Jump to content


Photo

NAGASAKI, MON AMOUR: bira(j)mo 100 (62+38) najboljih DOMAĆIH proznih


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
68 replies to this topic

#61 FranziskaKafka

FranziskaKafka
  • Banned
  • 1,099 posts

Posted 08 September 2007 - 21:56

Auuuuuuuuu, ode ovo u MP3. unsure.gif

#62 Costanza

Costanza
  • Members
  • 350 posts

Posted 09 September 2007 - 14:08

QUOTE(vanaventuri @ 8 Sep 2007, 02:41) <{POST_SNAPBACK}>
-1

Video sam da si promenila Post Emotikon! mad.gif
Šta da ti pišem, Pisma, Kroniku...?? sleep.gif

QUOTE(FranziskaKafka @ 8 Sep 2007, 22:56) <{POST_SNAPBACK}>
Auuuuuuuuu, ode ovo u MP3. unsure.gif

Fras u šupi? unsure.gif

#63 BGhost

BGhost
  • Banned
  • 1,978 posts

Posted 09 September 2007 - 14:53

QUOTE(Costanza @ 6 Sep 2007, 05:46) <{POST_SNAPBACK}>
Ne može, nisi čitao. twak.gif

s_d.gif

E, ali procitao sam recenzije, valjda i to vredi nekog vraga?

Deder vrati mi Psihica na listu i metni Mira Vuksanovica Semolj goru povrh toga.

#64 Costanza

Costanza
  • Members
  • 350 posts

Posted 09 September 2007 - 15:06

QUOTE(BG restorani @ 9 Sep 2007, 15:53) <{POST_SNAPBACK}>
E, ali procitao sam recenzije, valjda i to vredi nekog vraga?

Deder vrati mi Psihica na listu i metni Mira Vuksanovica Semolj goru povrh toga.

Koje recenzije?
Sa Sajkovog topika??
Hmmhehh..

Mirova Semolj-planina nije proza, a ni delo, pa čak ni knjiga.
Ali, 5000 evra zbog toga ne vredi ništa manje..
Niti je Kilimandžaro bliže...

#65 BGhost

BGhost
  • Banned
  • 1,978 posts

Posted 09 September 2007 - 15:23

Nemas osecaja za aktuelni knjizevni trenutak. Vladimir Arsenijevic, U potpalublju, dodaj.

#66 vanaventuri

vanaventuri
  • Members
  • 162 posts

Posted 09 September 2007 - 16:03

QUOTE(Costanza @ 9 Sep 2007, 15:08) <{POST_SNAPBACK}>
Pisma, Kroniku...?? sleep.gif



pa ako mogu da izvoljevam, ja bih da mi se posveti jedna video-igrica sleep.gif
i u toj posveti da pise : ja, costanza, a.k.a. ... [pa nabrajas] priznajem vanive (i ekipi biggrin.gif ) da je ideja da nudim ljudima sa neta da nakopaju 100 najboljih domacih proznih naslova protuprirodna i protulogicna u avgustu ove godine kao i u bilo koje drugo godisnje doba, jer je nemoguce nabrojati vise od tridesetak (proizvoljno) takvih. kad se odbiju obavezne skolske lektire, zasluzzni drzzavni umetnici, generacijski lokalna lozzenja na neku drcnu facu koja iskace iz sredine (kao sto je slucaj sa ca blues naprmr) sta ostaje? itd posebno trazzim oprostaj od vaneve sto sam je lose procenjenim kapacitetom ovog topika doveo u mucnu situaciju da na kratko iskoci iz svoje nametnute joj uloge vodje pobune, sazzalivsi se nad slabo popunjenim glasackim listicima, i u tom iskoku ishtchashi zglob, kuglagere i gornje vesanje na svom profilu itd

