Jump to content


Photo

Mrznja prema Srbima i ne-razumevanje!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
43 replies to this topic

#31 NPS

NPS
  • Members
  • 1,071 posts

Posted 12 August 2007 - 08:21

aleale, ti si izgleda prespavao devedesete. biggrin.gif
Ako si mlad, onda si trebao dad da se rodišš. To su bile godine! laugh.gif

#32 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 12 August 2007 - 08:35

Sudeci po vremenu javljanja, a i po pismenosti, ti se AleAleAle javljas odnekud iz Ameriku, zar ne?
Ovde ljudi sasvim zaboravili vec desetak godina da branu srbstvo.

#33 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 12 August 2007 - 08:48

Moze biti, k'o onaj s tetovazom 'Rodjen u Ameriku a srce u Srbiju' lol_2.gif

@Tresko, ma pusti ga, vreme odmora je, red je da se malo i zabavimo u nedostatku gorucih politickih tema wink.gif

#34 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 12 August 2007 - 08:51

QUOTE(vladan @ 12 Aug 2007, 01:35) <{POST_SNAPBACK}>
Sudeci po vremenu javljanja, a i po pismenosti, ti se AleAleAle javljas odnekud iz Ameriku, zar ne?
Ovde ljudi sasvim zaboravili vec desetak godina da branu srbstvo.

E sada si me vrediJo do srzi.Taman sam planirao da kupim Jaguara ali kada sam video odakle se javljas proradi ona klica bojkota slovenacke robe.Dosta ste vi nama uzimali jabuke a prodavali sokove Fruktala.Kao sto smo mi bacili caj u Atlantik tako i ja odustjem od Jaguara.

#35 Lovcen

Lovcen
  • Members
  • 13 posts

Posted 12 August 2007 - 09:19

Hi
Srbi i Crnogorci su isti narod, Braca po pravoslavlju i vezuje ih puno toga da su slicni tj isti, ako postoji nekada neki ispad to se desava cak i u familiji a kamoli u komsiluku, ukoliko neko sa ovom temom zeli da odvaja Bracu ili zavadjuje komsiluk neka mu je to na obraz, ja volim ljude ako su ljudi, a fukare sam uvijek ignorisao zato cu i ovoga puta.
Pozdrav svim dobrim ljudima.

#36 PURGER

PURGER
  • Members
  • 1,218 posts

Posted 12 August 2007 - 10:38

QUOTE(AleAleAle @ 12 Aug 2007, 03:26) <{POST_SNAPBACK}>
Pocnimo redom... Pokusacu da izvucem cinjenice sto vise mogu...


Ne znam kako ostali razmisljaju ali po meni sa Rumunima imamo najbolje odnose...


Činjenica je da vas Rumunji možda ne mrze zbog Dunava.
Ipak je to velika i nepromijenjiva rijeka ( granica ). unsure.gif

#37 filatelista

filatelista
  • Members
  • 101 posts

Posted 12 August 2007 - 10:42

teško je razlučiti koliko smo mi zaslužni za to, a sa druge strane kolike su veće ili manje simpatije/antipatije prema nama od strane nekih.
svetla budućnost-bez ljubavi/mržnje, samo interes.

#38 MAGRIPA65

MAGRIPA65
  • Members
  • 20,706 posts

Posted 12 August 2007 - 10:43

QUOTE(PURGER @ 12 Aug 2007, 03:38) <{POST_SNAPBACK}>
Činjenica je da vas Rumunji možda ne mrze zbog Dunava.
Ipak je to velika i nepromijenjiva rijeka ( granica ). unsure.gif

Vi ste Hrvati zaista zloban narod.Pa mi smo maznuli deo rumunske teritorije samo zarad CNN reklame i oni se nisu bunili. Kod vas covek pokusa da otkine tricavih 25% a vi krenete u Oluju.

#39 Mama_mia

Mama_mia
  • Members
  • 4,639 posts

Posted 12 August 2007 - 12:23

QUOTE(AleAleAle @ 12 Aug 2007, 03:26) <{POST_SNAPBACK}>
Pocnimo redom...
Hrvati nas mrze

Slusao sam Bosanske majke(muslimanke) Osecala se velika mrznja u njihovom govoru

Albanci nas mrze

Makedonci hapse nase gradjane.

Crnogorci kao i Makedonci poceli su da hapse gradjane Srbije,


Pod Turskom proizvodnjom...je bio stvaranje mrznje kod dece prema Srbima... Znaci i Turci...

Ljudi koji mrze Srbiju a zive u njoj,

ni Ameri nas ne vole...
Kao ni pola evrope...

Ljudi su zaslepljeni mrznjom,

"mrznja prema Srbiji", se ne moze izbrisati...

Niko nas od ovih ne voli i to je cinjenica!


ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

...pa ovi nista drugo ne rade osim sto rade na negovanju mrznje...
iz ciste pakosti sto smo simpaticni pametni bogati i vredni... mad.gif

#40 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 12 August 2007 - 12:49

QUOTE(incognito @ 12 Aug 2007, 06:44) <{POST_SNAPBACK}>
Hint: Masoni su to uradili zato sto im mi nismo dali gradjevinsku dozvolu da na mestu danasnjeg velicanstvenog i esteticki nenadjebivog hrama Sv. Save naprave piramidu. Srbi su jos u to vreme odbijali da prodaju veru za veceru, zato i jesmo nebeski narod, a logicno je da sve prizemljene vrste mrze (iz ciste zavisti) one koji mogu da se uzdignu do nebesa.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif

#41 ArleKino

ArleKino
  • Members
  • 2,390 posts

Posted 12 August 2007 - 14:50

QUOTE(AleAleAle @ 12 Aug 2007, 03:26) <{POST_SNAPBACK}>
Pocnimo redom... Pokusacu da izvucem cinjenice sto vise mogu...

