Jump to content


Photo

Nechemo u Borchu ochemo centar...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
45 replies to this topic

#16 kobac

kobac
  • Members
  • 1,776 posts

Posted 01 August 2007 - 22:10

QUOTE(moshe @ 1 Aug 2007, 14:46) <{POST_SNAPBACK}>
u modernom svetu Evropi USA periferija grada je najtrazenija lokacija za zivot,osim naravno stanova na najvisim spratovima oblakodera...


kao stanovnik menhetna, moram da kazem: ti ga lupi pa ostade ziv.

a sta i da ocekujemo od nekog ko se javlja iz borce dry.gif

laugh.gif

#17 MisMango

MisMango
  • Members
  • 387 posts

Posted 01 August 2007 - 22:12

QUOTE(moshe @ 1 Aug 2007, 20:26) <{POST_SNAPBACK}>
--------------------------------------------------------------------------------------------

Neche u Borchu ali zato hoche sa sve zlatnim prednjim zubima da prose po Novom Beogradu,a za deciji dodatak da kupuju mendzushe SEMAFORKE...kad joj ja kazem kako te nije sramota da pare od decijeg dodatka trosis na zlato,ona mi kaze : dete mi za jedan dan toliko zaradi...takvih nije malo takvih je bar 88 procenata roma...



Da, a posebno su razmazeni oni iz kartonskog naselja ispod gazele, sto zive na deponiji a prve komsije su im pacovi. Bilo je pre neko vece na televiziji, pitali su decu odatle , koliko puta nedeljno piju mleko, a odgovori su bili katastrofalni kao uostalom sve vezano za njihove zivotne uslove. O kakvom bre ti zlatu pricas?

#18 moshe

moshe
  • Banned
  • 432 posts

Posted 01 August 2007 - 23:35

QUOTE(kobac @ 1 Aug 2007, 23:10) <{POST_SNAPBACK}>
kao stanovnik menhetna, moram da kazem: ti ga lupi pa ostade ziv.

a sta i da ocekujemo od nekog ko se javlja iz borce dry.gif

laugh.gif


sta ovo treba da znaci ?

#19 moshe

moshe
  • Banned
  • 432 posts

Posted 01 August 2007 - 23:46

QUOTE(MisMango @ 1 Aug 2007, 23:12) <{POST_SNAPBACK}>
Da, a posebno su razmazeni oni iz kartonskog naselja ispod gazele, sto zive na deponiji a prve komsije su im pacovi. Bilo je pre neko vece na televiziji, pitali su decu odatle , koliko puta nedeljno piju mleko, a odgovori su bili katastrofalni kao uostalom sve vezano za njihove zivotne uslove. O kakvom bre ti zlatu pricas?


mislis odgovori tipa : ne volim mleko...?!

Upravo ti romi koje ti zalis svoje poslednje pare daju za kupovinu nakita !!! Da li ja treba da budem tuzen da bih vama snimkom dokazao ko sve kupuje zlatni nakit??? Zena je dosla u radnju i odvojila nakit, ostavila kaparu i rekla dolazim tad i tad ...samo da primim deciji dodatak,ta ista zena i njen muz skupljaju kartone preprodaju ih ,a njihovo dvoje dece prose na levom semaforu iz pravca Nikole Pasica ka bulevaru,ona meni kaze sta me briga moje dete to zaradi za jedan dan...



evo poruke na jednom forumu da ne bude da izmisljam...

Poruka poslata: 11.06.2007 12:48 [quote]

pitanje:

koji si ti debil! nije ti palo na pamet da ne primaju deciji dodatak, da su kupili tako nesto prvi put u zivotu, da i srbi koji primaju deciji dodatak to rade,

moj odgovor:

zena mi se licno time pohvalila...a i redovna je musterija oko 10og u mesecu...i josh je dobro znam...kao i NJIH JOS 20 koji primaju tu pomoc i pazare kod nas vec 10 godina

#20 MisMango

MisMango
  • Members
  • 387 posts

Posted 02 August 2007 - 00:00

Moshe, ne znam da li je hrabro ali pre mislim da je ludo , ovako nesto izjavljivati , a pride u sve to uplitati celokupnu romsku populaciju, koja zivi ispod svake granice pristojnog zivota

#21 moshe

moshe
  • Banned
  • 432 posts

Posted 02 August 2007 - 00:11

QUOTE(MisMango @ 2 Aug 2007, 01:00) <{POST_SNAPBACK}>
Moshe, ne znam da li je hrabro ali pre mislim da je ludo , ovako nesto izjavljivati , a pride u sve to uplitati celokupnu romsku populaciju, koja zivi ispod svake granice pristojnog zivota


da li smo mi krivi za to? da li si gledala emisiju Mire Adanje Polak ? Ako nisi raspitaj se sta je u toj emisiji bilo...i postavi jos jedno pitanje zasto romima ne odgovara to sto su drzava ili grad vlasnici tih stanova....

