Jump to content

Photo

Sloboda

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
20 replies to this topic

#1 bramil

bramil
  • Banned
  • 677 posts

Posted 08 July 2007 - 10:31

Koštunice mili rode,ti nas vodi do slobode,
do slobode ruske braće,uz Tadića i preletače.
Vratiče nam majčica Rusija,široka srca i velike duše,
mnogo briga posle kad uvidi da baš i nismo braća.
Da živi vekovno prijateljstvo ruskog i srpskog pravoslavnog naroda.

#2 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 08 July 2007 - 10:40

QUOTE(bramil @ 8 Jul 2007, 11:31) <{POST_SNAPBACK}>

lepa ti je pesma. da li si je sam socinio?
smile.gif

#3 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 08 July 2007 - 10:41

QUOTE(bramil @ 8 Jul 2007, 11:31) <{POST_SNAPBACK}>

"Neces se ti sinko od pevanja leba najesti" ... za neupucene i neobavestene, citat iz "Ko to tamo peva"

Edited by Milosh76, 08 July 2007 - 10:41.

#4 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 08 July 2007 - 12:06

QUOTE(Milosh76 @ 8 Jul 2007, 09:41) <{POST_SNAPBACK}>
"Neces se ti sinko od pevanja leba najesti" ... za neupucene i neobavestene, citat iz "Ko to tamo peva"

Zasto, pa tebi je pocetak pesme bas prirastao srcu?
Samo izmenis ono brljanje pri kraju i eto srece.

#5 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 08 July 2007 - 12:17

majstore, a da nisi mozda promasio salter?

#6 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 08 July 2007 - 12:25

QUOTE(melankolic @ 8 Jul 2007, 13:06) <{POST_SNAPBACK}>
Zasto, pa tebi je pocetak pesme bas prirastao srcu?
Samo izmenis ono brljanje pri kraju i eto srece.

Ti gaji tvoje viruscice i uzivaj,. govorio sam o kvalitetu,a ne sadrzaju. Mada i jedno i drugo je na nivou tvog IQ znaci bedno

#7 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 08 July 2007 - 12:59

QUOTE(Milosh76 @ 8 Jul 2007, 11:25) <{POST_SNAPBACK}>
Ti gaji tvoje viruscice i uzivaj,. govorio sam o kvalitetu,a ne sadrzaju. Mada i jedno i drugo je na nivou tvog IQ znaci bedno

Ne treba da se pravis da ti, kao, sadrzaj smeta (sem onog kraja) kad ti ne smeta. Budi iskren pa reci da ne vidis nista cudno u tome da danasnja RTS (ogledalo srBske elite) lici na kostunjavu viziju rusko- gubernatorske Srbije.

#8 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 08 July 2007 - 13:10

QUOTE(melankolic @ 8 Jul 2007, 13:59) <{POST_SNAPBACK}>
Ne treba da se pravis da ti, kao, sadrzaj smeta (sem onog kraja) kad ti ne smeta. Budi iskren pa reci da ne vidis nista cudno u tome da danasnja RTS (ogledalo srBske elite) lici na kostunjavu viziju rusko- gubernatorske Srbije.

Sadrzaj je em glup, em neistinit, em me nimalo ne privlaci. Prestani da uzimas te droge, jer mnogo lazes... precice ti u naviku pa ce neko ozbiljno da te shvati... Dok ti odrastes nece vise biti bitno ... RTS ne gledam osim sporta i serija/fimova, pa to ne mogu da komentarisem, ali ti to neces razumeti posto ne umes da citas... idi gaji viruse i cuvaj se da te neko ne uhvati dok govoris isrtinu, jer ce se to tesko desiti.

#9 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 08 July 2007 - 13:15

QUOTE(Milosh76 @ 8 Jul 2007, 12:10) <{POST_SNAPBACK}>
Sadrzaj je em glup, em neistinit, em me nimalo ne privlaci. Prestani da uzimas te droge, jer mnogo lazes... precice ti u naviku pa ce neko ozbiljno da te shvati... Dok ti odrastes nece vise biti bitno ... RTS ne gledam osim sporta i serija/fimova, pa to ne mogu da komentarisem, ali ti to neces razumeti posto ne umes da citas... idi gaji viruse i cuvaj se da te neko ne uhvati dok govoris isrtinu, jer ce se to tesko desiti.

Da ti dam prijateljski savet. Nije pristojno nekog kvalifikovati za stvari koje nemaju veze s temom. Tema je pesmica a tebi ocigledno ne smeta sadrzaj vec insinuacija postavljaca topica. Jel to tako tesko priznati?

#10 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 08 July 2007 - 13:41

QUOTE(melankolic @ 8 Jul 2007, 14:15) <{POST_SNAPBACK}>
Da ti dam prijateljski savet. Nije pristojno nekog kvalifikovati za stvari koje nemaju veze s temom. Tema je pesmica a tebi ocigledno ne smeta sadrzaj vec insinuacija postavljaca topica. Jel to tako tesko priznati?

