Jump to content


Photo

Пас


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
81 replies to this topic

#31 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 30 June 2007 - 14:26

QUOTE(Miralem @ 30 Jun 2007, 09:54) <{POST_SNAPBACK}>
da li sposoban za citanje ti jesi? (to jest, iz iskustva znam da nisi, al se opet ponekad zeznem dry.gif )

rekao sam da su milosevic i karadzic pokretaci rata u bosni. a rahmetlija je simbol, jer mnogi ubistvo svata uzimaju za zvanicni pocetak rata u bosni. kako u zemlji, tako i sire. ko sto bi, recimo, i most u mostaru mogao da bude simbol tog rata. ako sad nisi shvatio, onda jebiga.

Mnogi misle i da je SRS partija normalnih, humanih Srba, pa to ne znaci da moram tu "cinjenicu" da uzimam u razmatranje. Samo sam na to mislio. Inace, u svemu ostalom se slazem s tobom.

#32 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 30 June 2007 - 15:09

QUOTE(foto @ 30 Jun 2007, 15:06) <{POST_SNAPBACK}>
Tebi bas dosadno subotom prepodne u toj dekadentnoj zemlji?
Sto 'cackas mecku'?
Ili trazis nesto da te 'razmrda' mesto kafe?
laugh.gif

P.S.
Svratio bi u kafanu ali bi 'teo da povedem i jednog drugara. Jel nije problem? Moze jedan separej?
(mada nisam siguran da li bi ON hteo da udje u to steciste relativizatora i mesaca uzroka i posledica, al' ja bi ga pozvao)

nesto ko jutarnja gimnastika laugh.gif
reci ortaku da nema frke. relativizatori i mesaci uzroka i posledica se okupljaju kod larka. a kod mene bahate pijanice i siledzije svih politickih opredeljenja smile.gif

#33 king louie

king louie
  • Members
  • 3,153 posts

Posted 30 June 2007 - 15:24

QUOTE(Miralem @ 29 Jun 2007, 17:16) <{POST_SNAPBACK}>
za ta ubistva prvi put cujem. zvuci mi kao neka sda propaganda, ali se ni najmanje ne bih cudio da je istina. imas li neki relevantni izvor?


Nemam. Zaboravi. cool.gif

#34 djeneralche

djeneralche
  • Members
  • 1,135 posts

Posted 30 June 2007 - 16:03

Алах је велики.
И све види.

#35 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 30 June 2007 - 21:15

Kako su neki ljudi skromni!! ohmy.gif

#36 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 30 June 2007 - 22:58

...

Ovaj tred je slika & prilika zblanutog srBskog razmisljanja.

Zamisli samo: srBov iz Prijepolja ustreli srBova iz Sarajeva zbog barjaka / pogreshnih charapa / bednog sakoa - a 4umski plebs urliche - "da bog da ga streljali / i treba mu tako / psu" ...
Pa, ako cemo tako vrishtavo, srBski, onda nije pas - nego: "pseto"!

A ako su 4umski srBovi toliko napaljeni za istinu / pravednost, - kako to da se niko ne seti "snajperskog srBovskog pseta" koje je na onom mostu streljalo sarajevskog Romea i Juliju?
Koji su nekoliko dana trulili na tom, istom, mosticu!

Gde su forumski srBski pravednici da zahtevaju da se utvrdi ko je to bio, pa da istoga - "streljaju u baschi"!?

Mislim, stvarno - ovo je dno dna!
Vecito "balvanisanje"!

U tudjem oku vide sve svoje bedne i perverzne strahove, u svom ne vide nista!
SrBovski miopichari.
To je soj, koji bi samo "levo-desno" streljao ochima.

Samo me jedno chudi.
Pa Beograd je pun privatnih ochnih klinika.
Cega se plase? Anestezije?
Pa to je samo f'n' serbian life!

Hebiga, - doshli po vid, susreli se sa danom sv. Vida!
Srecan Vidovdan!

Da progledaju.

...

#37 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 30 June 2007 - 23:25

QUOTE
Pa, ako cemo tako vrishtavo, srBski, onda nije pas - nego: "pseto"!