#22 alekos

alekos
  • Members
  • 76 posts

Posted 02 August 2007 - 00:36

Ne napadajte Mosheta,ocigledno da nikad,ali nikad u zivotu niste kontaktirali sa Romima,ali je bitno da se pravite fini.

#23 moshe

moshe
  • Banned
  • 432 posts

Posted 02 August 2007 - 00:47

QUOTE(Scrawtey @ 2 Aug 2007, 01:36) <{POST_SNAPBACK}>
Ne napadajte Mosheta,ocigledno da nikad,ali nikad u zivotu niste kontaktirali sa Romima,ali je bitno da se pravite fini.


ne znam da li je ovo ironija il sta vec...u svakom slucaju uskoro ce objaviti eto do oktobra meseca koliko njih koji zive ispod gazele stvarno nema gde da zivi...

Edited by moshe, 02 August 2007 - 00:56.


#24 dunno

dunno
  • Members
  • 342 posts

Posted 02 August 2007 - 00:52

QUOTE(moshe @ 2 Aug 2007, 01:47) <{POST_SNAPBACK}>
ne znam da li je ovo ironija il sta vec...u svakom slucaju uskoro ce objaviti eto do oktobra meseca koliko ljudi koji zivi ispod gazele stvarno nema gde da zivi...



ma, da..napravice Mira Adanja-Polak reportazu pa chemo gledamo.. dry.gif

#25 headhunter

headhunter
  • Members
  • 6,691 posts

Posted 02 August 2007 - 00:53

QUOTE(moshe @ 2 Aug 2007, 01:47) <{POST_SNAPBACK}>
ne znam da li je ovo ironija il sta vec...u svakom slucaju uskoro ce objaviti eto do oktobra meseca koliko ljudi koji zivi ispod gazele stvarno nema gde da zivi...

moshe ,p.s.

ne znam da li ti je neko spomenuo da si neviđeni smarač

#26 moshe

moshe
  • Banned
  • 432 posts

Posted 02 August 2007 - 00:57

QUOTE(fat moe @ 2 Aug 2007, 01:53) <{POST_SNAPBACK}>
moshe ,p.s.

ne znam da li ti je neko spomenuo da si neviđeni smarač


...ne ali bio sam nacista(nazivan od strane clanova b92) iako sam jevrejin...

Edited by moshe, 02 August 2007 - 01:06.


#27 happylepsia

happylepsia
  • Members
  • 119 posts

Posted 02 August 2007 - 00:59

Zašto moderatori ne brišu ovu temu?!

@moshe:
Mogao bi ovo da postaviš na stormfront.

#28 moshe

moshe
  • Banned
  • 432 posts

Posted 02 August 2007 - 01:02

QUOTE(happylepsia @ 2 Aug 2007, 01:59) <{POST_SNAPBACK}>
Zašto moderatori ne brišu ovu temu?!

@moshe:
Mogao bi ovo da postaviš na stormfront.


mogu ja da ti kazem da me time veoma vredjas,mene ne mozes da ubacujes u isti kosh sa nacistickim govn.ma

ne znam zasto bi moderacija reagovala , nisam nista slagao nikoga nisam uvredio time sto sam samo rekao ono sto ja vidim posto se svakoga dana susrecem sa tim ljudima...!!!

Edited by moshe, 02 August 2007 - 01:05.


#29 dunno

dunno
  • Members
  • 342 posts

Posted 02 August 2007 - 01:03

QUOTE(moshe @ 2 Aug 2007, 02:02) <{POST_SNAPBACK}>
mogu ja da ti kazem da me time veoma vredjas,mene ne mozes da ubacujes u isti kosh sa nacistickim govn.ma


a sta ti si samo nacista, a ne nacisticko govno? Gde je razlika?

#30 moshe

moshe
  • Banned
  • 432 posts

Posted 02 August 2007 - 01:05

QUOTE(dunno @ 2 Aug 2007, 02:03) <{POST_SNAPBACK}>
a sta ti si samo nacista, a ne nacisticko govno? Gde je razlika?


strashno,moja greska ako se ovo odnosi na prethodni post,napraviosam edit tamo...nazivali su me i nacistom i fashistom iako je to isto srnje...

Edited by moshe, 02 August 2007 - 01:08.