Jump to content


Photo

Apple iPhone


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
76 replies to this topic

#46 Zverilla

Zverilla
  • Members
  • 910 posts

Posted 04 August 2007 - 08:23

QUOTE(Zmitjkoe @ 4 Aug 2007, 01:40) <{POST_SNAPBACK}>
iPhone u pretprodaji na nemackom Amazonu!


ne bas
pise samo "prijavi se da dobijes mejl kad bude dostupan (na lageru)"

#47 Zmitjkoe

Zmitjkoe
  • Members
  • 4,978 posts

Posted 04 August 2007 - 15:56

QUOTE(Zverilla @ 4 Aug 2007, 09:23) <{POST_SNAPBACK}>
ne bas
pise samo "prijavi se da dobijes mejl kad bude dostupan (na lageru)"

Na to sam i mislio. Znam sta pise, ocigledno razlicito tumacimo rec pretprodaja (ali nije bitno).

Edited by Zmitjkoe, 04 August 2007 - 16:03.


#48 Tresko

Tresko
  • Members
  • 7,316 posts

Posted 04 August 2007 - 16:29

Dobio I-Phone na poklon u sredu(potpuno neocekivano). Utisci: kako radi kao telefon, nisam mogao da probam, jer je kupljen na jedinom mestu gde ga ima, tj. u USA, sa New AT&T SIM-om, a posto nemaju ugovore o roamingu u Evropi laugh.gif kao telefon, cvrc milojka, barem do novembra.

Postupak aktivacije samog telefona, je do zla boga komplikovan, i mora da se radi kroz I-Tunes, sa gomilom stranica koje mora da popunjavas. Onda, kad zavrsis popunjavanje svih on-line obrazaca, uz sve lazni SSN, koji prihvataju, moras da cekas pola sata neki e-mail da si aktivirao aparat i SIM(jer drugacije ne mozes ni aparat da koristis-mislim na druge funkcije osim telefona-potpuno je blokiran). Na kraju, kad ti e-mail dodje, saopsti ti da nazalost nesto nije u redu sa tvojim tarifnim planom, i da moras da se javis na 800 number radi asistencije i aktiviranja(broj u US naravno).

Kad posle silnog drkanja aktiviras I-Phone, ima gomilu funkcija o kojima cu napisati kasnije kad ih i isprobam. Na prvi pogled, touch screen funkcionise odlicno, bez gresaka.

#49 Zero7

Zero7
  • Banned
  • 385 posts

Posted 05 August 2007 - 21:16

QUOTE(Tresko @ 4 Aug 2007, 17:29) <{POST_SNAPBACK}>
Kad posle silnog drkanja aktiviras I-Phone...


naravno da ce biti silnog drkanja jer je telefon za sada namenjen samo za AT&T u USA. i pisi nam malo o utiscima.. mozda cu da ga kupim i ja. i ko ti dao taj poklon.. lep gest. smile.gif

#50 Kudravi Gaucos

Kudravi Gaucos
  • Members
  • 270 posts

Posted 06 August 2007 - 01:54

http://www.thebestpa.../c.cgi?u=iphone

smile.gif

#51 kovik

kovik
  • Members
  • 313 posts

Posted 07 August 2007 - 13:52

QUOTE(Kudravi Gaucos @ 6 Aug 2007, 02:54) <{POST_SNAPBACK}>


Mislim da je vec bio taj linak. Svejedno, maddox je kralj smile.gif

#52 Kudravi Gaucos

Kudravi Gaucos
  • Members
  • 270 posts

Posted 08 August 2007 - 10:42

Sorry ako je bio.
Maddox - kralj NAD kraljevima...

#53 miloos

miloos
  • Members
  • 628 posts

Posted 08 August 2007 - 10:44

http://www.gsmarena....-review-155.php

#54 pjmaster

pjmaster
  • Members
  • 116 posts

Posted 08 August 2007 - 19:50

Mali off
Izasao novi iMac blink.gif

Balavim

#55 individue

individue
  • Members
  • 510 posts

Posted 09 August 2007 - 16:37

kome treba teška kontra iphoneu, preporučujem puristički motofone f3, ima za 20tak eur, prezadovoljan aparatom smile.gif

#56 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 05 September 2007 - 20:28

da ne otvaram novu temu, a i onako je jedan od modela baziran na iPhone-u smile.gif



#57 mr@ki

mr@ki
  • Members
  • 1,080 posts

Posted 06 September 2007 - 19:26

Hehe, spustise cenu Iphone-u za 200 dolara (8 GB verzija), ona od 4 GB se ukida.
Navodno da bi podstakli prodaju pred bozicne praznike....

#58 rudlavibizon

rudlavibizon
  • Members
  • 83 posts

Posted 07 September 2007 - 12:51

Ovaj iPodTouch fino izgleda, samo me nervira kad su vec napravili, prakticno PDA ili UMPC, zasto nisu stavili i mikrofon i kameru. Da ne pricam sto je krajnje zatvoren sto se tice softvera. Ma koliko Apple proizvodi izgledali kul, uvek imaju nesto sto bi moglo da se poboljsa ali se to ne uradi i to sve, izgleda, zbog interesa nekih drugih kompanija. Ali dobro, to mozda ostavlja prostora nekim drugim da nas uskoro iznenade. Sto se tice marketinga, Stiv i njegov RDF i dalje caruju. Sto se tice pada cene iPhone-a, ili im prodaja ne ide kako je predvidjena ili su provalili sta konkurencija sprema. Bice jako zanimljivo videti sta se desava u narednih godinu dana.

#59 Stewie

Stewie
  • Members
  • 217 posts

Posted 07 September 2007 - 13:28

Ko nema i-phone, nek' izvoli! Makeze i lepak je sve sto vam treba!

Attached Files


Edited by Stewie, 07 September 2007 - 13:29.


#60 BGhost

BGhost
  • Banned
  • 1,978 posts

Posted 07 September 2007 - 16:40

QUOTE(rudlavibizon @ 7 Sep 2007, 13:51) <{POST_SNAPBACK}>
Ovaj iPodTouch fino izgleda, samo me nervira kad su vec napravili, prakticno PDA ili UMPC, zasto nisu stavili i mikrofon i kameru. Da ne pricam sto je krajnje zatvoren sto se tice softvera. Ma koliko Apple proizvodi izgledali kul, uvek imaju nesto sto bi moglo da se poboljsa ali se to ne uradi i to sve, izgleda, zbog interesa nekih drugih kompanija. Ali dobro, to mozda ostavlja prostora nekim drugim da nas uskoro iznenade. Sto se tice marketinga, Stiv i njegov RDF i dalje caruju. Sto se tice pada cene iPhone-a, ili im prodaja ne ide kako je predvidjena ili su provalili sta konkurencija sprema. Bice jako zanimljivo videti sta se desava u narednih godinu dana.

Slazem se. Kad sam kupovao mp3 plejer, uporedio sam sta nudi iPod vs. konkurencije i zakljucio da vredi dati nesto vise novca za iPoda. Medjutim, ispostavilo se da sam pogresno postavio prioritete, tako da bih sada verovatno kupio nesto od konkurencije, bez obzira na to sto sam sKota softnjerskim intervencijama naucio pameti. Najvise mi smeta sKotova ogranicena funkiconalnost u baratanjima ll formatima, a i kad ga se ubedi da cita neke od njih, prebrzo skrcka bateriju. Ipak je za prenosive uredjaje najbitnija konfigurabilnost, a tek posle mozemo da pricamo o kompaktnosti, vizuelnom aspektu i seksualnom appealu uredjaja.

Koliko vidim, slicno vazi i za iPhony.