Jump to content


Photo

Ekstra loša voditeljka...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
133 replies to this topic

#1 misterno

misterno
  • Members
  • 154 posts

Posted 30 June 2007 - 16:35

Povremeno kada prebacujem kanale naletim na program RTV Pink SAT i na neverovatno antipatičnu kreštavu voditeljku Sanju Marinković.
Kakva iritirajuća boja glasa. Kakav glup i isforsiran smeh. Kakvo nepostojanje neke normalne koncepcije u emisiji. A da paradoks bude veći emisija se zove IN (sa MAXI OUT voditeljkom). I ona je kao popularna. Užas od užasa. Plaši odrasle, a kamoli decu svojim kreštanjem. I uzrečicom: Dobrooooo!
Mozak joj radi maksimalnom brzinom koja se može postići u temperaturnim uslovima apsolutne nule (-273°C). Mnogo stvari njoj promakne, čak i kad joj iznervirani gosti ponešto dobace. Ona samo kaže: "Dobrroooooo!". Jadni ljudi koji plaćaju TV pretplatu, a moraju nju da slušaju. Sanja je brain attack i ne znam postoji li način da se preusmeri u drugu profesiju.

Sanja, reci koliko treba da skupimo para koje dobiješ mesečno kao platu pa da ti ih damo kako bi dobili mit u TV etru.
Alternativa bi bila i da je prebacu u "Palmin" termin od 2 ujutro.

(desni zvučnik mi je crkao od kreštanja)

#2 dare...

dare...
  • Members
  • 2,008 posts

Posted 30 June 2007 - 20:28

A na kojoj ti televiziji radiš... innocent.gif

#3 dranata

dranata
  • Members
  • 732 posts

Posted 30 June 2007 - 20:58

A i kakve veze ima to što ljudi plaćaju tv pretplatu i gledaju Sanju Marinković? blink.gif
Pa ne plaća se TV pretplata za Pink...

#4 Paladin

Paladin
  • Members
  • 809 posts

Posted 30 June 2007 - 22:25

Nekada smo je gledali i plaćali pretplatu. Počela je na RTS kao voditeljka "Beogradske hronike". I tada je kreštala, ali je izveštačeni smeh usavršila na Pinku.

#5 Zli

Zli
  • Members
  • 546 posts

Posted 01 July 2007 - 07:46

A ti imaš lampaš kod kuće, ili ti ne radi daljinac, ili šta...?

Sanja Marinković - Howard Stern srpske televizije.

#6 filipenko

filipenko
  • Members
  • 5,336 posts

Posted 01 July 2007 - 11:28

Mlada, lepa, ambiciozna i uspešna.




#7 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 01 July 2007 - 11:47

može konkurent joj je Nataša Miljković kad vodi političke emisije ph34r.gif

#8 faramir

faramir
  • Banned
  • 208 posts

Posted 01 July 2007 - 14:10

QUOTE(BeatrisDal @ 1 Jul 2007, 12:47) <{POST_SNAPBACK}>
može konkurent joj je Nataša Miljković kad vodi političke emisije ph34r.gif

Dobra ideja, kako se ubacuje poll naknadno?
Ma moze i ovako...

#9 Kudravi Gaucos

Kudravi Gaucos
  • Members
  • 270 posts

Posted 01 July 2007 - 15:15

Natasa Miljkovic je ono sto treba da stoji u novinarskom udzbeniku za losu voditeljku, ali SM ide mnooooogo dalje. Ona je olicenje gluposti, sam sotona kada bi bio retardiran i skup svih losih osobina na jednom mestu. Sanja je prakticni primer kako bi izgledala subota uvece da su nacisti dobili rat smile.gif (with courtesy of Fear and Loathing in Las Vegas)

Pre nje je bilo skoro nemoguce zamisliti osobu koja kombinuje najgore bazicne sposobnosti jednog tv voditelja (odvratan glas, nepoznavanje gramatike, nestrucnost...) sa mnogo gorom osobinom nemanja pojma apsolutno ni o cemu. To bice nije sposobno cak ni da cuje prostu recenicu, obradi dobijenu informaciju u glavi i vrati nekakav odgovor koji bi bio u nekakvom kontekstu do tada izrecenog. Imao sam psa kome je ova sposobnost bila razvijenija, jer je umeo da donese papuce kad cuje "donesi papuce".
Kada bi postojao merac gluposti, kacenje na Sanjicu bi mu garantovalo odlazak na remont...