Ко вришти? Узвичнике сте користили само ти и Меланколик.

+

Баш нема никакве шансе да погодиш откуд и зашто "пас" у наслову?

#38 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 30 June 2007 - 23:27

QUOTE(king louie @ 30 Jun 2007, 16:24) <{POST_SNAPBACK}>
Nemam. Zaboravi. cool.gif

a-a. jok. zanima me sta se desavalo. npr, u to vreme su u srpskim novinama mogle da se citaju svakakve horror i sci-fi budalastine, a po kafanama se se mogle cuti jos gore price, sve od "ocevidaca". tad sam polu-verovao (jbg, bio klinac), sada ne, uopste, u vecinu njih. kontam da je slicna situacija bila i u okolini.
voleo bih da znam istinu. dakle, da li si to cuo u kafani/ citao negde, ili saznao od ljudi kojima mozes da verujes? ima li ikakvih verodostojnih izvora/ dokaza? zasto bih ti verovao?
(sa druge strane, kao sto rekoh, ne bi me uopste cudilo da jeste bilo tako. ne pokusavam da zastupam jednu od "opcija")

2 kinik: ne lupetaj.

#39 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 01 July 2007 - 00:28

...

>> ...2 kinik: ne lupetaj


Ne drobi ga, milerame.

Hebiga, - si "bio klinac" - ostao klinac!
To je samo kleta srBska sudba.
Vecita "klinchadija".

U neko vreme, kad je pochelo njesra, u nekoj omiljenoj mi kafani, posle neke ekpslozije u Bgd. kafanskoj "klonjari", kad su se sve Bgd. kafane izpraznile - "Idu HrvatiI"!, - neki kelnerski lik upita: i nije vas strah!?

Na sto sam mu ponovio reci mog omiljenog novinarskog lika:

vise volim da poginem u omiljenoj mi kafani od bratske hrvatske ruke, no u slavonskom kukuruzistu!

...

#40 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 01 July 2007 - 00:53

Crveni autobuse, dolaz' vamo i redefinisi Kinika, ono je bilo preblago.
Troll off!

#41 Kinik

Kinik
  • Members
  • 43,426 posts

Posted 01 July 2007 - 01:41

...

Slusaj budalchino, odebljala i nemushto tupchasta, - kad god bih se sazalio na surovu redaljku gde te razbijaju od mizernih gluposti - a ti si primer kako i budala moze da zastupa neke, quasi napredne gluposti, - svakim tvojim pozivanjem na Redbusa, samo mi dajes za pravo da mislim da te treba, tupchu, lajavca i drkaxiju kinjiti - pa do H&Hanzoa!

Lepo je sto su te shutnuli sa "velike politike" - jerbo si nevidjedni & smorni nesretnik.

A to koliki si shlihter, 4umski nesretni mobster - pa to je za zaljenje.
Ne znam nesto da sam te "kinichki gazio" - posto si mi poprilicno "plain & neinteresantan", ali tvoja potreba da lickas tudja dupeta, i to onih, koji su kao tvoji "oponenti", tvoja primitiff & woolgar permisivnost - pa to je za kinichko shamaranje, razvaljnivanje odebljalih ushesa.

Pa bih te zamoilio: ajde, tupcho, nesretna - sjashi mi sa vrata - da ne moram da te kao mache koje se upishalo / vusralo, turam njushkom u barice / gomilice tvojih nepodopshtina i & shljepam novinama.
Vodim na prozorski 4umski sims da shetash.

Ti si samo jedan bedni "biciklista".
Onaj, koji se vusere (u svom jadnom i preplasenom umu) "od velicina".
Onaj koji (se u svom nadobudnom umu) ponada da ispod sebe - moze nekoga da gazi.

A cinjenica je vrlo jednostavna: ti si jadan i dosadan, isprazni, smor.

Hebao te Redbus, pa vam bilo veselo.
Doduse, kad pomislim kako on voli "violentne gorshtake", - zhestoko si ga opushio.
Prijatno.

PS.
Nemoj mi se zaliti na "uboje / "ljubichanstveno plavetnilo".
Sam si ga prizivao.

...

