Jump to content


Photo

Connoisseur...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
45 replies to this topic

#16 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 04 July 2002 - 13:29

Ima i ohrabrujucih momenata.
Bliski rodjak connoisseur-a zla otpisuje mu sledece:
"ja nisam imao pojma koliko je tvoj slucaj ozbiljan.Pa ti se covece udavi u raznim mrznjama. "

Bice da nije svaki Srbin Radovan. :grin:

Da li su samo buzdovani Radovani ?

PS
Pozdrav neRadovanu uz zahvalnost za misionarski posao (Sizifovski ? ) koga se latio.

#17 Lilith

Lilith
  • Members
  • 31 posts

Posted 04 July 2002 - 18:00

Molila bih da mi se kaze ko je, u konkretnom primjeru, connoisseur??
Poznajem (nazalost) veliki broj njemu slicnih izdanaka, koji su svoje maligno korijenje duboko pustili u tlo na kojem sam (opet nazalost!) prinudjena da zivim.
A imam nekoliko finih pricica slicne tematike. Npr. o "njegovom preosvestenstvu, vladiki crnogorsko-primorskom"... Puj.
Ma to (SPC i njeno svestenstvo) zasluzuje poseban topic...
Nekad mislim da mi Srbi zasluzujemo kolektivni psihoanaliticki tretman. (Ako nije kasno. Mozda elektro-shokove?)

#18 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 04 July 2002 - 18:42

Dear Lilith,
Necemo prljati ovaj forum imenovanjem tih Jadnih bica.
Prenosenjem njihovih bljuvotina ja samo zelim da upozorim na razne zivotne oblike koji hodaju ovom zemljom.

#19 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 04 July 2002 - 19:15

Uostalom, dear Lilith, odgovori dolaze sami od sebe.

Pa tako, malechki connoisseur (veliki connoisseur-spell-checker-jedamput se nesto umusio - bice da se upiskio) pise:

"...Point of no return bice predjena kada ne ostane niko kome je ocigledna slicnost izmedju Ajhmana i Dzejmsa Rubina/Silajdzica, Gebelsa i Olbrajt/Ganica/Tacija, Hitlera i Klintona/Izetbegovica/Tudjmana, Kvislinga i Biserko/Kandic/Pavicevic " .

Ako predjemo preko uobicajene nepismenosti i zavirimo u plitkocu tog uma, mozemo zapaziti par stvari iz kojih se mnogo toga da zakljuciti.
Obratite paznju ko je sve izostavljen sa ovog do zla boga debilnog komparativnog spiska i bice vam sasvim jasno da je rec o jos jednom razocaranom, tuznom i neutesnom slobisti.
Nije njemu ni do Radovana, ni do Ratka, jos manje do Klaudije Sifer :grin: , vec ga jednostavno boli srce i dusa za vozda. Naviklo se to na homogenizaciju i mobilizaciju, na grupu, na masu, na rulju. Tu se crpila silna hrabrost gde za pamet niko nije pitao.
Sada se oseca grdno usamljenim, takorec ogoljenim pa otuda i svi strahovi iz gore citiranog post-a.
A strah se najbolje leci mrznjom i, ako se pruzi neka nova prilika, nasiljem nad svim onim sto nece i ne moze da razume.

Lun, za ovu priliku Adam. :wink:

#20 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 04 July 2002 - 20:02

..i ne samo odgovori vec i zadovoljstina...olicena u liku izvesne Gandzetine.
Doduse, ne znam koliko ce dugo opstati jer vec stizu optuzbe iz komiteje da naginje protivnickom taboru, ali se pokazuje kao odlican igrac kada su u pitanju euro-corsokak-nerazumestito-connoisseur-i, bezvezni-connoisseur-i, natzi-connoisseur-i + neki cobani budale.

Ono sto je fascinantno jeste nepravednost Svevisnjeg, koji je jednom dao mnogo a drugome bas nista. :wink:

#21 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 05 July 2002 - 01:28

Dear Lilith, ja izuzetno postujem lik (dosuse delo malo manje) tvoje imenjakinje, a licno sam vrlo upoznat sa poslednjim, to jest ovde navedenim delima (ne d'o Bog i likom) delije koji prosipa navedene misli, pa tako mislim da ti je bolje da istog ne znas, njega radi. Mozda ova junacina zbog Lilith torza jos vise ode unazad. Ali ne bih se ja slozio da je on slobista. Pre bih rek'o da je lik o kome je rec ludista, ako uzmemo da je Ned Lud bio borac za prava ljudi sa margine to jest pozadinaca, s' tim da je nekako nazadan da to i prizna.

[ Izmena poruke: Henry Chinaski na dan 2002-07-05 02:40 ]

#22 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 05 July 2002 - 01:37

Tako lista nas ludista-poznavalac najcrnje zlocine sve eda bi dokazao kao je on u pravu, a ne onaj drugi, evropoznavalac, koji je samo malo manji ludista. Dobro mu posluzile glavosece. A u isto to vreme, na obliznjoj temi, nekad stovani Istoricar orgazmira nad bulaznjenjem Somnabulskog zozona i proglasava ga Svetim i Blazenim poznavaocem...

... pa zar to nije ludo pozoriste!?

#23 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 05 July 2002 - 10:55

Dopisuje nas delija:

Pa upravo ovu kombinaciju ljigavi zlikovci i pokusavaju da prodaju u Srbiji!

