Jump to content

Photo

Nestašluci

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
67 replies to this topic

#61 brax

brax
  • Members
  • 543 posts

Posted 10 August 2007 - 20:05

CCCCC Gomila delinkvenata

#62 Cosmic Sailor

Cosmic Sailor
  • Members
  • 60 posts

Posted 13 August 2007 - 08:43

skupljali smo se kod jednog druga i zezali smo ljude telefonom. okrenuli bismo random broj ciji je pozivni bio 011 i rekli bismo: "Dobar dan, je li Jelena kuci?" i otprilike svaki drugi pozivanik bi odgovarao sa: "Jeste, evo samo momenat" ili "Nije trenutno tu. A ko je trazi?"

#63 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 13 August 2007 - 10:57

QUOTE(Sheridan @ 10 Aug 2007, 17:09) <{POST_SNAPBACK}>
...i od tada amelie poksuava da pobegne, krijuci se po celom svetu, bezeci iz zemlje u zemlju...
...govori sve jezike i strucnjak je za prerusavanje...

QUOTE(nickie @ 10 Aug 2007, 17:18) <{POST_SNAPBACK}>
crna amelija, ko li je tebe vaspitavao ph34r.gif

vi ste bre ljudi abnormalni! biggrin.gif

a Pile je delikvenAt unsure.gif

a mi smo smo raznim dosadnjakovićima iz razreda stavljale koprivu u torbe/rančeve

#64 Pavllle

Pavllle
  • Members
  • 895 posts

Posted 13 August 2007 - 18:48

bacao kamenje na parkirana kola sa vrha zgrade (8sprat)

ukrao neke slatkise kao mali.

privodjen dva puta zbog tuce (oba put pre 6og osnovne)

lazno svedocio ali nije bilo nista ozbiljno.

To su moji jedini gresi iz mladosti, sve drugo je pavllle za koga ce vam svako reci da je posten covek!

#65 zaro

zaro
  • Members
  • 4,422 posts

Posted 13 August 2007 - 22:06

Iha skolskih nestasluka imam koliko oces, pogotovo u srednjoj.

Ukor jedan zbog svrljanja klupa, ukor drugi zbog provociranja profesora, bio sam dezurni i sa drugarom smo skratili cas za 15 minuta u citavoj skoli, uglavnom tako nesto bezazleno.

Inace jeste li primetili da nema vise takvih sala, jer ipak smo mi te profesore postovali dok danas je sve druacije.

#66 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 14 August 2007 - 17:18

E da, ortak i ja u 6-om osnovne smo se na sred čaša odšunjali do drugaricine torbe (koja je stajala prebačena preko naslona) i pojeli joj neku super užinu i čeprkajući po torbi našli mast za šuljeve i još je posle zezali zbog toga.
A tokom telefonskog zajebavanja ljudi, nakon desetog javljanja i traženja mene samog (ime i prezime), nečiji roditelj mi je rekao: evo, samo trenutak da ga pozovem ph34r.gif odmah sam spustio slušalicu, osećajući se kao petao Sofronije u hamletovskoj dilemi: ne smem da pogledam, možda sam unutra.

#67 Hannah

Hannah
  • Members
  • 260 posts

Posted 15 August 2007 - 03:21

Hm, dobro znam da se neću sjetit baš svega, ali ajde;

*šarala klupe
*šarala zidove ( one školske, u tandemu sa najboljom prijateljicom)
*zvonila ljudima na vrata, pa bježala
*isula pitar cvijeća u torbu profesorice iz engleskog
*standardna telefonska zvrcanja nedužnih civila
*bila dio ekipe koja je razrednici pod klupu podvalila mrtvu zmiju u plastičnoj boci ph34r.gif (ali zayeb, razrednica bila iz biologije, pa se čak oduševila primjerkom)
*sve isto kao i u prethodnoj rečenici, samo šta se radilo o ptici i profesorici iz hrvatskog

Bilo je toga još, indeed, ali neke stvari nisu ni za 4um. mellow.gif

Edited by Hannah, 15 August 2007 - 03:22.

#68 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 23 August 2007 - 12:22

Setih se juče još nečega.
Na moru prepunom Nemaca, ja nekih 15tak godina, u jeku /dobrovoljnog i samostalnog/ učenja nemačkog sa još par klinaca nešto mlađih se zajebavala na plaži, bilo vreme bezveze, nije moglo da se kupa, i između ostalog šta ćemo sada da radimo, ajmo da vičemo tamo nekim Nemcima na jahti nešto na nemačkom.
Šta ćemo da im vičemo, pa npr "Wir sehen Schweine!", "Ihr seid dumm!" i tako još ponešto...

Naravno da su bili dovoljno daleko pa nisu mogli da nas čuju rolleyes.gif /tj tako smo barem procenili/