#67 Costanza

Costanza
  • Members
  • 350 posts

Posted 10 September 2007 - 02:35

QUOTE(vanaventuri @ 9 Sep 2007, 17:03) <{POST_SNAPBACK}>
pa ako mogu da izvoljevam, ja bih da mi se posveti jedna video-igrica sleep.gif
i u toj posveti da pise : ja, costanza, a.k.a. ... [pa nabrajas] priznajem vanive (i ekipi biggrin.gif ) da je ideja da nudim ljudima sa neta da nakopaju 100 najboljih domacih proznih naslova protuprirodna i protulogicna u avgustu ove godine kao i u bilo koje drugo godisnje doba, jer je nemoguce nabrojati vise od tridesetak (proizvoljno) takvih. kad se odbiju obavezne skolske lektire, zasluzzni drzzavni umetnici, generacijski lokalna lozzenja na neku drcnu facu koja iskace iz sredine (kao sto je slucaj sa ca blues naprmr) sta ostaje? itd posebno trazzim oprostaj od vaneve sto sam je lose procenjenim kapacitetom ovog topika doveo u mucnu situaciju da na kratko iskoci iz svoje nametnute joj uloge vodje pobune, sazzalivsi se nad slabo popunjenim glasackim listicima, i u tom iskoku ishtchashi zglob, kuglagere i gornje vesanje na svom profilu itd

Uff..
Daj da krenemo.
Pa zar i posle toliko pretraživanja i kopanja, nisi u stanju da otkriješ nijedan moj stari pihtijasti nik? blink.gif
Life is unfair.. mad.gif
Što se video-igrica tiče, ako hoćeš da ti posvetim neku od već postojećih, izaberi 1 sa sledećeg top 10 spiska (6 + 4 sa aluzijom na klonove tongue.gif ):

1. Joan Of Arc: Wars And Warriors
2. The 8th Wonder of the World
3. Do You Like Horny Bunnies? unsure.gif
4. Will Of Steel
5. The Secrets Of DaVinci : The Forbidden Manuscript
6. Agatha Christie : And Then There Were None 2CD ohmy.gif


+

1. Post Mortem
2. No One Lives Forever 2: Contract JACK
3. The Third Wave
4. Star Wars: GB - Clone Campaigns laugh.gif

i jedna bonus,

(1)1. Winning Eleven 7 International

A ako želiš da osmislim potpuno novu igricu samo za tebe, onda bih te zamolio za minimum vremena neophodnog mi da razvijem i razradim taj softver.
Imam dosta ideja već, ali ne želim da gejm (radnog naslova: AVGUST NIJE GODIŠNJE DOBA) bude ništa manje nego makar neka paklena kombinacija shunjalachke akcije, mistične podvodne avanture, futurističke pucačine, neobične misije, agatakristijevske misterije, simulacije (vožnje, letenja, podmornice...), puzzlea, kockarskih automata, platforme, strategije, flipera, menadžera i erotske mange.

Mladjahna heroina-na-heroinu Vana Venturi u borbi do potpunog istrebljenja protiv Sila Zla, crne magije, genetski modifikovanih životinja i raznih drugih chudovishta i neljudskih rasa (vampiri, varvari, trojanci, Trojanci, Nemci, Vikinzi, karipski pirati, you name it)...

Prodaćemo prava nekom holivudskom studiju za 100 meleona, tebe će na platnu da ovekoveči Džesika Alba i ostatak života ćemo provesti u uživanju čitajući dela sa ove liste u nastajanju.

A ti svoju ulogu obavljaš savršeno, drugi elementi su ovde zakazali.. dry.gif
Znaš kad će oni da dobiju igricu... rolleyes.gif

#68 vanaventuri

vanaventuri
  • Members
  • 162 posts

Posted 10 September 2007 - 20:56

biggrin.gif [+ biggrin.gif]

odmah sam isla na gugl-imidz da gledam dzesiku. pa nije losa, mozzda malo previse plava sleep.gif, al ima catko 'upence happy.gif [taman za perspic smile.gif]

#69 M.M.

M.M.
  • Members
  • 140 posts

Posted 13 September 2007 - 00:25

Borislav Pekic - Vreme cuda