Jump to content

Photo

Telecom mail-nadlanu.com

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
10 replies to this topic

#1 YAO

YAO
  • Members
  • 747 posts

Posted 21 July 2007 - 17:21

Ne znam jel neko ima mail nadlanu.com kod Telekoma Srbije,ali kolicina spama koja se dobija na isti,zadnjih mesec i po dana,je nepodnosljiva.Najgore u celoj prici sto nisam ostavljao svoj mail na nekom sajtu,ali ipak spam stize u neogranicenim kolicinama.Koristim Outlook Express i na onoj opciji blokiram poruke koje mi stizu,ali nista ne postizem,jel opet dobijem jedno 30 mailova za 4-5 dana.Ima li neki program za sprecavanje spama ili jednostavno da gasim ovaj mail nalog,nemam vise zivaca da citam razne gluposti koje dobijam.

#2 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 22 July 2007 - 02:26

QUOTE(YAO @ 21 Jul 2007, 18:21) <{POST_SNAPBACK}>
nemam vise zivaca da citam razne gluposti koje dobijam.

Meni samo nije jasno zašto čitaš spam?

#3 Balttazar

Balttazar
  • Members
  • 2,428 posts

Posted 22 July 2007 - 02:46

hoce covek da bude u toku sa novim metodama za povecanje polnog organa, sazna gde pod najboljim uslovima moze da investira svoj novac, u kojoj africkoj drzavi se dogodio puc, gde najpovoljnije moze da kupi playstation 3 i xbox 360, koje to devojke ce specijalno dahtati za njega, zasto mu je potrebna pomoc u vodjenju sopstvenih racuna i troskova... treba biti informisan. smile.gif

#4 Zverilla

Zverilla
  • Members
  • 910 posts

Posted 22 July 2007 - 09:05

thunderbird ima ok spam filter

#5 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 22 July 2007 - 22:23

SezamPRO takodje... Evo, ima 2-3 meseca vec da mi ne stize spam (stigne 1-2 poruke u 2 nedelje...)

#6 Massive_Attack

Massive_Attack
  • Members
  • 2,103 posts

Posted 31 July 2007 - 01:23

A sto uopste koristis usluge jednog BEDNOG telekom ili SEZAM maila? Da li pri proveri mail-a, jos moras i da koristis njihovu konekciju? Da. Od prilike ja sam sada u New York-u, ali da bih proverio mail ja moram biti nakacen preko njihove konekcije yucky.gif biggrin.gif hahaha. Znaci iz USA ili drige drzave, pored konekcija koje usisavaju hardove, ja u stvari moram da se kacim na Dial-Fuck-Up, pozivam Srbiju i proveravam mail na BEDNOM Telekom mailu yucky.gif

#7 jddipqd

jddipqd
  • Members
  • 384 posts

Posted 31 July 2007 - 06:27

QUOTE(Massive_Attack @ 31 Jul 2007, 02:23) <{POST_SNAPBACK}>
Od prilike ja sam sada u New York-u, ali da bih proverio mail ja moram biti nakacen preko njihove konekcije yucky.gif biggrin.gif hahaha. Znaci iz USA ili drige drzave, pored konekcija koje usisavaju hardove, ja u stvari moram da se kacim na Dial-Fuck-Up, pozivam Srbiju i proveravam mail na BEDNOM Telekom mailu yucky.gif

A možeš i da upališ webmail. Mada je ova prva opcija svakako primamljivija.

#8 Ragnar

Ragnar
  • Members
  • 1,431 posts

Posted 31 July 2007 - 06:38

Ne moras da se kacis na sezampro da bi koristio njihov mail, za telekom ne znam.

A telekomu webmail ne radi.

I da, i meni stize spam na telekomov mail: newsletteri od comtradea. rolleyes.gif

#9 jddipqd

jddipqd
  • Members
  • 384 posts

Posted 31 July 2007 - 11:08

QUOTE(בולק @ 31 Jul 2007, 07:38) <{POST_SNAPBACK}>
A telekomu webmail ne radi.

Radi

#10 Ragnar

Ragnar
  • Members
  • 1,431 posts

Posted 31 July 2007 - 18:35

Blago tebi, meni non-stop loopuje "Učitava se: molimo sačekajte..." dry.gif

#11 Massive_Attack

Massive_Attack
  • Members
  • 2,103 posts

Posted 01 August 2007 - 10:45

QUOTE(בולק @ 31 Jul 2007, 07:38) <{POST_SNAPBACK}>
Ne moras da se kacis na sezampro da bi koristio njihov mail, za telekom ne znam.

Pre par godina na sezamu takodje to nije bilo moguce. Morao si da se kacis na njihovu konekciju da bi proverio mail. Valjda su skontali da je to totalno debilno pa omogucili proveru i preko drugih providera.