Jump to content


Photo

Masaze


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
13 replies to this topic

#1 Pavllle

Pavllle
  • Members
  • 895 posts

Posted 21 June 2007 - 12:20

Nemam gde pa rekoh ajd da stavim ovde.

Hteo bih da odem na masazu u paru ali nisam bas nesto iskusan sa spa/fitnes/gym/wellness/centrima (balkanac sta ces s_d.gif ) pa me zanimaju vasa iskustva,preporuke i cene smile.gif

#2 Celt

Celt
  • Members
  • 1,147 posts

Posted 21 June 2007 - 13:10

oni oglasi u novinama nisu bas najbolja preporuka  cool.gif

Ima na starom DIF-u, moze da se bira parcijalna ili celo telo, ali, iskreno, nikad nisam uspeo da skupim dovoljno para za bilo sta od ove dve varijante innocent.gif

#3 Pavllle

Pavllle
  • Members
  • 895 posts

Posted 21 June 2007 - 13:15

QUOTE(_Pile_ @ 21 Jun 2007, 14:10) <{POST_SNAPBACK}>
oni oglasi u novinama nisu bas najbolja preporuka cool.gif

Ima na starom DIF-u, moze da se bira parcijalna ili celo telo, ali, iskreno, nikad nisam uspeo da skupim dovoljno para za bilo sta od ove dve varijante innocent.gif


Da definitivno ne bih zvao ove iz oglasa. pre bih neku proverenu varijantu u sklopu necega. A koliko mu dodje ta ne skupljena suma?

#4 Okretnica

Okretnica
  • Members
  • 285 posts

Posted 21 June 2007 - 13:17

QUOTE(Pavllle @ 21 Jun 2007, 14:15) <{POST_SNAPBACK}>
Da definitivno ne bih zvao ove iz oglasa. pre bih neku proverenu varijantu u sklopu necega. A koliko mu dodje ta ne skupljena suma?


ja mogu da preporucim odlicnu tajvansku, sa rucnom zavrsnicom. Cisto, pristupacno, i diskretno. Ne znam da li te zanima....

#5 Pavllle

Pavllle
  • Members
  • 895 posts

Posted 21 June 2007 - 15:08

QUOTE(Okretnica @ 21 Jun 2007, 14:17) <{POST_SNAPBACK}>
ja mogu da preporucim odlicnu tajvansku, sa rucnom zavrsnicom. Cisto, pristupacno, i diskretno. Ne znam da li te zanima....


Hvala na ponudi ali ja bih bez zavrsnice i da nije masaza "celog tela",erotska,diskretna, itd smile.gif

#6 Cro-boy

Cro-boy
  • Members
  • 4,466 posts

Posted 21 June 2007 - 16:25

QUOTE(Okretnica @ 21 Jun 2007, 14:17) <{POST_SNAPBACK}>
ja mogu da preporucim odlicnu tajvansku, sa rucnom zavrsnicom. Cisto, pristupacno, i diskretno. Ne znam da li te zanima....


laugh.gif

ne samo to, ti mu mozes to i priustit: "u tropskim uvjetima vase omiljene "37-ice" dozivite saunu+masazu i to potpuno besplatno!"

QUOTE(Pavllle @ 21 Jun 2007, 16:08) <{POST_SNAPBACK}>
Hvala na ponudi ali ja bih bez zavrsnice i da nije masaza "celog tela",erotska,diskretna, itd smile.gif


konac djelo krasi tongue.gif

Edited by Hrvoje Deak, 21 June 2007 - 16:30.


