Jump to content


Photo

EXIT 08


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
70 replies to this topic

#31 dejandjuk

dejandjuk
  • Members
  • 419 posts

Posted 21 July 2007 - 15:19

motorhead

#32 MP40

MP40
  • Members
  • 1,075 posts

Posted 21 July 2007 - 15:46

Moj predlog za evroviziju (rasuto po odgovarajucim binama)

TURBONEGRO
MANICSi
KAISER CHIEFS
DAMNED
MIGHTY MIGHTY BOSSTONES
ECHO AND THE BUNNYMEN
ALKALINE TRIO
MANU CHAO
INTERNATIONAL NOISE CONSPIRACY
GOGOL BORDELLO

+ proterati
Ogoljeni Pogrom, BG nacindikat, Mitar Nemira, bosanski rep i njegove derivate (cim im das malo paznje uvate da gnjave i zaposedaju) i uvesti prinudnu upravu nad mjetal stejdzom...


Inace, Springsteen ne svira po (ovakvim) festivalima...

#33 Quizmaster

Quizmaster
  • Members
  • 1,129 posts

Posted 21 July 2007 - 17:46

QUOTE(zagor @ 21 Jul 2007, 14:46) <{POST_SNAPBACK}>
Ako sam dobro shvatio Idiotequea ovaj topik je chista zajebancija i ne mogu da verujem da posle ovogodishnjeg "shishanja ovaca" (copyright Bad Music) jos uvek postoje ............. (ne mogu da nadjem nijedan eufemizam, a ne bih da vredjam) koji ce da piskaraju svoje zelje i lozze se da ce ih neko od Egzil familije prochitati i uslishiti...


A ko kaže da mi ove poruke upućujemo egzitovcima? Međusobno se malo ložimo, razmenjujemo muzičke ukuse, čujemo i neku korisnu informaciju...

QUOTE(zagor @ 21 Jul 2007, 14:46) <{POST_SNAPBACK}>
Zar vam stvarno josh uvek nije jasno da oni ne daju ni pet tokena za vashe predloge....


Pet tokena i nije toliko malo...3.000 dinara ako si mislio na token zvezdu rolleyes.gif

#34 Quizmaster

Quizmaster
  • Members
  • 1,129 posts

Posted 21 July 2007 - 17:53

QUOTE(MP40 @ 21 Jul 2007, 16:46) <{POST_SNAPBACK}>
Inace, Springsteen ne svira po (ovakvim) festivalima...


Da, ipak je Gazda u pitanju... Valjda će ga neka dobra duša dovesti barem u Arenu.

Edited by Quizmaster, 21 July 2007 - 17:53.


#35 stivlim

stivlim
  • Members
  • 1,526 posts

Posted 21 July 2007 - 20:35

ne znam zasto, ali sam ubedjen da ce sledece godine glavne zvezde biti Marlyn Manson i Korn

#36 Alekseyevich

Alekseyevich
  • Members
  • 52 posts

Posted 22 July 2007 - 10:07

QUOTE(stivlim @ 21 Jul 2007, 21:35) <{POST_SNAPBACK}>
ne znam zasto, ali sam ubedjen da ce sledece godine glavne zvezde biti Marlyn Manson i Korn


RATM su se ponovo okupili, tako da neko vece na mainu u kombinaciji sa njima i nekim od kojih si naveo bi bila vrhunska stvar... kad vec fantaziramo po ovom topicu.

#37 Quizmaster

Quizmaster
  • Members
  • 1,129 posts

Posted 22 July 2007 - 11:55

Sad sam pročitao da su System of a Down (američki bend čiji su članovi jermenskog porekla) održali svoj poslednji koncert u avgustu 2006. Kažu, grupa se nije raspala, idu na privremenu pauzu i sviraće ponovo zajedno, ali ne znaju kad.

Baš bi mogli da se okupe na Exitu 2008. Treba samo neko da im kaže kako su Srbi i Jermeni oduvek bili prijateljski narodi innocent.gif

Edited by Quizmaster, 22 July 2007 - 11:56.