1) Relativizirati svu protivprirodnost, odurnost i bogohulnost pederastije.
2) Sistematski pederastiju lansirati kao trend (moda, muzika, film, "knjizevnost" a la Arsenijevic).
3) U materijalnoj bedi i besperspektivnosti, koja je namenjena Srbiji, pospesiti i njeno moralno posrnuce, gde ce se "pokazivanje imucnosti okolini" manifestovati onako kako to opisuje maxa, a gde ce besperspektivni, obeznadjeni i porobljeni mladici zarad golog prezivljavanja prodavati svoja tela (i duse, i duse, sve je to i usmereno na kupoprodaju dusa) bolesnim gmazovima i gnjidama.
4) Svako podsecanje na svu stravicnu odurnost, ogavnost, protivprirodnost, zlo, bolest koju zapravo predstavlja pederastija proglasiti za "natzizam", "zaostalost", "demode", "sramotu" etc. (Zvuci poznato?)

Nema sumnje da ce se Srbija odupreti ovim gnjidama, zlikovcima i zlu.


Pri cemu mu ni najmanje ne smeta sto u Srbiji besperspektivne, obeznadjene i porobljene devojke zarad golog prezivljavanja vec godinama prodaju svoja tela (i duse, i duse, sve je to i usmereno na kupoprodaju dusa) bolesnim gmazovima i gnjidama sa kajlama. Sto nam govori sta?

#24 Lilith

Lilith
  • Members
  • 31 posts

Posted 05 July 2002 - 11:51

Dear "Adam",
"zivotni oblici" su eufemizam za maligne izrasline na tkivu ovog rekonvalescentnog drustva.
Shvatila sam da nikada necu imati dovoljno godina i iskustva da me kombinacija mase&mrznje iznova ne porazi. I znas sta? Nevjerovatno je to surovo prodriranje u svijest: u trenutku kada si na rubu zaborava, prica je tu da vrati sve one slike, upotpuni taj jezivi mozaik o mjestu i vremenu u kojem zivis.

Duboko nesretna vremenskom i geografskom dimenzijom u koju je smjestena,
Lilith Posted Image

p.s.
Ako nije indiskretno pitanje, pod kojim nickom si pisao na Onlineu?
Ako je ipak indiskretno, odgovor mi mozes napisati na lilith_demon1970@yahoo.com (za uzvrat nudim povratnu informaciju, ako ti je uopste zanimljiva)
A ako sam ovim pitanjem najbrutalnije prekrsila pravila "virtuelnog bontona", obecevam da cu u roku od 12 sati izvrsiti ritualno samokaznjavanje. Posted Image

#25 Lilith

Lilith
  • Members
  • 31 posts

Posted 05 July 2002 - 11:58

Henry Chinaski:
Dear Lilith, ja izuzetno postujem lik (dosuse delo malo manje) tvoje imenjakinje, a licno sam vrlo upoznat sa poslednjim, to jest ovde navedenim delima (ne d'o Bog i likom) delije koji prosipa navedene misli,  pa tako mislim da ti je bolje da istog ne znas, njega radi.


A to je neko od diskutanata s ovog foruma?
I zasto je bolje da ga ne upoznam "njega radi"?? Ne da ja zelim da ga upoznam (gornji citati su mi i vise nego dovoljni!), ali "njega radi" zvuci kao da sam ja mentalna opasnost za njega, a ne on za mene. Posted Image

#26 Lun

Lun
  • Banned
  • 3,921 posts

Posted 05 July 2002 - 12:16

Dear Lilith,

Na Online-u sam boravio veoma kratko i to pod registrovanim nick-om "Lun" .
Odatle sam otisao ne zbog brutalnih napada pojedinih "jastrebova" nego zbog nepodnosljive "tisine" ostalih ucesnika koji nisu nasli za shodno da reaguju na neke klasicne natzi-shovi istupe.

Na ponudjenu mail adresu (1970 hej!! ) mogu samo da odgovorim sa:
dsikert@hotmail.com :grin:

#27 Lilith

Lilith
  • Members
  • 31 posts

Posted 05 July 2002 - 14:25

"Odatle sam otisao ne zbog brutalnih napada pojedinih "jastrebova" nego zbog nepodnosljive "tisine" ostalih ucesnika koji nisu nasli za shodno da reaguju na neke klasicne natzi-shovi istupe."

Ma da. S malom razlikom sto sam ja tamo bila prilicno dugo i sto su na kraju napadi dosli od nekoga koga sam cak i licno upoznala.Posted Image
Otisla isto zbog tisine.

[ Izmena poruke: Lilith na dan 2002-07-05 15:26 ]

#28 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 05 July 2002 - 14:31

Henry Chinaski:
Dopisuje nas delija:
/itd.../

Henry, ne moras da citiras "deliju". Dovoljno je ljude uputiti na sajt obraza... Inace cak i na deliju tamo pocinju da se mrste. Morace on nazad na sip... :lol:

#29 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 05 July 2002 - 15:51

2 Lilith: ma ne, nego kako je delija homofob, mozda jos vise zabrazdi u svojoj bolesti ako mu se licno obratis. Ima on cudan obicaj da cim mu neko kaze suprotno od onog sto zeli da cuje, pocne da pizdi i pominje davanje dupeta, nabijanje na koceve i ovo kao gore, a ne bi zeleli da mu se stanje pogorsa.

#30 Lilith

Lilith
  • Members
  • 31 posts

Posted 05 July 2002 - 17:35

Ah, ne sumnjam da bi me delija prigrlio da mu uskliknem (s ljubavlju!, dakako...Posted Image) neki citat Oca Nacije, umjesto otpadnika Arsenijevica. Posted Image
Sta kaze, "kupoprodaja dusa", "moralno posrnuce"...?? Uh... Znam te face koje, kada im spomenes homoseksualce, zapjene i dodju u predepilepticno stanje. Nesto kao likovi jurodivih u romanima F.M.D.
Ali ne smije ih se potcijeniti. I najmanja kolicina toksina, godinama uzimana, u jednom momentu dosegne letalnu dozu, drugovi i drugarice!Posted Image