Jump to content

Photo

Nestašluci

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
67 replies to this topic

#31 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 09 August 2007 - 23:09

malecni troll :

ova

QUOTE(pčelica @ 9 Aug 2007, 14:23) <{POST_SNAPBACK}>
ok, ajd sad ti letiš kod mene na ignore, a ubuduće me zaobilazi, molim te.

mi posetila profil wub.gif

edit : sta ti je doslednost laugh.gif

Edited by zagor, 09 August 2007 - 23:10.

#32 Cosmic Sailor

Cosmic Sailor
  • Members
  • 60 posts

Posted 10 August 2007 - 07:41

zapalio sumu sa jos nekim drugovima (nismo namjerno). o tom pozaru je izvjestavao i dnevnik.
kradja mandarina, zinzula i ostalog voca svake godine.
prodavao sam staklene kristale sa lustera klincima za debele pare tvrdeci da su to dijamanti.

u sustini, bio sam veoma dobro & drago dijete innocent.gif

#33 angelfish

angelfish
  • Members
  • 186 posts

Posted 10 August 2007 - 08:13

[quote name='Cosmic Sailor' date='10 Aug 2007, 08:41' post='1826780']

prodavao sam staklene kristale sa lustera klincima za debele pare tvrdeci da su to dijamanti.

Hahaha, ovo sa kristalima sa lustera mi se mnogo dopalo ! laugh.gif

Moj brat je nas klinke slikao praznim fotoaparatom, takodje za debele pare smile.gif

tako smo savladale pojam prevare u ranom detinjstvu.

#34 Vesna

Vesna
  • Sleepers
  • 18,721 posts

Posted 10 August 2007 - 08:31

QUOTE(Cosmic Sailor @ 10 Aug 2007, 08:41) <{POST_SNAPBACK}>
zapalio sumu sa jos nekim drugovima (nismo namjerno). o tom pozaru je izvjestavao i dnevnik.

pa ti si se proslavio laugh.gif

#35 nickie

nickie
  • Members
  • 6,347 posts

Posted 10 August 2007 - 08:31

QUOTE(angelfish @ 9 Aug 2007, 12:23) <{POST_SNAPBACK}>
- bezala od kuce sa stvarima stavljenim u maramu, kojoj su zavezana sva cetiri kraja zajedno, pa okacena na stap (kao u svim slikovnicama) i stizala do SUSEDNE ulice

haha, kako me samo podseti.
svaki put kad bih se naljutila ili uvredila bih pretila da cu pobeci od kuce. sa ozbiljnom namerom da to i uradim. sve sam imala smisljeno: i gde cu, i kako cu, i dokle cu. i tako se ja spakujem (ponekad takav paketic kao ti) i krenem, a onda zamislim maminu facu kad shvati da me nema, tako da nikad nisam ni izasla iz kuce laugh.gif

a nestasluci... hmm....
cigarete... od malena mami 'das vuc? das vuc?'. prvu zapalila sa nekih 10-13 godina. al posto sam je zapalila njoj, pred njom, i jos su me i uslikali rolleyes.gif, ne racunam to u neki nestasluk. mada, i nije bilo nekih unsure.gif

#36 angelfish

angelfish
  • Members
  • 186 posts

Posted 10 August 2007 - 08:38

Znaci Nickie i ti si uredno pravila zavezljaje ? smile.gif

Unutra lutka koja je ocajno smrdela na plastiku od koje je napravljena, mali jastuk, hleb namazan maslacem, uradno spakovan u kesicu i na put.Bilo je sasvim dovoljno stvari za putesestvije preko livadice do susedne zgrade. smile.gif

#37 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 10 August 2007 - 08:59

QUOTE(Šumejker-Levi 9 @ 9 Aug 2007, 14:23) <{POST_SNAPBACK}>
- Ćorisao znakove sa automobila u četvrtom razredu
.

Ufff... Na kraju su nas uhvatili i našli tri džaka prepunih kojekakvih znakova... I to kad smo uveliko digli ruke od skidanja po našem kraju...

1)-Evo ovako vežeš čvršćim konopcem suprotna vrata u hodniku... (može i više njih, zbog jačeg doživljaja innocent.gif ). Ali ostaviš jedno 15-20cm lufta tek toliko da ruka onoga koji pokušava da skine kanap može da prođe...

Zazvoniš na sva vrata... Ne bežiš... Čekaš i gledaš...