#38 gervasius twinkleminkleson

gervasius twinkleminkleson
  • Members
  • 1,731 posts

Posted 22 July 2007 - 12:25

ja bi da apdejtujem svoju listu s 1 pulpom. ili barem jarvis solo

#39 Smargelj

Smargelj
  • Members
  • 31 posts

Posted 22 July 2007 - 12:56

to za korn i mansona je veoma moguce jer su i ove godine dolazili oni sa kojima se pregovaralo prosle godine....
izgleda da potpisuju neke predugovore za godinu unapred, tako da ce najverovatnije doci vecina onih sa kojima se pregovaralo ove godine a nisu mogli da dodju sto zbog zavrsetka turneje u vreme exita sto zbog neceg drugog....

a system of a down su rekli da nece svirati barem 5 godina tako da je tesko da ce oni doci, cisto sumnjam da ce se uopste i sastavljati ponovo....

#40 kaisersosa

kaisersosa
  • Members
  • 752 posts

Posted 22 July 2007 - 20:07

PLAVI PTICIC PREPELICIC

#41 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 22 July 2007 - 22:25

Recimo, Nick Cave i Bjork...

Al' nema nista od toga, verovatno sad.gif

#42 zgubidan

zgubidan
  • Members
  • 667 posts

Posted 23 July 2007 - 06:53

QUOTE(Quizmaster @ 21 Jul 2007, 09:44) <{POST_SNAPBACK}>
Egzitu je ove godine nedostajala neka sveža atrakcija koja bi napravila haos kao što je uradio Franz Ferdinand. Padaju mi na pamet Kaiser Chiefs, Arctic Monkeys, Killers...

Arcade Fire, Black keys ....

#43 .com

.com
  • Members
  • 44 posts

Posted 23 July 2007 - 23:08

QUOTE(Idioteque @ 20 Jul 2007, 18:48) <{POST_SNAPBACK}>
Posebno cu biti besan i osvetnicki raspolozen ako organizatori ne uspeju da izdejstvuju povratnicki koncert KLF-a na zatvaranju festivala.


ti mora da se šališ???

dajte link da potpišem peticiju, ako zaista postoji tako nešto.

#44 Idioteque

Idioteque
  • Members
  • 1,602 posts

Posted 24 July 2007 - 08:50

QUOTE(zagor @ 21 Jul 2007, 14:46) <{POST_SNAPBACK}>
Ako sam dobro shvatio Idiotequea ovaj topik je chista zajebancija i ne mogu da verujem da posle ovogodishnjeg "shishanja ovaca" (copyright Bad Music) jos uvek postoje ............. (ne mogu da nadjem nijedan eufemizam, a ne bih da vredjam) koji ce da piskaraju svoje zelje i lozze se da ce ih neko od Egzil familije prochitati i uslishiti...

Zar vam stvarno josh uvek nije jasno da oni ne daju ni pet tokena za vashe predloge....


Evo ti Quizmaster lepo odgovorio:

QUOTE(Quizmaster @ 21 Jul 2007, 18:46) <{POST_SNAPBACK}>
A ko kaže da mi ove poruke upućujemo egzitovcima? Međusobno se malo ložimo, razmenjujemo muzičke ukuse, čujemo i neku korisnu informaciju...

Upravo. Dodao bi - od maja 08. pocinjemo da pljujemo "shishache ovaca" rolleyes.gif . Zasto? Pa bar je za to lako naci razlog. Sto zahtevniji budemo, to ce biti lakse. wink.gif
QUOTE(time4heroes @ 21 Jul 2007, 15:43) <{POST_SNAPBACK}>
+ obožaaaaaavam battery in your leg sa tog albuma.

wub.gif

QUOTE(gervasius twinkleminkleson @ 22 Jul 2007, 13:25) <{POST_SNAPBACK}>
ja bi da apdejtujem svoju listu s 1 pulpom. ili barem jarvis solo

O da!

QUOTE(.com @ 24 Jul 2007, 00:08) <{POST_SNAPBACK}>
ti mora da se šališ???

dajte link da potpišem peticiju, ako zaista postoji tako nešto.

Naravno da se salim! Peticije nema, sto ne znaci da ne mozemo napraviti jednu. Ipak, nesto ne verujem da ce ih to narocito motivisati. sad.gif
No, kao sto rekoh, nase je ljudsko pravo da vrsimo pritisak na organizatore. biggrin.gif

#45 Hannah

Hannah
  • Members
  • 260 posts

Posted 25 July 2007 - 03:39

Ako bi se dogodine došao netko od sljedećih;

-Aerosmith
-Prince
-Kaiser Chiefs

..mislim da bi to mogao bit moj premijerni đir na Exitu. smile.gif