Jump to content


Photo

O sexu, oko sexa, sve u vezi sa sexom...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
148 replies to this topic

#121 HornyHamster

HornyHamster
  • Members
  • 92 posts

Posted 12 July 2002 - 14:27

Q:
a)Koristite li kondom tokom celog sexualnog odnosa?
b)Stavite ga kad osetite da ce(te) partner(vi) da svrshite?
c) Stavite ga tek poshto partner svrshi?(ovo za mushku populaciju!)
d) Ne koristite kondom uopshte ?
aj...

#122 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 12 July 2002 - 15:50

Pozdrav vama, bas ste zabavni:smile:, a posebno za citanje u ovim vrucim danima.
Posto sam ja nepopravljiva romanticarka, nemam na zalost nista pametno za reci, osim onog vec davno ispricanog, a to je da sex bez emocija i "onog neceg" naprosto nije ONO PRAVO. Nesto kao, ajmo, sad smo se nasli, pa idemo "opalit'" edan sex,-meni naprosto nije zanimljivo. A vjerovatno ni izdaleka tako kvalitetno kao kad je u pitanju i jos nesto vise osim samog S.
I zato ne mogu(pricam naravno samo u osobno ime) s nekim otici tek tako. Ne zato sto se nesto pravim "fina"- pa trcim tri kruga vise,hihi:smile:, nego zato sto me to ne zanima. Zato sto nisam dovoljno zainteresirana. Zato sto volim kad me netko zadivi, odusevi, svojom osobnoscu, sarmom, duhovitoscu, paznjom, i onda sex dolazi kao nesto sto je prirodno, i razumljivo. AL' opet sam ja ta koja odredjuje KAD. :smile: I meni se to bas i svidja sto je tako. A kad se to dogodi, e, onda, moze i po vrucini.....u hladu.....a i u palanci.......mnogo vise je vazno s kim.:smile:
Pozdrav

#123 Jovana

Jovana
  • Members
  • 694 posts

Posted 12 July 2002 - 21:16

Free Mason:
Umoljavaju se dame Jovana, Sister i kuma iz palanku Draganza da navrnu na ovi topik i zbogate ga sa svoje prisustvo, mislim stvarno je red da se pojavite:smile:

Dragi Mason i ostali ucesnici(e) sex-foruma,

Da se pojavim i kazem dovidjenja do daljnjeg. Bilo je zadovoljstvo razmeniti poglede sa svima vama.

Za nekoliko casova odlazim na odmor, za nekoliko dana odlazim u Evropu, a zatim i dragu domovinu posle skoro 14 meseci pauze. Red je i da moja desetomesecna gonzesa vidi Beograd.

Bez obzira sto nosim sa sobom laptop treba iskulirati sto savetujem i ostalima.

See you !

uz pozdrav sa 4 x S :wink:

[ Izmena poruke: Jovana na dan 2002-07-12 22:48 ]

#124 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 13 July 2002 - 08:04

Ziza:
Pozdrav vama, bas ste zabavni:smile:, a posebno za citanje u ovim vrucim danima.
Posto sam ja nepopravljiva romanticarka, nemam na zalost nista pametno za reci, osim onog vec davno ispricanog, a to je da sex bez emocija i "onog neceg" naprosto nije ONO PRAVO. Nesto kao, ajmo, sad smo se nasli, pa idemo "opalit'" edan sex,-meni naprosto nije zanimljivo. A vjerovatno ni izdaleka tako kvalitetno kao kad je u pitanju i jos nesto vise osim samog S.
I zato ne mogu(pricam naravno samo u osobno ime) s nekim otici tek tako. Ne zato sto se nesto pravim "fina"- pa trcim tri kruga vise,hihi:smile:, nego zato sto me to ne zanima. Zato sto nisam dovoljno zainteresirana. Zato sto volim kad me netko zadivi, odusevi, svojom osobnoscu, sarmom, duhovitoscu, paznjom, i onda sex dolazi kao nesto sto je prirodno, i razumljivo. AL' opet sam ja ta koja odredjuje KAD. :smile: I meni se to bas i svidja sto je tako. A kad se to dogodi, e, onda, moze i po vrucini.....u hladu.....a i u palanci.......mnogo vise je vazno s kim.:smile:
Pozdrav 


Posted Image

Ovo da se neuzme kao Mason je zagoreo i slicno, vec naklonost ka recima drage Zize:smile:

#125 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 14 July 2002 - 08:42

Masone!
A 'el vi zidari preskacete i preko zidova-mislim ograde, plotovi, visoki prozori i to, hihi, -kad treba????:smile:

#126 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 15 July 2002 - 05:04

Ziza:
Masone!
A 'el vi zidari preskacete i preko zidova-mislim ograde, plotovi, visoki prozori i to, hihi, -kad treba????:smile:


Per aspera ad astra, ili ti preko trnje ka onu rabotu hehehehehe,:wink:

Svakako Zizice, mi zidari smo vrlo posveceni svojoj profesiji.:wink:

