Jump to content


Photo

kratko pamcenje


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
27 replies to this topic

#1 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 19 August 2007 - 20:38

Karakteristika ljudi na ovim prostorima je kratko pamcenje. Evo zanimljivog linka na tu temu

http://forum.srpskin...pic.php?t=12057

Otvorite novi prozor, copy/paste link i uzivajte. Nikola Samardzic u nacionalistickom fazonu. Na nekim textovima bi mu i radikali pozavideli. laugh.gif

#2 MP40

MP40
  • Members
  • 1,075 posts

Posted 20 August 2007 - 00:03

Samardzica oduvek smatram za (u najmanju ruku) rasistu i socijal-darvinistu. Njegov prezir prema nekim narodima i sredinama i taj nicim potkrepljeni elitizam mi ide na k*rac od kada se poceo medijski pojavljivati. Zaudara na katalaksicara, coveka koji prezire one koji u zivotu nisu rodjeni sa srebrnom kasikom u ustima. Opet, ovo mi je i za njega prejako i ako je rec o istom coveku onda je jedno od ove dve retorike bas slasno samomazanje govnima.
Sto se tice Biljane Srbljanovic u impressumu, to je, nadam se, neka druga BS jer koliko se secam ona nije imala tih tipicnih BG-mlada-opozicija-idem-medju-opskurne-cetnike-i-iljoticevce-da-nerviram-Slobu momente... U svakom slucaju - bas skenj...

a, sad... ostaje pitanje da li si ti, druze Parliamentu taj koji je proneo rec o temi ovde kako je autor zatrazio, tj. jesi li clan onog drugog foruma? A?

#3 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 20 August 2007 - 10:18

QUOTE(MP40 @ 19 Aug 2007, 23:03) <{POST_SNAPBACK}>
Samardzica oduvek smatram za (u najmanju ruku) rasistu i socijal-darvinistu. Njegov prezir prema nekim narodima i sredinama i taj nicim potkrepljeni elitizam mi ide na k*rac od kada se poceo medijski pojavljivati. Zaudara na katalaksicara, coveka koji prezire one koji u zivotu nisu rodjeni sa srebrnom kasikom u ustima. Opet, ovo mi je i za njega prejako i ako je rec o istom coveku onda je jedno od ove dve retorike bas slasno samomazanje govnima.
Sto se tice Biljane Srbljanovic u impressumu, to je, nadam se, neka druga BS jer koliko se secam ona nije imala tih tipicnih BG-mlada-opozicija-idem-medju-opskurne-cetnike-i-iljoticevce-da-nerviram-Slobu momente... U svakom slucaju - bas skenj...

a, sad... ostaje pitanje da li si ti, druze Parliamentu taj koji je proneo rec o temi ovde kako je autor zatrazio, tj. jesi li clan onog drugog foruma? A?

Druze MP40, ti koji si sklon teorijama zavere, mozes da pogledas moje postovo i vidis moje stavove. Zar neko ko u avataru drzi Boba moze da bude nacionalista?

#4 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 20 August 2007 - 10:56

Овај ли беше онај преобраћени Баш Челик који је по ратишту саботирао југославенско-ћетнићку армаду савијајућ' топовске цијеви, једућ' кашикаре и гризућ тенковске гусјен'це?


Edited by ..., 20 August 2007 - 10:58.


#5 MP40

MP40
  • Members
  • 1,075 posts

Posted 20 August 2007 - 11:43

QUOTE(Parliament @ 20 Aug 2007, 11:18) <{POST_SNAPBACK}>
Druze MP40, ti koji si sklon teorijama zavere, mozes da pogledas moje postovo i vidis moje stavove. Zar neko ko u avataru drzi Boba moze da bude nacionalista?


Jas mal nashalim a ti tako...

Bob ti pomogo!

#6 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 20 August 2007 - 11:55

QUOTE(MP40 @ 20 Aug 2007, 10:43) <{POST_SNAPBACK}>
Jas mal nashalim a ti tako...

Bob ti pomogo!

Nashalih se i ja.

#7 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 20 August 2007 - 11:55

...

Edited by Parliament, 20 August 2007 - 11:56.


#8 MP40

MP40
  • Members
  • 1,075 posts

Posted 21 August 2007 - 19:12

Ne mogu da verujem da ovo nije interesantno za diskusiju i da nema novi priloga...
Mozda pokusati na LDP forumu jer vidim da Samardzic ima na sajtu najnoviju analizu stanja u svetu...

#9 Allen Konigsberg

Allen Konigsberg
  • Members
  • 264 posts

Posted 21 August 2007 - 19:24

a za diskusiju je interesantna i cinjenica da forum srpskih nacionalista prepoznaje linkovanje sa "fasisoidnog" (sic) foruma B92.. hehe, kakav majstorski autizam! Ne zelimo ni da nas citaju nasi neprijatelji!