Kako jedan drugome priklješćuju ruke u pokušaju skidanja kanapa... Viku, dreku, psovke, a pomalo i zapomaganja...

Naravno bežiš pre nego saznaš.... Da li ima polomljenih ruku...

2)Šta još... Šuge po busevima... Odrediš nekoliko stanica od zadnje... Računa se samo hvatanje van autobusa na trotoaru... Vrata autobusa se drže nogom do poslednjeg trenutka i iskače iz autobusa u pokretu... Pa ko koga prevari...
Naravno prekinuli smo kada je par najsmotanijih završili u bolnici...

Ali bilo je toga još. Šuge po obdaništu, ali tako da se ne dotakne zemlja... Veranje po krovu i pomoćnim zgradama obdaništa (subotom i nedeljom) i drveću koje na više mesta izlazi na krov obdaništa. O slobodnom penjanu uz zid i skakanju sa krova na okolno drveće koje je malo podalje da ne govorim....
Naravno i to smo prekinuli posle jedne od slomljenih ruku...

3) Inače dugo sam i kao mator držao na privesku trouglasti pomoćni ključ za lift.... rolleyes.gif

Pa kad me neko iznervira dugim zadržavanjem lifta (ono ostavi otvorena vrata dok uzme nešto iz stana pa to traje, ili spašavanje simpatične komšinice... innocent.gif ) ja stavim ključ gore desno i zavrnem i držim... Onda popustim malo pa kad opet krene ja opet zavrnem... Noćne more onoga u liftu su zagarantovane, a moguće je i upišavanje u gaće... innocent.gif

Nažalost posle jedne sesije, zbog griže savesti moje malenkosti (zamalo da skota imam na duši... dry.gif ) i predinfarkntnog stanja jednog bezobraznog mrmota koji je non stop držao lift... Odustao sam od takvih akcija... sad.gif

Ključ sam skinuo sa priveska (da ne bi više dolazio u iskušenje) i dao lokalnom penzioneru iz kućnog saveta u taštinoj zgradi koji voli da spašava komšinice iz lifta... wink.gif Duboko uveren da ga neće zloupotebljavati... tongue.gif

To je otprilike to... Čega sad mogu da se setim...
U krađama i recimo bacanju mačaka sa krovova nisam učestvovao... Tu valjda imam neke moralne blokade... dry.gif

Edited by dare..., 10 August 2007 - 09:08.

#38 Cosmic Sailor

Cosmic Sailor
  • Members
  • 60 posts

Posted 10 August 2007 - 09:09

QUOTE(nickie @ 10 Aug 2007, 09:31) <{POST_SNAPBACK}>
haha, kako me samo podseti.
svaki put kad bih se naljutila ili uvredila bih pretila da cu pobeci od kuce. sa ozbiljnom namerom da to i uradim. sve sam imala smisljeno: i gde cu, i kako cu, i dokle cu.

to me podsjeti.
bio sam cini mi se 3. osnovne. jednom sam falsifikovao mamin potpis (trebalo je da se potpise na neki bzvz kontrolni iz poznavanja prirode) jer sam joj zaboravio dati da se potpise. naravno majka se naljutila. tada odlucih pobjeci od kuce. i sakrio sam se cak u plakar u spavacoj sobi mojih roditelja. satima sam bio tamo i niko nije imao pojma dje sam. na kraju sam i zaspao. ne znam koliko sam dugo spavao kad odjednom, cuo sam zvuk usisivaca i vidio kako mama otvara vrata plakara i umire od smijeha. rekla je da je vidjela kako mi cipele vire iz plakara.

#39 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 10 August 2007 - 10:42

- ispustanje guma tupadzijama iz zgrade redovno
- skidanje olova sa tockova automobila (i dan danas ne znam cemu je to olovo sluzilo)
- voda, voce, povrce, kroz prozor
- jednom macka sa devetnaestog sprata ali u ime nauke, sa padobranom od 4 velike crne kese, nista joj nije bilo
- u 6 osnovne razredna nam tupila nedelju-dve pred kraj skolske godine kako smo lenji i kako je ona vec evo sve pojurila i njen dnevnik je potpuno zakljucen za tu godinu, sve ocene potpisane, izostanci izbrojani, svi potpisi skupljeni (direktor, sekretarica...). Ja zakljucio da onda nema gde vise da upisuje izostanke onda i ubedio celo odeljenje. Do kraja godine isli na casove kad smo hteli
- sledece godine je bila malo ljuta na nas i ponasale se jos gore pa smo joj kazneno sipali super lepak u bravu od fice. Kad nas je smrad odrukao i digla se frka ja nagovorio celu grupu (nas 10ak) da odemo kod psihologa skole i glumimo strah i traumu zbog njenog maltertiranja. Svi se izvukli sa 4 iz vladanja.
- cokoladne bananice, a ponekad i moto keks (ne bas cesto)
- petarde, rucno pravljene od mine za hemijske i glava sibica i slicno. Prestali kad je Duletu explodirala u dzepu (a tu smo bas pravili nedeljama, u parcetu cevi od antene), na srecu stradale su mu samo pantalone. Jos uvek se prepricava njegova faca kada je otvorio slic da vidi da li je sve na mestu a odatle kulja dim:) Posto je on bio glavni inzinjer nismo vise.