Boze, tek sad vidim koliko me nervira ova spodoba, to uopste nije zdravo smile.gif

#10 Maya Order

Maya Order
  • Members
  • 518 posts

Posted 01 July 2007 - 15:22

Nacujem juce iz kuhinje:

Glas: Ko dugo spava, manje zivi.
Krestalica: Stvaaarno?

Glupaca mislila bukvalno.

#11 Anne Gwish

Anne Gwish
  • Members
  • 612 posts

Posted 02 July 2007 - 14:12

Sanja M. je juče (ili to beše prekjuče unsure.gif ) svojim prisustvom udostojila još jednu kretensku emisiju tipa "razgovaramo o ničemu sat vremena i kreveljimo se ko idioti" (na Pinku, normalno), i moram da primetim da je neznatno podnošljivija kao gošća nego kao voditelj. ph34r.gif

Treba uzeti u obzir da je u ulozi gosta retko, a vodi dve emisije nedeljno - (nesrećni) Magazin IN (koji se pretvorio u poselo) i Sve za ljubav (pročitala negde da je to, ako ne računamo Grand, najgledanija emisija u Srbiji, tuče čak i 48 sati svadbe).

I da, don't mess with Nataša Miljković, ona je ipak u gluposti neprikosnovena.

#12 Roki Balboa

Roki Balboa
  • Members
  • 753 posts

Posted 02 July 2007 - 14:41

Nasa draga voditeljka ce postati majka

#13 Kudravi Gaucos

Kudravi Gaucos
  • Members
  • 270 posts

Posted 02 July 2007 - 15:10

QUOTE(Elvira @ 2 Jul 2007, 15:12) <{POST_SNAPBACK}>
I da, don't mess with Nataša Miljković, ona je ipak u gluposti neprikosnovena.


Natasa je samo blago retardirana. Nizak nivo inteligencije i nista vise. Ali ona se trudi! Ona zaista pokusa da shvati sta joj je receno i da iznedri reakciju na to. Ako mene pitas, kad bi Sanja dogurala do ovog nivoa moglo bi se reci da je napredovala.
Then again, Natasa sebe smatra "ozbiljnom", pa dobija minus hiljadu poena za pretencioznost...

#14 BeatrisDal

BeatrisDal
  • Banned
  • 5,317 posts

Posted 02 July 2007 - 15:52

QUOTE(Kudravi Gaucos @ 2 Jul 2007, 16:10) <{POST_SNAPBACK}>
Natasa je samo blago retardirana. Nizak nivo inteligencije i nista vise. Ali ona se trudi! Ona zaista pokusa da shvati sta joj je receno i da iznedri reakciju na to. Ako mene pitas, kad bi Sanja dogurala do ovog nivoa moglo bi se reci da je napredovala.
Then again, Natasa sebe smatra "ozbiljnom", pa dobija minus hiljadu poena za pretencioznost...



Nataša Miljković po meni nije priglupa, nego nezrela i nedorasla emisijama koje vodi. A i tu njenu povodljivost za opštim (lošim) RTS-ovskim trendom pripisujem osobini prostog priklanjanja jačem što je po meni karakteristika nedovoljno razvijene ličnosti koja nije u stanju da zauzme sopstveni stav.

#15 Kudravi Gaucos

Kudravi Gaucos
  • Members
  • 270 posts

Posted 02 July 2007 - 16:09

Ma ne znam, ipak mi se cini da ona jednostavno nije intelektom sposobna da dokuci nista komplikovanije od popularnih uzrecica. Zato joj i jeste blize da igra na populisticku loptu, podrzavala bi svaku politiku koja bi mogla dovoljno jednostavno da joj se prikaze. Mozda gresim, ovo je samo licni utisak, bojim se da u njenoj glavi jednostavno nema mesta za proracunatu pokvarenost. To je rezervisano za inteligentne ljude.