Jump to content


Photo

Tus kabine


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
22 replies to this topic

#16 djordje geprat

djordje geprat
  • Members
  • 1,455 posts

Posted 23 August 2007 - 11:23

QUOTE(_Pile_ @ 22 Aug 2007, 21:51) <{POST_SNAPBACK}>
ćuti, kvariš posao, odseći će ti rep tongue.gif
/troll off

E, jebi ga. Nisi valjda mislio/la da valjam ili proizvodim porcelanske kadice. Jok, bre. Ugradio u stan r90 (zaobljena, poluprečnika 90 cm) i platio nešto manje od 6000. Majstori su savršeno odradili svoj deo posla, za dihtovanje je bilo potrebno nešto malo silikona. Ima "jastučiće" na dnu pa ne možeš da se oklizneš, nema straha da će neki qrac-palac da ti je očuka ili neki drugi iz'ede završni sloj. A stabilna. Neću da kažem ni radnju gde sam kupio ali, na tom mestu je najjeftinije.

CoolActive, zašto misliš da je cena ispod 7000 za nešto što je nekvarljivo dranje kože? Pre su ove akrilne.

#17 coolactive

coolactive
  • Members
  • 1,158 posts

Posted 23 August 2007 - 12:23

djordje, koliko sam razumeo, Rux je tražila jeftiniju varijantu i žalila se na cenu.
Radio sam OVDE jedno 3 godine i veruj mi, potpuno kapiram šta želiš da kažeš. Ako ima tu lovu, to je najbolje rešenje. Ipak, uklapa se i u akrlinu varijantu, ako se dobro odradi skroz služi svrsi.
Čekaj, kadica+kabina = 7000 din ili samo kadica?

#18 djordje geprat

djordje geprat
  • Members
  • 1,455 posts

Posted 23 August 2007 - 12:45

QUOTE(CoolActive @ 23 Aug 2007, 13:23) <{POST_SNAPBACK}>
djordje, koliko sam razumeo, Rux je tražila jeftiniju varijantu i žalila se na cenu.
Radio sam OVDE jedno 3 godine i veruj mi, potpuno kapiram šta želiš da kažeš. Ako ima tu lovu, to je najbolje rešenje. Ipak, uklapa se i u akrlinu varijantu, ako se dobro odradi skroz služi svrsi.
Čekaj, kadica+kabina = 7000 din ili samo kadica?

samo kadica. kabinu sam kupio neku slovenačku staklenu sa plastičnim ramom za oko 15000.

Sada su aktuelni tekstovi o kineskom boflu. Neka Rux pripazi.

Prijatelj misli da u Metroukupi masažer kabinu za 30000 + 5000 za njihovu montažu i garanciju.

Edited by djordje geprat, 23 August 2007 - 12:49.


#19 coolactive

coolactive
  • Members
  • 1,158 posts

Posted 23 August 2007 - 13:00

QUOTE(djordje geprat @ 23 Aug 2007, 13:45) <{POST_SNAPBACK}>
samo kadica. kabinu sam kupio neku slovenačku staklenu sa plastičnim ramom za oko 15000.

Sada su aktuelni tekstovi o kineskom boflu. Neka Rux pripazi.

Prijatelj misli da u Metroukupi masažer kabinu za 30000 + 5000 za njihovu montažu i garanciju.


E oke...

Ja mislio da joj ponudim varijantu za oko 200e.
35000 nije mnogo za masažer + garancija. Te slovenačke nismo imali, prodavali ovde u Nišu neki privatnici ali nisu se mnogo ovajdili. Zatvorili su posle nekoliko meseci. Do sada, nisam čuo da se neko žali na slovence (kabine).
Montaža je jedna od vrlo bitnih stvari i zato je taj bargain sa montažom i garancijom dobra stvar. Ipak, Beograd je veliko tržište pa neka pogleda i na drugu stranu, čisto radi informacije - nije na odmet. Opet, kažem da je cifra ok i ako je masažer sa staklom u pitanju + montaža i garancija, može da bude spokojan.

#20 djordje geprat

djordje geprat
  • Members
  • 1,455 posts

Posted 30 August 2007 - 21:16

Hej, Rux, šta je bilo na kraju. Jesi li kupila šta?

#21 Alexia

Alexia
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 31 August 2007 - 00:58

QUOTE(CoolActive @ 22 Aug 2007, 15:10) <{POST_SNAPBACK}>
Moj predlog - kupite tuš kadu od akrila, 90x90cm sa sifonom i tuš kabinu 90x90cm sa stranicama od akrila takođe. Staklo je skupo a i lako se može desiti da se ošteti i sl. 90x90cm vam daje sasvim dovoljno prostora da kada recimo, perete kosu ne boksujete laktovima u stranice (kao što znate u kabinu treba i baterija za tuširanje da stane a to smanjuje prostor) a i upražnjavanje seksa je mnogo jednostavnije...

eto ti sad... a meni rekli da obavezno kupim onu sa staklom. mislim, jel stvarno ima neku prednost to staklo?

#22 coolactive

coolactive
  • Members
  • 1,158 posts

Posted 31 August 2007 - 08:05

QUOTE(ono @ 31 Aug 2007, 01:58) <{POST_SNAPBACK}>
eto ti sad... a meni rekli da obavezno kupim onu sa staklom. mislim, jel stvarno ima neku prednost to staklo?


To je bio moj predlog, jeftinija varijanta.
Staklo je, naravno, kvalitetnije i lakše za održavanje ali je ujedno i skuplje. Imaš iznad priču o kombinaciji kada+staklena kabina+ugradnja za nekih 30ak hiljada. wink.gif Ako se uklapa u tvoj kućni budžet...

#23 Alexia

Alexia
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 31 August 2007 - 13:19

QUOTE(CoolActive @ 31 Aug 2007, 09:05) <{POST_SNAPBACK}>
To je bio moj predlog, jeftinija varijanta.
Staklo je, naravno, kvalitetnije i lakše za održavanje ali je ujedno i skuplje. Imaš iznad priču o kombinaciji kada+staklena kabina+ugradnja za nekih 30ak hiljada. wink.gif Ako se uklapa u tvoj kućni budžet...

oh.
mislim da cu ipak uzeti onu varijantu tezu za odrzavanje... kako bih i inace ubijala vreme wink.gif
hvala na informacijama, svakako smile.gif