Jump to content


Photo

Nestašluci


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
67 replies to this topic

#46 Isis

Isis
  • Members
  • 513 posts

Posted 10 August 2007 - 12:29

sheridan, covece, devetnaesti sprat blink.gif

nego, jel' otvarao neko pisma komsija iz sanducica u zgradi? nije? onda nisam ni ja innocent.gif

#47 nbg4ever

nbg4ever
  • Members
  • 1,058 posts

Posted 10 August 2007 - 12:36

QUOTE(Isis @ 10 Aug 2007, 13:29) <{POST_SNAPBACK}>
nego, jel' otvarao neko pisma komsija iz sanducica u zgradi? nije? onda nisam ni ja innocent.gif

Pisma, cekove, razglednice, sve sto viri bar malo iz sanduceta innocent.gif
-pecanje paukova i bacanje istih na penzionere i devojcice
-kinder jaje, prasak za pecivo i pitanje "ciko, da li mozete da mi dohvatite ovo malo zuto"

#48 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 10 August 2007 - 13:19

sta znam, i nije neki nestasluk, ali je bilo korisno i zabavno. u osnovnoj sam stavljala bubasvabe pored krede, pred sam pocetak casa, posebno engleskinji, koja je, ispostavlja se, vuciceva tasta.

#49 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 10 August 2007 - 13:33

QUOTE(Isis @ 10 Aug 2007, 12:29) <{POST_SNAPBACK}>
sheridan, covece, devetnaesti sprat blink.gif

nego, jel' otvarao neko pisma komsija iz sanducica u zgradi? nije? onda nisam ni ja innocent.gif


Sa manje visine je postojala opasnost da se padobran ne otvori kako treba. To je bilo za njeno (macino) dobro. innocent.gif

@kingmaker: ovo sa bubasvabama je zaista odlicno!

#50 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 10 August 2007 - 13:36

QUOTE(spava mi se @ 10 Aug 2007, 14:19) <{POST_SNAPBACK}>
stavljala bubasvabe


e, ovo se zove hrabrost Hail.gif

#51 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 10 August 2007 - 13:56

QUOTE(Isis @ 10 Aug 2007, 13:29) <{POST_SNAPBACK}>
nego, jel' otvarao neko pisma komsija iz sanducica u zgradi? nije? onda nisam ni ja innocent.gif


ja blush.gif


plus ubacila kučeće govance u sanduče lokalne veštice kad nas je isterala iz dvorišta u 15:30.


hebo je kućni red. dry.gif

#52 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 10 August 2007 - 14:01

QUOTE(Vesna @ 10 Aug 2007, 13:56) <{POST_SNAPBACK}>
ja blush.gif
plus ubacila kučeće govance u sanduče lokalne veštice kad nas je isterala iz dvorišta u 15:30.
hebo je kućni red. dry.gif


A niste joj radili ono sa govancetom ispred ulaznih vrata, pa preko novine, pa zapalis novine pozvonis i pobegnes?

#53 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 10 August 2007 - 14:07

Mi smo nekim dosadnima ostavljali sasušeno cveće, prazne flaše i prazne kutije od bombonjera ispred vrata.

#54 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 10 August 2007 - 14:11

nismo, al smo uredno na rolšuama jurili kroz haustor što smo brže mogli, i u što većoj grupi, baš nekako u vreme kad smo mislili da spava.
ona nas je, zauzvrat, polivala vrućom ili hladnom vodom, u zavisnosti od godišnjeg doba.



još se stresem kad prodjem pored njenih vrata iako nje odavno više nema ni na toj adresi a ni medju živima. ph34r.gif

#55 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 10 August 2007 - 15:39

brat od tetke i ja smo jednom ubacili loptu u salatu na nekom porodičnom okupljanju, al ne znam dal se to računa pošto nije bilo namerno unsure.gif


ali blush.gif

druga dva brata od tetke & moja malenkost smo jednom njihovoj babi tj sestri mog dede pošteno rasturili ceo stan...

#56 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 10 August 2007 - 15:53

QUOTE(Sheridan @ 10 Aug 2007, 11:42) <{POST_SNAPBACK}>
- jednom macka sa devetnaestog sprata ali u ime nauke, sa padobranom od 4 velike crne kese, nista joj nije bilo
.


U priči sa mačkom sam odbio da učestvujem...

Ali se mačka izvukla i pobegla negde na krovu... A pacijenti su se sa krova vratili sa krvavim ogrebotinama po licu, glavi i rukama, sretni što im mačka nije iskopala oči...

Ona nije delila njihovo interesovanje za nauku... yucky.gif

Da zaboravih, u Tesli jedanput šećer u rezervoar (nekom muškom igraču na zameni), a sa razrednom iz merenja nismo bili tako drastični, samo smo joj peglicu digli na ruke i uparkirali u prolaz izmedju zida i stubova tako da nema šanse da izađe... rolleyes.gif

#57 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 10 August 2007 - 16:09

QUOTE(Amélie @ 10 Aug 2007, 15:39) <{POST_SNAPBACK}>
brat od tetke i ja smo jednom ubacili loptu u salatu na nekom porodičnom okupljanju, al ne znam dal se to računa pošto nije bilo namerno unsure.gif


ali blush.gif

druga dva brata od tetke & moja malenkost smo jednom njihovoj babi tj sestri mog dede pošteno rasturili ceo stan...


...i od tada amelie poksuava da pobegne, krijuci se po celom svetu, bezeci iz zemlje u zemlju...

Trag Amelie

...govori sve jezike i strucnjak je za prerusavanje...

Edited by Sheridan, 10 August 2007 - 16:12.


#58 nbg4ever

nbg4ever
  • Members
  • 1,058 posts

Posted 10 August 2007 - 16:16

QUOTE(dare... @ 10 Aug 2007, 16:53) <{POST_SNAPBACK}>
Da zaboravih, u Tesli jedanput šećer u rezervoar

Pod uticajem partizanskih filmova, resih da se i ja malo oprobam u diverzijama. Odlucio sam se za sabotiranje telefonskog saobracaja i naoruzan klestima, poceo sam da secem telefonski kabl u stanu. Ali ne onako amaterski, na jednom mestu, vec otfikarim po metar da ne moze da se popravi. Imao sam vise uspesnih misija i nikada nisam uhvacen cool.gif

#59 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 10 August 2007 - 16:18

QUOTE(Sheridan @ 10 Aug 2007, 17:09) <{POST_SNAPBACK}>
...i od tada amelie poksuava da pobegne, krijuci se po celom svetu, bezeci iz zemlje u zemlju...

Trag Amelie

...govori sve jezike i strucnjak je za prerusavanje...


laugh.gif

crna amelija, ko li je tebe vaspitavao ph34r.gif

#60 Celt

Celt
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 10 August 2007 - 16:31

lokalnoj zlici smo rešili da sredimo ružičnjak 50/50. Pola da zalijemo motornim uljem, pola da otfikarimo cvetove. Ja bio strateg, naravno, ko će gde da beži, kad akcija po
inje i sve, al najcrnje što mi palo na pamet da se maskiramo. 
Isekli one pletene zimske kape, prorezi za usta i oči. ph34r.gif  Roditelji videli da im se deca spremaju za delikvente, pa nas kolektivno umlatili.

A one svakodnevne, zvoniš na tuđa vrata pa zbrišeš, urezuješ imena po klupama, gađaš mačke... Mada, omiljena kućna mi je bila da teram nekog da mi čita film, pa da šmugnem. A promukla žrtva se okrene tek kad su reklame i ima šta da (ne) vidi wicked.gif