#42 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 01 July 2007 - 03:05

Wow, kako si me provalio.
Jos samo da pocnes malo sebe da kritikujes, posto si smarac par excellence. biggrin.gif

#43 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 01 July 2007 - 21:49

QUOTE(Kinik @ 1 Jul 2007, 02:41) <{POST_SNAPBACK}>
...

Slusaj budalchino, odebljala i nemushto tupchasta,
...


gigant misli, otac srBske demokratije, licnost bliska samoj sebi. Hail.gif

#44 Lord Henry

Lord Henry
  • Members
  • 498 posts

Posted 01 July 2007 - 22:06

QUOTE(Kinik @ 1 Jul 2007, 02:41) <{POST_SNAPBACK}>
...

Slusaj budalchino, odebljala i nemushto tupchasta, - kad god bih se sazalio na surovu redaljku gde te razbijaju od mizernih gluposti - a ti si primer kako i budala moze da zastupa neke, quasi napredne gluposti, - svakim tvojim pozivanjem na Redbusa, samo mi dajes za pravo da mislim da te treba, tupchu, lajavca i drkaxiju kinjiti - pa do H&Hanzoa!

Lepo je sto su te shutnuli sa "velike politike" - jerbo si nevidjedni & smorni nesretnik.

A to koliki si shlihter, 4umski nesretni mobster - pa to je za zaljenje.
Ne znam nesto da sam te "kinichki gazio" - posto si mi poprilicno "plain & neinteresantan", ali tvoja potreba da lickas tudja dupeta, i to onih, koji su kao tvoji "oponenti", tvoja primitiff & woolgar permisivnost - pa to je za kinichko shamaranje, razvaljnivanje odebljalih ushesa.

Pa bih te zamoilio: ajde, tupcho, nesretna - sjashi mi sa vrata - da ne moram da te kao mache koje se upishalo / vusralo, turam njushkom u barice / gomilice tvojih nepodopshtina i & shljepam novinama.
Vodim na prozorski 4umski sims da shetash.

Ti si samo jedan bedni "biciklista".
Onaj, koji se vusere (u svom jadnom i preplasenom umu) "od velicina".
Onaj koji (se u svom nadobudnom umu) ponada da ispod sebe - moze nekoga da gazi.

A cinjenica je vrlo jednostavna: ti si jadan i dosadan, isprazni, smor.

Hebao te Redbus, pa vam bilo veselo.
Doduse, kad pomislim kako on voli "violentne gorshtake", - zhestoko si ga opushio.
Prijatno.

PS.
Nemoj mi se zaliti na "uboje / "ljubichanstveno plavetnilo".
Sam si ga prizivao.

...

drago mi je gospodine Velimire Ilicu da vam se svidja nas novi vinjak. znate kako je - novi vinjak u staroj kafani, nista lepse. imamo pozadi par novinara koji zude da osete vas djon, pa ako biste bili ljubazni da obucete bele carape, cisto zbog kamere, i da podgrejete neku od vasih "kafanskih prica" - znate, to raja uvek voli. e, da, jos nesto - ako vam se neko ne svidi vi se komotno pozovite na starost i iskustvo, a mi cemo po zelji da objavimo vas apel Vinstonu Cercilu...mislim covek ne postuje, ali verovatno gleda dnevnik i posuje/postira na forumu.

#45 HattoriHanzo

HattoriHanzo
  • Banned
  • 3,849 posts

Posted 01 July 2007 - 22:32

QUOTE(Lord Henry @ 1 Jul 2007, 23:06) <{POST_SNAPBACK}>
drago mi je gospodine Velimire Ilicu da vam se svidja nas novi vinjak. znate kako je - novi vinjak u staroj kafani, nista lepse. imamo pozadi par novinara koji zude da osete vas djon, pa ako biste bili ljubazni da obucete bele carape, cisto zbog kamere, i da podgrejete neku od vasih "kafanskih prica" - znate, to raja uvek voli. e, da, jos nesto - ako vam se neko ne svidi vi se komotno pozovite na starost i iskustvo, a mi cemo po zelji da objavimo vas apel Vinstonu Cercilu...mislim covek ne postuje, ali verovatno gleda dnevnik i posuje/postira na forumu.



laugh.gif