Jump to content

Photo

Kosovski boj

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
45 replies to this topic

#46 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 01 July 2007 - 13:07

2 Duma-posto citiras onako kako tebi odgovara, ponovo cu napisati sledece:
Ne zelim ideolosku sabracu SPS-a, SRS-a, DSS-a i JSO-a u parlamentu Srbije.
Ne zelim Cekua, Haradinaja i Tacija, kao sto ne zelim Ivicu Dacica, Tomislava Nikolica, Vojislava Kostunice i Legiju.
Ne zelim JSO i srBske vojne i paravojne formacije, tako ne zelim ni OVK borce.
Cinjenica je, duma, da, NAZALOST, vecinu medju kosovskim Albancima imaju Taci, Ceku i Haradinaj, kao sto je cinjenica da su u Srbiji vecina SRS, DSS, SPS i Legijini podrzavaoci.
Cinjenica je da bi se u Beogradu zivelo kao u Tel Avivu kada bi Kosovo ostalo u Srbiji.
Cinjenica je da medju Albancima postoje ekstremisti koji bi vrsili teroristicke akte.
Cinjenica je da bi srbijanske vlasti i vecina ljudi u Srbiji odmah generalizovali i ne bi rekli "Ovo su teroristi", nego bi sve Albance stavili u isti kos sa fasistima u njihovim redovima.
Cinjenica je da su se gorepomenuta trojica debelo okoristila o nesrecu civila devedesetih, kada je nad njima sprovodjen institucionalizovan aparthejd i segregacija.
Cinjenica je da su, zbog Kostunice i njegovog fasistickog rezima, Srbi na Kosovu u istom polozaju kao Albanci do 1999.godine.
Jel cinjenica da je bivsi rezim slao trupe u Hrvatsku i BiH?
Jeste.
Jel cinjenica da su izvrseni zlocini u Srebrenici, Sarajevu, Podujevu, Suvoj Reci, Dubrovniku, Sjeverinu, Hrtkovcima, Antinu, Lovasu, Vukovaru, Foci? Jeste!
Jel cinjenica da su srbijanske trupe bombardovale Zagreb? Jeste.
Jel cinjenica da je srbijanski rezim vrsio zlocine na Kosovu?Jeste.
Jel cinjenica da je Agim Ceku klao civile po Medackom Dzepu? Jeste.
Jel cinjenica da je Haradinaj imao sopstveni logor u Lapusniku? Jeste.
Jedan zlocin ne opravdava drugi, duma.
A antifasisticko i antizlocinacko opredeljenje se ne odnosi samo na jedan slucaj, nego na sve.
Ako sam protiv Legije, onda sam i protiv Cekua i Haradinaja.
Ako sam protiv velikosrpskog i srpskog nacionalizma uopste, onda sam protiv svakog.
I ne interesuje me koje je zlocinac nacije/vere/itd, jer zlocin nema naciju, jer zlocin je zlocin, a zrtva je zrtva.
To sto su Albanci bili pod 10godisnjim aparthejdom, ne znaci da treba da se svete obicnim ljudima.
Ja sam podrzavao OVK dok pripadnici iste nisu poceli da ubijaju civile.
Kao sto mi je JSO fasisticka falanga, kao sto su mi Arkanove paravojne jedinice fasisticke falange, tako mi je to i OVK.
Jer nista nisu bolji od onih koji su ugnjetavali one koje su oni branili.
I cinjenica je, duma, da bi bilo sranja kada bi Kosovo ostalo u Srbiji.
Ne zbog nas u Beogradu i Srbiji, ne zbog nekog obicnog gradjanina Kosova, vec zbog terorista iz ex JSO i OVK, koji bi iskoristili priliku da opet ubijaju i kolju, i zbog fasisticke vlasti u Srbiji koja bi svakog Albanca oznacavala kao teroristu.
Pre nego sto namerno pogresno interpretiras necji post, ponovo ga procitaj, bilo bi ti korisno!