Hrvati nas mrze-Proterali su iz Srpske krajne 250 000 Srba...

Slusao sam Bosanske majke(muslimanke) kako govore(posle presude u vezi genocida da Srbi NISU krivi)... Kako su SVI Srbi za njih krivi... Osecala se velika mrznja u njihovom govoru... Izgubile su sinove, cerke, muzeve... Pa i Srpkinje su to isto izgubile... Ali one ne mrze toliko mnogo ili bar nisam cuo za tako nesto...

Albanci nas mrze zbog ratova, koji su preziveli... Jer su se setili, kako je teritorija Kosova i juga Srbije bila njihova pre 4000 i vise godina..Podseticu vas oni sebe smatraju Ilirima...

Makedonci hapse nase gradjane. Ne priznaju nam crkvu i pokusavaju da se otrgnu od nekih kompleksa koje imaju sa Srbijom, time sto ce joj nauditi... Mislim nezavisni ste daj manite nas vise!

Crnogorci kao i Makedonci poceli su da hapse gradjane Srbije, (navika pojedinih CG politicara optuzivati Srbe za sve, ostala je i posle nezavisnosti... Na zalost). Da bi naudili Srbiji, Hrvati su im postali najveci prijatelji a Predsednik Hrvatske Mesic, pocasni gradjanin Podgorice...

Sto se tice mene, na Crnogorce i dalje cu gledati kao i na Ruse

Ne znam da li se secate, crtanog filma iz 97... Pod Turskom proizvodnjom... Inace zabranjnog za prikazivanje... Gde Muslimanke beze od Srba... Inace cilj je crtanog filma je bio stvaranje mrznje kod dece prema Srbima... Znaci i Turci...

Ljudi koji mrze Srbiju a zive u njoj, e to ne mogu da razumem...

Mislim da pod uticajem svih ovih nacija ni Ameri nas ne vole... Kao ni pola evrope...

Ne znam kako ostali razmisljaju ali po meni sa Rumunima imamo najbolje odnose... Mada ni Madjari nisu daleko Sto se tice suseda... (Madjari su me odusevili kada su uhapsili Tacija... Svaka cast, samo jos da su nam ga izrucili i da nije bilo pritiska Amera).

Sto se tice ne-razumevanja... Ljudi su zaslepljeni mrznjom, Kada im kazem da u Vojvodini*Deo SRBIJE* Imate Hiljadu nacija... I ####a i Makedonaca i Slovaka i Rumuna.. Nece da poveruju... Kazu Srbija je to okupirala... A istina je da ju je dobila posle prvog svetskog rata! A inace Srbi su Vojvodinu branili vekovima unazad... Dok ovi nasi Srbi sa juga na sve to gledaju kao "to moze biti vrlo zajebano"... Tesko mi je ubediti nekog Srbina kako se zivi u Vojvodini a ne nekog ko nije iz Srbije...
Najveca zemlja tolerancije u SFRJ je bila Vojvodina... I to su cinjenice... To je bila i ostala...
Meni se cini da ovaj fenomen "mrznja prema Srbiji", se ne moze izbrisati... Oni na tome rade... Vekovima... Uce svoju decu kako da mrze Srbe... Niko nas od ovih ne voli i to je cinjenica!


Hail.gif Hail.gif

Ništa, brale, pusti ti sve te ljubomorne bitange! mad.gif Znaš kako ona pjesma velikog srpskog pjesnika kaže:

"Mogu samoo da nas mrzeeeeee
oni što nas ne voleeeeeeeeeeee!" s_d.gif s_w.gif

#42 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 12 August 2007 - 15:09

pa je li ti palo na pamet zasto je to tako?

Edited by Baka Staka, 12 August 2007 - 15:10.


#43 thermal bug

thermal bug
  • Members
  • 2,388 posts

Posted 12 August 2007 - 16:55

QUOTE(incognito)
Hint: Masoni su to uradili zato sto im mi nismo dali gradjevinsku dozvolu da na mestu danasnjeg velicanstvenog i esteticki nenadjebivog hrama Sv. Save naprave piramidu. Srbi su jos u to vreme odbijali da prodaju veru za veceru, zato i jesmo nebeski narod, a logicno je da sve prizemljene vrste mrze (iz ciste zavisti) one koji mogu da se uzdignu do nebesa.
naivno druze. masoni su tako uradili zato sto im to nalaze njihova reptilska dnk, da se bore protiv potomaka tau-ceti, crnokosih korpulentnih slovena, a to smo, zna se - mi. nekako su reptili neopravdano zapostavljeni u ovim gore teorijama, a to nije uredu.

pumajkumu, ubrzano deponovano, pa ne stigoh da ovu mudrost izjavim na ozbiljnijem mestu lol_2.gif

i mileram ce da potvrdi ovo o reptilima (english: reptilians, reptiloid, stos tiche dokaza, ima ih ovde (Masonic-Reptilian connection) kolko ocete! a od drugih dokaza prilazem izjavu majmunice marte iz referentnog dokumentarnog ostvarenja "noddy", koja glasi "svi to znaju!")

#44 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 12 August 2007 - 19:20

Ma mislio sam ja da pomenem i reptilijane, nego rekoh da plima informacija ne bude isuvise jaka pa da probije nasipe na braniku otadzbine srpske. U medjuvremenu tajne grupacije su se udruzile da i ni krivim, ni duznim WTC kulama smrse konce. Eno o tome na pdf-u sa koga je ova fascinantna prica o srbotropiji i potekla...