Jump to content

Photo

Jelen pivo Live Festival

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
151 replies to this topic

#151 isidor

isidor
  • Members
  • 652 posts

Posted 11 September 2007 - 19:46

@ Bad
Ne poznajem Djileta. Znam samo njegov rad. I jako je dobar. Ono o snobizmu je bilo ipak vise upuceno onima sto su ranije postovali, pa mi je jos i taj clanak malo digao pritisak i eto ti. Daleko od toga da sam zeleo da vredjam, ali jbga, to prenemaganje tipa: muzika sa razglasa, te ovaj ne ide sa ovim u paketu, i sl. stvarno mi idu na racku...Jos kad je na sve to i nebo krivo sto nam posla kisicu i sto je spustilo par stepeni...a to za posledicu ima slabiju posecenost...onda se zapitam kakvi su uopste konzumenti rock muzike u nas.
Bad, tebi svako dobro, videcu da dodjem na Memphis night, ali sam trenutno u zestokoj novcanoj depresiji. Ali sam siguran da ce biti super fenomenalno.

#152 Bad Music For Bad People

Bad Music For Bad People
  • Members
  • 7,230 posts

Posted 12 September 2007 - 10:59

@ Bad
Ne poznajem Djileta. Znam samo njegov rad. I jako je dobar. Ono o snobizmu je bilo ipak vise upuceno onima sto su ranije postovali, pa mi je jos i taj clanak malo digao pritisak i eto ti. Daleko od toga da sam zeleo da vredjam, ali jbga, to prenemaganje tipa: muzika sa razglasa, te ovaj ne ide sa ovim u paketu, i sl. stvarno mi idu na racku...Jos kad je na sve to i nebo krivo sto nam posla kisicu i sto je spustilo par stepeni...a to za posledicu ima slabiju posecenost...onda se zapitam kakvi su uopste konzumenti rock muzike u nas.
Bad, tebi svako dobro, videcu da dodjem na Memphis night, ali sam trenutno u zestokoj novcanoj depresiji. Ali sam siguran da ce biti super fenomenalno.

sve je ok samo sto si bezveze naruzio coveka da je snob + pickica kojoj smeta malo kise i hladnoce. procitaj clanak jos jednom i videces da je kritikovao bend, samim tim i organizatore koji su doveli ispusene lule. meni su njegovi argumenti jaci od price kako ste za 2000 din videli 5-6 grupa koje ionako x puta godisnje sviraju u gradu. samo me cudi kako vam onda ne smeta sto ste od svih njih gledali samo polovinu regularnog seta uz brutalna prekidanja nastupa od strane organizatora?
jbg, ovo sve lici na ustedu para, ali i dobre zabave. jebes to!

sto se ekipe iz memfisa tice javi se na pm, pa cemo nesto da smislimo.