Kad naucis sva slova abecede i azbuke bice lakse komunicirati sa tobom, ako se to ikada desi. Pesma je smesna, da ne kazem glupa, i sadrzaj i tema, to sam napisao vec. Koji deo te recenice ne razumes? Posto nista ne razumes, idi, setaj, grickaj semenke, radi nesto korisno sa sobom, nemoj se muciti citajuci i odgovarajuci na tudje postove, jer ti ne ide.

Jos jednom, ne slazem se ni sa jednim stihom navedene "pesme". Kao sto napisah vise puta... pesma je GLUPA, izvinjavam se autoru.

Ukapirao si? Ne, nisam ni mislio, zovi mamu da ti procita i objasni, posto za to ocigledno nisi sam sposoban.

#11 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 08 July 2007 - 13:48

QUOTE(Milosh76 @ 8 Jul 2007, 12:41) <{POST_SNAPBACK}>
Kad naucis sva slova abecede i azbuke bice lakse komunicirati sa tobom, ako se to ikada desi. Pesma je smesna, da ne kazem glupa, i sadrzaj i tema, to sam napisao vec. Koji deo te recenice ne razumes? Posto nista ne razumes, idi, setaj, grickaj semenke, radi nesto korisno sa sobom, nemoj se muciti citajuci i odgovarajuci na tudje postove, jer ti ne ide.

Jos jednom, ne slazem se ni sa jednim stihom navedene "pesme". Kao sto napisah vise puta... pesma je GLUPA, izvinjavam se autoru.

Ukapirao si? Ne, nisam ni mislio, zovi mamu da ti procita i objasni, posto za to ocigledno nisi sam sposoban.

Znaci ne smeta ti insinuacija vec "kvalitet i kvantitet" pesme? Sad mi jasno zasto si se izjasnio po ovoj temi. Tebe ta estetika nervira.
Nema potrebe da se nerviras. Samo osmeh na lice, duze se zivi.

#12 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 09 July 2007 - 10:10

QUOTE(melankolic @ 8 Jul 2007, 14:48) <{POST_SNAPBACK}>
Znaci ne smeta ti insinuacija vec "kvalitet i kvantitet" pesme? Sad mi jasno zasto si se izjasnio po ovoj temi. Tebe ta estetika nervira.
Nema potrebe da se nerviras. Samo osmeh na lice, duze se zivi.

Tebi ocigledmp fali neka daska u glavi... ali to je problem za docu iz Laze zar ne? Mama je odavno ukapirala da si budala i da ne vredi da se bakce sa tobom, zato si tako tuzan i jadan. Idi gaji viruse i pantljicare posto za drugo nisi. Pozdravi decka, super ste par.

#13 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 09 July 2007 - 17:59

QUOTE(Milosh76 @ 9 Jul 2007, 09:10) <{POST_SNAPBACK}>
Tebi ocigledmp fali neka daska u glavi... ali to je problem za docu iz Laze zar ne? Mama je odavno ukapirala da si budala i da ne vredi da se bakce sa tobom, zato si tako tuzan i jadan. Idi gaji viruse i pantljicare posto za drugo nisi. Pozdravi decka, super ste par.

Ko je moj ili tvoj zivot na ovom topicu, uopste, pominjao? huh.gif
Mene samo zanima da li te iritira kontekst pesme ili ne? Nista vise.
Mnogo se nerviras, ne valja ti to, rekao sam ti vec.

#14 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 09 July 2007 - 19:01

QUOTE(melankolic @ 9 Jul 2007, 18:59) <{POST_SNAPBACK}>
Mene samo zanima da li te iritira kontekst pesme ili ne? Nista vise.

Tebe nesto zanima? Sumnjam, ti umes samo da lupetas 2-3 debilne recenice koje si cuo slucajno na TV-u ili na radiju. Nisi mentalno sposoban da mislis... ali ako te bas zanima, pesma koja je glupa nema kontekst jednostavno je glupa i nemam nikakvo drugo misljenje o njoj i uopste me ne iritira. Iritira me sto su te pustili bez terapije na net, to je ono sto ne valja...

#15 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 09 July 2007 - 20:27

QUOTE(Milosh76 @ 9 Jul 2007, 18:01) <{POST_SNAPBACK}>
Tebe nesto zanima? Sumnjam, ti umes samo da lupetas 2-3 debilne recenice koje si cuo slucajno na TV-u ili na radiju. Nisi mentalno sposoban da mislis... ali ako te bas zanima, pesma koja je glupa nema kontekst jednostavno je glupa i nemam nikakvo drugo misljenje o njoj i uopste me ne iritira. Iritira me sto su te pustili bez terapije na net, to je ono sto ne valja...

A sto me ne bi zanimalo? Ako nista drugo, zbog tvog zdravlja. Neke pesme, bile one i stupidne, mogu na ovim visokim temperaturama da kod nekih ljudi izazovu vrlo ozbiljne srcane i mentalne probleme.
U svakom slucaju, ako je i stupidna, ti si "pametan" rolleyes.gif pa zaobidji topic.