#7 scissorsister

scissorsister
  • Members
  • 90 posts

Posted 22 June 2007 - 05:51

Pavllle, ja sam sebi zakazala masažu za vikend. Ovde kod nas (u Novom Sadu) oko sat vremena masaže košta od 800-1200 dinara. Al računaj u BG-u da je cena viša. Pošto sam član jednog fitnes kluba, za mene je još i jeftinije (500 dinara, sat vremena). Jedva čekam. smile.gif

#8 Okretnica

Okretnica
  • Members
  • 285 posts

Posted 22 June 2007 - 08:02

QUOTE(Hrvoje Dečak @ 21 Jun 2007, 17:25) <{POST_SNAPBACK}>
laugh.gif

ne samo to, ti mu mozes to i priustit: "u tropskim uvjetima vase omiljene "37-ice" dozivite saunu+masazu i to potpuno besplatno!"
konac djelo krasi tongue.gif


Moja malenkost nije priustivac vec samo konzument, dakako sa kriterijumima, opisanim u gorepomenutom postu.


Pratim razvoj situacije na lokalnom trzistu tai masaze, onako amaterski, koliko to finansijske prilike dozvole, pa rekoh, ako nekog interesuje... ipak svi delimo ovaj forum, znamo se...

Vecina otmenijih salona se nalazi na Dorcolu, ima par i na novom Beogradu. Zakazivanje telefonom, cijena, prava sitnica ...

#9 ToniAdams

ToniAdams
  • Members
  • 1,311 posts

Posted 22 June 2007 - 08:12

QUOTE(Pavllle @ 21 Jun 2007, 13:20) <{POST_SNAPBACK}>
Hteo bih da odem na masazu u paru



sa kim u paru?

#10 apotekarica

apotekarica
  • Members
  • 977 posts

Posted 22 June 2007 - 08:38

Hyatt RB, Olympus spa centar

Couples Massage
Share your massage with a loved one or a friend in our Spa Couples Room. Let us create a memorable experience for you both to share.

60 minutes CSD 6300


(jes' malo skupo, al' kad već priređuješ takav plezir, red je da se i otvoriš tongue.gif )

da vidiš kako sve to izgleda, jbg, vredi svake pare (nisam bila, al' sam častila kumove za Mladence i voleli su me najviše na svetu posle toga)

http://belgrade.rege...ut/features.jsp

#11 Mioba

Mioba
  • Sleepers
  • 4,859 posts

Posted 22 June 2007 - 14:35

thai masaža (isključeni erotski varijeteti, inače izum prilagođen potrebama evropskih sex-turista dry.gif )
www.thaimassageinstitute.org

dva do tri sata, nije jeftino, ali vredno svakog centa
daleko efikasnije od izmotavanja sa uljima i toplim kamenjem

#12 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 22 June 2007 - 15:54

meni su rekli da u jevrejskoj, kod rexa negde, postoji dobra masaza, rade slabovidi i slepi.

cula od dvoje ljudi nezavisno, oboje bili prezadovoljni. ja nisam neki ljubitelj masaze, pa se nisam dalje raspitivala, ali eto... zvuci dobro.

#13 Pavllle

Pavllle
  • Members
  • 895 posts

Posted 22 June 2007 - 17:01

QUOTE(MaxPower @ 22 Jun 2007, 09:12) <{POST_SNAPBACK}>
sa kim u paru?



cekam da vidim gde cu pa cu da otvorim topic na forumu da trazim par za masazu tongue.gif

QUOTE(apotekarica @ 22 Jun 2007, 09:38) <{POST_SNAPBACK}>


ovo mi super izgleda a i sto kazes red je da se otvorim biggrin.gif

QUOTE(Mioba @ 22 Jun 2007, 15:35) <{POST_SNAPBACK}>
www.thaimassageinstitute.org



Pogledao sam na sajtu ali tu imaju ponudjeno samo kurseve i poducavanja. Nisam primetio da se spominje koliko je jedan tretman.

#14 Grunf

Grunf
  • Members
  • 1,066 posts

Posted 21 July 2007 - 17:32

QUOTE(spava mi se @ 22 Jun 2007, 16:54) <{POST_SNAPBACK}>
meni su rekli da u jevrejskoj, kod rexa negde, postoji dobra masaza, rade slabovidi i slepi.

cula od dvoje ljudi nezavisno, oboje bili prezadovoljni. ja nisam neki ljubitelj masaze, pa se nisam dalje raspitivala, ali eto... zvuci dobro.

aj se raspitaj dalje, pa daj neki kontakt.