Preleteo ili ne, ostaje fakat da je Samardzicev elitizam koji provejava (nekad kao breeze nekad kao typhoon) i u njegovim savremenim kolumnama u Danasu neretko isti tip ekskluzivizma kakav desnicari gaje u svojim mentalnim (zakorovljenim) bastama..

#10 Nesh

Nesh
  • Members
  • 2,750 posts

Posted 22 August 2007 - 00:43

QUOTE(MP40 @ 21 Aug 2007, 20:12) <{POST_SNAPBACK}>
Ne mogu da verujem da ovo nije interesantno za diskusiju i da nema novi priloga...
Mozda pokusati na LDP forumu jer vidim da Samardzic ima na sajtu najnoviju analizu stanja u svetu...


I ja se cudim tome...A i gostovao je u mnogim emisijama i niko da ga priupita... blink.gif Mozda niko nije citao Poglede whistling.gif (evo ja prvi nisam i nisam znao nista o "srpstvu" tada mladjahnog 31-32godisnjeg Samardzica) pa se ne zna za njegov tadasnji opus!?!? wacko.gif

Edited by Nesh, 22 August 2007 - 00:44.


#11 stoyo

stoyo
  • Members
  • 52 posts

Posted 22 August 2007 - 02:26

QUOTE(Nesh @ 22 Aug 2007, 01:43) <{POST_SNAPBACK}>
I ja se cudim tome...A i gostovao je u mnogim emisijama i niko da ga priupita... blink.gif Mozda niko nije citao Poglede whistling.gif (evo ja prvi nisam i nisam znao nista o "srpstvu" tada mladjahnog 31-32godisnjeg Samardzica) pa se ne zna za njegov tadasnji opus!?!? wacko.gif



Nisam siguran da li je on ovo pisao, ali mi po ostrašćenosti i isključivosti izgleda sasvim moguće.


Tog lika, inače, ne podnosim. Proslavio se on mnogim izjavama i iz ove njegove LDP-ovske faze, od prebrojavanja krvnih zrnaca i prozivanja svih onih koji su imali tu nesreću da su rođeni u Bosni, do žaljenja što, eto, i u Srbiji nije bilo građanskog rata itd...


Taj Samardžić je ostrašćeni kreten, kome je ideologija bitna samo kao platforma za pljuvanje Neprijatelja, ma šta taj Neprijatelj bio. Jel, Bože moj, dok pljujem...tako moćno izgledam.

Eto, on sada pljuje po nacionalistima sa istim žarom i ubeđenjem sa kojim je pljuvao antinacionaliste za vreme Miloševića. Za jedno deset godina, kada (ako) vetar dune na neku drugu stranu, prihvatiće taj i neko treće (četvrto, peto...) ubeđenje
i isto će tako strastveno da pljuje po svima onima koje je odabrao za svoje neprijatelje, i to iz udobne bezbednosti.

#12 stoyo

stoyo
  • Members
  • 52 posts

Posted 22 August 2007 - 08:25

QUOTE(MP40 @ 21 Aug 2007, 20:12) <{POST_SNAPBACK}>
Ne mogu da verujem da ovo nije interesantno za diskusiju i da nema novi priloga...
Mozda pokusati na LDP forumu jer vidim da Samardzic ima na sajtu najnoviju analizu stanja u svetu...


Da, da, kako da ne....čim sam postavio temu, glatko su je skinuli sa foruma.

#13 MP40

MP40
  • Members
  • 1,075 posts

Posted 22 August 2007 - 11:06

QUOTE(stoyo @ 22 Aug 2007, 09:25) <{POST_SNAPBACK}>
Da, da, kako da ne....čim sam postavio temu, glatko su je skinuli sa foruma.



odeljenje za ispravljanje proslosti sljaka ko sat, a?

Ima li ista bednije od toga?

#14 kojot

kojot
  • Members
  • 2,447 posts

Posted 22 August 2007 - 11:38

QUOTE(MP40 @ 22 Aug 2007, 10:06) <{POST_SNAPBACK}>
odeljenje za ispravljanje proslosti sljaka ko sat, a?

Ima li ista bednije od toga?

Ne mogu da verujem da su skinuli temu. I meni je zanimljivo da se malo ljudi javlja. Mozda bi moderator mogao da prebaci temu na pdfu politika?!

#15 beatgoeson

beatgoeson
  • Members
  • 136 posts

Posted 22 August 2007 - 11:55

Nisam obratio pažnju na uputstvo za upotrebu (otvaranje novog prozora), pa sam, izgleda, zaradio trajnu zabranu pristupa srpskimnacionalistima! A baš sam hteo malo da se edukujem...