskoj, Americi, svejedno. Radnicka klasa u potrazi za boljim zivotom u bogatom svetu, nema tu nista lose.

A ti, elitnija ligo koja pijes francuska vina jer ti se moze i hvalis se na forumu kako volis sve sto vole mladi, kao na primer mlade ljubavnike kao udata zena (o da, arhiva pamti sve), pa cuj... zasto bih ja udarao na takve elitnije lige, jednostavno smo u realnom zivotu dva paralelna sveta i glupo je da se kacimo u virtuelnom svetu. Znaci ovako: ne udaraj ti na mene svakom zgodnom prilikom jer pamtis kako nam je pocela komunikacija na ovom forumu pa cu ja biti jako fin u komunikaciji sa tobom.

Kompleksi provincije u umu, to ne resava nista, ni elitna liga, ni Bentli, ni francuska vina, ni dobra adresa, ni racun u banci, ni putovanja po svetu. Nema tu pomoci a i nije moj problem.

Bitno je da se ti lepo provodis i da sam ponosan na majcicu Srbiju koja svim turistima omogucava da imaju kvalitetnu net vezu koja im pomaze da provere postu, vide sta se desava na forumu a i sire smile.gif

Lepe provode ti zelim ma gde bila sada smile.gif

Edited by Pontijak, 31 August 2007 - 10:30.


#15 morgana

morgana
  • Members
  • 1,815 posts

Posted 31 August 2007 - 10:35

QUOTE(Pontijak @ 31 Aug 2007, 11:21) <{POST_SNAPBACK}>
Amerikanci iz Ohaja na primer (moguce je da sam omasio sa drzavom ali mi nesto ostao u pameti Ohajo), u kombinaciji sa drecavo zelenim sakoima, to je kod njih bio uobicajeni dres kod kada se ide na izlete i vrli Beogradjani su se kliberili i cudili kada su gledali americke turiste u Skadarliji 70-ih godina tako obucene smile.gif

Henri je pomenuo gastarbajterske karirane pantalone i karirani Bentli , priznaj da je slika smesna pa sam je zato okacio na minijature. I ne znam otkud ti ideja da gastarbajteri ne znaju sta je Bentli? Pa pun MTV spotova gde uspesna dziberija pravi spotove sa Bentlijem u svakom trecem kadru a te spotove gleda neuspesna dziberija, eto ima ih cak i u BG, mislim uspesne dziberije sa Bentlijima sve sa bg tablicama. Uostalom, ako se zainatim nacicu cak i fotografije kariranih pantalona na gastarbajterima iz nekih kasnih 60-ih ili ranih 70-ih, samo toliko zaludan za besmislen inat bas i nisam.
Uostalom jeste gastarbajter nemacki izraz za gostujuce radnike ali fakat je da se gotovo nijedan gostujuci radnik nikad nije vratio, eto i ti si otisla kao gastarbajterka pa si sada elitnija liga, nemacka gospoZa takoreci wink.gif tako odlazili gostujuci radnici svuda, kako ih zovu u Norveskoj, Svedskoj, Americi, svejedno. Radnicka klasa u potrazi za boljim zivotom u bogatom svetu, nema tu nista lose.

A ti, elitnija ligo koja pijes francuska vina jer ti se moze i hvalis se na forumu kako volis sve sto vole mladi, kao na primer mlade ljubavnike kao udata zena (o da, arhiva pamti sve), pa cuj... zasto bih ja udarao na takve elitnije lige, jednostavno smo u realnom zivotu dva paralelna sveta i glupo je da se kacimo u virtuelnom svetu. Znaci ovako: ne udaraj ti na mene svakom zgodnom prilikom jer pamtis kako nam je pocela komunikacija na ovom forumu pa cu ja biti jako fin u komunikaciji sa tobom.

Kompleksi provincije u umu, to ne resava nista, ni elitna liga, ni Bentli, ni francuska vina, ni dobra adresa, ni racun u banci, ni putovanja po svetu. Nema tu pomoci a i nije moj problem.

Bitno je da se ti lepo provodis i da sam ponosan na majcicu Srbiju koja svim turistima omogucava da imaju kvalitetnu net vezu koja im pomaze da provere postu, vide sta se desava na forumu a i sire smile.gif

Lepe provode ti zelim ma gde bila sada smile.gif



minijatura.