Toliko se secam za sada.

#40 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 10 August 2007 - 11:12

QUOTE(dare... @ 10 Aug 2007, 09:59) <{POST_SNAPBACK}>
bacanju mačaka sa krovova nisam učestvovao... Tu valjda imam neke moralne blokade... dry.gif

E ljudi bre, više stvaaarno rolleyes.gif

Dakle po poslednji put:
- naučni eksperiment se sastojao iz bacanja mačaka iz svojih ruku uvis, znači na nekih pola metra iznad moje visine /imala sam 5-6 godina/

Inače jedno vreme nam je (klincima iz zgrade) bio hit da žvrljamo ogledalo u liftu parolama tipa "ljušti krompir", "skuvaj supu", "ljušti krompir za supu u liftu", i sl.

#41 Dina

Dina
  • Members
  • 359 posts

Posted 10 August 2007 - 11:29

QUOTE(Sheridan @ 10 Aug 2007, 11:42) <{POST_SNAPBACK}>
- u 6 osnovne razredna nam tupila nedelju-dve pred kraj skolske godine kako smo lenji i kako je ona vec evo sve pojurila i njen dnevnik je potpuno zakljucen za tu godinu, sve ocene potpisane, izostanci izbrojani, svi potpisi skupljeni (direktor, sekretarica...). Ja zakljucio da onda nema gde vise da upisuje izostanke onda i ubedio celo odeljenje. Do kraja godine isli na casove kad smo hteli
- sledece godine je bila malo ljuta na nas i ponasale se jos gore pa smo joj kazneno sipali super lepak u bravu od fice. Kad nas je smrad odrukao i digla se frka ja nagovorio celu grupu (nas 10ak) da odemo kod psihologa skole i glumimo strah i traumu zbog njenog maltertiranja. Svi se izvukli sa 4 iz vladanja.

thumbsup.gif
zvuci kao moja razredna iz srednje btw (:

#42 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 10 August 2007 - 11:33

QUOTE(Amélie @ 10 Aug 2007, 11:12) <{POST_SNAPBACK}>
E ljudi bre, više stvaaarno rolleyes.gif

Dakle po poslednji put:
- naučni eksperiment se sastojao iz bacanja mačaka iz svojih ruku uvis, znači na nekih pola metra iznad moje visine /imala sam 5-6 godina/
...

Znaci odmalena... laugh.gif

#43 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 10 August 2007 - 11:38

QUOTE(Dina @ 10 Aug 2007, 11:29) <{POST_SNAPBACK}>
thumbsup.gif
zvuci kao moja razredna iz srednje btw (:

Pusti, ova je bila poznata po citatima o tome kakvi smo mi grozni a partizani "...gladni, sneg do pojasa, oni kroz vocnjak ni jednu jabuku da uberu..." posle pizdi sto se mi smejemo jabukama u sred te i takve zime:)

#44 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 10 August 2007 - 11:58

QUOTE(Sheridan @ 10 Aug 2007, 11:42) <{POST_SNAPBACK}>
- jednom macka sa devetnaestog sprata ali u ime nauke, sa padobranom od 4 velike crne kese, nista joj nije bilo

Sve, sve, ali ovo boldovano roflmao.gif

#45 Sheridan

Sheridan
  • Members
  • 3,357 posts

Posted 10 August 2007 - 12:10

QUOTE(Šumejker-Levi 9 @ 10 Aug 2007, 11:58) <{POST_SNAPBACK}>
Sve, sve, ali ovo boldovano roflmao.gif

innocent.gif (elem, stvarno joj nista nije bilo, ostim sto se malo isprepadala)