#127 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 15 July 2002 - 06:58

Ahaaaaaaaaa, pa tako i treba. Onaj tko sa srcem radi svoju profesiju-najbolje sto moze, ondak i druge stvari u zivotu radi najbolje sto moze. A kad radis najbolje sto mozes, onda se postizu i odredjeni rezultati.
Ali kad nesto muljas ofrlje, onako, preko volje, i bez zanimanja za odredjeni "subjekt", ondak nista.....:smile:
Ali kad se trudis...........:smile:
Tim vise je pobjeda sladja.....
Pozdrav

#128 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 15 July 2002 - 07:45

Kako si to samo divno izgovorila
Posted Image

A tako je malo ljubavi na ovom svetu
Posted Image

#129 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 15 July 2002 - 10:10

Da je malo ljubavi na svetu, onda sveta ne bi vise bilo.
Previse je straha od ljubavi na ovome svijetu.
Ljudi se boje srece. Jer ako ih sreca stigne, obicno ju zele zadrzati. A nista na ovome svijetu nije tvoje. :smile:

#130 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 15 July 2002 - 10:16

P.S. I feel bad if I must say: no condom, no sex. I dont like condoms at all.The health is much better choice..:smile:
Dont feel bad if you must saying: good health, crazy sex!!!!!!:smile:

#131 Free Mason

Free Mason
  • Members
  • 636 posts

Posted 15 July 2002 - 11:01

Ma znas kako je dok ja (pr)overim zdravstveni karton prodje me zelja Posted Image

Nije lose biti obazrivPosted Image

Ali kada je upitanju neko iskren, eto na primer neko kao ti, moz' da se razmisli za ovu drugu opcijuPosted Image

E sad nemoj opet neko da pomislja Mason se udvara uvalaci ili sta vec, mislim stvarnoPosted Image

#132 Lilith

Lilith
  • Members
  • 31 posts

Posted 15 July 2002 - 12:43

aenima:
...no ovaj cudni narod pod imenom Amerikanci se u povodu slucaja Clinton u velikom broju izjasnio da oralnu varijantu seksa ne smatra preljubom (penetracijom? defloracijom?).


"Pioniri oralne revolucije" bi vjerovatno baratali slicnim "argumentima" i da je u pitanju bio npr. analni seks? Posted Image
Mislim, stvaaaarno....
Posted Image

#133 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 16 July 2002 - 11:44

Ma Masone, vid' 'vako:
1. Prica prva:

Hoda Mason ulicom, i gleda curice.
Cim vidi ednu koja mu nako za "oko" zapne, oma trrrrrrrrk, vadi kondom iz džepa, napuse ga, i curicu pod rukicu, pa se iskondomira, obavi poso, i ajmo dalje....... (u tom slucaju moras uvijek imat' dosta kondoma pri ruci, il' vec gdje ih drzis.)
Eeee, sad, mozda si ti imo kondom, al' sta ako je ovaj puko? Mislim, nikad ne mos bit' siguran el da? Hm, al' ajd sad. Ja nemam muski mozak, pa ne znam zasto se isplati riskirat'.

2. Prica druga:
Hoda Mason ulicom, i gleda curice. Cim vidi ednu koja mu za "oko" zapne, oma se nasmijesi, pa joj 'legantno ponudi setnjicu u suton. I dok je njemu na pameti, njegov doblo skriveni kondom, on kao nesto izigrava, i toboze se trudi, pa sve nesto pricaju, pa sokic, pa kavica, pa vecerica.....
I vidi Mason, vrag odnio salu, njemu vec dosta, kondom vice: Sta vise cekas breeeeeee, a Mason se lagano preznojava i misli, jao, sta je meni ovo trebalo, ma ja ocu samo obican sex...... I kaze on njoj, cuj, malena, os' ti il' nes'? A ona ce njemu, ma nema sanse, pa sta ti mislis ko' sam ja? I ode ona, a Mason ostane sam na suhom, s kondomom u džepu, il' gdje vec....

Pouka: Kad igras na "sitno", znas sta te ceka. Kad igras na sve ili nista, igraj do kraja, i dobit ces i vise nego sto si ocekivao. Opcija "nista" je samo za nestrpljive.

P.S. Ja se samo malo igram. Pokusavam "uci" u muski mozak, al' nesto mi bas i ne ide.:smile:
Hm, Masone, otkud ti znas da sam ja zdrava, ja mozda bas ovog trenutka lezim u bolnici za zarazne bolesti, u potpunoj karanteni. Zato su mi i dali compjutor, jer niko ne smije ni blizu k meni, pa ajd nek' se jadna imam s cim zabavljat', hihiihihi. Mislim stvarnoooooooooooo:smile:

#134 YC

YC
  • Members
  • 603 posts

Posted 16 July 2002 - 11:54

2 Ziza,

bas je poucna ova omnibus prica. ako sam dobro shvatio treba se cuvati za pravog.....:wink:

[ Izmena poruke: YC na dan 2002-07-16 13:02 ]

#135 Sleepers

Sleepers
  • Members
  • 8,129 posts

Posted 16 July 2002 - 12:07

Hmda, pravog, pravu, kako oces. Ma ja samo mislim da nije sve bas u sexu.....ima nesto i u predigri..... hihihiihihi.Sto muskima cesto nije bas jasno. Oni bi oma opalili tenis:wink: